XII zlot forum.lp3.pl (27-29.04.2012) - rozmowy czas zacząć

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

kajman
Posty: 64242
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

XII zlot forum.lp3.pl (27-29.04.2012) - rozmowy czas zacząć

Post autor: kajman »

Już luty trwa od kilku dni, a tematu zlotowego nie ma. A czasu nie zostało wcale tak wiele. Myślę, że warto byłoby zorganizować w kwietniu w okolicach 30 rocznicy listy, a jeżeli nie to pewnie w maju.
Z jednej strony wiadomo, że część osób może nie wiedzieć jeszcze, kiedy będzie mogła załatwić sobie wolny czas na zlot, ale z drugiej strony może właśnie niektórym będzie łatwiej teraz sobie go wykombinować, a osoby w młodszym wieku miałyby więcej czasu, żeby urobić dysponentów pozwoleń.
I jest jedna sprawa, która ma wielkie znaczenie. Jest nim odpowiednie miejsce na nocleg. Kilka razy zdarzyło się już, że te najlepsze miejsca zostały już wcześniej zajęte, a my trafialiśmy na mniej dogodne. A to trzeba było zachować ciszę, a to ciężko było się zmieścić w pomieszczeniu (a bywało i to i to). Czym wcześniej się zdecydujemy na termin i obliczymy w przybliżeniu ilość osób, tym większe szanse na zdobycie sensownego noclegu będziemy mieli.
Ostatnio zmieniony sob mar 10, 2012 5:43 pm przez kajman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: XII zlot już wkrótce - rozmowy czas zacząć

Post autor: TomaszBr »

Patrzę na godzinę kajmanowego postu i widzę, że dokładnie o tej porze myślałem o zlocie, że w zasadzie to już dosyć późno i czas o nim myśleć :mrgreen:
kajman pisze:a osoby w młodszym wieku miałyby więcej czasu, żeby urobić dysponentów pozwoleń.
no i tym razem może być z tym u mnie różnie... :roll:
Najbardziej optymalnie w moim przypadku to 26 maja lub 2 albo 9 czerwca, ale zdaję sobie sprawę, że to już dosyć późno i niekoniecznie jest to dobry czas.
Ostatnio zmieniony czw maja 03, 2012 1:07 pm przez TomaszBr, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
nemo
Posty: 603
Rejestracja: śr lut 04, 2009 11:19 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: Rok 2008
Lokalizacja: Toruń

Re: XII zlot już wkrótce - rozmowy czas zacząć

Post autor: nemo »

to ja poproszę o dopisanie do listy :)
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XII zlot już wkrótce - rozmowy czas zacząć

Post autor: LLucky »

Wstępnie deklaruję, że chętnie znowu Was zobaczę i że hostel z ostatniego zlotu podobał mi się niemal tak bardzo jak Śródborowianka (choć nie byłem jego użytkownikiem 24h na dobę, więc może mam niekompletny obraz).
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9277
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: XII zlot już wkrótce - rozmowy czas zacząć

Post autor: Martyr »

kajman pisze:czasu nie zostało wcale tak wiele. Myślę, że warto byłoby zorganizować w kwietniu w okolicach 30 rocznicy listy
o tym samym myślałam już jakiś czas temu. A co do terminu - uważam że kwiecień będzie najlepszy.

co do zlotowania - my oczywiście się piszemy :D
kajman
Posty: 64242
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XII zlot już wkrótce - rozmowy czas zacząć

Post autor: kajman »

LLucky pisze:Wstępnie deklaruję, że chętnie znowu Was zobaczę i że hostel z ostatniego zlotu podobał mi się niemal tak bardzo jak Śródborowianka (choć nie byłem jego użytkownikiem 24h na dobę, więc może mam niekompletny obraz).
Gdyby nie to, że trzeba było zachowywać ciszę to też byłbym bardzo zadowolony. Ale kilka innych miejsc też mi się bardzo podobało.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9277
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: XII zlot już wkrótce - rozmowy czas zacząć

