11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy! - 7.10.2011

Post autor: prz_rulez »

Może zbyt pośpiesznie, a może nie, ale... może już czas pomyśleć o kolejnym zlocie? :)
Ostatnio zmieniony sob wrz 17, 2011 7:30 pm przez prz_rulez, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15288
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy!

Post autor: Miszon »

Już? :shock:
:D
Ja myślę, że po wakacjach raczej, tzn. we wrześniu. Teraz ludzie są w wyjazdach. A z kolei w październiku jest już zimno, a w dodatku studenci wyjadą na studia. Także wrzesień to dobry termin. Czyli chyba ze 2 tygodnie można jeszcze się wstrzymać z ustaleniami ;-) .
Awatar użytkownika
Corleone
Posty: 2876
Rejestracja: czw lis 18, 2010 11:13 pm
Lokalizacja: Wrocław /Kraków

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy!

Post autor: Corleone »

Jeśli tylko termin będzie mi pasował, to postaram się przyjechać. Wrzesień faktycznie będzie chyba najlepszy. :wink:
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy!

Post autor: prz_rulez »

Miszon pisze:Także wrzesień to dobry termin.
Tego się właśnie obawiałem... Boję się, że wciąż będę mieć wtedy praktyki. Wrzesień to nie jest dobry termin :P
Hmm. Chociaż 30... nie byłby aż tak tragiczny. Wtedy byłaby jakaś nadzieja. No i mamy sprzyjające ułożenie kalendarza w tym roku, początek roku akademickiego dopiero 3.
Awatar użytkownika
Brian
Posty: 3492
Rejestracja: czw lut 10, 2011 8:31 am
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy!

Post autor: Brian »

Ja mogę się właściwie podpisać pod Corleone. Zresztą zgodę na przyjazd na Listę uzyskałem już dawno temu, trzeba się tylko przypomnieć i prosić starszyznę o zezwolenie na całość (zna ktoś jakiś niezawodny sposób? :wink: ).
prz_rulez pisze:Wrzesień to nie jest dobry termin :P
Ojtam, wrzesień nie jest zły :P
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy!

Post autor: Kertoip »

wrzesień w sumie może być... jeśli to tylko nie będzie 10 (Ino!) albo 17, to powinienem być :P jednak obawiam się że trochę za mało czasu na ogarnięcie ewentualnego zlotu we wrześniu.
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy!

Post autor: TomaszBr »

Brian pisze:Ja mogę się właściwie podpisać pod Corleone. Zresztą zgodę na przyjazd na Listę uzyskałem już dawno temu, trzeba się tylko przypomnieć i prosić starszyznę o zezwolenie na całość (zna ktoś jakiś niezawodny sposób? :wink: ).
No to mój sposób był taki: przyjechać do Trójki i poznać ku3ę ;)
A tak na serio to męczę ich od dawna, więc powiedzieli że się zgodzą dla świętego spokoju :D
Awatar użytkownika
Brian
Posty: 3492
Rejestracja: czw lut 10, 2011 8:31 am
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy!

Post autor: Brian »

TomaszBr pisze:A tak na serio to męczę ich od dawna, więc powiedzieli że się zgodzą dla świętego spokoju :D
To u mnie nie ma tak fajnie :wink:
Ale i tak wczora z wieczora dostałem wstępną zgodę :)
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy!

Post autor: abd3mz »

Brian pisze: trzeba się tylko przypomnieć i prosić starszyznę o zezwolenie na całość (zna ktoś jakiś niezawodny sposób? :wink: ).
podobno ja się całkiem nieźle sprawdzam.
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy!

Post autor: ku3a »

TomaszBr pisze:No to mój sposób był taki: przyjechać do Trójki i poznać ku3ę ;)
:mrgreen: szkoda, że tak krótko byliście, ale fajnie że w ogóle się udało po tych perturbacjach z terminami ;-).
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy!

Post autor: prz_rulez »

2 miesiące to mało? Nieee... Jeśli zaczniemy już teraz, myślę, że nie będzie problemu.
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy!

