11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: LLucky »

Yacy pisze:LLucky, zdjęcia dotyczą wizyty w Trójce.
No nic dziwnego, że na żadnym mnie nie widać. Sęk w tym, że nie wiedziałem, o jakie zdjęcia chodzi i gdzie można je podglądać - teraz już wiem.
Niniejszym informuję również, że do JacKa dotarły szczęśliwie po wielu perypetiach moje zdjęcia - zapewne w najbliższej przyszłości odezwie się do Was i w tej sprawie.
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: słoik »

Po obejrzeniu zdjęć ciśnie mi się na usta pytanie: co to są uzupełnienia muzyczne?
Doświadczonych zlotowiczów oczywiście w większości udaje mi się zidentyfikować, natomiast nie podjąłbym się przyporządkowania młodziaków ze zdjęć (fotografie dopiero w pełni uświadamiają mi, jak rzeczywiście młodziaków) do ich nicków.
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: TomaszBr »

słoik pisze:Po obejrzeniu zdjęć ciśnie mi się na usta pytanie: co to są uzupełnienia muzyczne?
Doświadczonych zlotowiczów oczywiście w większości udaje mi się zidentyfikować, natomiast nie podjąłbym się przyporządkowania młodziaków ze zdjęć (fotografie dopiero w pełni uświadamiają mi, jak rzeczywiście młodziaków) do ich nicków.
A mógłbyś. Ciekawy jestem, do kogo byś mnie czy innych przyporządkował :)
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: słoik »

TomaszBr pisze:Ciekawy jestem, do kogo byś mnie czy innych przyporządkował :)
OK.
Jędrzej - robi maślane oczy fotografującej go martyr i aby nie wypaść z kadry kurczowo trzyma różowy jakubek.
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: TomaszBr »

:lol: :lol:
A to akurat jest coś, co cały dzień przesiedziało w moim plecaku czekając na wręczenie Helen, więc strzelaj dalej ;)
Awatar użytkownika
mara
Posty: 2615
Rejestracja: pt kwie 23, 2010 7:29 pm
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy /Pod Warszawą

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: mara »

A mnie nurtuje pod jakim nickiem kryje się na forum na sympatyczna żyrafa kurczowo trzymająca się kubeczka.. :). A tak poważnie umiem rozpoznać kajmana, Martyr i Yacego, neon.ke i abd3mz drogą dedukcji uzi, djjacka na podstawie awataru z forum. Reszta osób to dla mnie zagadka. Trudno mi wydedukować osoby w wieku 15-16 lat..z forum wynika że było obecne co najmniej 5..naliczyłam na zdjęciach 4..
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: słoik »

Uzi, po rozpoznaniu neon.ki i martyr zostałaś wydedukowana!
To ja do listy mary dodam jeszcze ku3ę, tscha, kertoipa, leszkano (chyba), miszona? (miał na astrologu/sebastosie zdjęcie w avatarze, ale w okularach przeciwsłonecznych). Za to oprócz nowych, jest też kilka znanych twarzy, które przewijają się też przez poprzednie złoty, a nad którymi się głowię.
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: TomaszBr »

mara pisze:Trudno mi wydedukować osoby w wieku 15-16 lat..z forum wynika że było obecne co najmniej 5..naliczyłam na zdjęciach 4..
Cztery były + wwas, który uważa, że na tyle wygląda (wcale nie podzielam jego zdania) ;)
słoiku, w słabej formie jesteś. Po X zlocie ze zdjęcia rozpoznałem niemal wszystkich, z drobną pomocą Kertoipa (podpowiedział mi trzy osoby :) )
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: słoik »

TomaszBr pisze:słoiku, w słabej formie jesteś
Wszelkiego rodzaju łamigłówi, szarady i kalambury nigdy nie były moją dobrą stroną, zresztą na tym forum są od tego specjaliści. Naliczyłem na zdjęciach 22 zlotowiczów, z których 12 wydaje mi się, że rozpoznaję, dwie twarze znam z wcześniejszych fotografii, a 8 jest dla mnie mniej lub bardziej zagadkowych. Mógłbym zabawić się w znawcę i podać moje typy. Odpowiedzielibyście ile miałem strzałów, tylko prosiłbym o informację czy lampart pojawił się na Myśliwieckiej.
edit: i jeszcze czy mam brać pod uwagę donvitocorleone.
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: TomaszBr »

