przed 10. zlotem

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: przed 10. zlotem

Post autor: LLucky »

Alternatywą dla łapania autobusu Myśliwiecka - Powiśle jest podwiezienie samochodami tych, co łapią pociąg i powrót po bagaże i tych, którzy jadą samochodami, ale obawiam się, że to musiałyby być po dwa kursy każdego z samochodów (nie liczyłem w pamięci uczestników, a na szybko piszę, bo jestem głodny).
A propos "głodny" to faktycznie można spisać preferencje co do pizzy w czasie listy i zajechać po nią po drodze do Śródborowa, ale skoro "pizza jest pod kontrolą", to nie będę mieszał. Dodam tylko, że kupony do Dominium też mam, oprócz tych z Telepizzy.
Ja poproszę pizzę wysokooktanową bezołowiową ;)
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: przed 10. zlotem

Post autor: ku3a »

na pewno na 2 kursy musiałoby być, więc chyba spokojniej będzie pojechać autobusem.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: przed 10. zlotem

Post autor: ku3a »

Sala w której będziemy jest duża i słuchanie muzyki tylko z laptopa, szczególnie w czasie konkursów, sprawiałoby mniej przyjemności niż mogło by. Udało się jednak załatwić odpowiednie kolumny (z możliwością podłączenia do laptopa), tyle że musielibyśmy zapłacić za wypożyczenie. Ponieważ wcześniej nie informowałem o tym koszcie, to opłata będzie dobrowolna, 10 zł za cały weekend od osoby.
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: przed 10. zlotem

Post autor: Kertoip »

ku3a pisze:Proponuję, by każdy napisał o której mniej więcej chce wyjechać.
ciopąg powrotny mam o 18:15, więc skoro podróż Śródborów-Warszawa zajmuje niecałą godzinę, to pewnie koło 17 będę się zbierał. tak w ogóle, to i tak opuszczę ekipę zlotową razem z adamerią :)
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11825
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: przed 10. zlotem

Post autor: adameria »

Zgadza się.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: przed 10. zlotem

Post autor: abd3mz »

ku3a pisze:Udało się jednak załatwić odpowiednie kolumny (z możliwością podłączenia do laptopa)
rozumiem, że odpowiedni kabel i przejściówka będzie, tak?
LLucky pisze:co do pizzy w czasie listy i zajechać po nią po drodze do Śródborowa, ale skoro "pizza jest pod kontrolą", to nie będę mieszał. Dodam tylko, że kupony do Dominium też mam, oprócz tych z Telepizzy.
zapraszam do negocjacji mailowej, bo PW mam zapchane. ;-)
grzes

Re: przed 10. zlotem

Post autor: grzes »

abd3mz pisze: Wyniki tuż po 22
Dzisiaj czy jutro. ja swój typ juz mam.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: przed 10. zlotem

Post autor: abd3mz »

jutro. :-)
herMMan
Posty: 1527
Rejestracja: czw wrz 21, 2006 10:32 pm
Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski

Re: przed 10. zlotem

Post autor: herMMan »

abd3mz pisze:kolejny raz skorzystamy z usług tej firmy [chyba czas nawiązać współpracę?]
Czy to właśnie ta firma oferowała "Borynę na wczasach" :lol: :?:
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: przed 10. zlotem

Post autor: Miszon »

ku3a pisze:Sala w której będziemy jest duża i słuchanie muzyki tylko z laptopa, szczególnie w czasie konkursów, sprawiałoby mniej przyjemności niż mogło by. Udało się jednak załatwić odpowiednie kolumny (z możliwością podłączenia do laptopa), tyle że musielibyśmy zapłacić za wypożyczenie. Ponieważ wcześniej nie informowałem o tym koszcie, to opłata będzie dobrowolna, 10 zł za cały weekend od osoby.
NO właśnie zastanawiałem się, jak to będzie brzmiało i trochę się bałem jesli w dużej sali (bo jak w tej co w czasie 7 zlotu to byłoby OK). Bo w moim konkursie rozbrzmiewa głównie pewien mało słyszalny zwykle instrument i mogłoby być ciężko.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: przed 10. zlotem

