XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: kajman »

A nie pojawiłbyś się na tym? Myślę, że miejsce by się jeszcze znalazło.
A tak w ogóle czy ktoś pamięta ile jest miejsc noclegowym w małym białym domku?
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2463
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: wwas »

W listopadzie wyszło nam, zdaje się, 15 w porywach do 17.
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: LLucky »

15 w porywach do 16 (dostawka) - tyle dziś miejsc potwierdziłem w rezerwacji. Pozostałych upchniemy w toaletach. ;)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9941
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: bobby-x »

jollyroger72 pisze:Tak więc - neon.ko - czekamy na Ciebie :) Dołączysz do Nas :?: :wink:

Tylko neon.ka a Tadeusz i Sebastian, chętnie się z Wami po raz n-zlotowy spotkam.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11818
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: adameria »

tadzio3 pisze:ale natłok spraw w ostatnim czasie spowodował, że zapomniałem o tym wszystkim. Pewnie w jesień będę bardziej ogarnięty.
LLucky pisze:15 w porywach do 16 (dostawka) - tyle dziś miejsc potwierdziłem w rezerwacji. Pozostałych upchniemy w toaletach. ;)
Nie brzmi to dobrze, ale to oznacza chyba, że możesz "wbijać" na zlot.
LLucky, są jeszcze szanse na takie doskoki/dostawki?
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: LLucky »

Ograniczona ilość powierzchni i toalet w Białym Domku powoduje, że zwiększanie o kolejne dostawki staje się raczej kłopotliwe, także dla nas, więc pozostańmy na tych 16 oficjalnych noclegach. Gdyby ktoś pojawił się znienacka, to mogę mu ewentualnie odstąpić swoje łóżko, a sam będę spał albo u siebie w domu (to parę kilometrów, więc mogę dojechać samochodem), albo w śpiworze (jeśli nikt mnie nie rozdepcze).
kamil_snk
Posty: 2101
Rejestracja: pt sty 02, 2009 7:27 pm
Lokalizacja: Sanok/Rzeszów

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: kamil_snk »

LLucky, a jak się mają sprawy z sobotą i ewentualnym wyjazdem na Piknik Naukowy? Dostałeś ciekawe propozycje alternatywnego zagospodarowania czasu?
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: LLucky »

Właściwie to nie dostałem żadnych konkretnych propozycji, ale plan na zagospodarowanie tego czasu mam. Nie oznacza to jednak, że z Pikniku rezygnujemy w całości. Myślę, że zrobimy to tak jak z koncertem Cuby do Zoo podczas poprzedniego zlotu - osoby chętne na Piknik pojadą, a reszta zostanie. Sam miałbym ochotę wybrać się na Stadion, ale podejrzewam, że tych jadących będzie mniej, więc jako organizator raczej zostanę, by przypilnować obiadu Piknikowicze będą musieli sami zadbać o jedzenie i wrócić najpóźniej o godz. 17, byśmy wszyscy mogli usiąść do ABC. Oczywiście postaram się ułatwić im dojazd spisując połączenia i zaopatrując w bilet grupowy. Jedyne, co zmienia się zdecydowanie, to to, że prosiłbym jednak neon.kę, by dołączyła do nas wcześniej w Śródborowie, a nie do grupy piknikowej (i wzięła ze sobą "Dixit").
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: kajman »

Wiesz, my już jesteśmy dorośli i jeżeli nam przekażesz gryplan tego, co mamy robić to chyba jakoś sobie poradzimy, więc możesz spokojnie jechać.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19579
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: jollyroger72 »

LLucky pisze:am miałbym ochotę wybrać się na Stadion, ale podejrzewam, że tych jadących będzie mniej, więc jako organizator raczej zostanę, by przypilnować obiadu
kajman pisze:Wiesz, my już jesteśmy dorośli i jeżeli nam przekażesz gryplan tego, co mamy robić to chyba jakoś sobie poradzimy, więc możesz spokojnie jechać.
Dokładnie. Damy sobie radę.