Post autor: Martyr »

kajman pisze:Gdyby nie to, że trzeba było zachowywać ciszę to też byłbym bardzo zadowolony. Ale kilka innych miejsc też mi się bardzo podobało.
W Śródborowiance było OK. Fajnie też było w Raju.
Miejsce z ostatniego zlotu - minus taki jak pisze kajman. W hostelu Pufa podobnie.
Sękocin Las trochę za daleko i kiepski dojazd (jednak zraziłam się wtedy do PKP :wink: ). Chociaż poza tym jednym mankamentem reszta była w porządku :)
Było jeszcze jedno miejsce, gdzie dostaliśmy ryż na kolacje (to jest moje pierwsze skojarzenie :P ), nie było sali, siedzieliśmy wszyscy "w kupie" w 1 pokoju - tam chyba nie chciałabym wracać :STOP:

Mam nadzieję, że organizatorzy nie pogniewają się za moją krytykę miejsc zlotowych.
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2464
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: XII zlot już wkrótce - rozmowy czas zacząć

Post autor: wwas »

kajman pisze:Myślę, że warto byłoby zorganizować w kwietniu w okolicach 30 rocznicy listy
TomaszBr pisze:na 90% terminy przed 5 lub nawet 12 maja nie będą mi pasować
Niestety, problem zbieżności rocznicy listy z egzaminem gimnazjalnym może się powtarzać co roku, tym razem będzie jednak wyjątkowo dotkliwy - z jednej strony okrągła rocznica aż się prosi, żeby ją uczcić, z drugiej liczba poszkodowanych w wyniku konfliktu może być w tym roku dość duża.

Jeśli o mnie chodzi, też nie mogę się już doczekać następnego zlotu (w zasadzie ten stan trwa od momentu zakończenia poprzedniego :)) i jeżeli nie nastąpi trzęsienie ziemi (lub ewentualnie szaleńczy pomysł świętowania okrągłej rocznicy matury nie zostanie zrealizowany akurat w tym samym czasie) na pewno się pojawię. Oczywiście, marzę o tym, żeby zobaczyć słynną Śródborowiankę (chociaż np. na pomysły tego typu też jestem otwarty).
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: XII zlot już wkrótce - rozmowy czas zacząć

Post autor: Kertoip »

ja się oczywiście piszę. i do tego razy dwa :D
z tym że termin- nie wcześniej niż ostatni weekend kwietnia (który notabenek łączy się z majówką!!! warto o tym pomyśleć).
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: XII zlot już wkrótce - rozmowy czas zacząć

Post autor: krzysiek83 »

Jeśli w kwietniu to by było fajnie reaktywować Ku-Klux-Klan. :) Maj odpada, mam wtedy wakacje i zero czasu.
kajman
Posty: 64242
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XII zlot już wkrótce - rozmowy czas zacząć

Post autor: kajman »

Kertoip pisze:ja się oczywiście piszę. i do tego razy dwa :D
Czy moje wąsy to wytrzymają?
Widzę, że zaczynają się pierwsze propozycje terminów (bardzo luźne, ale jednak). Myślę, że trzeba by poprosić ku3ę, żeby dowiedział się czy w Trojce nie mają jakiś przeciwwskazań w związku z ktorymś z tych terminow (szczególnie tych w okolicy rocznicy). To niniejszym w imieniu swoim i pewnie nie tylko: ku3a, proszę, zorientuj się, jak wygląda sytuacja.
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: XII zlot już wkrótce - rozmowy czas zacząć

Post autor: Kertoip »

krzysiek83 pisze:Jeśli w kwietniu to by było fajnie reaktywować Ku-Klux-Klan.
:!: :!: :!:
kajman pisze:Czy moje wąsy to wytrzymają?
no właśnie tutaj może tkwić jedyny szkopuł, będziesz się musiał jakoś przygotować.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: XII zlot już wkrótce - rozmowy czas zacząć

