wyszukiwarka forum

Kącik pobożnych życzeń, sugestii, postulatów, spraw administracyjnych — każdy pomysł może okazać się dobrym, o ile uzyska akceptację społeczności Forum.lp3.pl.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

wyszukiwarka forum

Post autor: neon.ka »

Widzę, że taki temat już był, ale jest zamknięty - dosyć dawno - a może od tego czasu coś się zmieniło, więc pozwolę sobie jednak temat wywołać...:
Mam też taką prośbę - czy możliwe jest, by nie było czasowego ograniczenia w kolejnym wyszukiwaniu danych na forum? Chodzi mi o to, że kiedy chcę w krótkim czasie wyszukać danych z różnymi słowami kluczowymi, to muszę ileś tam czekać, by móc to zrobić [bez problemu pokazuje tylko wynik pierwszego wyszukiwania].
Podobnie chyba jest, gdy wyszukiwanie 'wywala' ileś tam stron wyników - wtedy można przejrzeć tylko pierwszą stronę propozycji, a próba przejścia na kolejną również kończy się komunikatem, że trzeba zaczekać...
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: wyszukiwarka forum

Post autor: LLucky »

Jako niedoszły haker mogę poradzić, że forum najlepiej przeszukuje się z Googla - wystarczy tylko do wyszukiwanych słówek dopisać "site:forum.lp3.pl". Nie ma żadnych ograniczeń czasowych, a na dodatek wyniki wyszukiwania jakby trafniejsze...
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: wyszukiwarka forum

Post autor: JaceK »

Odpowiedź LLucky'ego jest dokładnie tym, co sam chciałem powiedzieć.

Wyszukiwarka Forum (opartym ba phpBB) jest dość prymitywnym narzędziem z szeregiem ograniczeń. Ograniczenie czasowe wynika z objętości jaką obecnie zajmują wszystkie wpisy, i oscyluje w okolicach 1GB. To całkiem sporo pracy dla serwera. Ograniczenia techniczne są tutaj głównym czynnikiem utrudniającym korzystanie z wyszukiwarki 'forumowej'.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: wyszukiwarka forum

Post autor: prz_rulez »

Przeglądanie własnych postów działa teraz jakby szybciej... Ale to oczywiście super.
Magda171983
Posty: 4
Rejestracja: wt paź 31, 2023 2:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2020

Re: wyszukiwarka forum

Post autor: Magda171983 »

zgadzam się
ODPOWIEDZ