10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: Miszon »

lady pisze:
Kertoip pisze:jakiś Miszonowy blues,
łał ! brawo Miszon :D
No nie wiem czy brawo. To był spontaniczny 12-taktowy blues w E o Liście, ale jakoś nie wzbudził entuzjazmu. Za mało bluesmanów było wokół? Zabrakło lady?
lady pisze:
Kertoip pisze: 3. rozmowy, spontanicznie jam session (utwór o roboczym tytule "e-moll, a-moll, G-dur, D-dur") na razie w duecie...
no niestety chłopaki, ale chyba będziecie musieli zapłacić tantiemy Hendriksowi - to przecież jest " Hey Joe " :lol:
Zaraz zaraz! Ja to gram C G D A. O ile dobrze pamiętam (D i A na pewno).
lady pisze:
Kertoip pisze: * "śpiewam" Grandę... przepraszam wszystkich którzy ucierpieli przy tym procederze...
cóż, jestem pewna że wyszło Ci to lepiej od oryginału :wink:
TO był chyba jeden z najlepszych momentów muzycznych w wykonaniu tego forowego tworu ;-) .
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: neon.ka »

fragment numer 2. A skoro nie ma chętnych do obstawiania które nicki zostały uznane za prawidłowe, to tym razem będą one uwypuklone na grubo. ;-) Jeśli się gdzieś walnę, proszę o sprostowanie.

autorzy: Gary, Dekodi.

'Będzie to opowieść Neoprogresywna o nocnych marach. Biły ostre dźwięki, jakby kwietniowa lady waliła pałkami w gary. Martyrologia to była niesamowita, gdyż w pobliskim stawie na skraju gaju pełzał kajman i ryczał niczym paw. A zawiesina rosy na pobliskiej trawie mieniła się kolorami niczym bukiet w rękach kwiaciareczki. Neony oświetlały niebo na skraju gaju, więc Robinson Cruzoe mógł dokładnie zobaczyć dj Jacka przy swej konsoli wypuszczającego w eter przestrzeni dźwięki utworu 'John the Revelator'.
Ostatnio zmieniony pt maja 27, 2011 7:15 pm przez neon.ka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: Miszon »

Nasze to chyba będzie ostatnie, bo oddział grafologów będzie potrzebny żeby mnie rozczytać :-P .
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: Kertoip »

Miszon pisze:Nasze to chyba będzie ostatnie, bo oddział grafologów będzie potrzebny żeby mnie rozczytać :-P .
może też dlatego że Wasze było najlepsze :D
Miszon pisze:To był spontaniczny 12-taktowy blues w E o Liście, ale jakoś nie wzbudził entuzjazmu.
ten o liście był fajny, tylko to była chyba 3 w nocy, nie każdy kumkał olika. a ja też pisałem o takim zakręconym bluesie, bodajże Fis, A, H, potem jakiś Gis się wkradł, coś w ten deseń :wink:
Miszon pisze:TO był chyba jeden z najlepszych momentów muzycznych w wykonaniu tego forowego tworu ;-) .
łokurde... a Barbra Ci się nie podobała? :wink: i w ogóle dlaczego jeszcze nie polubiłeś na fejsie naszego bandu, którego nota benek jesteś członkiem :P
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: LLucky »

