Vox - Zabiorę cię Magdaleno

Ktoś, gdzieś, kiedyś słyszał coś, ale nie wie kto, gdzie, kiedy i z kim — czyli zubożona wersja „Jaka to melodia” :-)

Moderatorzy: danco28, danco28

Awatar użytkownika
marekjarek5
Posty: 502
Rejestracja: ndz kwie 08, 2012 2:24 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: od zawsze
Kontakt:

Vox - Zabiorę cię Magdaleno

Post autor: marekjarek5 »

Kurczę blaszka, zapomniałem o tej piosence, to już tyle lat minęło, prawie 30.
Dziś Kino Polska Muzyka nadało teledysk z tą piosenką, z polowy lat 80. Zobaczyłem, tak od połowy nagrania. Odżyły wspomnienia.
Postanowiłem posłuchać całej piosenki, poszukałem na znanych mi płytach CD. Znalazłem tą piosenkę, ale w jakieś dziwnej wersji, chyba, z lat 90, na pewno nie tej z lat 80. Ktoś może wie czy gdzieś wydano wersję z lat 80?
Awatar użytkownika
Rioletto
Posty: 16
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 9:24 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1

Re: Vox - Zabiorę cię Magdaleno

Post autor: Rioletto »

Ta dziwna wersja pochodzi z 1993 roku i - z tego co wiem - jest jedyną, która funkcjonuje na kompilacjach kompaktowych. Rozstanie Ryszarda Rynkowskiego z grupą Vox poskutowało i tym, że nie uświadczymy, niestety, na nośniku cyfrowym nagrań "Zabiorę cię, Magdaleno" czy "Szczęśliwej drogi, już czas" w pierwotnych wersjach radiowych.
Awatar użytkownika
marekjarek5
Posty: 502
Rejestracja: ndz kwie 08, 2012 2:24 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: od zawsze
Kontakt:

Re: Vox - Zabiorę cię Magdaleno

Post autor: marekjarek5 »

Rioletto pisze:Ta dziwna wersja pochodzi z 1993 roku i - z tego co wiem - jest jedyną, która funkcjonuje na kompilacjach kompaktowych. Rozstanie Ryszarda Rynkowskiego z grupą Vox poskutowało i tym, że nie uświadczymy, niestety, na nośniku cyfrowym nagrań "Zabiorę cię, Magdaleno" czy "Szczęśliwej drogi, już czas" w pierwotnych wersjach radiowych.
Pozostaje więc, tylko nagrać z kanału Kino Polska Muzyka. :(
ODPOWIEDZ