XV zlot (7-9.06.13)

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

kajman
Posty: 64176
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: kajman »

ku3a pisze:Niejednokrotnie słucha się wtedy po raz kolejny tych samych dowcipów kajmana i po raz kolejny się z nich tak samo mocno śmieje :-) .
Ostatnio było to Wam oszczędzone, bo jechałem (dwukrotnie) samymchodem. No ale zdaje raz sobie odbiłem na niedzielnym śniadaniu. :wink:
Miszon pisze:Mój konkurs jest wreszcie zrobiony i chyba będzie długi, bo chciałem jak najabrdziej ograniczyć ryzyko grania w kalambury ;-) .
To i tak pewnie Cię nie ominie, a na pewno nie ominie Cię mój konkurs.
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: LLucky »

Melduję, że zamykam komputer i zmierzam w kierunku centrum W-wy. Od tej pory kontakt wyłącznie telefoniczny.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9272
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: Martyr »

My też już wyjeżdżamy! :)
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22018
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: Yacy »

A my dopiero teraz.
:mrgreen:
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: Miszon »

[quote="kajman]
Miszon pisze:Mój konkurs jest wreszcie zrobiony i chyba będzie długi, bo chciałem jak najabrdziej ograniczyć ryzyko grania w kalambury ;-) .
To i tak pewnie Cię nie ominie, a na pewno nie ominie Cię mój konkurs.[/quote]
Zawsze mogę je zbojkotować i poświecić ten czas na coś zdecydowanie ciekawszego, jak np. po prostu rozmowy o muzyce. Na ostatnim Zlocie niestety do tego momentu nie dotrwałem i zasnąłem.
A konkurs jak słyszę zacznie się w piątek, czyli tylko na drugą część się załapie niestety.
Ostatnio zmieniony pt cze 07, 2013 12:55 pm przez Miszon, łącznie zmieniany 1 raz.
kajman
Posty: 64176
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: kajman »

Albo i na trzecią, ale na pewno i dla Ciebie coś miłego się znajdzie.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11819
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: adameria »

Warszawo witaj! :D
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: Kertoip »

pozdraxy dla wszystkich w Śródborowiance!!! :D
wspomnijcie czasami o starych kolegach (i koleżankach) z Piotrkowa i okolic.
nie rzygajcie za dużo i ani się ważcie żeby myśleć o spaniu!!!
3majcie się ciepło :D
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: słoik »

Kertoip pisze:pozdraxy dla wszystkich w Śródborowiance!!! :D
Wyobrażam sobie, jak wwas, przygotowując się do kolejnej relacji, nagrywa się ukradkiem na dyktafon (w telefonie, bo kto dziś pamięta, że istniały dyktafony jako oddzielne urządzenia): Diane, 22.42, 7 czerwca, wchodzę do Śródborowianki, 395 metrów od stacji kolejowej Otwock-Śródborów, 180 metrów od dzielnicy uzdrowiskowej, nigdy w życiu nie widziałem tylu drzew (parę urosło od poprzedniego zlotu).
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: Kertoip »

słoik pisze:Diane, 22.42, 7 czerwca, wchodzę do Śródborowianki, 395 metrów od stacji kolejowej Otwock-Śródborów, 180 metrów od dzielnicy uzdrowiskowej, nigdy w życiu nie widziałem tylu drzew (parę urosło od poprzedniego zlotu).
<333 :D
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: Gary »

Inowrocław melduje się w komplecie. Było jak zwykle znakomicie. Pewnie nadal jest :-D
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: LLucky »

