Opis wątków Niedźwiedzia i Balonika

Kącik pobożnych życzeń, sugestii, postulatów, spraw administracyjnych — każdy pomysł może okazać się dobrym, o ile uzyska akceptację społeczności Forum.lp3.pl.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22020
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Opis wątków Niedźwiedzia i Balonika

Post autor: Yacy »

Chyba czas na zmianę opisów współprowadzących lp3 ...

bo pierwszy już wrócił, a drugi z następcy zrobił się "współ" :-)

Marek Niedźwiecki
,,Ojciec założyciel'' Listy, jej twórca i wieloletni główny Prezenter. Pomysłodawca Topu Wszech Czasów.
To że odszedł z redakcji Trójki, to że zaprzestał prowadzenia Listy nie oznacza iż na jego temat nie można podyskutować. W końcu przez ostatnie 25 lat był cotygodniowym gościem w naszych domach...

Piotr Baron
Wszystko na temat
aktualnego współprowadzącego Głównego Prezentera LPPT, czyli tzw. ,,kącik bęcków'' — choć nie tylko samych bęcków...

tak to by mogło wyglądać. albo inaczej ;-)
Awatar użytkownika
KonradKombajn
Posty: 577
Rejestracja: pt sty 01, 2010 4:51 pm
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Re: Opis wątków Niedźwiedzia i Balonika

Post autor: KonradKombajn »

jestem za. a tak na przyszlosc moze przy nazwach tematow komentowanych list do daty i kolejnego numeru LP3 dodac imie czy pierwsza litere prowadzacego ktory akurat prowadzi audycje?
tak z innej beczki, moze postarac sie i zaproponowac zeby ktoras audycja, np pierwsza wiosenna byla zawsze prowadzona przez 'druha zastepowego' ? nowa formula Listy praktycznie nie pozwala na branie udzialu i prowadzenie przez innych dziennikarzy, a takie urozmaicenie by bylo bardzo fajne.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22020
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Opis wątków Niedźwiedzia i Balonika

Post autor: Yacy »

dodam jeszcze jedno co zauważyłem. Wiem, że to nie są najważniejsze sprawy, ale...

W opisie LP Trojki jest lit(e)rówka:

LP Trójka to nowa audycja, nadawana w piątkowe przedpołudnie w paśmie „Tu Baron” — wspomnienia, nowe nagrania, propozycje z aktualnego Topu... czyli wszystko co związane z LP3.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Opis wątków Niedźwiedzia i Balonika

Post autor: JaceK »

Dzięki... poprawione. Jeśli macie propozycje zmian opisów działów — bardzo proszę. Ostatnio zmodyfikowałem wg. sugestii Jotem'a, ale jeśli jest to niewystarczające... czekam na sensowne propozycje.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22020
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Opis wątków Niedźwiedzia i Balonika

Post autor: Yacy »

Zdaję sobie sprawę, że moje propozycje z pierwszego postu nie są rewelacyjne, ale chyba lepsze od tych, które są obecnie ;-)
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Opis wątków Niedźwiedzia i Balonika

Post autor: JaceK »

Część została już zmieniona, dlatego zapytałem o ,,lepsze'' propozycje. Opis M.N. zmodyfikowany wg. Twojej propozycji, Yacy.
ODPOWIEDZ