ARCHIWALNE WYDANIA LISTY PRZEBOJóW PR.III DO POBRANIA

Ktoś, gdzieś, kiedyś słyszał coś, ale nie wie kto, gdzie, kiedy i z kim — czyli zubożona wersja „Jaka to melodia” :-)

Moderatorzy: danco28, danco28

zyga
Posty: 10
Rejestracja: czw paź 11, 2007 9:48 pm
Lokalizacja: Śrem

Re: 500 BIS

Post autor: zyga »

neon.ka pisze:
zyga pisze:Umieściłem 500 notowanie (bis) w chomiku ale dlaczego to nie działa NIE MAM POJĘCIA
celowo, czy nie celowo, ale masz chomika pod ochroną [wejście po podaniu hasła].
celowo? jeśli tak, no to tylko od Ciebie zależy, czy pozwolisz się do niego dostać, czy nie :D .
nie celowo? to czy ktoś mógłby podać sposób odblokowania? [nie posiadam swojego chomika].
PRZEPRASZAM! Spróbuj jeszcze raz
http://chomikuj.pl/zygus
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

neon.ka pisze:i to właśnie Rychu z nami rozmawiał :) , a ja dostałam wtedy koszulkę Trójkową z napisem 'jeżeli nie dźwiedź to kto?' :D .
tak, pamietam :-)
i to chyba tez w tym odcinku bylo takie cos, ze Niedzwiedz przeprowadzal wywiad sam z soba :-)
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Fajnie by było, gdyby stworzony został wątek, w którym byłyby tylko informacje, kto posiada jakie notowanie i ewent. co mu potrzeba, żeby je przegrać - wtedy może znalazłby się ktoś, kto chciałby się zająć kompresją :)
herMMan
Posty: 1527
Rejestracja: czw wrz 21, 2006 10:32 pm
Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski

Post autor: herMMan »

neon.ka pisze:
ku3a pisze:mam nagrane to wydanie Wzrockowej :!: Zachowalo sie w sumie przez przypadek. Nie ogladalem tego od wielu lat, bo nie mam magnetowidu, ale pamietam co nieco z niego. Pamietam dwie dziewczyny ktore akurat przyszly na Liste, z ktorych jedna cos powiedziala, a druga powiedziala, ze ona tu przyszla z kolezanka :P . I byl Szalejacy Reporter Rychu, i byl Maciej Chmiel, i byla Maria ze swoja slawna koszulka :D :D .
e, to pamiętasz całkiem sporo pomimo czasu, który upłynął :wink: . no... to tak, to właśnie my byłyśmy i rzeczywiście koleżanka przyszła ze mną tylko dla towarzystwa, ale nie zdążyłam jej kopnąć w kostkę, żeby chociaż dla przyzwoitości pościemniała, że też jest fanką Niedźwiedzia :wink: . a poza tym to było to baaaardzo stresujące przeżycie, bo nagrywali tę krótką rozmowę aż trzy razy - ciągle coś im nie wychodziło - a ja potrafię być spontaniczna tylko za pierwszym razem, więc trzykrotne powtarzanie tego samego tekstu mogło spowodować tylko to, że ostatecznie efekt był tragiczny :wink: . i to właśnie Rychu z nami rozmawiał :) , a ja dostałam wtedy koszulkę Trójkową z napisem 'jeżeli nie dźwiedź to kto?' :D .
a w ogóle to straszne szczawie byłyśmy wtedy, więc tym się usprawiedliwiam :wink:
ech...
Dziewczyny wychodzą z toalety pod którą czeka ekipa z kamerą i Sławomir Szczęśniak (Rychu):

Rychu: Panie pierwsze przyszły na pięćsetne wydanie listy - dlaczego?

Dziewczyna 1: No bo słucham listy i.... chciałam zobaczyć Marka Niedźwieckiego i.... chciałam zobaczyć jak tu jest

Rychu: W Trójce?

Dziewczyna 1: Tak, w Trójce.

Rychu: A pani? (zwraca się do dziewczyny 2)

Dziewczyna 2: (bardzo nieśmiała) Ja tak tylko w koleżanki towarzystwie.... też chciałam zobaczyć Marka Niedżwieckiego i.... chciałam zobaczyć jak tu jest

Rychu: Czyli pani nie słucha listy?

Dziewczyna 2: (zawstydzona) No.... nie.

Rychu: Dobrze, zadam Wam jedno krótkie pytanie:
Dlaczego kochacie Niedźwieckiego?

Dziewczyny: (razem) Bo jest świetny!