Tydzień już minął, a ja nie napisałem szerzej o swoich wrażeniach ze zlotu. Dziś też miałem być poza zasięgiem internetu, ale zbieg przypadkowych wizyt prezydentów spowodował, że jednak zalogowałem się na forum siedząc we własnym fotelu.
Okazuje się, że choć spędziłem na zlocie niemal bite 24 godziny (z czego przespałem tylko 4), to i tak ominęła mnie spora ilość atrakcji (piszę "ilość", bo jak mniemam wrażenia z nich wynikające były niepoliczalne ;) ). Prawdę mówiąc nie było zasadniczych przeszkód, żebym został dłużej (poza tym, że rezerwowałem jeden nocleg), ale nie żałuję, bo następnego dnia czekały mnie atrakcje zupełnie innego rodzaju... Ale nie o tym miałem pisać.
Po pierwsze to chciałem zdementować pogłoski, że jestem członkiem jakiegoś Bit... Beach-Boys-Bandu. ;) Oczywiście, chętnie by się przyłączył, ale obawiam się, że jako ogólne muzyczne beztalencie i człowiek, który w momencie podejścia do mikrofonu odkrył u siebie niezwykły dar desynchronizacji mógłbym robić jedynie za... fotografa. 8) (Tu uwaga na marginesie: wszystkie zrobione przeze mnie zdjęcia skopiował abd3mz - byłbym wdzięczny za pomoc w ich dystrybucji lub udostępnieniu.)
Po drugie byłem szczerze zdumiony tym, ze odgadłem tak szybko "Przeżyj to sam" Lombardu, ale widać podpowiedź kajmana włączyła odpowiednie neurony w moim mózgu. Nie żebym się chwalił, ale kiedyś w podobny sposób udało mi się poznać Stinga w konkursie "I kto to mówi?" u Piotra Stelmacha zanim rzeczony Sting przemówił. Szkoda, że nie wysłałem SMSa z odpowiedzią. Co tu dużo gadać - po prostu takie "pytania są tendencyjne"! (Nota bene kajman w którymś momencie pięknie wtrącił się z pytaniem o klucz... ;) ) W ogóle to miałem niespodziewanie dobry start z Tori Amos, później było gorzej i na pewno mój wyczyn nie umywa się do odgadnięcia Metallicy po fragmencie ciszy (bo tyle właśnie do mnie dotarło). Mimo wszystko cieszę się, że mogłem rozbawić towarzystwo, bo w gruncie rzeczy każdy z konkursów ma na celu przede wszystkim dobrą zabawę, nie?
Co do publikowania opowiadań również jestem za dawkowaniem, a nawet myślę, że moglibyśmy jakoś twórczo rozwinąć tę ideę tu na forum. Poza tym wyrazy szacunku dla HerMMana, który wystartował w tym konkursie w kategorii położonej o klasę wyżej co inni - widać też uznał (jakże słusznie), że liczy się dobra zabawa.
Nie będę chyba opisywał całego mojego pobytu na zlocie chronologicznie, ale powiem tylko, że rzeczywiście miejsce było świetne i jestem za tym, żeby w przyszłości również wykorzystywać Śródborowiankę. Kłopotliwy może być tylko transport pociągiem, który wymaga szybkiej ewakuacji z Myśliwieckiej, ale może kiedyś rozkład jazdy się zmieni albo znajdziemy inne połączenie. Kto wie, czy przy takiej liczbie osób jak była tym razem nie opłaca się wynająć autokaru? Tak czy siak jazda samochodem z kajmanem nastawionym na poszukiwanie sklepu, w którym można jeszcze po 22. dostać piwo (koniecznie zimne, bo to w bagażniku jest za ciepłe ;) ) była dla mnie kolejnym ciekawym doświadczeniem życiowym, jako że jestem człowiekiem bezalkoholowym. :)
No i muszę dodać, że na zlocie wzbudził się we mnie uśpiony Konkursowy demon i zastanawiam się, czy nie przygotować czegoś swojego na następny raz. Ile mam czasu? ;)

P.S. Sos do pizzy podpisany literką "P" jest pikantny. :P ;) :D
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: neon.ka »

Kertoip pisze:
Miszon pisze:Nasze to chyba będzie ostatnie, bo oddział grafologów będzie potrzebny żeby mnie rozczytać :-P .
może też dlatego że Wasze było najlepsze :D
no proszę, a tu niespodzianka, przed chwilą sięgnęłam na półkę po historię numer 3, a tam:

autor: Miszon, Grycek, adameria.

:lol: . Na pierwszy rzut oka nie wygląda na to, żeby miały być duże problemy z odczytaniem.

