XVI zlot - 8-11 XI 2013

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XVI zlot w dniach 8-11 XI. Czekamy na chętnych.

Post autor: bobby-x »

LLucky pisze:
wwas pisze:(jeśli kogoś umieściłem niesłusznie, przepraszam)
Nie no, jak mogłeś nie wykreślić adamerii?! :o
Zakładam, że to "błąd w druku" popełniony w pośpiechu :D
Napiszę tylko tak...
Ja pierdziu...
Pozdro, bobby

Adam chyba będzie wiedział o co chodzi :mrgreen:

No właśnie i Lady nigdy nie było. Może następnym razem w Stuposianach.
Szkoda, że w banerze nie ma info o zlocie.
Awatar użytkownika
Emilia
Posty: 4315
Rejestracja: wt lut 16, 2010 12:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: Jesieni 2008

Re: XVI zlot w dniach 8-11 XI. Czekamy na chętnych.

Post autor: Emilia »

bobby-x pisze:
Emilia pisze:A tak na serio, to nigdy nie zobaczycie mnie "na żywo". Chyba że ktoś wymyśli doustny lek na nieśmiałość.
To myślisz, że to "tylko" nieśmiałość powoduje, że ta decyzja Cię paraliżuje?
Nie, nie tylko.
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: XVI zlot w dniach 8-11 XI. Czekamy na chętnych.

Post autor: lady »

bobby-x pisze:No właśnie i Lady nigdy nie było. Może następnym razem w Stuposianach.
Zapraszam w Bieszczady :) Niestety i tym razem nie zanosi się na to bym przyjechała na Zlot. Choć naprawdę bardzo bardzo bym chciała.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: XVI zlot w dniach 8-11 XI. Czekamy na chętnych.

Post autor: Neo01 »

Co prawda tym razem raczej mnie nie będzie (chociaż na pewno bym chciał), ale co do ostatniego postu, to chyba sporym problemem jest tu odległość i transport. Ale do Sanoka chyba nie jest od lady daleko, a stamtąd być może że ktoś się wybierze... Sorry że tak się wtrancam, ale jeśli to miałoby być problemem, to może warto rozważyć różne opcje (chyba że tym razem chodzi o coś innego).

Zaskoczyło mnie to bardzo że Miszon jest nieśmiały. Co prawda na żywo nie miałem okazji za długo z nim poprzebywać, ale generalnie sprawia(sz) wrażenie bardzo pogodnej i otwartej na świat i ludzi osoby... (ale już gdzie indziej niedawno pisałeś, że chyba trochę nietrafnie Cię odbieramy).
Poza tym Martyrka, Neonka... zaskakujecie mnie; szczególnie Gosia wydaje się być bardzo otwarta, że tak to ujmę.

A co do nieśmiałości w ogóle, to chyba coś w tym jest, że pewnie z połowa forowiczów jest trochę zamknięta w sobie, jest albo bywa nieśmiała, ma "swój świat" w którym jest mu / jej najlepiej - myślę że osoby które mocno przeżywają muzykę, kulturę, muszą być wrażliwe, a wrażliwość powoduje często pewnego rodzaju nieśmiałość...
W każdym razie muszę powiedzieć że ja w latach młodości, powiedzmy, byłem mega nieśmiały. Teraz staram się to przełamywać, wiem że ludzi i świata nie ma co się bać, a już szczególnie tych zlotowych! :D
Takie przemyślenia mi się nasunęły co to wpisów nieśmiałych osób, nie będących jeszcze na zlocie. Naprawdę, nie ma się czego bać! A terapia grupowa rzeczywiście jest najlepsza. :)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XVI zlot w dniach 8-11 XI. Czekamy na chętnych.

Post autor: Miszon »

Nie wydaje mi się, aby pogodność i nieśmiałość nie mogły iść ze sobą w parze. Można przecież być pogodnym, ale raczej nie umieć za bardzo zagadać do ludzi (zwłaszcza przeciwnej płci) "o pogodzie".
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: XVI zlot w dniach 8-11 XI. Czekamy na chętnych.

Post autor: Neo01 »

No tak, bardziej chodziło mi o pewne "otwarcie na świat", ekstrawertyzm, jeśli chodzi o Ciebie przynajmniej.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XVI zlot w dniach 8-11 XI. Czekamy na chętnych.

Post autor: Miszon »

Dobra, już mnie nie analizujmy :-P . Miałem napisać ponurą pieśń, wczoraj było blisko, bo sobie pomysł ogólny przypomniałem (chyba że go zmieniłem), ale w końcu usnąłem. A dziś mam teraz za dobry humor.
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: XVI zlot w dniach 8-11 XI. Czekamy na chętnych.