Post autor: ku3a »

Tak, zorientuję się jak wygląda sprawa kwietniowych piątków w Trójce, choć nie sądzę, żeby teraz ktoś miał już zielone pojęcie w który piątek będą jakieś obchody, jeśli w ogóle będą, bo przecież dopiero co było 1500. Bo pamiętajmy, że wcześniej będą 50. urodziny Trójki.
Zadzwonię też do Śródborowianki i zorientuję się jak tam wyglądają terminy.
kajman
Posty: 64242
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XII zlot już wkrótce - rozmowy czas zacząć

Post autor: kajman »

Kertoip pisze:
krzysiek83 pisze:Jeśli w kwietniu to by było fajnie reaktywować Ku-Klux-Klan.
:!: :!: :!:
kajman pisze:Czy moje wąsy to wytrzymają?
no właśnie tutaj może tkwić jedyny szkopuł, będziesz się musiał jakoś przygotować.
Nie reaktywowuje się, bo cały czas istnieje tylko powróci na powierzchnię. :wink:
Raczej będę musiał się ukrywać. :mrgreen:
Dzięki, ku3a! :D :D :D
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: XII zlot już wkrótce - rozmowy czas zacząć

Post autor: TomaszBr »

wwas pisze:
kajman pisze:Myślę, że warto byłoby zorganizować w kwietniu w okolicach 30 rocznicy listy
TomaszBr pisze:na 90% terminy przed 5 lub nawet 12 maja nie będą mi pasować
Niestety, problem zbieżności rocznicy listy z egzaminem gimnazjalnym może się powtarzać co roku, tym razem będzie jednak wyjątkowo dotkliwy - z jednej strony okrągła rocznica aż się prosi, żeby ją uczcić, z drugiej liczba poszkodowanych w wyniku konfliktu może być w tym roku dość duża.
Akurat ja o egzaminie gimnazjalnym nie pisałem - powody, dla których najprawdopodobniej terminy kwietniowe i wczesno-majowe będą trudne do zrealizowania są zupełnie inne. Tym bardziej, że egazminy trwają od 24 do 26 kwietnia, czyli od wtorku do czwartku. No i jestem na forum jedynym, poza kompanką Kertoipa, zdającym ;)
Ostatnio zmieniony czw maja 03, 2012 1:07 pm przez TomaszBr, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Brian
Posty: 3492
Rejestracja: czw lut 10, 2011 8:31 am
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: XII zlot już wkrótce - rozmowy czas zacząć

Post autor: Brian »

Ja się jeszcze będę musiał wywiedzieć, jakie terminy pasowałyby mi najbardziej, bom jeszcze nie rozpatrywał kwietnia/maja w tym kontekście. Ale wstępnie oczywiście się piszę. :)
Kertoip pisze:ostatni weekend kwietnia (który notabenek łączy się z majówką!!! warto o tym pomyśleć).
Dokładnie! Też zwróciłbym na to uwagę. :wink:
kajman
Posty: 64242
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XII zlot już wkrótce - rozmowy czas zacząć

Post autor: kajman »

Brian pisze:
Kertoip pisze:ostatni weekend kwietnia (który notabenek łączy się z majówką!!! warto o tym pomyśleć).
Dokładnie! Też zwróciłbym na to uwagę. :wink:
Komu się łączy, temu łączy. U nas w szkole wolne jest w dniach 1-6 maja i pewnie nie tylko u mnie będzie taki układ. A część ludzi w ogóle nie będzie miała wolnego.
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2464
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: XII zlot już wkrótce - rozmowy czas zacząć

Post autor: wwas »