'Rozległ się wielki 3ask! To czarny kajman, szakal i leniviec dostali serią z uzi i zginęli. Po wielu latach z ich ciał zrobiła się zawiesina, która zatruła wodę w jakiej harcerze myli gary. Dodatkowo, wskutek tego w okolicznych rzekach przeżyła tylko jedna neonka. Był to rok 1981, panowała kwietniowa plucha. Tymczasem na miejskich neonach reklamowano zetatelefony i vinyle neoprogresywnego zespołu z hitem: 'I Should Be So Lucky'. Wokalistką tego zespołu była Lady Zgaga - rockmanka. Jej ojczyzną była Kuba, Jej matka to kwiaciareczka, a ojciec - kapłan voo doo, skupiony niczym mistrz yoda. 'Nie sen, nie mara, to straszna poczwara' - nucił pod nosem na melodię Mrs. Robinson' w swym transie, zajadając mcgrata kupionego w pobliskim McDonaldzie. Płytę zespołu pochwalił nawet Zbigniew Hołdys, szczególnie utwór, w którym śpiewał Pedro Costa, ktory zamiast 'słoik', śpiewał 'sloik'. W sklepach reklamowano koszulki. 'Poproszę jedną eSKę' - powiedział fanatyk. Tak czy inaczej - wszystkie resztki zjadły vilki. Cicho sza - ksch, ksch, ksch...'.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: prz_rulez »

Corleone pisze:Ja to zawsze czytam "perez rulez". Tylko nie wiem, kim jest "Perez". :mrgreen:
Lepiej, żebyś nie wiedział...
Gdyby jednak kogoś korciło
Bynajmniej się nie utożsamiam :->
Biły ostre dźwięki, jakby kwietniowa lady waliła pałkami w gary.
Genialne!
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: lady »

Miszon pisze:Zabrakło lady?
... i kajman zaspał :wink:
Miszon pisze:Zaraz zaraz! Ja to gram C G D A. O ile dobrze pamiętam (D i A na pewno).
ano tak. Wiedziałam że tam jeszcze było C, ale akordy podobne :wink:
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: abd3mz »

Kertoip pisze:miło było zobaczyć na żywo słynną Koleżankę Cukier i przede wszystkim Helen! jedno z wielu moich marzeń się spełniło. następne w kolejce jest ujrzenie Piotra Kaczkowskiego :wink:
szczerze? nie polecam. niech lepiej do końca zostanie tajemnicą.
Kertoip pisze:* dialog z Sebastianem podczas listy:
"Ja: cześć, Sebastian.
On: hmm, my się znamy?"
ewentualnie wersja z "hmm, od kiedy jesteśmy na ty?"
a co miałem powiedzieć po kilku godzinach od przywitania? :-P
Kertoip pisze: * znów konkurs kajmana- ku zdziwieniu ogółu zgaduję Czerniaków po 2-3 sekundach. dziwne, przecież to charakterystyczny wstęp a poza tym po komentarzu można się było że chodzi o ten utwór.
ale mnie wtedy wkurzyłeś. ;-)
ale tak swoją drogą to nie wiem o co kajmanowi chodziło z tym utworem. przecież w tej wersji nie nadawał się na Listę.
Kertoip pisze:* konkurs kajmana- odgadnięcie One na podstawie ledwo słyszalnych odgłosów wojny przez adamerię. Kuba zawstydzony.
ja tam wtedy nic nie słyszałem, ale nawet gdybym słyszał... ;-)
ku3a pisze:co innego z "All Nightmare Long" w konkursie Sebastiana. jak się dowiedziałem, że to podobno było to, to sobie darowałem dalszy ciąg, bo jak tego nie zgadłem to co innego mógłbym zgadnąć? ;-) co innego, że nawet jak już zostało powiedziane, że to było ANL to ja nic takiego nie słyszałem.
bo ja jestem złośliwy. ;-) od początku to byłby banał.
przyznam, że byłem przekonany że to albo Placebo odgadniesz.
możesz sobie teraz w domu posłuchać od tego momentu jaki był w konkursie i sprawdzić.
kwietniowa92 pisze:Najbardziej rozśmieszył mnie fragment: ,,(...)dziecko siedzące na kocu rozpraszało mnie ciągle powtarzając: 'de de' i ku mojemu zdziwieniu 'abedetrzyemzet'". Świetne :)
cieszę się, że się podoba. :-) ale to pikuś w porównaniu do tego jak inni naciągali. ;-) a "Jej ojczyzną była Kuba, Jej matka to kwiaciareczka, a ojciec - kapłan voo doo" kojarzy misie z pierwotną wersją historyjki jaką wymyśliłem i Gary'emu się bardzo spodobała.
LLucky pisze:Poza tym wyrazy szacunku dla HerMMana, który wystartował w tym konkursie w kategorii położonej o klasę wyżej co inni - widać też uznał (jakże słusznie), że liczy się dobra zabawa.
gwoli ścisłości uzupełnię, że w drużynie z HerMManem był Robert, który miał bardzo artystyczne podejście nie tylko do tego konkursu. :-)
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: Kertoip »