Post autor: lady »

Neo01 pisze:Co prawda tym razem raczej mnie nie będzie (chociaż na pewno bym chciał), ale co do ostatniego postu, to chyba sporym problemem jest tu odległość i transport. Ale do Sanoka chyba nie jest od lady daleko, a stamtąd być może że ktoś się wybierze...
Zgadłeś, chodzi o odległość i transport właśnie, oraz o to, że gdybym już miała się wybrać, rodzice nalegają, bym tam i z powrotem w drodze miała liczne i zaufane towarzystwo.
kamil_snk
Posty: 2101
Rejestracja: pt sty 02, 2009 7:27 pm
Lokalizacja: Sanok/Rzeszów

Re: XVI zlot w dniach 8-11 XI. Czekamy na chętnych.

Post autor: kamil_snk »

lady pisze:
Neo01 pisze:Co prawda tym razem raczej mnie nie będzie (chociaż na pewno bym chciał), ale co do ostatniego postu, to chyba sporym problemem jest tu odległość i transport. Ale do Sanoka chyba nie jest od lady daleko, a stamtąd być może że ktoś się wybierze...
Zgadłeś, chodzi o odległość i transport właśnie, oraz o to, że gdybym już miała się wybrać, rodzice nalegają, bym tam i z powrotem w drodze miała liczne i zaufane towarzystwo.
Jeśli chodzi o koszty transportu z mojego regionu, to troszeczkę się rozglądałem - rezerwując bilet teraz, z Rzeszowa do Warszawy (z Sanoka też, ale jest mniej kursów) cena wynosi 20 zł. Co prawda godziny może nie są najdogodniejsze, bo z tego co widzę trzeba by było wybrać się raczej rano i w Warszawie trochę poczekać, ale to urok długiego weekendu. Taniej nie będzie, są to ceny promocyjne (będą zapewne sukcesywnie rosły do ok 50-60 zł), a o biletach za złotówkę w takie dni można zapomnieć. Z powrotem na chwilę obecną jest podobnie, da się znaleźć bilet za 20 zł. Reasumując - koszty przejazdu (jeśli bilet rezerwować teraz) są względnie niskie, biorąc pod uwagę odległość.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XVI zlot w dniach 8-11 XI. Czekamy na chętnych.

Post autor: bobby-x »

mnie też zaskoczyła wypowiedź Miszona , wcale nie zauważyłem że jest nieśmiały a jednak na z 8-9 zlotach się spotkaliśmy, choć zauważyłem że gdy prowadzi swój konkurs czasem na twarzy robił się czerwony :)
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XVI zlot w dniach 8-11 XI. Czekamy na chętnych.

Post autor: LLucky »

lady pisze:rodzice nalegają, bym tam i z powrotem w drodze miała liczne i zaufane towarzystwo.
Czyli robimy tak: zaczynamy zlot w czwartek w Warszawie na Dworcu Centralnym, jedziemy do Sanoka, tam nocujemy i spotykamy lady, a w piątek rano wracamy do W-wy w sam raz, żeby trafić na Listę... :lol: ;)
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: XVI zlot w dniach 8-11 XI. Czekamy na chętnych.

Post autor: jollyroger72 »

LLucky pisze:
lady pisze:rodzice nalegają, bym tam i z powrotem w drodze miała liczne i zaufane towarzystwo.
Czyli robimy tak: zaczynamy zlot w czwartek w Warszawie na Dworcu Centralnym, jedziemy do Sanoka, tam nocujemy i spotykamy lady, a w piątek rano wracamy do W-wy w sam raz, żeby trafić na Listę... :lol: ;)
To ja dołączę do Was we czwartek wieczorem w Sanoku :)
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XVI zlot w dniach 8-11 XI. Czekamy na chętnych.

Post autor: kajman »

Też bym dołączył, ale musiałbym kilka godzin wcześniej wyjechać, żeby dojechać do Warszawy.

A tak w ogóle to dziękuję administracji za info na górze. :D
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XVI zlot w dniach 8-11 XI. Czekamy na chętnych.

Post autor: bobby-x »

To Lady macie rozwiązanà a co z Emilią, w którą stronę są te kilometry?
Awatar użytkownika
barb42
Posty: 5454
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
Lokalizacja: stela

Re: XVI zlot w dniach 8-11 XI. Czekamy na chętnych.

Post autor: barb42 »

Będę z Wami myślami i potrzymam kciuki za słoneczną pogodę oraz antenowe zapowiedzi.
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: XVI zlot w dniach 8-11 XI. Czekamy na chętnych.

Post autor: lady »

Cena to jeszcze pół biedy, ale staruszków nie przekonam.
A może kiedyś Zlot w Sanoku?, jak widzę Panowie wyrazili chęć przybycia :)
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5167
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: XVI zlot w dniach 8-11 XI. Czekamy na chętnych.

