TWC i Polski TWC - usterki

Kącik pobożnych życzeń, sugestii, postulatów, spraw administracyjnych — każdy pomysł może okazać się dobrym, o ile uzyska akceptację społeczności Forum.lp3.pl.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

TWC i Polski TWC - usterki

Post autor: Yacy »

Wszedłem do Archiwum i sobie poużywałem wyszukiwarki ;-) działa :-)

Podkusiło mnie, żeby kliknąć w TWC, a tam w menu po lewej stronie jest m.in. II Zlot FALP3. Wydaje mi się zbędny ten odnośnik, skoro u góry w nowej wersji Archiwum mamy Zloty FLP3 ;-) Tym bardziej, że nie on nie działa :-P

Kliknąłem też w Polski TWC... Czy jest szansa, aby on wyglądał podobnie do TWC? Tzn, żeby pojawiło się notowanie z roku 2008? Przy tym , nie ma nawet informacji z którego roku pochodzi, ani jaki jest jego numer...
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: TWC i Polski TWC - usterki

Post autor: JaceK »

Yacy pisze:Podkusiło mnie, żeby kliknąć w TWC, a tam w menu po lewej stronie jest m.in. II Zlot FALP3. Wydaje mi się zbędny ten odnośnik, skoro u góry w nowej wersji Archiwum mamy Zloty FLP3 ;-) Tym bardziej, że nie on nie działa :-P
tarej wersji postanowiłem ,,nie-tykać'' — jaka była zrobiona i zaktualizowana na jakiś tam czas... tak została! Doszedł tylko kolejny TWC.
Kliknąłem też w Polski TWC... Czy jest szansa, aby on wyglądał podobnie do TWC? Tzn, żeby pojawiło się notowanie z roku 2008? Przy tym , nie ma nawet informacji z którego roku pochodzi, ani jaki jest jego numer...
Jest szansa, że ich wygląd będzie podobny... notowanie sprzed roku jakim dysponuję, to tylko pierwsza 100. Gdyby była całość, nie byłoby kłopotu zamieścić komplet wyników. Ale ubiegłoroczny materiał jest chyba nie do pozyskania z Myśliwieckiej... Pozostaje jeszcze uzupełnienie o rok wydania + ew. nazwę wydawnictwa (singiel, LP, kaseta, ,,epka''). To też poniekąd cenna informacja...

Prace trwają! Niestety Archiwum nie jest działalnością komercyjną... więc jako hobby, ma ciut niższy priorytet od zarabiania na papu. Proszę o wybaczenie.
ODPOWIEDZ