Notowanie 1381 bez emisji - powód?

Kącik pobożnych życzeń, sugestii, postulatów, spraw administracyjnych — każdy pomysł może okazać się dobrym, o ile uzyska akceptację społeczności Forum.lp3.pl.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19625
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Notowanie 1381 bez emisji - powód?

Post autor: jollyroger72 »

Notowanie 1381 z dnia 19 lipca 2008 roku było bez emisji. Nie zapisałem, dlaczego. Teraz, uzupełniając spis takowych notowań, nie mogę sobie tego przypomnieć. Czy ktoś to pamięta?
danco28
Posty: 1337
Rejestracja: ndz lis 23, 2008 2:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 859 notowania (1998)
Lokalizacja: Elbląg

Re: Notowanie 1381 bez emisji - powód?

Post autor: danco28 »

Mam zanotowane: koncert Michaela Nymana.
Jak rozumiem (pytam sam siebie) na antenie był transmitowany (?) koncert Michaela Nymana. Koncert miałby trwać aż 3 godziny. (?)
Może ktoś ma bardziej sprecyzowane zapiski?
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Notowanie 1381 bez emisji - powód?

Post autor: JaceK »

Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19625
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Notowanie 1381 bez emisji - powód?

Post autor: jollyroger72 »

Dzięki Wam!
danco28
Posty: 1337
Rejestracja: ndz lis 23, 2008 2:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 859 notowania (1998)
Lokalizacja: Elbląg

Re: Notowanie 1381 bez emisji - powód?

Post autor: danco28 »

No ładna historia. To ja się teraz dopiero dowiaduję, że przy notowaniach bez emisji, w archiwum zawarte są takie informacje! Tylko mi nikt wcześniej nie mówił, że trzeba wleźć w "statystyki lokalne". (!)

W związku z tym np. na podstawie dawnego wpisu bobbiego: http://www.forum.lp3.pl/viewtopic.php?p=16457#p16457 można sobie prześledzić w archiwum komentarze do notowań bez emisji.

Ooo... nawet widzę, że są odnotowane czaty z 2002 roku. Co jeszcze można znaleźć w tych komentarzach do innych notowań?

Pamiętam jak w poprzedniej, poprzedniej (znaczy dwie wersje nazad, chyba ;)) wersji archiwum takie informacje były na samym dole każdego specjalnego wydania. Czy to właśnie te komentarze są teraz przeniesione do "statystyk lokalnych"?

Przy notowaniu 1057 oprócz komentarza: Wydanie opublikowane jedynie na internetowych stronach WWW ...

(z tym "jedynie w internecie" bym polemizował, bo w 2002 roku nie miałem dostępu do internetu, a skądś to notowanie mam zapisane: wariant 1 - zostało przeczytanie na antenie; wariant 2 - ukazało się w gazecie "Kulisy" - a może nawet jedno i drugie, także... chyba trzeba by zmienić tą "uniwersalną" formułkę)

... brakuje mi jeszcze mniej więcej takiej informacji: Na antenie Polskie Podsumowanie 20 lat, ze Szklarskiej Poręby. W tym notowaniu "debiutuje" niejaki Czajek" - "Do widzenia, niestety muszę już iść spać". Jakże istotnej informacji dla historii lp3. Prawda? ;)
Ostatnio zmieniony wt lut 14, 2012 12:18 am przez danco28, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19625
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Notowanie 1381 bez emisji - powód?

Post autor: jollyroger72 »

danco28 pisze:
No ładna historia. To ja się teraz dopiero dowiaduję, że przy notowaniach bez emisji, w archiwum zawarte są takie informacje!
Nie tylko Ty dopiero się dowiedziałeś...
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22022
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Notowanie 1381 bez emisji - powód?

Post autor: Yacy »

danco28 pisze:Pamiętam jak w poprzedniej, poprzedniej (znaczy dwie wersje nazat, chyba ;)) wersji archiwum takie informacje były na samym dole każdego specjalnego wydania.
powinno być nazad. :-)
nazad czyli do tyłu, a z tyłu jak wiadomo jest zad przez "d" na końcu :-P
danco28
Posty: 1337
Rejestracja: ndz lis 23, 2008 2:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 859 notowania (1998)
Lokalizacja: Elbląg

Re: Notowanie 1381 bez emisji - powód?

Post autor: danco28 »

Yacy pisze:
danco28 pisze:Pamiętam jak w poprzedniej, poprzedniej (znaczy dwie wersje nazat, chyba ;)) wersji archiwum takie informacje były na samym dole każdego specjalnego wydania.
powinno być nazad. :-)
nazad czyli do tyłu, a z tyłu jak wiadomo jest zad przez "d" na końcu :-P
Poprawione. Obrazek
Częściej używane pewnie w mowie, niż w piśmie; więc to zapewne stąd... - ale przecież zad, to inaczej tyłek, a tyłek jest przecież przez "t", co nie? ;)
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19625
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Notowanie 1381 bez emisji - powód?

Post autor: jollyroger72 »

danco 28 pisze:
danco28 pisze:
Yacy pisze:
danco28 pisze:Pamiętam jak w poprzedniej, poprzedniej (znaczy dwie wersje nazat, chyba ;)) wersji archiwum takie informacje były na samym dole każdego specjalnego wydania.
powinno być nazad. :-)
nazad czyli do tyłu, a z tyłu jak wiadomo jest zad przez "d" na końcu :-P
Poprawione. Obrazek
Częściej używane pewnie w mowie, niż w piśmie; więc to zapewne stąd... - ale przecież zad, to inaczej tyłek, a tyłek jest przecież przez "t", co nie? ;)
Zad czyli dupa czyli jednak "d"...
ODPOWIEDZ