Post autor: TomaszBr »

ku3a pisze: :mrgreen: szkoda, że tak krótko byliście, ale fajnie że w ogóle się udało po tych perturbacjach z terminami ;-).
Ważne, że wogóle wyszło ;) A w Trójce byliśmy prawie 2 godziny, więc w sumie nie tak krótko, tylko troszkę czasu zajęło nam przekonywanie ochroniarzy :mrgreen:
Ostatnio zmieniony ndz paź 13, 2013 2:10 pm przez TomaszBr, łącznie zmieniany 1 raz.
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy!

Post autor: ku3a »

z odpowiedzią czekałem na szerszy odzew, ale na razie był dość... wąski ;-).

ale dobrze, wstępne jakieś ustalenia można poczynić. ustalmy więc kiedy z grubsza najwięcej osób chciałoby się zlecieć, na to nałoży się jakieś ewentualne filtry związane z niedostępnością z różnych powodów jakichś weekendów i wyjdzie nam data jedenastego zlotu.
proszę więc w tym wątku odpowiedzieć na 2 pytania:
1. kiedy najbardziej by Ci pasowało / byś chciał(a) aby zlot się odbył?
- końcówka września / początek października,
- październik,
- po październiku.
2. w jakim miejscu chciał(a)byś aby zlot się odbył?
- Śródborowianka,
- Pufa albo inny tego typu hostel w Warszawie w niedużej odległości od Trójki,
- inne (dlaczego i jakie warunki miałoby spełniać?).

interesują mnie tylko odpowiedzi od tych, którzy chcieliby przyjechać.
im więcej danych teraz zbierzemy, tym bardziej miarodajne będzie wybranie terminu i miejsca.
na odpowiedzi czekam do końca przyszłego tygodnia (do 14.08 włącznie).
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy!

Post autor: TomaszBr »

1. W tej chwili chyba pasuje mi każdy taki termin, ale wiadomo, że coś potem może wyskoczyć. A najbardziej chciałbym październik, ale jeżeli wyjdzie na wrzesień czy listopad, to też na razie mi pasuje ;)
2. Z tego co czytałem, większość osób poleca Śródborowiankę jako dobre miejsce, więc może znów tam...
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy!

Post autor: Kertoip »

1. październik. w listopadzie może już być za zimno, aczkolwiek jeśli termin będzie pasował to i tak przyjadę :wink:
2. Śródborowianka!!! tam i tylko tam! :P

mam jeszcze takie pytanie: czy doorbelll jako niezrzeszona w forum lp3 (mam nadzieję na razie) mogłaby przyjechać jako osoba tak zwana towarzysząca?
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy!

Post autor: Grycek »

ku3a pisze:1. kiedy najbardziej by Ci pasowało / byś chciał(a) aby zlot się odbył?
- końcówka września / początek października,
- październik,
- po październiku.
Ja gdzieś do 4 października będę w Polsce. Potem odpadam.
ku3a pisze:2. w jakim miejscu chciał(a)byś aby zlot się odbył?
- Śródborowianka,
- Pufa albo inny tego typu hostel w Warszawie w niedużej odległości od Trójki,
- inne (dlaczego i jakie warunki miałoby spełniać?).
Śródborowianka
kajman
Posty: 64167
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy!

Post autor: kajman »

Kertoip pisze:mam jeszcze takie pytanie: czy doorbelll jako niezrzeszona w forum lp3 (mam nadzieję na razie) mogłaby przyjechać jako osoba tak zwana towarzysząca?
Sorry, ale to jest pytanie totalnie bez sensu w kontekście np:
Miszon pisze:Artur wraz z piękną towarzyszką
, którą przecież widziałeś (chyba że ja mam omamy), a która o ile mi wiadomo chyba forumowiczką nie jest. Na poprzednich zlotach były też inne osoby, które też były niezrzeszone.
A teraz do punktów:
1. Czy ja kiedyś miałem jakieś ograniczenia? Jest zlot to i ja będę.
2. Przeciwko Środborowiance przemawia tylko jedno - godziny odjazdów pociągów z Powiśla. Poza tym ma same zalety.
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy!