LLucky pisze:Po pierwsze to chciałem zdementować pogłoski, że jestem członkiem jakiegoś Bit... Beach-Boys-Bandu. ;)
ech... jak nie chcesz to możemy Cię zaliczyć do grupy "dobre duchy zespołu" :P
neon.ka pisze:autor: Miszon, Grycek, adameria.
pamiętam że padłem przy "mcgracie z McDonalda" no i przy końcówce :lol:
abd3mz pisze:niech lepiej do końca zostanie tajemnicą.
ymmm, no to już mi minęło marzenie :wink:
abd3mz pisze:a co miałem powiedzieć po kilku godzinach od przywitania? :-P
ojtam, ostatnio tak mam że do wszystkich mówię cześć i im macham. czy to już oznaka starzenia się?
abd3mz pisze:ale mnie wtedy wkurzyłeś. ;-)
Ty też wiedziałeś co to za kawałek zanim kajman go puścił? :wink:
abd3mz pisze:ale tak swoją drogą to nie wiem o co kajmanowi chodziło z tym utworem. przecież w tej wersji nie nadawał się na Listę.
co Ty, nie znasz gustu kajmana? :P
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: Miszon »

neon.ka pisze:Na pierwszy rzut oka nie wygląda na to, żeby miały być duże problemy z odczytaniem.
No to gratuluję! :-)
neon.ka pisze:'Poproszę jedną eSKę' - powiedział fanatyk.
tu nam chyba się zjadło: "...zespołu."
Prywatnie tego ksch ksch ksch bym nam nie uznał (ale czas się skończył i nie zdążyłem napisać o Klub Sportowy City of Habana ;-) ), ale za to uznał Zbigniewa Hołdysa i Pedro Costę (na tej samej zasadzie, na jakiej uznano "Johny the revelator", "Martyr" i jakąś trzecią piosenkę. Czyli że nie są to nicki, ale zupełnie autonomiczne nazwy własne).
LLucky pisze:Tu uwaga na marginesie: wszystkie zrobione przeze mnie zdjęcia skopiował abd3mz - byłbym wdzięczny za pomoc w ich dystrybucji lub udostępnieniu.
Być może to jest to, o co ktoś poprosił abd3mza na Zlocie, a on zapomniał o co chodziło?
Kertoip pisze:a ja też pisałem o takim zakręconym bluesie, bodajże Fis, A, H, potem jakiś Gis się wkradł, coś w ten deseń
Jeśli E fis A H (ale potem żadnego Gis nie było, może ty grałeś, ale ja nie :-P ), to nie żaden Miszonowy blues, tylko "Love is all around" :mrgreen: .
Kertoip pisze:i w ogóle dlaczego jeszcze nie polubiłeś na fejsie naszego bandu, którego nota benek jesteś członkiem
bo nic o tym nie wiem? (zarówno, że można takie coś polubić, jak i że jestem jego członkiem)
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: kajman »