EDIT: wypada mieć nadzieję, że piątkowe notowanie listy się odbędzie... Dzisiejsza śmierć Wojciecha Jaruzelskiego może nieco pokrzyżować nam plany.
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: kajman »

No bez jaj. Gdyby miała być żałoba narodowa to byłaby jakaś paranoja.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: Miszon »

Nie w tym ustroju. W TVP zdaje się, że w ogóle nie wspomnieli (chyba że w pierwszych 3 minutach, ale znaczyłoby to, że uznano to za wiadomość dnia, co byłoby przegięciem w drugą stronę).
(i wzięła ze sobą "Dixit").
Super, zagramy wg mojego pomysłu? (żeby skojarzeniami mogły być tylko tytuły piosenek z LPP3/Topu Wszech Czasów. Względnie nazwy zespołów) :) . To byłyby takie kalambury w nowej wersji ;-) .
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19579
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: jollyroger72 »

kajman pisze:No bez jaj. Gdyby miała być żałoba narodowa to byłaby jakaś paranoja.
Kajman, w dzień pogrzebu mogą zrobić... A to może być właśnie piątek.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: neon.ka »

LLucky pisze:prosiłbym jednak neon.kę, by dołączyła do nas wcześniej w Śródborowie, a nie do grupy piknikowej (i wzięła ze sobą "Dixit").
Może tak być, ale chciałabym wziąć udział w grze Dixitowej, a będę to mogła zrobić tylko wtedy, gdy będzie spał Tadeusz [bo potem będę musiała być podzielna z uwagą]. On śpi mniej więcej 12:00-14:30 [nieraz krócej], więc czy jest możliwość tak ustawić atrakcje, by to uwzględnić? [zastanawiam się, bo Miszon chyba ma dojechać sporo później?...]
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: Miszon »

Ja dojadę po pikniku. Nie wiem dokładnie o której, ale na pewno nie przed 14.
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: LLucky »

Miszon pisze:
(i wzięła ze sobą "Dixit").
Super, zagramy wg mojego pomysłu? (żeby skojarzeniami mogły być tylko tytuły piosenek z LPP3/Topu Wszech Czasów. Względnie nazwy zespołów)
Tak, to jest bardzo słuszna koncepcja i jako kaowiec będę ją popierał. :)
neon.ka pisze:[...] chciałabym wziąć udział w grze Dixitowej, a będę to mogła zrobić tylko wtedy, gdy będzie spał Tadeusz [bo potem będę musiała być podzielna z uwagą]. On śpi mniej więcej 12:00-14:30 [nieraz krócej], więc czy jest możliwość tak ustawić atrakcje, by to uwzględnić?
Tak, jak najbardziej. Jeśli byście przyjechali przed drzemką Tadeusza, to 12-14 jest bardzo dobrym czasem na tę grę. W dwie godziny to można chyba nawet dwa kółka zrobić na tej planszy (z tego co pamiętam), ale pewnie dla wielu ta gra będzie nowością, więc początki będą szły trochę wolniej, a może nawet trzeba będzie zrobić małą rozgrzewkę na sucho. Po Dixicie obiad, a po obiedzie na przykład rundka konkursu kajmana.
kamil_snk
Posty: 2101
Rejestracja: pt sty 02, 2009 7:27 pm
Lokalizacja: Sanok/Rzeszów

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: kamil_snk »

jollyroger72 pisze:EDIT: wypada mieć nadzieję, że piątkowe notowanie listy się odbędzie... Dzisiejsza śmierć Wojciecha Jaruzelskiego może nieco pokrzyżować nam plany.
Żałoby nie będzie, jest oficjalna informacja z biura prasowego prezydenta RP.
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: kajman »

Przeczytałem instrukcję i wiem, kto w tą grę przegra.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: Miszon »

podejrzewam, że kajman wraz ze swoją szaloną wyobraźnią jest akurat jednym z faworytów do zwycięstwa.

