Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...

Kącik pobożnych życzeń, sugestii, postulatów, spraw administracyjnych — każdy pomysł może okazać się dobrym, o ile uzyska akceptację społeczności Forum.lp3.pl.
djmarian63
Posty: 1
Rejestracja: czw wrz 11, 2008 2:50 am

Re: Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...

Post autor: djmarian63 »

Witajcie.Obecny,nieautomatyczny!!!Jacek prosze nie wyrzucaj mnie.Hehe!!Pozdrowienia dla wszystkich,którzy pamietają kawałek Last film zespołu Kissing The Pink.Mam to na małym czarnym singielku.
wilq
Posty: 1
Rejestracja: sob maja 03, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Radom

Re: Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...

Post autor: wilq »

postaram się być aktywny :-)
daniel_dlug
Posty: 3
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:03 pm
Lokalizacja: Poznań / Głuchów

Re: Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...

Post autor: daniel_dlug »

małomówny ("małopiśmienny"? :D ) jestem...
głównie słucham (i czytam) :)

...postaram się poprawić i jednocześnie proszę o pozostawienie mnie wśród żywych ;]
Sidlav
Posty: 1
Rejestracja: wt mar 04, 2008 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...

Post autor: Sidlav »

dobra, dobra,... żeby niebyło że mam zostać wydalony z tego fajnego forum, które dość często "przeglądam". Zgłaszam swoją aktywność przynajmniej na tą chwile, a napewno cześciej w niedalekiej przyszłości :wink:
karolinaa
Posty: 1
Rejestracja: sob gru 20, 2008 4:14 pm

Re: Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...

Post autor: karolinaa »

Witam wszystkich forumowiczów! To mój pierwszy post. Jakoś wcześniej nie było czasu, a poza tym nie należę do zbyt rozmownych. Być może pora to zmienić :) W każdym razie będę się starać :)
Ala83
Posty: 1
Rejestracja: czw sty 01, 2009 4:02 pm
Lokalizacja: Piła

Re: Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...

Post autor: Ala83 »

Witam wszystkich! Melduje, że jestem żywa :wink: A powód mojej przewlekłej nieaktywności? Otóż jest całkiem banalny-dotkliwy deficyt czasu! W związku z tym proszę o dużą dawkę wyrozumiałości :roll: W przyszłości (niedalekiej) obiecuję poprawę :wink:
najata
Posty: 1
Rejestracja: pt sty 02, 2009 5:27 pm

Re: Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...

Post autor: najata »

Botem nie jestem, rolexów ani viagry nie sprzedaję :P Proszę nie kasować biernej członkini forum ;)
lornetka
Posty: 1
Rejestracja: wt kwie 08, 2008 9:55 pm
Lokalizacja: ???

Re: Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...

Post autor: lornetka »

OK ok, moze faktycznie nie jestem najaktywniejszym forumowiczem, ale zawsze moze sie to zmienic wiec jak na razie daje znac - zyje - "jeszcze plyne, chociaz kra juz nade mna zamarza" :)
Stasiek
Posty: 1
Rejestracja: sob sie 16, 2008 11:18 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...

Post autor: Stasiek »

Nie lubię być usuwany z automatu. :(

Listy słuchałem regularnie od ok 100 do ok 600 notowania. Wszystkie notowania skrupulatnie zapisywałem w zeszycie. Bardzo miło wspominam ten okres.
Potem słuchałem od przypadku do przypadku. Ale zawsze jak słyszę np "Look of life" albo sygnał premiery to przypominają mi się tamte czasy. :)
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...

Post autor: JaceK »

Stasiek pisze:Nie lubię być usuwany z automatu. :( (...)
I nie będziesz, jeśli udowodnisz że nie jestes automatem... właśnie to zrobiłeś. Bez tej mobilizacji nie byłoby Twojej reakcji.Dziękuję!
gigg
Posty: 1
Rejestracja: sob lis 22, 2008 9:33 pm

Re: Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...

Post autor: gigg »

bo ja się wstydzę
ladysherlockian
Posty: 43
Rejestracja: pn sie 18, 2008 10:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2006
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...

Post autor: ladysherlockian »

Co prawda już się tu odzywałam, ale może czas znowu się uaktywnić;) Niestey niewiele zmieniło się od tego czasu i nadal jestem bardzo mało akytwna:( Wszystko przez niesmiałość - wszyscy mówili mi, że przejdzie z wiekiem, ale jej ani się śni...
Ale oczywiście zawsze staram się nie przegapić Listy Trójkowej - nawet jak wracam ze zjazdu i nie zdążam na pierwszą godzinę, wsłuchuję się w pozostałe dwie.
poles
Posty: 1
Rejestracja: sob maja 03, 2008 7:50 pm
Lokalizacja: ???

Re: Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...

Post autor: poles »

I'm alive! =)
Petrylis
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 28, 2008 2:35 am

Re: Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...

