LP Trójka nr 301 - 22.01.2016 - Piotr Baron

LP Trójka to nowa audycja (na antenie od 9 kwietnia 2010), nadawana w piątkowe przedpołudnie (kiedyś w paśmie „Tu Baron”, obecnie w paśmie „Do południa”) — wspomnienia, nowe nagrania, propozycje z aktualnego Topu... czyli wszystko co związane z LP3.
Poczekalnia LP3 – na antenie od 9 września 2017 roku – w każdą sobotę od 7 do 9, prowadzący: Piotr Baron

Moderatorzy: ku3a, jotem3, ku3a, jotem3

Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9941
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

LP Trójka nr 301 - 22.01.2016 - Piotr Baron

Post autor: bobby-x »

O! udało mi się wątek założyć, jestem jeszcze nie zbanowany :shock:
Jeśli dostanę bana od admina to czas by się pożegnać z tym forum, na wszelki wypadek dziękuję za 10 lat na forum i za prawie 20 zlotów, pozdrawiam tych co mnie lubią i też tych co mnie nie cierpią. Bobby-x.
Tomekk
Posty: 10728
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: LP Trójka nr 301 - 15.01.2016 - Piotr Baron

Post autor: Tomekk »

Cześć.
Bobby dziesiąty - nie ma o co się sprzeczać. o godziny notowań?
no bez przesady. Cieszmy się listą i LP Trójką...
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: LP Trójka nr 301 - 15.01.2016 - Piotr Baron

Post autor: ku3a »

nie zdążyłem tam odpowiedzieć.
Bobby, możesz powiedzieć o co Ci chodzi i co chcesz osiągnąć używając takich słów jak w tamtym wątku? To samo mogłeś przekazać używać lżejszych słów.
faktycznie Jacek zwrócił się do Ciebie, chociaż to Yacy coś napisał, ale chodziło właśnie nie o sedno informacji, tylko o to, co Ty napisałeś. mimo że Cię rozumiem i również uważam (co zresztą napisałem
w tamtym wątku), że godzin emisji nie powinno być, to jednak starałem się zareagować trochę inaczej - lekko, nawet dając lekki żart na koniec.
może i Jacek mógł inaczej zareagować, znając przeszłość Waszej relacji, ale po co najpierw wbijać szpileczkę, a potem używać takiego słownictwa?
a teraz takie rzeczy jak tu piszesz...
warto?...
bana nie dostałeś i nie wydaje mi się, żebyś był traktowany inaczej niż inni. w sensie takim, że jakby ktokolwiek użył takich słów jak Ty, to by dostał prośbę od administratora lub moderatora o powstrzymanie się od używania takich słów. i tyle.
ja też uważam, że godziny emisji notowania bez emisji nie za bardzo mają sens. ale czy coś takiego albo godzina co do minuty rozpoczęcia audycji to sprawa życia i śmierci? to sprawa być albo nie być na forum? Bobby, please...
użytkowników nam z różnych powodów ubywa. bardzo bym nie chciał (i na pewno każdy inny użytkownik też. każdy!), żeby Ciebie tu zabrakło czy nawet było mniej, bo wiadomo, że Lista to dla nas też forum LP3, a Lista to też Bobby.
Bobby, nie traktuj wszystkiego tutaj tak bardzo poważnie.
odczekaj trochę, prześpij się z tematem, a potem pisz tu z powrotem wszystkie wartościowe rzeczy, które do tej pory pisałeś.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: LP Trójka nr 301 - 15.01.2016 - Piotr Baron

Post autor: Miszon »

Nie wiem o co chodzi bo tamte posty skasowane, ale popieram ku3ę.
ODPOWIEDZ