Po trzecie primo nie znam innej wersji.
Po pierwsze primo nie było nic Lao z dwóch pierwszych płyt.
Po drugie primo wiem, że to był singiel, więc co byłoby lepsze.
I dlatego też wybrałem ten utwór.
No i po czwarte primo nie pamiętałem, jak to leci, a potem przy przesłuchaniu zastanawiałem się jaki to stopień trudności i wyłączyłem myślenie o tym czy utwór faktycznie by się nadawał na listę.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: Miszon »

Zrzuty też były singlem i to zdecydowanie bardziej radiowy kawałek. Czerniaków to makabra, nie wiem kto to wybrał na singla (tzn. wiem, że to inna historia, bo ten kawałek zdaje się zamówiło Muzeum PW i został "dopisany" do płyty i stąd nie jako przypadkiem stał się singlem).
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: Kertoip »

Miszon pisze:to nie żaden Miszonowy blues, tylko "Love is all around" :mrgreen: .
no możliwe. nie znam tego kawałka i tak :P
Miszon pisze:bo nic o tym nie wiem? (zarówno, że można takie coś polubić, jak i że jestem jego członkiem)
do składu zespołu dopisał Cię ksch, także wszelkie reklamacje do niego.
Miszon pisze: Czerniaków to makabra, nie wiem kto to wybrał na singla
na singlu jest w innej, bardziej energetycznej wersji :wink: tej co na koncertach grają.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: kajman »

Miszon pisze:Zrzuty też były singlem i to zdecydowanie bardziej radiowy kawałek.
Możliwe, ale ja musiałem się na czymś oprzeć i oparłem na wiki, a tam takiego invo nie ma.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: Miszon »

Kertoip pisze:
Miszon pisze:to nie żaden Miszonowy blues, tylko "Love is all around" :mrgreen: .
no możliwe. nie znam tego kawałka i tak :P
Nie znasz tego:
http://www.youtube.com/watch?v=TQQ6SfPZggw ? :shock: (ale nie próbuj tych chwytów zagrać do oryginalnej wersji ;-) )
Kertoip pisze:
Miszon pisze:bo nic o tym nie wiem? (zarówno, że można takie coś polubić, jak i że jestem jego członkiem)
do składu zespołu dopisał Cię ksch, także wszelkie reklamacje do niego.
[/quote]Chodzi mi o to, że nie wiem, gdzie można to polubić.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: neon.ka »

cóż, minęła już północ, ale dopiero niedawno wróciliśmy do domu. [finał Ligi Mistrzów zaliczony nawet przeze mnie ;-) ].

oto czas na kolejny fragment.

autorzy: ksch, falcoeagle, macor70.

'W 1981 roku złapano kajmana w zawiesinie ze stokrotek zostawionej przez kwietniową kwiaciareczkę. Postanowiono rozstrzelać go za pomocą uzi lub rozszarpać przez vilki lub szakale. Kajman szukał rybki Nemo, neonki, która chciał zjeść. Kajmanowi z pomocą przybył sokołoorzeł, który zabrał go do matuzalema. Matuzalem bardzo zdenerwował się na kajmana i wrzasnął: -Wy yacy tacy, przestańcie mi tu trzaskać i marać w głowie jakąś Martyrologią!
Więc kajman ukrył się za kschakiem, za ktorym czaił się paw z jerzykiem.Matuzalem znowu się wściekł: - Przestańcie, do ku... 3a nam wykastrować kajmana, żeby...
Ale z odsieczą przybył król Artur z Lady Gagą, przyłożył matuzalemowi w głowę słoikiem, a ten osunął się na ziemię z nieartykułowanym okrzykiem: 'abd3mz!'. I kajman za karę musiał pozmywać gary.
Jo tem widział i tem zapisał i teraz wom cytoł. Ja ceKałem na taka okazję.