Wprawdzie zgodnie z oficjalną definicją zlot kończy się w chwili, gdy rozstaną się dwa ostatnie podmioty uczestniczące złożone z jednej lub większej liczby osób będących członkami forum, co zapewne jeszcze nie nastąpiło, ale niniejszym informuję, że ostatni zlotowicz Śródborowiankę opuścił zgodnie z planem, tzn. kwadrans przed burzą, skutkiem czemu nie było opóźnień związanych z pogodą. To była druga dzisiejsza burza, ale pierwsza również nie popsuła nam planów, skutkiem czego mogę zapowiedzieć, że wśród zdjęć ze zlotu trafi się też jedno satelitarne. :mrgreen:
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: LLucky »

słoik pisze:Wyobrażam sobie, jak wwas, przygotowując się do kolejnej relacji, nagrywa się ukradkiem na dyktafon: Diane, 22.42, 7 czerwca, wchodzę do Śródborowianki, 395 metrów od stacji kolejowej Otwock-Śródborów, 180 metrów od dzielnicy uzdrowiskowej, nigdy w życiu nie widziałem tylu drzew (parę urosło od poprzedniego zlotu).
Skąd wiedziałeś, że był na zlocie w stroju służbowym FBI? :shock: :lol:
falcoeagle
Posty: 755
Rejestracja: pt cze 27, 2008 12:37 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Warszawa

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: falcoeagle »

No, rzeczy już się od jakiegoś czasu suszą, walizka prawie rozpakowana... no i po zlocie. Dobrze, że podczas "przesiadki" na Wschodnim jeszcze ta ulewa nie dotarła, ale niestety pociąg (a później autobus) nie był szybszy od wiatru...

Było świetnie, jak zwykle dużo ciekawych atrakcji (w tym jedna "wystrzałowa"). Być może znajdę siły (i czas) aby coś skrobnąć z mojej perspektywy.
kajman
Posty: 64176
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: kajman »

Wróciłem. Było jak zwykle rewelacyjnie.
atram842
Posty: 1501
Rejestracja: pt sie 26, 2011 8:32 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: atram842 »

Dotarłam już do domu i nawet udało się uciec przed burzami w Warszawie :) Szkoda, że ominęła mnie ostatnia "wystrzałowa" atrakcja zlotu.
Dzięki Wszystkim za wspólne zlotowanie. Było znakomicie.
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2027
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Zlot, zlot i już po

Post autor: djjack »

Jeden z uczestników na literę D dotarł bez problemów do domu i zjadł kanapkę z Dżemem. 8)
Dziękuję pięknie za wspólną popołudniową część piątku, sobotę i niedzielne przedpołudnie.
Może skrobnę jakąś drobną relację za jakiś czas...
P.S. Kajman - okazuje się, że był tylko jeden - "Telefone (Long Distance Love Affair)".
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22018
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: Yacy »

My już jesteśmy. :-)

Z Warszawy wypłynęliśmy ok. 14:00. Grad, któremu umknęliśmy w sobotę dopadł nas jeszcze w Warszawie... Na szczęście zdaje się, że był nieco mniejszy i żadnych szkód nie wyrządził :-) Ale tam gdzie nas dopadł - na Placu Bankowym - w towarzystwie ogromnej ulewy spowodował, że wyjazd ze stolicy nieco nam się opóźnił. Na szczęście nie mieliśmy aż takich problemów jak niektórzy kierowcy o których słyszeliśmy w serwisie Trójki!

Ale to nie ważne. Ważne, że kolejny Zlot był świetny i jak zwykle za krótki. :-)

Dziękujemy za spotkanie i do zobaczenia :-)
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: ku3a »

My z uzi też się meldujemy.
Było super :-). Dzięki dla każdego, kto się organizacyjnie przyczynił, że zlot był i że był, jaki był.
Tym razem mieliśmy gościa z Men In Black i niezapowiedziany pojawił się tititi. Ciekawe jakie będą nieoczekiwane atrakcje następnego zlotu :-).
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9272
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: Martyr »

Potwierdzam słowa Mojego Męża. :)
Szczęśliwie dotarliśmy do domu. Mam wrażenie, że nieźle naładowałam akumulatory jak to zawsze na zlocie. :)
Szalenie miło było znów się z Wami spotkać oraz poznać 2 nowe osoby.
Tadzio czuł się chyba jak ryba w wodzie jako najmniejszy zlotowicz.

Podziękowania dla wszystkich zajmujących się organizacją zlotu, przede wszystkim dla Llucky'ego oraz wwasa.