Jasne, pobaw się :) Chętnie sprawdzę :P
Lamparta nie było. A Don Vito Corleone też możesz strzelić :)
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2463
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: wwas »

TomaszBr pisze:wwas, który uważa, że na tyle wygląda
O, przepraszam. Wcale nic takiego nie napisałem, proszę nie wprowadzać słoika w błąd ;) (co prawda rzeczywiście ludzie dość często mnie odmładzają, ale niekoniecznie aż o tyle).
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: słoik »

ku3a pisze:- abd3mz...Brian...Corleone...Dekodi...djjack...falcoeagle...kajman...Kertoip...ku3a...leszekno...Martyr...neon.ka...TomaszBr...tsch...wwas...Yacy...darek49...mateusz15...Miszon...nokdar...uzi...
To skorzystam z listy ku3y, choć nie wiem na ile była ona aktualna: abd3mz - zdjęcie nr 1 - pierwszy od góry, Brian - nr 8 centralnie, Corleone - nr 12 - z rozpuszczonymi włosami, Dekodi - nr 13 (chłopie,tyle lat jesteś na forum, a z taką częstotliwością, że nic o Tobie nie wiadomo), djjack - zdjęcie nr 11 (zdjęcie zawiera lokowanie produktów, osobnik lokujący sieć sklepów), falcoeagle - zdjęcia 15 i 21 - w obu przypadkach bez okularów, kajman - zdjęcie nr 1 - wskazujący ku żyrandolowi, Kertoip - zdjecie nr 19 - długopis w butonierce, ku3a - zdjęcie nr 4 - po prawicy kajmana (jeśli celnie strzelam w kajmana), leszekno - zdjęcie nr 31 - z prawego półprofilu, Martyr - zdjęcia 35 do 37 - uśmiechy, od których Skin zieleniałaby z zazdrości, neon.ka - zdjęcie nr 12 - z założonymi rękoma, nie, zły przykład, zdjęcie nr 49 - coś jakby przekazuje, równie dobrze mogą to być kluczyki, jak i kartofel, ale raczej zimny, TomaszBr - zdjęcie nr 27 - sprawdza czy sięgnie na stojąco do niskiego mebla (skoro miało być co najmniej dwóch młodych dryblasów to tak na chybił trafił z Brianem, tyle że któryś z was w rzeczywistości może być Corleone), tsch - zdjęcie nr 43 - jeden z dwóch zalotnie uśmiechający się do martyr, choć ten w głębi tego nie widzi, wwas - zdjęcie nr 46 - rozświetlony, Yacy - zdjęcie nr 23 - na pierwszym planie, darek49 - zdjęcie nr 28 - za szybą, mateusz15 - zdjęcie nr 18 - na prawo od Beach Boy Radio, Miszon - zdjęcie nr 6 - zapuszcza żurawia, nokdar - właściwie metodą eliminacji zdjęcie nr 38 na lewicy, uzi - znów zostałaś wydedukowana - zdjęcie nr 11 - w spodniach z dwoma paskami (ej, no, nie jesteś podobna do siebie ze zdjęcia z panem afro, a na piewszym awatarze też miałaś inne spodnie) oraz donvitocorleone - no sorry, nikt z potencjalnych donówvitów nie jest podobny do żadnego z potencjalnych corleonów - a i tak ostał się jedynie kandydat ze zdjęcia nr 38 - pomiędzy dwoma czajnikami. I proszę nie brać moich strzałów do siebie.

PS - to nikt mi nie powie co to są uzupełnienia muzyczne?
Awatar użytkownika
mara
Posty: 2615
Rejestracja: pt kwie 23, 2010 7:29 pm
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy /Pod Warszawą

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: mara »

