Przydatny dodatek do Chrome

Kącik pobożnych życzeń, sugestii, postulatów, spraw administracyjnych — każdy pomysł może okazać się dobrym, o ile uzyska akceptację społeczności Forum.lp3.pl.
zaporylie
Posty: 4
Rejestracja: pt maja 03, 2013 11:12 pm

Przydatny dodatek do Chrome

Post autor: zaporylie »

Hej,
popełniłem w tym tygodniu, na fali PTW, plugin do Google Chrome, który dodaje link do głosowania na listę do okna przeglądarki. Dodaje on również mały bloczek w lewej części strony z głosowaniem, z listą piosenek które już zaznaczyliśmy (lista ta jest zawsze widoczna, niezależnie od przewijania okna w górę i dół). Wiem, że niektórym (mi samemu również) brakuje takiej ściągi - co już zaznaczyliśmy, a czego jeszcze nie.

Proszę korzystać do woli (za darmo): https://chrome.google.com/webstore/deta ... ocfo?hl=pl

Jeżeli będzie zapotrzebowanie mogę również pomyśleć o czymś podobnym dla Firefoxa.

Pozdrawiam serdecznie
Kuba
zaporylie
Posty: 4
Rejestracja: pt maja 03, 2013 11:12 pm

Re: Przydatny dodatek do Chrome

Post autor: zaporylie »

W związku z aktualizacją strony listy wydałem aktualizację do dodatku. Funkcjonalność ta sama, ale dostosowana do nowej szaty graficznej strony z głosowaniem + nowe logo dodatku (by nie wykorzystywać bezprawnie starego logo).

Jeżeli macie jakieś pomysły na ulepszenia tego dodatku, albo z jakiegoś powodu nie spełnia on waszych oczekiwań - proszę o feedback. Jestem chętny dać coś od siebie społeczności skupionej wokół listy.

Pozdrawiam serdecznie
Jakub Piasecki
Awatar użytkownika
piotreklp3
Posty: 1807
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 4:41 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2005 roku
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Kontakt:

Re: Przydatny dodatek do Chrome

Post autor: piotreklp3 »

Dodatek jak najbardziej przydatny :) właśnie przed chwilą z niego skorzystałem
zaporylie
Posty: 4
Rejestracja: pt maja 03, 2013 11:12 pm

Re: Przydatny dodatek do Chrome

Post autor: zaporylie »

Wyszła nowa wersja dodatku (ver 1.4.1), która działa również z Topem Wszechczasów. Posiadaczom wersji wcześniejszych powinna zaktualizować się automatycznie, osoby zainteresowane zapraszam pod https://chrome.google.com/webstore/deta ... ocfo?hl=pl

Pozdrawiam
zaporylie
Posty: 4
Rejestracja: pt maja 03, 2013 11:12 pm

Re: Przydatny dodatek do Chrome

Post autor: zaporylie »

Od wczoraj dodatek działa również dla Topu Wszechczasów.
ODPOWIEDZ