Do kolejnego zazlotowania! :D :D
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11819
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: adameria »

Melduję się.
Przepraszam, że nie ze wszystkimi byłem w stanie się pożegnać (jak chodzi o dziś - to nikt mi nie uwierzy, że ja kompletnie nic...). :wink:

Jak zwykle było świetnie, jak zwykle mnóstwo niedokończonych rozmów i rozmówek, ciekawe konkursy
(również obserwowanie Was od drugiej strony :wink: )...
Momenty?
1. Baczność! Spocznij! kajmana w pociągu. Generalnie ta podróż była świetna. ku3a miał rację (patrz: posty wcześniej).
2. Kalambury. W pewnym momencie popadłem w Histerię.
3. Komputer Dekodiego.
4. Spełniony sen Miszona.
5. Ciekawe czy jeden z forowiczów zmieni nick na Tititi?
... to tyle na szybko, z pamięci.

Jakby co, to czuję się świetnie i BARDZO (!!!) chciałem podziękować Martyr.

Yacy, o 1577 to nie wiem czy jednak Neo01 mi nie mówił.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22018
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: Yacy »

Adam, spojrzałem i zgadza się!!! :-)
1.577 LP3 była 20.04.2012! czyli tego dnia, którego Rojek ogłosił swoje odejście z Myslo!!!

:)
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19582
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: jollyroger72 »

Ja dopiero dziś... Dotarłem do domu wczoraj parę minut po 22-ej, ale później, chcąc zameldować swój powrót na forum, nie mogłem się zalogować.
Udało mi się opuścić stolicę przed burzą/burzami? i cały czas uciekałem przed deszczem, który pojawił się dopiero we Wrocławiu.
Dziękuję Wam wszystkim za wspólnie spędzone chwile. Znów spotkało mnie kilka zaskoczeń, znów pozytywnych :D
adameria pisze:Przepraszam, że nie ze wszystkimi byłem w stanie się pożegnać (jak chodzi o dziś - to nikt mi nie uwierzy, że ja kompletnie nic...).
Ja wierzę, czasami tak bywa.

LLucky, wwas - jak zwykle - Perfect! :wink:
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: Neo01 »

No to i ja się zamelduję. Dotarłem w domowe pielesze dopiero wczoraj popołudniu, bo "po drodze" czekała mnie jeszcze bardzo ważna wizyta. Generalnie dla mnie mega-szalony łikend, ale powoli dochodzę do siebie.
No to pokrótce: cieszę się, że w końcu po tak długiej przerwie udało mi się zazlotować i tylko pozostaje żałować tego, co mnie ominęło podczas wcześniejszych spotkań.
A było oczywiście świetnie, chociaż mam mały niedosyt dotyczący samej Listy. No ale nie samymi pozdrowieniami człowiek żyje ;) .
Cieszę się, że udało mi się poznać trochę bliżej nowe osoby (uzi - ;) adameria - :) , atram :) , wwas - :) ), z innymi spotkać się znów... (kajman - 8) , Gosia, Yacy, Marta, Sebastian, Kuba, LLucky... :) ) Fajne rozmowy, chociaż z niektórymi trochę zbyt krótkie...
Bardzo przyjemne ABC (dzięki DJ Jacku!), odkrywczy dla mnie konkurs kajmana i tylko żałuję, że nie było mnie na kalamburach, a na konkurs Adama się spóźniliśmy... Aha, jedną z zabaw bym jednak trochę dopracował, ale i tak było tak, jak by nigdy nic nie było ;) .
Dzięki także za świetną organizację i przygotowane atrakcje!
Generalnie, już nie mogę się doczekać kolejnego spotkania i nowych emocji...
Aha, Tadeusz poza wszystkim rządził! :D
Dzięki i do następnego (na pewno już znacznie szybszego) razu! :)
Ostatnio zmieniony wt cze 11, 2013 2:10 pm przez Neo01, łącznie zmieniany 1 raz.
lady
Posty: 17771
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: lady »

A ja, skręcając się z zazdrości, mam takie zapytanie - czy będą ze Zlotu jakieś zdjęcia ?
ODPOWIEDZ