Corleone najbardziej włoską urodę ma postać (ale nie mara :wink:ani zjawa ) siedząca na prawo od "długie włosy oliwkowa koszula" ze zdjęcia 17...ale corleone to bracia..najbardziej podobni do siebie są chłopcy np na zdjęciu 13 stoją z Martrką po środku, zdjęcie 47 od lewej ktoś, Yacy, neon.ka i ktoś, brodaty pan to kajman, abd3mz ma koszulkę z napisem indukti (w typie słoika jasny polar ale ale zostanę przy swoim wczorajszym typie nawet jeśli bardzo się mylę (zakładam że to jednak ta sama osoba)), djjack ma czerwono-biało-czarną reklamówkę, uzi pierwsze zdjęcie fajne kolczyki.
nie podejmuję się zgadywać reszty (ufam że słoik i tak wszystkich już odpowiednio opisał)..aaa no i Michał Jakubik, siedzi odwrócony plecami w jasnej kraciastej koszuli przy stole realizatorskim :) :mrgreen:
edit: jeszcze z przedprzedpoprzedniego(8) zlotu wydaje mi się że Neo01 to ten ktoś z najdłuższymi włosami i czapką z dachem..
idąc za zlotową koleją zlot pierwszy bobby jako że do niedźwiedzia podobny to ma koszulkę z orłem :D czego reprezentacja może mu pozazdrościć :mrgreen:
Ostatnio zmieniony wt lis 22, 2011 6:57 pm przez mara, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
uzi
Posty: 4132
Rejestracja: śr lip 16, 2008 11:28 pm
Kontakt:

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: uzi »

słoik pisze:ej, no, nie jesteś podobna do siebie ze zdjęcia z panem afro, a na piewszym awatarze też miałaś inne spodnie
to z afrem to stare dzieje, jeszcze bez różowych oksów i w ogóle, fuuu :p
ale cały czas uwielbiam pogląd, że to były moje spodnie w tym pierwszym avatarze :mrgreen:
mara pisze:uzi pierwsze zdjęcie fajne kolczyki
o, dziękuję ;)
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: słoik »

mara pisze:(...) abd3mz ma koszulkę z napisem indukti (w typie słoika(...)
Myślę, że najbardziej to w typie neon.ki.

edit: at mara: ale u nas corleone to chyba ojciec z synem. I chyba mamy inną kolejność zdjęć, bo u mnie na 13. jest tylko jedna osoba, a opisane przez ciebie zdjęcie 47 u mnie ma numer 48.

at uzi: z tym kolczykiem i drugim kosmykiem włosów, który razem z uchylonym ramiączkiem/rękawem bluzki na pierwszy rzut oka wygląda na spleciony warkoczyk toś istna Pocahontas.
Awatar użytkownika
mara
Posty: 2615
Rejestracja: pt kwie 23, 2010 7:29 pm
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy /Pod Warszawą

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: mara »

słoik pisze: bo u mnie na 13
o faktycznie..miałam na myśli 34 musiałam coś nie tak wyciąć
słoik pisze:zdjęcie 47
tu jednak upieram się że 47..na 48 mam 1,5 forumowego małżeństwa braci corleone którzy jednak z tego co piszesz braćmi Corleone nie są..i 1,5 osoby nie których nie rozpoznaje. Inaczej zdjęcie 34 jest z godziny 21:39:20 a 47 z 21:46:43 ale już wiem skąd błąd..u mnie numeruje od 0..
Awatar użytkownika
uzi
Posty: 4132
Rejestracja: śr lip 16, 2008 11:28 pm
Kontakt:

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: uzi »

słoik pisze:at uzi: z tym kolczykiem i drugim kosmykiem włosów, który razem z uchylonym ramiączkiem/rękawem bluzki na pierwszy rzut oka wygląda na spleciony warkoczyk toś istna Pocahontas.
:lol: no kurczę, prawdziwa ze mnie indie'anka!
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: TomaszBr »

słoiku, nie wiem, jak Tyś to uczynił, ale prawie wszystkich zgadłeś. Djjacka nie ma na zdj. 11, jest za to na 28 (siedzi przy stoliku). Osoba za szybą z tego samego zdjęcia to Don Vito Corleone, a nie darek49. Tenże użytkownik jest na 31, za leszkiemno, na prawo ode mnie. Nokdar jest ukazany na zdj. 33, obok Yacego. A poza tym to trafiłeś ;) Swoją drogą, jakim cudem trafiłeś Briana, mnie i Corleone? Strzelałeś czy wiedziałeś?
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: słoik »