TomaszBr pisze: Akurat ja o egzaminie gimnazjalnym nie pisałem - powody, dla których najprawdopodobniej terminy kwietniowe i wczesno-majowe będą niemożliwe są zupełnie inne. Tym bardziej, że egazminy trwają od 24 do 26 kwietnia, czyli od wtorku do czwartku. No i jestem na forum jedynym, poza kompanką Kertoipa, zdającym ;)
Ech, czyli trzy razy pudło :oops: (i jak tu się potem dziwić wynikom w znawcy ;)). Dobrze, że przynajmniej trafiłem, że zdajesz...
kajman
Posty: 64242
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XII zlot już wkrótce - rozmowy czas zacząć

Post autor: kajman »

No niekoniecznie trzy razy. Stwierdzenie, że jest się na phorum jedynym zdającym jest dosyć odważne i nie wiadomo czy na pewno zgodne z prawdą.
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: XII zlot już wkrótce - rozmowy czas zacząć

Post autor: TomaszBr »

kajman pisze:No niekoniecznie trzy razy. Stwierdzenie, że jest się na phorum jedynym zdającym jest dosyć odważne i nie wiadomo czy na pewno zgodne z prawdą.
Fakt, tego na 100% to nie mogę wiedzieć. Na pewno jednak z obecnych na poprzednim zlocie jestem jedynym, to nie ulega wątpliwości ;) No i wychodzi, że ogólnie jestem najmłodszy... (chociaż chyba miniu jest młodszy, ale on już nieaktywny od jakiegoś czasu).
Ostatnio zmieniony czw maja 03, 2012 1:08 pm przez TomaszBr, łącznie zmieniany 1 raz.
kajman
Posty: 64242
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XII zlot już wkrótce - rozmowy czas zacząć

Post autor: kajman »

TomaszBr pisze:No i wychodzi, że ogólnie jestem najmłodszy... (chociaż chyba miniu jest młodszy, ale on już nieaktywny od jakiegoś czasu)
Właśnie się zastanawiałem, jak to w tym roku będzie. Ale znając naszą dyrektorkę, to będzie układ, że wtorek i czwartek wolne, reszta zajęta. Chyba, że będzie do odpracowania, ale to wtedy przez 2 miesiące byśmy w soboty przychodzili :P
No z nieaktywnych od jakiegoś czasu młodszy jest (chyba takim posługuje się nickiem) Matti, który jest w szóstej klasie i o mało co nie był na poprzednim zlocie.
Dyrektor szkoły ma do dyspozycji w roku kilka dni wolnych od nauki i może nimi dysponować. U nas to był to 31 X, 7 I, a będzie 2 V, 4 V i chyba 8 VI plus jakieś dni z okazji egzaminów (inne dla SP, inne dla Gim). Więc jeśli wasza dyrektorka nie jest perfidną złośnicą to pewnie coś złapiecie.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XII zlot już wkrótce - rozmowy czas zacząć

Post autor: bobby-x »

Ja już tyle razy byłem w Trójce i na liście, że chyba sobie daruje i posłucham obchodów przed radełkiem. W każdym bądź razie w każdą sobotę trza pracować więc noclegowanie znowu odpadnie.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15302
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XII zlot już wkrótce - rozmowy czas zacząć

Post autor: Miszon »

bobby - ale z soboty na niedzielę będziesz?
Awatar użytkownika
tsch
Posty: 2560
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: XII zlot już wkrótce - rozmowy czas zacząć

Post autor: tsch »

Nie pasuje mi ostatni weekend kwietnia (konwencja Audio Engineering Society w Budapeszcie, której nie mogę opuścić).
Wszystkie pozostałe są chyba w porządku.

Śródborowianka wiosną jest fenomenalna...
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: XII zlot już wkrótce - rozmowy czas zacząć

Post autor: słoik »

tsch pisze:konwencja Audio Engineering Society w Budapeszcie...
"Wy, co macie zaszczyt mieszkać w Peszcie
nigdy kota pod włos nie czeszcie!
Może brutalni ludzie
tak robią w pobliskiej Budzie
ale wy? Zreflektujcież się wreszcie!"
ODPOWIEDZ