XIV zlot - 19-21.10.12

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9269
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: Martyr »

Wszystkim zlotującym forowiczom życzę niezapomnianych przeżyć i wiele wiele emocji zlotowych!!! :)
Bawcie sie dobrze. Już sie niecierpliwię i czekam na forowe pozdrowienia :mrgreen: Nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam po tej stronie eteru i słuchałam zlotowiczów w domu :wink:
leszekno
Posty: 929
Rejestracja: ndz wrz 24, 2006 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: leszekno »

Ja również nie pamiętam kiedy ostatnio Zlot spędziłem po drugiej stronie odbiornika...
Niestety, tym razem będę z Wami tylko przy głośniku mojego radyjka :cry:
Życzę super zabawy i do zobaczenia wiosną!!!!
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: Miszon »

Ja też pamiętam, że leszku byłeś chyba zawsze. Chyba że nie byłeś w Bieszczadach?

Odnośnie miejsca w samochodzie - sprawdziłem pogodę w nocy i na weekend i chyba udam się do Śródborowa rowerem (tzn. część pewnie transportem, a końcówkę sobie dojadę).
Także miejsce w samochodzie jest.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: tadzio3 »

Miłego zlotowania!
Awatar użytkownika
Brian
Posty: 3492
Rejestracja: czw lut 10, 2011 8:31 am
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: Brian »

Dobrej zabawy, miłego zlotingu czy jak to tam ująć. :) A co niektórym dodatkowo solidnej miazgi na K-Holesach życzę.
Awatar użytkownika
barb42
Posty: 5458
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
Lokalizacja: stela

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: barb42 »

Życzę Wam miłego zlotowania, choć jestem pewna, że Wasze spotkanie będzie lepsze, niż moje szkolenie.
Patrząc na zajęcia, pogodę i w całokształt, żałuję że mnie tam nie ma.
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1576
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: Robert »

Udanego zlotowania :)
Niestety, nie dałem rady przyjechać, ale na wiosnę na pewno się pojawię...
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5185
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: konwicki1980 »

barb42 pisze:Konwicki 1981 ma taki młody głos, jak gimnazjalista - Piotrze dziękuję za pozdrowienia!
Kobieto, jak już mojego nicka odmładzasz, to nie ma wyjścia, muszę wyjść na ucznia. Mikrofon radiowy z siateczką nieco zmienia głos (wygładza i robi nieco bardziej miękkim). Dlatego Helen w rzeczywistości nie brzmi aż tak jak dziecko z przedszkola. :) Przy okazji dziękuję jeszcze raz w imieniu obecnych na M 3/5/7 wszystkim za ciasto.

Krótki pobyt w Warszawie zaczął się dla mnie niezbyt szczęśliwie, bo najpierw przegrałem zakład z kajmanem, potem na nierównym trotuarze prawie skręciłem kostkę, no ale już w Trójce było git. Mogłem zamienić dwa słowa z PanMarkiem, uzyskać autografy na książce i płycie, wystąpić przed mikrofonem, a nawet fotoobiektywem paparazzo Llucky'ego, dorzucić cukru do zbioru Koleżanki Cukier, prawie wygrać Znawcę, zapowiedzieć utwór, porozmawiać z for(um)owiczami. Powrót już raczej sprowadził mnie na ziemię - spóźniony pociąg nocny bez ogrzewania (!).
Ciekawe, co dzieje się wśród borów. :?:
Ostatnio zmieniony sob paź 20, 2012 1:29 pm przez konwicki1980, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
barb42
Posty: 5458
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
Lokalizacja: stela

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: barb42 »

Konwicki 1980, przepraszam za zmianę Twego nicka, jakoś rok 81 bardziej mi utkwił w pamięci niż jego poprzednik.
Aleś zamieszał, ja tego posta pisałam w komentarzach do notowania 1603, stąd zaskoczenie moje czemu tutaj komentujesz pozdrowienia ;-)
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: Kertoip »

śpiąco...
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9269
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: Martyr »

O tej porze to zlot pewnie już tylko w pociągu trwa... :wink:

Czekam na relacje :)
atram842
Posty: 1501
Rejestracja: pt sie 26, 2011 8:32 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: atram842 »

Martyr pisze:O tej porze to zlot pewnie już tylko w pociągu trwa... :wink:

Czekam na relacje :)
Dokładnie, większość była już w drodze :) Melduję, że dotarłam cało i nawet szybciej niż przewidywałam.
Zlot, zlot i po zlocie. W porównaniu z kwietniowym był bardziej kameralny. Mieliśmy nowego zlotowicza :) Pojawił się malutki Tadeusz. Konkursy oczywiście były: Lombard, konkurs okładkowy, muzyczny i kalambury.
Dzięki wszystkim za wspólne zlotowanie :) Dłuższe relacje pojawią się pewnie później
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: neon.ka »

My się też meldujemy, że szczęśliwie wróciliśmy z naszego kawałka zlotu. :-) Dopiero teraz, bo pomimo, że nie w Śródborowiance, to też zakończyliśmy sobotę gdzieś o godzinie 4 nad ranem - imieninując się u mojej Mamy [planszówki - mmm] i dopiero dotarliśmy do domu.
Nasz fragment zlotu był superowy, bardzo miło było spotkać wszystkich jego uczestników - tak w ogóle to był chyba najbardziej 'ruchomy' ze wszystkich zlot - tzn. bez przerwy ktoś się dołączał lub odłączał do i od zlotu. ;-)
Super konkurs Lombard - dla wszystkich, których nie było, pocieszenie że jest on wielokrotnego użytku i myślę, że będzie nam mógł towarzyszyć jeszcze w czasie wielu spotkań. Czoło pochylone przed DJJackiem. :-)
'Zlotowe Abc' też jak zwykle magiczne i pełne specyficznej atmosfery...