TomaszBr pisze:słoiku, nie wiem, jak Tyś to uczynił, ale prawie wszystkich zgadłeś. Djjacka nie ma na zdj. 11, jest za to na 28 (siedzi przy stoliku). Osoba za szybą z tego samego zdjęcia to Don Vito Corleone, a nie darek49. Tenże użytkownik jest na 31, za leszkiemno, na prawo ode mnie. Nokdar jest ukazany na zdj. 33, obok Yacego. A poza tym to trafiłeś ;) Swoją drogą, jakim cudem trafiłeś Briana, mnie i Corleone? Strzelałeś czy wiedziałeś?
Co do djjacka to jest moja oczywista omyłka pisarka, błąd się nie liczy, na zdjęciu nr 11 nikt przecież nie lokuje produktów, za to na 28 lokowana jest prasa i sieć sklepów nie dla mnie. Djjack jest też przecież na swym awatarze, a w relacji dał wskazówki co do wyglądu, jedynie lekki astygmatyzm w prawem oku sprawił, że wpisałem 11, miast 28. Z fotografii pochodzących z poprzednich zlotów oraz z obu ślubów miałem mniej więcej wyrobiony pogląd who's who, nie to że jakoś nachalnie do tego dochodziłem, ale kiedyś tam uzmysłowiłem sobie, że bear jest ta naprawdę tschem, a uzi w rzeczywistości kertoipem (sorki, kertoip, ale byłeś młodszy, a kiedyś uzi napisała, że ma krzywy ryj na zdjęciu, nikt mi za cholerę nie pasował, więc skoro miała być gdzieś na tych fotografiach jakaś niezbyt urodziwa dziewczyna...). Pozostały trzy osoby, które widziałem na pewno wcześniej, wytypowałem wiekowo, leszekno jako listowy historyk był najstarszy z nich, falcoeagle twierdzi na profilu, że w 2008 r. był uczeniikiem, więc wybrałem osobnika wyglądającego na najmłodszego. Tego trzeciego musiałem zatem mianować dekodim. Co do wwasa, to nieznanych mi postaci ok. 25-letnich, a mogących wyglądać na mniej wytypowałem dwie (drugi jak się okazało był mateusz15, ale skoro mateusz jest młodszy, to wyboru innego nie było). Kertoipa jak napisałem rozpoznałem już wcześniej, zostało czterech młodych. Tu znowu przywołam kertoipa - skoro miałeś być najbardziej niespodziewanym widokiem, a nr 2 Brian, stwierdziłem, że niespodzianka powinna dotyczyć formatu. Nie ma was obu chyba na jakimś wspólnym zdjęciu, uznałem, że jesteś wyższy, a dla Briana w jakiś sposób naturalniejsza jest żubrza postura podlasczanina. Niespodzianka moim zdaniem aż tak wielka nie jest, gdyż obaj gdzieś wcześniej dawaliście do zrozumienia, iż do mikrusów nie należycie (jakby jeszcze był semuś, bylby większy kłopot, bo on niedawno zeznał, że też ok. 190 mierzy). Zostali mateusz15 i corleone. Szczerze mówiąc początkowo miałem typować na corleone, jeszcze przed ustaleniem Briana i TomaszaBr, rzeczywistego mateusza, ale gdy zostało ich tylko dwóch, doszedłem do wniosku, że chłopak z długimi włosami absolutnie nie może mieć 20 lat, natomiast chłopak na prawo od Beach Boy Radio może i na siłę to dojrzałe 15 mieć mógłby, za to po bliższym przyjrzeniu się stwierdziłem, że ma zarost nie ledwo się siejący, ale wyraźnie golony i odrastający. Oczywiście te puzzle mogły być ułożone w oparciu o fałszywe przesłanki, ale jakoś się udało. Właśnie zauważyłem, że nokdara też dobrze trafiłem, tylko mi się palec omsknął, miało być 48, nie 38, na tymże przecież nie ma nikogo na lewicy, no chyba, że uznać michała jakubika, tylko dla mnie oczywiste, że on to on. Zresztą jak zanalizujecie moją wypowiedź, wyszłoby, że do rzeczywistego nokdara nikogo nie dopasowałbym.W gruncie rzeczy pomyliłem więc tylko donvitocorleone (co dziwne, przecież tu ze względu na pokrewieństwo powinienem mieć łatwiej) z darkiem49. Tu znów zauważam, że źle sie wysłowiłem, bo między dwoma czajnikami jest postać na zdjęciu nr 48, nie jak napisałem 38. Obaj wyszło mi, że są w mniej więcej w podobnym wieku i żaden ani trochę niepodobny do corleone. A poza tym darka obstawiłem sobie wcześniej i co do don vito miałem już potem do wyboru jeszcze tylko widok nokdara (a uznałem, że ten jest młodszy). I tak mi ten pasjans mniej więcej wyszedł.
Awatar użytkownika
uzi
Posty: 4132
Rejestracja: śr lip 16, 2008 11:28 pm
Kontakt:

