Problemy z logowaniem

Kącik pobożnych życzeń, sugestii, postulatów, spraw administracyjnych — każdy pomysł może okazać się dobrym, o ile uzyska akceptację społeczności Forum.lp3.pl.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4960
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Problemy z logowaniem

Post autor: Artur »

Dzisiaj od rana nie moge sie zalogować na forum. Loguje sie następnie jest powrót do strony głownej i już jestem wylogowany, chociaż u dołu pokazuje mnie jako zalogowanego. Nie loguje też automatycznie przy każdej wizycie. Takie numery robi mi Internet Explorer jak i Mozilla Firefox. To samo miałem na kilku komputerach, w końcu mi sie udało. Czy macie podobne problemy i co może byc tego przyczyną?
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: Yacy »

mieliśmy ;-)
wyczyść ciasteczka i tymczasowe pliki internetowe w swojej przeglądarce, odpal ja ponownie i powinno pomóc ;-)
Awatar użytkownika
uzi
Posty: 4132
Rejestracja: śr lip 16, 2008 11:28 pm
Kontakt:

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: uzi »

ja dziś nie mogłam się zalogować korzystając z Opery... :shock: a potem weszłam przez [niezbyt lubianego przeze mnie] Firefoxa i wszystko już było ok... bez żadnych zmian ustawień, usuwania cookies... dziwne...
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: Miszon »

U mnie no problem.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: JaceK »

Co komputer to inne problemy — stąd nazwa ,,komputer osobisty''. Osobiste kłopoty...

Lekarstwo jest jedno — usunąć ciasteczka. To jest najpewniejsza, aczkolwiek nie 100% pewna metoda. Czasami trzeba zrobić reboot... brzmi dziwnie, prawda? Ale to na zasadzie zepsuł się samochód; wysiadasz, trzaskasz drzwiami, na powrót wsiadasz, odpalasz i... i jedziesz dalej. Tak właśnie działa Winda.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4960
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: Artur »

Usunąłem ciasteczka i pomogło :)
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: ku3a »

JaceK pisze:Lekarstwo jest jedno — usunąć ciasteczka. To jest najpewniejsza, aczkolwiek nie 100% pewna metoda.
ano nie 100%.
u mnie dzisiaj w firefoxie kliknięcie na "Usuń wszystkie ciasteczka" nie dało rezultatu. musiałem usuwać bezprośrednio w przeglądarce wszystkie cookies.
a dziwne, że wczoraj normalnie korzystałem z forum już po przełączeniu na stary sposób obsługi przeczytanych postów...
IZA
Posty: 595
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 12:08 pm
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: IZA »

To samo miałam na Operze. Zjedzenie ciastek faktycznie pomogło, ale przestała działać mi funkcja "Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie".

Edit: już działa. Metoda - wchodzenie z adresu:http://www.forum.lp3.pl/
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: Miszon »

A można z jakiegoś innego? ;)
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: JaceK »

można... http://www.forum.alp3.pl -- tylko wtedy będą osadzane inne ciasteczka i przeglądarka zapamięta inną stronę w swojej historii odwiedzin. Na forum po zalogowaniu, konta użytkowników pozostają bez zmian. (teoretycznie!)
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: krzysiek83 »

Ja też miałem problemy z logowaniem i w efekcie nie zagłosowałem w tygodniu na forumową :cry:
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: tadzio3 »

Tym razem ja mam problemy z logowaniem. To znaczy teraz udało się, ale przeszedłem na Explorera, którego zwykle nie używam.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: ku3a »

w firefoxie musiałem wywalić wszystkie cookies z przeglądarki, nie tylko kliknąć na przycisk forumowy...
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: abd3mz »

Nie trzeba wywalać wszystkich. Wystarczy wyrzucić tylko te związane z forum.lp3

W Firefoxie wchodzimy w Preferencje ->Prywatność -> Wyświetl ciasteczka. Wpisujemy w wyszukiwarkę 'forum.lp3' i usuwamy ciasteczka przyciskiem poniżej. :-)
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: tadzio3 »

abd3mz pisze:Nie trzeba wywalać wszystkich. Wystarczy wyrzucić tylko te związane z forum.lp3