Post autor: Petrylis »

Jestem za uporządkowaniem Forum, ale jestem przeciw pewnemu automatyzmowi" typu
"Albo wysłać maila do tych wszystkich "zerówek" ze jak w ciągu np miesiąca nie będzie na ich koncie min. 5 postów to wtedy...." lub "... to wszystkich, który się od pół roku nie rejestrowali uznać za ''persona non grata''". Zdaję sobie sprawę, że forum zostało założone w pewnym celu, ale mimo wszystko nie jest to forma przymusu. Jeśli rzeczywiście "martwe dusze" są utrapieniem to szukałbym innych rozwiązań niż ''persona non grata''. Życie płata różne figle. Więc może wykasowanie - tak, ale ''persona non grata'' to już chyba przesada. Nie trudno się domysleć, że należę do tych "martwych dusz" chociaż nigdy nie szkodziłem i szkodzę Forum ani ich uczestnikom.
pEtRyLiS
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...

Post autor: JaceK »

Petrylis pisze:Jestem za uporządkowaniem Forum, ale (...) ale ''persona non grata'' to już chyba przesada. Nie trudno się domysleć, że należę do tych "martwych dusz" chociaż nigdy nie szkodziłem i szkodzę Forum ani ich uczestnikom. pEtRyLiS
Czy jak gdziekolwiek użyłem takiego sformułowania? Wybacz, ale nie mam sił przeglądać setek kont, i weryfikować ich, zwłaszcza kiedy pola Lokalizacja/Zawód/Zainteresowania są puste... a bezduszne automaty akurat te pola wypełniają niemal bezbłędnie. Tłumaczyłem: znowu staliśmy się ofiarami ataku spamu, i jakieś czynności muszę wykonać, żeby wyczyścić ,,lewe'', automatyczne konta. Masz jakiś inny, sprawniejszy pomysł jak zweryfikować prawdziwych użytkowników?

Ta metoda sprawdziła się już kilkakrotnie -- w tym przypadku też się sprawdza. Nawet Ty, użytkowniku o loginie ,,Petrylis'' zareagowałeś właściwie, umieszczając posta we właściwym dziale. A to że przy okazji obarwało mi się... trudno. Taka moja rola, woźnego-konserwatora...

PS. moje jedyne niedopatrzenie, to błędnie podana data w emajlu jaki rozesłany został do użytkowników... cóż, jeszcze nie przestawiłem się zupełnie na nowy rok ;)
ladysherlockian
Posty: 43
Rejestracja: pn sie 18, 2008 10:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2006
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...

Post autor: ladysherlockian »

Przez czas Wielkiego Postu nie będę obecna na forum, proszę bardzo o nie usuwanie mojego konta, bo bardzo trudno było mi je założyć. Pozdrawiam i do zobaczenia:)
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...

Post autor: Robinson »

ladysherlockian pisze:Przez czas Wielkiego Postu nie będę obecna na forum
To prawda, że jest Wielki Post, ale jednak tak długa nieobecność na forum to moim zdaniem zbyt duże wyrzeczenie i umartwianie się. ;)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...

Post autor: Miszon »

Heh, dobre Robinsonie :D.
ladysherlockian
Posty: 43
Rejestracja: pn sie 18, 2008 10:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2006
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...

Post autor: ladysherlockian »

Ano, wróciłam! - jak powiedziałby jeden z bohaterów Władcy Pierścieni(choć w innym rodzaju gramatycznym;)
Awatar użytkownika
lampart
Posty: 534
Rejestracja: pn cze 29, 2009 7:41 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984
Lokalizacja: Rotterdam

Re: Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...

Post autor: lampart »

Ja zostalem unieaktywniony pomimo, że nie miałem zero postów. Teraz piszę z nowego konta. Mam nadzieję, że historia się nie powtórzy :)
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...

Post autor: krzysiek83 »

ladysherlockian pisze:Ano, wróciłam! - jak powiedziałby jeden z bohaterów Władcy Pierścieni(choć w innym rodzaju gramatycznym;)
udzielaj się Droga Lady częściej na forum, gdy Cię usuną z pewnością o Tobie nie zapomnimy :)
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...

Post autor: słoik »

Zauważyłem, że lady często jest na forum, tylko się nie odzywa.
tomas585
Posty: 6
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 11:20 pm

Re: Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...

Post autor: tomas585 »

Próba mikrofonu 1,2,3
muddy
Posty: 1
Rejestracja: sob mar 27, 2010 10:13 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...

Post autor: muddy »

Witam serdecznie,
To mój pierwszy post - nie wiem, czy istnieje jakiś inny temat do „powitań”.
Chciałem też zwrócić uwagę na ogromne utrudnienie przy rejestracji. Stosowane na tym forum kody captcha są praktycznie niemożliwe do odczytania. Mi udało się zarejestrować po około DWUDZIESTU próbach, a dodatkowo istnieje bardzo ograniczona ilość prób w ramach jednej sesji. Dołączenie do uczestników forum to naprawdę próba charakteru.
Pozdrawiam!
danco28
Posty: 1337
Rejestracja: ndz lis 23, 2008 2:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 859 notowania (1998)
Lokalizacja: Elbląg

Re: Dla tych, którzy mają na Forum 0 postów...

Post autor: danco28 »

muddy pisze:Stosowane na tym forum kody captcha są praktycznie niemożliwe do odczytania.
Potwierdzam, rzeczywiście trudno odczytać - przed chwilą sprawdziłem. Kiedyś chyba było łatwiej, wtedy gdy ja się rejestrowałem.
ODPOWIEDZ