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: uzi »

słoik pisze:[...] a uzi w rzeczywistości kertoipem (sorki, kertoip, ale byłeś młodszy, a kiedyś uzi napisała, że ma krzywy ryj na zdjęciu, nikt mi za cholerę nie pasował, więc skoro miała być gdzieś na tych fotografiach jakaś niezbyt urodziwa dziewczyna...)
:lol: :lol: :lol:
rozwaliłeś mnie tym. :mrgreen:
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: słoik »

Ja was bardzo przepraszam, ale na zdjęciu nr jeden w prawym dolnym rogu wystaje Ktoś, kogo więcej jest na zdjęciu nr cztery, a przed kim stoi kubek z ŻYRAFĄ (czyżby właściciel kubka z ŻYRAFĄ), a kto jak sądzę jest tożsamy z osobą za szybą na zdjęciu nr 28. Czy ja słusznie podejrzewam, że słuchacze trójki daliby się za tę fotografię poćwiartować, gdyby wiedzeli, że istnieje?
Ostatnio zmieniony śr lis 23, 2011 10:16 pm przez słoik, łącznie zmieniany 1 raz.
falcoeagle
Posty: 755
Rejestracja: pt cze 27, 2008 12:37 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Warszawa

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: falcoeagle »

słoik pisze:Ja was bardzo przepraszam, ale na zdjęciu nr jeden w prawym dolnym rogu wystaje Ktoś, kogo więcej jest na zdjęciu nr cztery, a przed kim stoi kubek z ŻYRAFĄ (czyżby właściciel kubka z ŻYRAFĄ), a kto jak sądzę jest tożsamy z osobą za szybą na zdjęciu nr 28. Czy ja słusznie podejrzewam, że słuchacze trójki daliby się za tę fotografię poświartować, gdyby wiedzeli, że istnieje
Widziałem inne zdjęcia (nie z tego zlotu), na których widać tak jakby więcej... (no i teledysk do "baśni").
falcoeagle twierdzi na profilu, że w 2008 r. był uczeniikiem, więc wybrałem osobnika wyglądającego na najmłodszego
Na prawdę wyglądam tak młodo? W pokoju byłem drugi wiekiem :). Przy okazji zmieniłem wpis w profilu na bardziej adekwatny :).
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: Kertoip »

słoik pisze:(sorki, kertoip, ale byłeś młodszy, a kiedyś uzi napisała, że ma krzywy ryj na zdjęciu, nikt mi za cholerę nie pasował, więc skoro miała być gdzieś na tych fotografiach jakaś niezbyt urodziwa dziewczyna...)
... dzięki, słoik :P
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: słoik »

Kertoip pisze:
słoik pisze:(sorki, kertoip, ale byłeś młodszy, a kiedyś uzi napisała, że ma krzywy ryj na zdjęciu, nikt mi za cholerę nie pasował, więc skoro miała być gdzieś na tych fotografiach jakaś niezbyt urodziwa dziewczyna...)
... dzięki, słoik :P
Tak mi się wydawało, że ten fragment może wzbudzić kontrowersje.
Ale hej, nie napisałem przecież, że na którymkolwiek zdjęciu masz krzywy ryj, w ogóle nie powinieneś przywiązywać wagi do mego zmysłu estetycznego. A jako ciekawostkę powiem Ci, że gdy miałem długie włosy, niejednokrotnie słyszałem w autobusie "czy mogłaby mi pani skasować bilet", nie mówiąc o tym, że już po ich obcięciu pewna moja przełożona przy obcych ludziach i w sytuacji urzędowej zwróciła się do mnie "pani małgosiu". Mam nadzieję, że się jakoś udobruchasz.

@falcoeagle (jak wy to robicie, że cytujecie naraz więcej niż jeden post? - i tu wychodzi analfabetyzm słoika): najmłodszy z trójki leszekno - dekodi - falcoeagle, nie ze wszystkich zlotowiczów.
Awatar użytkownika
Brian
Posty: 3492
Rejestracja: czw lut 10, 2011 8:31 am
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: Brian »

słoik pisze:a dla Briana w jakiś sposób naturalniejsza jest żubrza postura podlasczanina.
:lol:
Z cyklu: "Jak zostać zniszczonym za pomocą jednego zdania".
ODPOWIEDZ