Utwóry w tle...

Ktoś, gdzieś, kiedyś słyszał coś, ale nie wie kto, gdzie, kiedy i z kim — czyli zubożona wersja „Jaka to melodia” :-)

Moderatorzy: danco28, danco28

Awatar użytkownika
tomnow
Posty: 41
Rejestracja: sob sie 12, 2006 7:06 pm
Lokalizacja: Starachowice

Utwóry w tle...

Post autor: tomnow »

Witam . Mam banalne pytania, chodzi o trzy utwory w tle...

1. Po 9.30 jest serwis ekonomiczny który kończy i rozpoczyna jakaś "piosenka krasnludków..."
2. Co rozpoczyna GH+?
3. Wreszcie utwór w tle "LP Trójki", w każdy piatek od 9 do południa...(słychać takie mile gwizdanie)

Pozdrawiam.
herMMan
Posty: 1527
Rejestracja: czw wrz 21, 2006 10:32 pm
Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski

Re: Utwóry w tle...

Post autor: herMMan »

LP Trójka rozpoczyna się fragmentem Joni Mitchell "IN FRANCE THEY KISS ON MAIN STREET"
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15288
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Utwóry w tle...

Post autor: Miszon »

Hehe, nie sądziłem że ktoś mający więcej niż 10 lat mógłby nie znać "Hej ho, hej ho, do pracy by się szło" i nie wiedzieć, że to z Królewny Śnieżki :D .
Awatar użytkownika
tomnow
Posty: 41
Rejestracja: sob sie 12, 2006 7:06 pm
Lokalizacja: Starachowice

Re: Utwóry w tle...

Post autor: tomnow »

Dziękuję za odpowiedzi ale nie zupełnie o to mi chodzi....

15 kwietnia pan Piotr Baron w programie LP Trójka w czasie gdy do nas mówił, w tle leciał utwór (bardzo często właśnie on leci, przypomina mi Minimalistix, gdzie nie ma słów a tylko pogwizdywanie) tego zespołu, który jest na liście do głosowania. Wyraźnie mówił że utwór w jego tle też był dawno temu na liście, a teraz znowu jest jego propozycja do listy :)
Niestety nie jest to Joni Mitchel..:(
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1576
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Re: Utwóry w tle...

Post autor: Robert »

Zapewne chodzi Ci o Peter, Bjorn & John - Young folks , choć po Twoim pierwszym zapytaniu ciężko było wpaść na ten trop 8) . Po drugim już prędzej :)
grzes

Re: Utwóry w tle...

Post autor: grzes »

Robert pisze:Zapewne chodzi Ci o Peter, Bjorn & John - Young folks , choć po Twoim pierwszym zapytaniu ciężko było wpaść na ten trop 8) . Po drugim już prędzej :)
Po pierwszym też dumałem :lol: , Baron tydzień temu wspominał że to jest to, trzeba tylko go słuchać od 9.
Awatar użytkownika
tomnow
Posty: 41
Rejestracja: sob sie 12, 2006 7:06 pm
Lokalizacja: Starachowice

Re: Utwóry w tle...

Post autor: tomnow »

Ok. Dziękuję wszystkim szczególnie Grzesiowi i Robertowi. Temat do zamkniecia by sie już nadawał :)
ODPOWIEDZ