Rychu: I to jest dobra odpowiedź! (ktoś rzuca mu T-shirty, prezentuje je do kamery i wręcza dziewczynom)
ku3a pisze:tak, pamietam
i to chyba tez w tym odcinku bylo takie cos, ze Niedzwiedz przeprowadzal wywiad sam z soba

Tak Kubo, pamiętasz bardzo dobrze! Marek w innym ubraniu zadawał sobie pytania siedząc w reżyserce a odpowiadał na nie w innym ubraniu ze studia emisyjnego.
Cała ta Wzrockowa była super zrealizowana. W wideoklipy wpleciona cała "listowa" kuchnia, wywiady i ciekawostki. Dziś fajnie się ogląda, gdy Marek podjeżdża pod Trójkę swoją "czerwoną strzałą".
Może odezwie się jakiś fachowiec i opisze jak najłatwiej zgrać VHS na komputer. W necie opisują dziesiątki sposobów a każdy z nich mało dla mnie zrozumiały i... drogi niestety.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

zyga pisze:PRZEPRASZAM! Spróbuj jeszcze raz
http://chomikuj.pl/zygus
mhm, dzięki :) . co prawda to nie jest dokładnie to, o czym na początku myślałam ale też b.b. wartościowe :)
HERMMAN pisze:Dziewczyny wychodzą z toalety pod którą czeka ekipa z kamerą i Sławomir Szczęśniak (Rychu): (...)
koszmarne, nie? :wink: . nawet nie pamiętałam, że aż tak...
ale trochę narzucone odgórnie, a trochę, jak już pisałam wyżej, wymęczone przez ciągłe powtarzanie...
ech...
herMMan
Posty: 1527
Rejestracja: czw wrz 21, 2006 10:32 pm
Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski

Post autor: herMMan »

neon.ka pisze:koszmarne, nie? :wink: . nawet nie pamiętałam, że aż tak...
ale trochę narzucone odgórnie, a trochę, jak już pisałam wyżej, wymęczone przez ciągłe powtarzanie...
ech...
Wcale nie koszmarne! Nawet bardzo sympatycznie to wyszło. Naprawdę chciałbym to przypomnieć Wam ale nie wiem jak to zrobić? Co by jednak nie było, wiem jak wygląda(ła) neon.ka :D
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

HERMMAN pisze:Naprawdę chciałbym to przypomnieć Wam ale nie wiem jak to zrobić?
No niestety potrzeba trochę sprzętu. Robi się to łącząc magnetowid z nagrywarką DVD. Po nagraniu audycji na DVD dobrze jest to skompresować odpowiednim programem komputerowym do avi lub mpg. Wtedy już będzie można taki plik udostępnić dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć Neonkę. ;)
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2027
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Fragment Topu Opole 83

Post autor: djjack »

djjack pisze:Ze świątecznej niespodzianki, którą podzielę się z Fan(k)ami LPP3 najprawdopodobniej w najbliższy weekend (...)
Weekend czas zacząć :wink: .

Niestety - tylko fragment Topu Opole 83 (wave - 5'30'').
Ostatnio zmieniony sob gru 22, 2007 8:47 am przez djjack, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

HERMMAN pisze:
neon.ka pisze:
ku3a pisze:mam nagrane to wydanie Wzrockowej :!: (...)
Heh, genialny opis i świetne dialogi :D.

A jeszcze zabawniej, że to okazała się być neonka !!! :D :lol: Świat jest mały po prostu ;).
choroszcz
Posty: 613
Rejestracja: czw mar 17, 2005 10:33 pm
Lokalizacja: choroszcz

Re: Fragment Topu Opole 83

Post autor: choroszcz »

djjack pisze:
djjack pisze:Ze świątecznej niespodzianki, którą podzielę się z Fan(k)ami LPP3 najprawdopodobniej w najbliższy weekend (...)
Weekend czas zacząć :wink: .

Niestety - tylko fragment Topu Opole 83 (wave - 5'30'').
Jak to sciagnac -mam kłopot
Awatar użytkownika
kocin
Posty: 569
Rejestracja: śr sty 17, 2007 9:36 am

Post autor: kocin »

ja tez mam problemy ze sciagnieciem :(
Awatar użytkownika
Bodeczek
Posty: 1017
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 11:46 am
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Bodeczek »

Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2027
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: djjack »

Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2027
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Notowanie 127

Post autor: djjack »

Ciekawostka - wg danych statystycznych notowanie 127 prowadził Wojciech Zamorski.
Do kogo zatem należy ten głos zapowiadający Limahla, Classix Nouveaux, The Jacksons i Depeche Mode w tym samym 127 notowaniu?

http://www.evilshare.com/b418ec98-02d5- ... 0b6aa2a5f8
http://www.evilshare.com/fac2be3a-02d5- ... 0b6aa2a5f8
http://www.evilshare.com/3ab07262-02d6- ... 0b6aa2a5f8
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: Notowanie 127

