Nagranie Topu Wszechczasow

Ktoś, gdzieś, kiedyś słyszał coś, ale nie wie kto, gdzie, kiedy i z kim — czyli zubożona wersja „Jaka to melodia” :-)

Moderatorzy: danco28, danco28

marekpt
Posty: 3
Rejestracja: wt sty 03, 2012 2:05 am

Nagranie Topu Wszechczasow

Post autor: marekpt »

Czy ktos ma nagranie calych 11-tu godzin ostatniego Topu Wszechczasow.
Cos mnie sie popsulo z nagrywarka po trzech godzinach, no i kicha...

Bardzo chcialbym miec to w calosci.
Marek
marekpt
Posty: 3
Rejestracja: wt sty 03, 2012 2:05 am

Re: Nagranie Topu Wszechczasow

Post autor: marekpt »

Ale super. Dzieki stary!
Marek
ladysherlockian
Posty: 43
Rejestracja: pn sie 18, 2008 10:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2006
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Nagranie Topu Wszechczasow

Post autor: ladysherlockian »

Też tak miałam, nastawiłam na nagrywanie i po jakimś czasie zaczęły się kłopoty, pisałam o tym na forum, w ogóle nie mogłam nagrywać Listy z internetu, dopiero pomógł link, który podano mi właśnie na naszym forum. Wtedy wszystko poszło dobrze, mam nagranie jakoś od popołudnia. Oczywiście jeśli ktoś ma pełne nagranie listy, również się przyłączam do prośby - niestety nie miałam okazji posłuchać jej w całości przez wybryki komputera ;)
ercio22
Posty: 3
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 5:19 pm

Re: Nagranie Topu Wszechczasow

Post autor: ercio22 »

Witam, czy mógłbym również prosić o całe nagranie topu tego roku? Byłbym bardzo wdzięczny :)
ercio22
Posty: 3
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 5:19 pm

Re: Nagranie Topu Wszechczasow

Post autor: ercio22 »

Witam, czy mógłbym również prosić o całe nagranie topu tego roku? Byłbym bardzo wdzięczny :)
ercio22
Posty: 3
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 5:19 pm

Re: Nagranie Topu Wszechczasow

Post autor: ercio22 »

Witam, pisałem już tutaj a raczej usiłowałem się tu dostać, piszę ws. top wszechczasów z pytaniem czy jest gdzieś możliwość pobrania go tzn. całego nagrania? I nie mam na myśli tylko ten top ale też i wcześniejsze. Chciałbym to przesłuchać, ponieważ ciekawi mnie w jaki sposób jest to prowadzonę- niestety nie było mi dane nigdy usłyszeć tej audycji. Dziękuję.
ODPOWIEDZ