Post autor: Kertoip »

kajman pisze:Sorry, ale to jest pytanie totalnie bez sensu w kontekście np:
no wiem wiem, nie miałeś omamów, ja też widziałem towarzyszkę Artura. po prostu chciałem przez grzeczność zapytać i zakomunikować takąż oto sytuacyję :)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15288
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy!

Post autor: Miszon »

1. koniec IX/początek X
2. Pufa nie, bo trzeba być cicho ;-) . Jeśli się znajdzie jakaś lokacja inna, to nie musi być Śródborowianka. Jak będzie bliżej zimy (czyli "po październiku), to raczej wolałbym aby nie była to Ś. ponieważ wspominam ją dość zimną. Ale poza tym - owszem, Ś. (tak naprawdę to znam tylko te 2 lokacje jesli chodzi o warszawskie zloty, więc ciężko mi coś innego podać).
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy!

Post autor: abd3mz »

1. końcówka września / początek października,
2. ja najchętniej gdzieś w Wawie, ale to dopiero jak będzie wiadomo ile osób przyjedzie, bo różne miejsca od tego są uzależnione.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy!

Post autor: neon.ka »

1. dla mnie raczej obojętne poza dwoma weekendami, w które będzie festiwal filmowy w Warszawie i chciałabym z niego jak najbardziej skorzystać - czyli oprócz 8-9 i 15-16 października.
[ EDIT: I jeszcze poza trzecim - 21-23 października, wtedy jest Impreza na Orientację Podkurek. Też mnie interesuje.
A potem to już Wszystkich Św. jest, więc w sumie wychodzi mi jednak, że odpowiedź 'w październiku' dla mnie odpada. ;-) ]
2. Śródborowiankę bardzo lubię i generalnie byłabym za nią. Ale gdyby znalazła się w Warszawie lokalizacja, w której bylibyśmy tylko my i nie trzeba by było brać pod uwagę innych śpiących gości, to chętnie bym ją sprawdziła. :-)
Ostatnio zmieniony pn sie 08, 2011 12:48 am przez neon.ka, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1576
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy!

Post autor: Robert »

1. Mało jest wydarzeń , które są mi w stanie zakłócić termin zlotu , ale jedną z nich jest na pewno "Święta wojna" :) podczas weekendu 15-16 X. Dobrym terminem byłaby końcówka października.
2. Śródborowianka ma swój niepowtarzalny klimat , ale ze względu na odległość od Trójki i chęć odmiany chętnie posiedziałbym w nocy na krześle gdzieś bliżej Myśliwieckiej :)
grzes

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy!

Post autor: grzes »

Wrzesień odpada. A później to jest mi obojętne.
kajman
Posty: 64167
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy!

Post autor: kajman »

neon.ka pisze:1. wtedy jest Impreza na Orientację Podkurek. Też mnie interesuje.
2. A potem to już Wszystkich Św. jest, więc w sumie wychodzi mi jednak, że odpowiedź 'w październiku' dla mnie odpada. ;-) ]
1. :shock: :shock: :shock: Whaaaaaaat??????????
2. Ale przecież to dopiero we wtorek.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: 11 zlot forum.lp3.pl - czas najwyższy!

Post autor: Neo01 »

A kiedy Zlot będzie w Krakowie (ewentualnie Wrocławiu)? :P

A tak bardziej poważnie, to bardzo cieszę się że do kolejnego spotkania - jak sie okazuje - już całkiem niedługo; zleci jak z balonika strzelił ;)

Co do terminów - jak dla mnie najwcześniejszy możliwy to 30.09/01.10 i każdy nastepny, z tym że bardzo chętnie w porze tej, której neonce nie pasuje - a dlaczego by nie wybrać się wspólnie na jakis pokaz podczas festiwalu? Nie wszyscy są z Wawy, a jakby się juz było w stolycy... Jedno drugiemu chyba tak bardzo nie wadzi? :)

Edit: neon.ka - ale marudzisz - pójdziemy razem na film czy nawet dwa i sprawa będzie "załatwiona", a i tak zostanie Ci cały tydzień, nie rozumiem kompletnie skąd takie przeszkody... :know:
ODPOWIEDZ