11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

falcoeagle
Posty: 755
Rejestracja: pt cze 27, 2008 12:37 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Warszawa

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: falcoeagle »

słoik pisze:@falcoeagle (jak wy to robicie, że cytujecie naraz więcej niż jeden post? - i tu wychodzi analfabetyzm słoika): najmłodszy z trójki leszekno - dekodi - falcoeagle, nie ze wszystkich zlotowiczów.
(Po prostu kopiujemy interesującą nas część :).) Czytałem trochę po łebkach więc nie zorientowałem się w kontekście (pomogła w tym 'ściana tekstu' w twoim poście).
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: Kertoip »

słoik pisze:Ale hej, nie napisałem przecież, że na którymkolwiek zdjęciu masz krzywy ryj, w ogóle nie powinieneś przywiązywać wagi do mego zmysłu estetycznego.
ależ spokojnie, słoiku, everything is alright :D a Twoja historia z biletami w autobusie śmieszna dość :P mi się coś takiego raczej nie przydarzy bo ludzie z natury nie chcą się do mnie odzywać :wink:
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: TomaszBr »

słoik pisze:Tu znowu przywołam kertoipa - skoro miałeś być najbardziej niespodziewanym widokiem, a nr 2 Brian, stwierdziłem, że niespodzianka powinna dotyczyć formatu. Nie ma was obu chyba na jakimś wspólnym zdjęciu, uznałem, że jesteś wyższy, a dla Briana w jakiś sposób naturalniejsza jest żubrza postura podlasczanina. Niespodzianka moim zdaniem aż tak wielka nie jest, gdyż obaj gdzieś wcześniej dawaliście do zrozumienia, iż do mikrusów nie należycie (jakby jeszcze był semuś, bylby większy kłopot, bo on niedawno zeznał, że też ok. 190 mierzy).
A tu nie chodzi przypadkiem o mnie, zamiast Kertoipa? ;)
Cała dedukcja fajna Ci wyszła :lol: Fragmenty o uzi, Kertoipie i Brianie mnie rozwaliły :P
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: słoik »

TomaszBr pisze:A tu nie chodzi przypadkiem o mnie, zamiast Kertoipa
Wiem, poszedłem na żywioł i nie dokonałem korekty, jednak lepiej czuję się w krótszych formach. Już wcześniej zauważyłem, że ten fragment może być niejasny. Ponieważ cytowałem Ciebie, wypowiedź de facto była do Ciebie skierowana, nie do kertoipa, przywoływałem zaś jego relację, w której mówił o dwóch największych zaskoczeniach. Powinno być więc dla jasności tak: "przywołując relację kertoipa, skoro miałeś TomaszBrze być dla niego najbardziej niespodziewanym widokiem" itd.
I jeszcze spostrzeżenia natury ogólnej: brak fotografii grupowej, zupełny brak Redaktora (ciekawe czy na Krupówkach też zdjęcia z niedźwiedziem są już passe) oraz jedno ciekawe zjawisko: niemal wszyscy na większości zdjęć są rozradowani, uhahani, roześmiani, uśmiechnięci, ukontentowani, rozświetleni, rozpromienieni i w ogóle uśmiechy dookoła głowy (i wczesna jeeeeesień), za wyjątkiem Corleone, który, gdyby nie jeden ponury uśmiech na zdjęciu z neon.ką, wyglądałby na totalnie zdołowanego.

edit: i przepraszam za ortografa w podlaszczaninie, nie poprawiam, bo zostało już zacytowane i w ogóle poszło w świat. Trudno, stało się.
edit nr 2: ujrzałem Niedźwiedzia, ale mocno dyskretnie.
Awatar użytkownika
Corleone
Posty: 2876
Rejestracja: czw lis 18, 2010 11:13 pm
Lokalizacja: Wrocław /Kraków

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: Corleone »

słoik pisze:oraz jedno ciekawe zjawisko: niemal wszyscy na większości zdjęć są rozradowani, uhahani, roześmiani, uśmiechnięci, ukontentowani, rozświetleni, rozpromienieni i w ogóle uśmiechy dookoła głowy (i wczesna jeeeeesień), za wyjątkiem Corleone, który, gdyby nie jeden ponury uśmiech na zdjęciu z neon.ką, wyglądałby na totalnie zdołowanego.
Zdołowany nie byłem, raczej nieco spięty (bo pierwsze godziny zlotu, pierwsza wizyta w radiu itp. :wink: ) + na 2 zdjęciach coś klikam na telefonie (chyba pisałem SMS-a do rodziny, czy słyszeli mnie na antenie :mrgreen: ).
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15296
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: Miszon »

Czy któryś ze zlotowiczów jest chętny dostać Zombiaki II: Atak na Moskwę? Nówka sztuka, nie odpakowana! :-D Mogę ją jako nagrodę dać na następnym Zlocie, ale problem jest taki, że konkurs musiałaby wygrać osoba, która chciałaby w to grać, czyli raczej nie leszekno ;-) .
Dlatego też jest druga opcja - jeśli ktoś jest chętny, mogę mu grę także opylić. Oczywiście taniej niż normalnie. W necie gra widzę chodzi od 24 zeta plus koszty wysyłki. Powiedzmy, że za 15 zeta jest ktoś chętny? Względnie za jakieś piwo czy inny barter :-P (to nawet chętniej, bo na co mi 15 zeta). Decyduje kolejność zgłoszeń ;-) .
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15296
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: Miszon »

Już nieaktualne ;-) .
Przehandlowane za likier czekoladowy:-P.
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: krzysiek83 »

Ktoś zrobił dobry interes :P
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: Kertoip »

no kurde, super... ja bym się w sumie chętnie skusił... :cry:
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15296
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: Miszon »

Mogę spróbować ci załatwić jakoś na Zlot, w tańszej cenie niż normalnie.
Ale nie gwarantuję.
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: ku3a »

w niższej cenie
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15296
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: Miszon »

Ech, a myślałem że wstawiłeś swój opis tego Zlotu :-P .
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: słoik »

A dokumentacji fotograficznej dalszej części zlotu nie będzie? Miło by się układało komiks ze zdjęć i relacji.
ODPOWIEDZ