Post autor: ku3a »

Kertoip pisze:ciopąg powrotny mam o 18:15, więc skoro podróż Śródborów-Warszawa zajmuje niecałą godzinę, to pewnie koło 17 będę się zbierał.
proponuję w razie czego zapoznać się z rozkładem jazdy: http://www.mazowieckie.com.pl/site.php5/Show/132.html
trasa Warszawa-Dęblin.
abd3mz pisze:rozumiem, że odpowiedni kabel i przejściówka będzie, tak?
tak
herMMan pisze:Czy to właśnie ta firma oferowała "Borynę na wczasach" :lol: :?:
:mrgreen: nie, zdaje się, że wtedy było to coś innego.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: przed 10. zlotem

Post autor: Miszon »

Był też Boryna na Hawajach, czyli upgrade'owana wersja tamtego ;-) .
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: przed 10. zlotem

Post autor: Gary »

A gry typu piłka nożna, koszykówka itp. są przewidziane w programie? :mrgreen:
Z tymi biletami to i tak się będę dowiadywał na miejscu, bo mało co z tego rozumiem. Rozumiem tylko, że muszę kupić bilet autobusowy 20 minutowy za 2 złote + bilet do Śródborowa, ale to sobie w kasie PKP kupię i chyba będzie git.


PS. I jeszcze jedno. Są w tym ośrodku ręczniki? Nie pamiętam, a gdyby były to szkoda by było wieźć zbędny balast.
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: przed 10. zlotem

Post autor: słoik »

Tylko nie zapomnijcie przedstawiać się nickami (i tak zapomnicie).
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: przed 10. zlotem

Post autor: kajman »

Miszon pisze:Ja też jestem dziwny - dziś mi się śnił Zlot :lol: .
A mi wczoraj (chyba pierwszy raz w życiu) piwo czyli w pewnym sensie też miałem zlotowy sen.
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: przed 10. zlotem

Post autor: kajman »

ku3a pisze:opłata będzie dobrowolna, 10 zł za cały weekend od osoby.
Wchodzę, szczególnie, że jeden z moich konkursów będzie z muzyką. Ale w związku z tym pytam czy jeżeli nie wszyscy w to wejdą to będzie drożej?
Paw19672
Posty: 188
Rejestracja: sob lis 06, 2010 10:56 pm

Re: przed 10. zlotem

Post autor: Paw19672 »

Jedzie na 100 procent ten pociąg Her man,który będzie z Poznania na centralnym o 16.55.Do zobaczenia już jutro :cwany:
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: przed 10. zlotem

Post autor: krzysiek83 »

słoik pisze:Tylko nie zapomnijcie przedstawiać się nickami (i tak zapomnicie).
Też o tym pomyślałem. Z pewnością nie zapomnę ku3y i Kertoipa bo ich już znam. Poza tym wszystko jest możliwe.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: przed 10. zlotem

Post autor: ku3a »

Gary pisze:A gry typu piłka nożna, koszykówka itp. są przewidziane w programie? :mrgreen:
chyba nie ma do nich tam infrastruktury :-P. choć coś mi się kojarzy, że do kosza chyba jest jakiś placyk z obręczą, ale ten placyk to chyba nierówny jak pole ziemniaków z tego co pamiętam.
Gary pisze:Z tymi biletami to i tak się będę dowiadywał na miejscu, bo mało co z tego rozumiem. Rozumiem tylko, że muszę kupić bilet autobusowy 20 minutowy za 2 złote + bilet do Śródborowa, ale to sobie w kasie PKP kupię i chyba będzie git.
nie będzie czasu na kupowanie biletu w kasach przed odjazdem. chyba że masz na myśli, żeby od razu kupić jak przyjedziesz. ale to nie na Centralnym, tylko trzeba przejść na dworzec Śródmieście, jeśli chcesz koniecznie na dworcu kupić, a nie w kiosku. przypomnij mi o tym jak będziemy szli do bilety.
a sprawa wcale nie jest taka skomplikowana. dla tych którzy zostają do niedzieli jest wręcz prosta - bilet 3-dniowy raczej się nie opłaca i trzeba kupić jednorazowe. jeden 20-minutowy na autobus i 2 na pociąg, czyli jednorazowe na dwie strefy. chyba że ktoś chce z Centralnego do Trójki jechać autobusem, to wtedy jeszcze jeden.
a ci którzy wracają w sobotę muszą sobie przekalkulować czy chcą kupować jednorazowe (taki sam zestaw) czy dobowy.
Gary pisze:PS. I jeszcze jedno. Są w tym ośrodku ręczniki? Nie pamiętam, a gdyby były to szkoda by było wieźć zbędny balast.
hmm, prawdę mówiąc nie pamiętam, a nie pomyślałem, żeby o to zapytać. czy ktoś pamięta jak to było?
kajman pisze:Wchodzę, szczególnie, że jeden z moich konkursów będzie z muzyką. Ale w związku z tym pytam czy jeżeli nie wszyscy w to wejdą to będzie drożej?
nie, cena pozostaje taka sama.
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: przed 10. zlotem

