Nowe działy

Kącik pobożnych życzeń, sugestii, postulatów, spraw administracyjnych — każdy pomysł może okazać się dobrym, o ile uzyska akceptację społeczności Forum.lp3.pl.
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5924
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mateusz15 »

Dobra roota! Czytelniej, ale trudno sie przyzwyczaic jeszcze :wink:
Tomekk
Posty: 10729
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: Tomekk »

jest dobrze i więcej i to sie liczy :D
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Post autor: dominik_fi »

O nowych działach i o nowym ułożeniu kolejności działów i tematów powiem tylko, że dzięki temu zacząłem zaglądać do każdego z nich. A wcześniej przed aktualizacją zaglądałem tylko do kilku.
Naprawdę na "plus" te zmiany.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4972
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Post autor: Artur »

Marzy mi sie taki dział w ktorym podawano by nowości płytowe, co nowego ukazało sie na rynku (płyty długogrając, single), gdzie można ewentualnie to znaleśc w sieci, a nawet więcej może co odważniejsci mogli by spróbować pisac recenzje niektórych płyt, przydzielać np. gwiazdki od 1 do 5 dla każdej płyty, można by to zebrać pod koniec roku i wtedy mielibysmy czarno na bialym forumową płyte roku. Pewnie trzeba bybyło napisac jakis regulamin, ustalić pewne zasady. Pamietam ze dawno dawno temu jeszcze w programie chyba II polskiego radia co roku można bylo glosowac na swoja ulubiona plyte, a pod koniec roku puszczano te płyty w całości. A może ktoś gdzies sobie to notował??
Dla zainteresowanych, u mnie w chomiku można znaleśc płyty Kino - "Picture" i Saybia - "Eyes on the highway".
http://www.chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Styglitz
Awatar użytkownika
I.C 1987
Posty: 426
Rejestracja: pn gru 31, 2007 9:30 pm
Lokalizacja: Chrzanow

Post autor: I.C 1987 »

nowości płytowe recenzje, zapowiedzi świetna idea wpełni popieram

można by też utworzyć dział dotyczący koncertów nie tylko Trójkowych zapowiedzi , recenzje ,fotorelacje itp
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

Chyba przeceniacie nasze możliwości. :D To raczej pomysł na wortal. Życzę powodzenia. :)
Awatar użytkownika
I.C 1987
Posty: 426
Rejestracja: pn gru 31, 2007 9:30 pm
Lokalizacja: Chrzanow

Post autor: I.C 1987 »

forum może się rozwijać ,dla mnie jest to bardziej realne niż euro 2012 w Polsce.
ODPOWIEDZ