Zasady na forum

Kącik pobożnych życzeń, sugestii, postulatów, spraw administracyjnych — każdy pomysł może okazać się dobrym, o ile uzyska akceptację społeczności Forum.lp3.pl.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Zasady na forum

Post autor: abd3mz »

Tytuł tematu tylko tak poważnie brzmi. ;-)
A chodzi o bardzo prostą rzecz. Na forum napływają nowi forowicze i nie jest to nic niezwykłego, bo to działo się wcześniej, ale teraz dynamika jest jakby większa.
W związku z tym proponuję utworzenie jednego działu, gdzie byłyby tematy wyjaśniające zasady forowych "seriali", np. koszmarlisty, mojej 30 czy Znawcy. Poszczególne tematy można też przypiąć w odpowiednich działach tak jak "zasady głosowania na listę przebojów forowiczów".
Ewentualnie jeden temat, w którym byłyby napisane zasady i podpiąć go w trzech działach. [Zasady głosowania na forową oddzielnie, bo jest ich dużo. ;-)]

Do rozważenia
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zasady na forum

Post autor: Miszon »

Z klawiatury mi to wyjąłeś.
Zasady głosowania na forową są przypięte, ale warto by opisać zasady następujących tematów:
- Koszmarlista
- Znawca (wraz z wszelkimi jego klasyfikacjami)
- for(um)owa lista płyt
- Moja 30

Chyba tyle.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Zasady na forum

Post autor: tadzio3 »

Albo może też utworzyć temat w którym nowi użytkownicy by przedstawiali się i napisali jak tu trafili oraz w ogóle dlaczego słuchają listy.
Trochę nie na temat, ale nie chciałem zakładać nowego wątku, a przed chwilą przyszło mi to na myśl :wink:

No i co do powyższego to oczywiście jestem za.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Zasady na forum

Post autor: ku3a »

tadzio3 pisze:Albo może też utworzyć temat w którym nowi użytkownicy by przedstawiali się i napisali jak tu trafili oraz w ogóle dlaczego słuchają listy.
w pewnym sensie do tego jest ten wątek: http://forum.lp3.pl/viewtopic.php?f=1&t=405
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Zasady na forum

Post autor: tadzio3 »

Trochę tak, ale chodziło mi o bardziej ogólny wątek skierowany do nowych użytkowników, którzy by coś o sobie napisali, aby ich lepiej poznać :wink:
Nie będę murem za tym stał, bo to przyszło mi spontanicznie, ale taki watek byłby ciekawy.
ODPOWIEDZ