Post autor: słoik »

krzysiek83 pisze:
słoik pisze:Tylko nie zapomnijcie przedstawiać się nickami (i tak zapomnicie).
Też o tym pomyślałem. Z pewnością nie zapomnę ku3y i Kertoipa bo ich już znam. Poza tym wszystko jest możliwe.
Ale na antenie!
Paw19672
Posty: 188
Rejestracja: sob lis 06, 2010 10:56 pm

Re: przed 10. zlotem

Post autor: Paw19672 »

Ciekawe czy Helen będzie jutro podczas listy.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: przed 10. zlotem

Post autor: Gary »

ku3a pisze:nie będzie czasu na kupowanie biletu w kasach przed odjazdem. chyba że masz na myśli, żeby od razu kupić jak przyjedziesz. ale to nie na Centralnym, tylko trzeba przejść na dworzec Śródmieście, jeśli chcesz koniecznie na dworcu kupić, a nie w kiosku. przypomnij mi o tym jak będziemy szli do bilety.
a sprawa wcale nie jest taka skomplikowana. dla tych którzy zostają do niedzieli jest wręcz prosta - bilet 3-dniowy raczej się nie opłaca i trzeba kupić jednorazowe. jeden 20-minutowy na autobus i 2 na pociąg, czyli jednorazowe na dwie strefy. chyba że ktoś chce z Centralnego do Trójki jechać autobusem, to wtedy jeszcze jeden.
a ci którzy wracają w sobotę muszą sobie przekalkulować czy chcą kupować jednorazowe (taki sam zestaw) czy dobowy.
Ja potrzebuję bilet tylko na piątek. Czy jeśli kupię bilet 90 minutowy, to mogę nim jechać autobusem i potem koleją mazowiecką?
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: przed 10. zlotem

Post autor: ku3a »

Paw19672 pisze:Ciekawe czy Helen będzie jutro podczas listy.
będzie
Gary pisze:Ja potrzebuję bilet tylko na piątek. Czy jeśli kupię bilet 90 minutowy, to mogę nim jechać autobusem i potem koleją mazowiecką?
tak, tym na dwie strefy.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: przed 10. zlotem

Post autor: bobby-x »

herMMan pisze:Czy to właśnie ta firma oferowała "Borynę na wczasach" :lol: :?:
A pamiętam, Kuba zamiawiał m. in. dla mnie ale "Boryna na Wcza... Hawajach" jest w Telepizzy, składniki:
BORYNA NA HAWAJACH
1 połowa: szynka, ananas, kukurydza;
2 połowa: kiełbasa, pieczarki, cebula
:mrgreen:
Niesamowitych wrażeń na Myśliwieckiej i nie tylko, nie zapomnijcie pozdrowić Jacka i Piotra. Jacka też znowu nie będzie?
Ostatnio zmieniony czw maja 19, 2011 8:48 pm przez bobby-x, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4972
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: przed 10. zlotem

Post autor: Artur »

Naładować komórki !!!
Zablokowany