:-)
[należy przyznać, że nie wszystkie określenia były nam znane ;-), inne znowu urzekały pomysłowością. :-) ]
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: prz_rulez »

Przestańcie, do ku... 3a nam wykastrować kajmana, żeby...
Rany, co tam się działo! :lol:
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: abd3mz »

Miszon pisze:Zrzuty też były singlem i to zdecydowanie bardziej radiowy kawałek. Czerniaków to makabra, nie wiem kto to wybrał na singla
http://www.youtube.com/watch?v=aH7_Sx4OuZs - wersja albumowa
http://www.youtube.com/watch?v=cK6yuETWY8E - na singlu brzmi mniej więcej tak
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: kajman »

No akurat mi jutiuba nie działa, więc nie sprawdzę.
Awatar użytkownika
Corleone
Posty: 2876
Rejestracja: czw lis 18, 2010 11:13 pm
Lokalizacja: Wrocław /Kraków

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: Corleone »

Kurde, te historyjki serio dobre. :lol:

Jak na razie zero Corleone'ów na horyzoncie. Skandal! :wink:
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: neon.ka »

dziś trafia przed Wasze oczy fragment z zupełnie innej półki. Już ktoś pisał o HerMManie i Robercie, a dziś jeszcze inny duet, który wybrał inny gatunek niż proza. :-)

autorzy: djjack, grzes.

'Idzie Grześ przez wieś
słoik z zawiesiną niesie
a kajman z szakalem
na Ku3ie czekają na wrzesień.
"Bobby-x" - zaśpiewał Jary z Oddziału
djjack zrobił konkurs domina
jotem3 nadaje z okolic Bajkału
a Martyr to sympatyczna dziewczyna.
Od Szarej Emilencji przyszła wczoraj depesza
Leszek - "no!" - krzyknął do kolegi z Afryki
JC to inicjały Johnny Casha
A ja czekam na końcowe wyniki'


:-) a poloniści szybko odpowiedzą przed nadejściem zimy
na pytanie jakiego to rodzaju rymy? :-)
grzes

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: grzes »

neon.ka pisze: autorzy: djjack, grzes.
'[/color]
Ja nie maczałem w tym palców. Poddałem się na starcie. Cały wierszyk napisał djjack
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: adameria »

Najmocniej przepraszam rewelacyjny zespół Beach Boy Radio za tak marną realizację.
Jednakże zainteresowanych zachęcam do odsłuchu i poboru. :mrgreen:
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: ku3a »

A czy jest na sali ktoś, kto nie był na koncercie kschyśka w zlotową sobotę, a chciałby posłuchać jak to było? A może ktoś był, ale chciałby sobie przypomnieć tamten wieczór? I jedną, i drugą grupę zapraszam jutro do posłuchania Rockiestry w Radio Orbit (http://www.radioorbit.pl/), między 21.00 i 23.00. Będą fragmenty tego koncertu :-).
Zresztą będzie to wyjątkowa audycja, bo nastąpi finał akcji "Mam świra na punkcie Soniświra" i będę losować 2 karnety na festiwal Sonisphere. Możecie słuchając kibicować "naszym" ;-). Zresztą większość audycji zajmą najbardziej lubiane przez słuchaczy Rockiestry utwory zespołów które zagrają na festiwalu. Wciąż jeszcze można głosować! Do jutra do 21.00. Wystarczy wybrać swoje 10 ulubionych utworów z dorobku Iron Maiden, Motorhead, Mastodon, Volbeat, Killing Joke, Devin Townsend Project, Hunter, Corruption, Made of Hate i wpłynąć na wyniki plebiscytu, a jednocześnie mieć szansę wygrania jednego z trzech dowolnie wybranych przez siebie jednopłytowych albumów dowolnego z tych 9 zespołów. Zachęcam do głosowania :-). Na stronie radia jest adres na który można wysyłać głosy.
No i przede wszystkim zapraszam do wysłuchania fragmentu sobotniego koncertu :-).
ODPOWIEDZ