W Firefoxie wchodzimy w Preferencje ->Prywatność -> Wyświetl ciasteczka. Wpisujemy w wyszukiwarkę 'forum.lp3' i usuwamy ciasteczka przyciskiem poniżej. :-)
Mimo, że używam Opery zrobiłem tak samo i działa :)
Dzięki!
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: zbyszu »

Na słuzbowym komputerku mnie zaloguje i za chwilę wylooguje - a na swoim prywatnym wszystko działa cały czas bez zarzuty. Oba funkcjonują na Explor...

Do nasłuchania
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: JaceK »

zbyszu pisze:Na słuzbowym komputerku mnie zaloguje i za chwilę wylooguje - a na swoim prywatnym wszystko działa cały czas bez zarzuty. Oba funkcjonują na Explor...
A używałeś czyszczenia [Usuń cookies utworzone przez forum]? I nie zadziałało? To w IE szukaj wg. tej ścieżki:

[Narzędzia]->[Opcje Internetowe...]->[Ogólne]->[Usuń pliki cookie]

Do Windowsa i IE (w szczególności!) polecam darmowy ,,odkurzacz'': CCleaner.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: zbyszu »

JaceK pisze:
zbyszu pisze:Na słuzbowym komputerku mnie zaloguje i za chwilę wylooguje - a na swoim prywatnym wszystko działa cały czas bez zarzuty. Oba funkcjonują na Explor...
A używałeś czyszczenia [Usuń cookies utworzone przez forum]? I nie zadziałało? To w IE szukaj wg. tej ścieżki:

[Narzędzia]->[Opcje Internetowe...]->[Ogólne]->[Usuń pliki cookie]

Do Windowsa i IE (w szczególności!) polecam darmowy ,,odkurzacz'': CCleaner.
Dzieki za wskazówki. Dla mnie to magia - ale ważne że moj prywatny komp. działa bez zarzutu. Wystarczy.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: kajman »

To chyba nie jest najlepsze miejsce, ale nie chcę rozpoczynać nowego wątku, a inne wydają mi się jeszcze gorsze. Po napisaniu (najczęściej długiego - wtedy prawie zawsze) postu i próbie wysłania go pojawia się napis: Wysłany formularz był nieprawidłowy. Spróbuj wysłać ponownie.
Na szczęście druga próba prawie zawsze kończy się powodzeniem. Chciałbym wiedzieć czy tak być musi, a jeżeli nie, to jak temu zaradzić?
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: neon.ka »

mi się wydaje, że ten komunikat mówi o tym, że pisałeś dłużej niż trwa sesja logowania. dzięki temu, że masz zaznaczone, by logował Cię za każdym razem, po naciśnięciu 'wyślij' jesteś na nowo zalogowany, ale otwarty post należy jeszcze do starej sesji i dlatego musisz go wysłać jeszcze raz już będąc automatycznie zalogowanym od nowa [w przypadku gdybyś nie miał zaznaczonej opcji 'loguj przy każdej wizycie' wydaje mi się, że wtedy post zapisałby się z autorem 'gość'].
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: ku3a »

ja też zupełnie z innej beczki, ale nie chciałem nowego tematu zakładać - spojrzałem ile mamy napisanych na forum postów. okazało się, że "Liczba postów: 123456" :mrgreen:
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: JaceK »

ku3a pisze:(...) "Liczba postów: 123456" :mrgreen:
Gdybyś nie pisał swojego, ta magiczna liczba pozostałaby dłużej... gdybym ja nie pisał... tak! Tyle nam już się-nastukało postów, i liczba ta stale rośnie. Sam 15 TWC przysporzył ponad 160 stron postów.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: tadzio3 »

A kajman i Kuba razem mają prawie 15% udziału w tych postach 8)
ODPOWIEDZ