Mam nadzieję, że ucałowaliście dziś na koniec Kubę urodzinowo, a jak nie, to niniejszym niech tak się stanie choć wirtualnie. Kuba - 100 lat [brzmi trywialnie ale wiesz, czego Ci życzę] :-)

A tak w ogóle to to był już trzeci zlot Tadzia. :-)
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: Kertoip »

ojejku... najbardziej to żałuję że nie zobaczyłem po raz kolejny Tadzia i że nie spróbowałem tym razem miodu z mleczy ;)
ej, a Tadzio też konkursował?
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19575
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: jollyroger72 »

I ja, zapewne jako ostatni, dotarłem do swojego Port Royal. Tak więc XIV zlot chyba można uważać za zakończony. Dziękuję wszystkim zlotowiczom za organizację i stworzenie fajnej atmosfery a zlotowych szczegółów zapewne dowiemy się z relacji wwasa (dla niego szczególne podziękowania za okazaną pomoc). Dobrej nocy :)
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: LLucky »

jollyroger72 pisze:I ja, zapewne jako ostatni, dotarłem do swojego Port Royal.
Guzik prawda - to oczywiście ja, jako mieszkający najbliżej Śródborowa, musiałem dotrzeć do domu jako ostatni - jakoś tak przed kwadransem. :P
A że oczy kleją się mi do powiek zamiast do monitora, to na tym kończę moją relację. ;)

P.S. Kertoipie, przepraszam, ale zapomniałem do Ciebie zadzwonić, że dojechałem do Śródborowa. :(
Dojechałem. :)
haszka
Posty: 63
Rejestracja: czw maja 03, 2012 6:38 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: haszka »

Pierwsze relacje ze zlotu już są i czekam na kolejne. Słuchając listy...; ech, coś mnie kłuło ;) Pełen profesjonalizm podczas zapowiadania piosenek! Wojtku - chapeau bas!
No i Tadzio we własnej osobie na zlocie :D Pozdrowienia!
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: ku3a »

Podziękowania dla kajmana za całą organizację, dla wwasa i LLucky'ego za podwózki i wywózki, dla djjacka za ABC i Lombard, dla Miszona i LLucky'ego za pozostałe konkursy, dla wszystkich za kalambury, dla kschyśka za pamięć tuż po północy i dla wszystkich za wszystko ;-).
i dla Helen za ciasto ;-).
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22010
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: Yacy »

ech ...
najbardziej zazdraszczam sernika Helen :-P, a najbardziej ciekawość zżera mnie o co chodzi z tym Lombardem?
ciekawe czy coś zdradzicie czy też trzeba będzie czekać do wiosny :-)
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2027
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: djjack »

To jeszcze ja. Melduję się na Forum po Zlocie. Dziękuję za wspólne spotkanie. A więcej napiszę w najbliższym czasie we wspomnieniach 8-)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: Miszon »

neon.ka pisze:Nasz fragment zlotu był superowy
Bo rzeczywiście tak wyszło, że ten fragment był najfajniejszy :-) .
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2463
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: wwas »

haszka pisze:Wojtku - chapeau bas!
Dziękuję :) Rzeczywiście, pierwszy raz udało mi się nie odchrząknąć podczas zapowiadania ;)
haszka
Posty: 63
Rejestracja: czw maja 03, 2012 6:38 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: haszka »

Nie myślałam o niedoborze ;) chrząkania, tylko o bardzo spokojnym i płynnym (a piszę to serio i z uznaniem!) wystąpieniu przed mikrofonem. Wiwat! :)
Awatar użytkownika
tsch
Posty: 2560
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: tsch »

Nie napisałem jeszcze, a powinienem...

Szczególne podziękowania dla:
Helen (choć pewnie i tak tego nie przeczyta :-P) - za ciasto i znaczne podniesienie na duchu
kajmana - za organizację
LLucky'ego i wwasa - za logistykę
DiDżejDżejEjSiKej - za kolejny, fenomenalny konkurs
Marcina - za "nocne Polaków rozmowy"
Kuby - dobrze wiesz za co ;-)
Miszona - za hymn Zlotu! (let de skaaaaj fooooooooooooooll... :lol: )

Przeprosiny dla:
wszystkich - za to, że znów zniknąłem na kilka godzin, przez co ominąłem nawet ABC :oops: następnym razem będzie lepiej, obiecuję ;-)
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XIV zlot - 19-21.10.12

Post autor: kajman »

tsch pisze:Przeprosiny dla:
wszystkich - za to, że znów zniknąłem na kilka godzin, przez co ominąłem nawet ABC :oops: następnym razem będzie lepiej, obiecuję ;-)
Dla wszystkich więc wnioskuję, że także dla siebie samego. Myślę, że Ty w sumie straciłeś na tym najwięcej (chociaż kto wie, może i coś tam zyskałeś).
ODPOWIEDZ