Post autor: Robinson »

djjack pisze:Ciekawostka - wg danych statystycznych notowanie 127 prowadził Wojciech Zamorski.
Do kogo zatem należy ten głos zapowiadający Limahla, Classix Nouveaux, The Jacksons i Depeche Mode w tym samym 127 notowaniu?
Wielkie dzięki za tą wrzutkę. :)
A swoją drogą, może to zatrząsnąć informacjami podanymi w tym poście dla not. 127:
http://www.forum.lp3.pl/viewtopic.php?p=43484#43484
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

swoją drogą ciekawa ta strona na której są umieszczone te pliki.
:(
Awatar użytkownika
emilencja
Posty: 456
Rejestracja: śr lis 22, 2006 12:41 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 219

Re: Notowanie 127

Post autor: emilencja »

djjack pisze:[...]Classix Nouveaux[...]
czy ktoś posiada wersję której fragment słychać po zapowiedzi ?

mam wersję z płyty Heart & Soul i zaczyna się zupełnie inaczej ... chętnie posłuchałbym właściwej :)

pozdrawiam
Emil
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2027
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Notowanie 113

Post autor: djjack »

Paczka z kilkoma zapowiedziami z notowania 113 + jedną zawieruszoną zapowiedzią jeszcze z notowania 127.
(wave, 3,91 MB)

P.S.
neon.ka pisze:swoją drogą ciekawa ta strona na której są umieszczone te pliki.
:(
Tym razem wybrałem inny serwer. Nasz klient, nasz pan :wink:.
mikrobi
Posty: 791
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 8:02 pm

Re: Notowanie 113

Post autor: mikrobi »

[quote="djjack"]Paczka z kilkoma zapowiedziami z notowania 113 + jedną zawieruszoną zapowiedzią jeszcze z notowania 127.
(wave, 3,91 MB)

Nie gniewaj się, ale mógłbyś wrócić do poprzedniego systemu?
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2027
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Notowanie 113 - repryza

Post autor: djjack »

mikrobi pisze: (...)
Nie gniewaj się, ale mógłbyś wrócić do poprzedniego systemu?
Kto jest za?... kto jest przeciw?... kto się wstrzymał?...
Dziękuję - powrót do poprzedniego systemu przegłosowany :wink:.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Notowanie 127

Post autor: JaceK »

Robinson pisze:(...)
A swoją drogą, może to zatrząsnąć informacjami podanymi w tym poście dla not. 127:
http://www.forum.lp3.pl/viewtopic.php?p=43484#43484
Wielkie dzięki Robinsonie, że zwracasz na to uwagę...
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: Notowanie 127

Post autor: Robinson »

JaceK pisze:Wielkie dzięki Robinsonie, że zwracasz na to uwagę...
Podziękowania należą się djjackowi. Ja tylko znalazłem właściwy post, który odnosił się do wątpliwości poruszonych przez djjacka. :)
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

Również! Czekam na dalsze ,,namacalne'' fakty z historii listy. I chyba nie tylko ja...
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2027
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Notowanie 131

Post autor: djjack »

Dość spory zestaw zapisów dźwiękowych dotyczących 131 notowania. Łącznie - mniej więcej 200 MB.
Dla łatwiejszej obsługi - 18 plików połączono w paczuszki po trzy w jednej, zaczynając od wspomnień dotyczących miejsca 40, a kończąc na zapisie czołówki i wiadomości po 22.00. A teraz bez patrzenia poniżej - szybka zagadka matematyczna - ile jest paczuszek? :wink:

Paczka I (34,5 MB)
Paczka II (15,21 MB)
Paczka III (14,05 MB)
Paczka IV (12,09 MB)
Paczka V (26,83 MB)
Paczka VI (27,18 MB)

P.S.
emilencja pisze:
djjack pisze:[...]Classix Nouveaux[...]
czy ktoś posiada wersję której fragment słychać po zapowiedzi ?

mam wersję z płyty Heart & Soul i zaczyna się zupełnie inaczej ... chętnie posłuchałbym właściwej :)

pozdrawiam
Emil
W jednej z paczuszek jest chyba powtórka na życzenie słuchaczy fragmentu poszukiwanej przez Ciebie wersji.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: Notowanie 131

Post autor: Robinson »

djjack pisze:Dość spory zestaw zapisów dźwiękowych dotyczących 131 notowania. Łącznie - mniej więcej 200 MB.
Wielkie dzięki. Zaraz zabieram się za pobieranie. :)
djjack pisze:Dla łatwiejszej obsługi - 18 plików połączono w paczuszki po trzy w jednej, zaczynając od wspomnień dotyczących miejsca 40, a kończąc na zapisie czołówki i wiadomości po 22.00.
Jeśli masz też chociaż fragmencik kilkudziesięcioskundowy zapowiedzi Teatrzyku Zielone Oko, który był po wiadomościach, to może też wrzucisz?

Edycja: Widząc tą dziewczynę, która zaprasza mnie do siebie, uprasza się Neonkę o niewchodzenie na tą stronę. ;)
ODPOWIEDZ