Post autor: konwicki1980 »

Skoro lady boi się wyjeżdżać, proponuję zorganizować kiedyś zlot u niej w domu. Tylko co na to rodzice? :)
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2462
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: XVI zlot w dniach 8-11 XI. Czekamy na chętnych.

Post autor: wwas »

lady pisze:staruszków nie przekonam
Rozumiem, że argument pt. "jestem pełnoletnia" nie działa?
Ech...
Awatar użytkownika
Emilia
Posty: 4315
Rejestracja: wt lut 16, 2010 12:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: Jesieni 2008

Re: XVI zlot w dniach 8-11 XI. Czekamy na chętnych.

Post autor: Emilia »

bobby-x pisze:To Lady macie rozwiązanà a co z Emilią
A ja nadal w pętach.
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: XVI zlot w dniach 8-11 XI. Czekamy na chętnych.

Post autor: lady »

konwicki1980 pisze:Skoro lady boi się wyjeżdżać, proponuję zorganizować kiedyś zlot u niej w domu. Tylko co na to rodzice? :)
:mrgreen:
wwas pisze:Rozumiem, że argument pt. "jestem pełnoletnia" nie działa?
Ech...
oczywiście mogłabym się uprzeć i pojechać, ale jak pomyślę ile zdrowia by ich to kosztowało, a zwłaszcza Mamę, to mi się odechciewa.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: XVI zlot w dniach 8-11 XI. Czekamy na chętnych.

Post autor: Neo01 »

Szkoda... A może jednak warto by było porozmawiać (raz jeszcze?), może pokazać jacy to jesteśmy fajni, ile zlotów już się odbyło i w ogóle... To normalne, że rodzice martwią się o swoje, czasem już nie takie małe ;) dzieci, ale jednak chyba jakieś "przełamanie" kiedyś musi nastąpić. Rozumiem że to jest kwestia bardziej "nieznajomych ludzi", niż niebezpieczeństwa związanego z dojazdem, bo pewnie podróżowałabyś środkami komunikacji zbiorowej. Może zdjęcia by pomogły czy coś? :)
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XVI zlot w dniach 8-11 XI. Czekamy na chętnych.

Post autor: LLucky »

No, mili Państwo, na razie mam 7 osób (w porywach) - i nie za bardzo wiem, czy mam rezerwować dużą salę? 7 osób zmieści się w jednym większym pokoju i nawet będzie wtedy lepsza akustyka niż na tej hali do hokeja nożnego.
Proszę przynajmniej do końca tygodnia wypowiedzieć, czy tak, czy nie - czy raczej będziecie na zlocie, czy raczej nie będziecie - a ja, tak jak wspominałem, coś tam sobie poobliczam, pododaję, poodejmuję, pomnożę, podzielę, scałkuję i zróżniczkuję, a potem szybciutko zarezerwuję co trzeba, żeby nie uciekło, bo ktoś inny zarezerwuje wcześniej.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XVI zlot w dniach 8-11 XI. Czekamy na chętnych.

Post autor: kajman »

Nie chce mi się wierzyć, żeby ku3y nie było na zlocie. Myślę, że raczej nie dotarł do wątku.
No i mam nadzieję, że ktoś jeszcze się odezwie.
No i jest spora szansa, że pojawią się dojeżdżający.
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: XVI zlot w dniach 8-11 XI. Czekamy na chętnych.

Post autor: lady »

Neo01 pisze:Rozumiem że to jest kwestia bardziej "nieznajomych ludzi", niż niebezpieczeństwa związanego z dojazdem
Nie, raczej to drugie. Przecież to jasne, że do studia Trójki nie wpuszcza się jakichś oszołomów :lol: Ale ok, skończmy już ten offtop, bo tu się ważne kwestie rozstrzygają.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: XVI zlot w dniach 8-11 XI. Czekamy na chętnych.

Post autor: adameria »

bobby-x pisze:Adam chyba będzie wiedział o co chodzi
Wie. :wink:

Nie pierwszy raz mnie pominięto... nieważne. Byłem na 3 zlotach + 1500 o ile mnie pamięć nie myli.
LLucky pisze: czy tak, czy nie - czy raczej będziecie na zlocie, czy raczej nie będziecie
A jak nie wiem i słowo raczej mi nie pomoże, bo nadal raczej nie wiem? Może będę wiedział w pierwszym tygodniu października.
kajman pisze:Nie chce mi się wierzyć, żeby ku3y nie było na zlocie. Myślę, że raczej nie dotarł do wątku.
ku3a jest mało czasowy ostatnio, że tak powiem. Chyba to nikogo nie powinno dziwić, mimo, że festiwal się nie odbył.

lady, Ty napisałaś o sobie "oszołom"? To co ja mam napisać? Piotr Baron czeka na Ciebie już... a, ze 4 lata będą.
ODPOWIEDZ