Chyba że przesadzi w abstrakcyjności skojarzeń.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: neon.ka »

LLucky pisze:
Miszon pisze:
(i wzięła ze sobą "Dixit").
Super, zagramy wg mojego pomysłu? (żeby skojarzeniami mogły być tylko tytuły piosenek z LPP3/Topu Wszech Czasów. Względnie nazwy zespołów)
Tak, to jest bardzo słuszna koncepcja i jako kaowiec będę ją popierał. :)
Ale czy będzie można mieć dostęp do bazy tytułów [tak jak przy kalamburach], bo ja mało znam... 8)
LLucky pisze:Jeśli byście przyjechali przed drzemką Tadeusza, to 12-14 jest bardzo dobrym czasem na tę grę.
No tylko że wtedy nie będzie Miszona, więc chyba później druga runda by musiała być, bo to Jego pomysł w końcu, więc mało prawdopodobne, by nie chciał w tej grze wziąć udziału. ;-)
Ja mogę teoretycznie przyjechać na 10:30.

PS. Mam dwie części kart do Dixita. :-)
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: kajman »

Miszon pisze:podejrzewam, że kajman wraz ze swoją szaloną wyobraźnią jest akurat jednym z faworytów do zwycięstwa.
Tak się składa, że kajman kompletnie nie ma wyobraźni. To, co posiada określa się słowem fantazja.
Miszon pisze:Chyba że przesadzi w abstrakcyjności skojarzeń.
Dokładnie o tym myślałem.
neon.ka pisze:Ale czy będzie można mieć dostęp do bazy tytułów [tak jak przy kalamburach], bo ja mało znam... 8)
Z tego co czytałem o grze to powinnaś sobie poradzić (no i myślę, że sporo osób może znać porownywalnie dużą ilość).
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: neon.ka »

kajman pisze:Z tego co czytałem o grze to powinnaś sobie poradzić (no i myślę, że sporo osób może znać porownywalnie dużą ilość).
Grę to ja akurat znam bardzo dobrze - to jedna z moich ulubionych - i mam nadzieję stać się posiadaczką również 3 części kart [względnie gry 'Dixit Oddysey'], jednak z tytułami listowych piosenek mam problem - znać to może znam, ale totalnie nie pamiętam.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: Miszon »

neon.ka pisze:[
LLucky pisze:Jeśli byście przyjechali przed drzemką Tadeusza, to 12-14 jest bardzo dobrym czasem na tę grę.
No tylko że wtedy nie będzie Miszona, więc chyba później druga runda by musiała być, bo to Jego pomysł w końcu, więc mało prawdopodobne, by nie chciał w tej grze wziąć udziału. ;-)
Ja mogę teoretycznie przyjechać na 10:30.
Tzn. owszem chciałbym, ale świat się nie zawali, jak nie zagram. Także śmiało możecie beze mnie, conajwyżej poproszę wtedy o recenzję, jak to wyszło w praktyce.
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: kajman »

neon.ka pisze:
kajman pisze:Z tego co czytałem o grze to powinnaś sobie poradzić (no i myślę, że sporo osób może znać porownywalnie dużą ilość).
Grę to ja akurat znam bardzo dobrze - to jedna z moich ulubionych - i mam nadzieję stać się posiadaczką również 3 części kart [względnie gry 'Dixit Oddysey'], jednak z tytułami listowych piosenek mam problem - znać to może znam, ale totalnie nie pamiętam.
Ale mi chodziło o to, że powinnaś sobie poradzić z wymyślaniem utworów do skojarzeń. Sądzę, że ilość tytułow, które znasz powinna bez problemu wystarczyć (z tego co czytałem to wymyślasz hasło do obrazka raz w rundzie, w pozostałych przypadkach przypisujesz obrazek do hasła).
Przy okazji rozgryzłem dlaczego naprawdę chcesz żeby Tadeusz spał. Przecież to wiadome, że by nas wszystkich ograł.
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XVII zlot Forum: 30 V - 1 VI 2014 r.

Post autor: LLucky »

Przypominam wchodzącym na Listę, że przydadzą się dokumenty potwierdzające tożsamość!
ODPOWIEDZ