przed 10. zlotem

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9271
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: przed 10. zlotem

Post autor: Martyr »

kajman pisze:Coraz mniej ludzi na zlocie. Ja w każdym razie deklaruję, że pozostaję człowiekiem i w samochód się nie zamieniam.
:lol: :lol:
ku3a pisze:Bardzo proszę o informację o godzinie i miejscu pojawienia się
Kertoip pisze:z tego co widzę to Krzysiek i ekipa elbląska przyjeżdża niedługo przede mną, więc myślę że będzie się można zgadać jakoś na miejscu pod Pałacem Kóltury :wink: co Wy na to?
czuję się zobowiązana do wyjaśnienia i sprostowania. Z powodu misji specjalnej, którą będziemy się zajmować przed zlotem, moze nam się nie udać to spotkanie, Kertoipie. Mam nadzieję jednak, że nie zmartwi Cię to bardzo.
Z tego też powodu nie trzeba nas będzie odbierać z peronu, mamy w planach spotkanie z Martą i przypuszczam, że podobnie jak ona i my się jakoś znajdziemy, podążając śladami. :wink:
kajman
Posty: 64172
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: przed 10. zlotem

Post autor: kajman »

słoik pisze:PS. a kto z w/w to nowicjusze?
Jeżeli czegoś nie pomerdałem to *2, djjack, krzysiek83 i prz_rulez.
Co do kotła to w trochę innym (przynajmniej także) sensie. Na przykład przy trzech podnoszących się rękach w czasie konkursu jakoś da się ustalić kolejność, a jak ustalić przy 20kilku? Moje konkursy (bo nie wiem jak innych) będą na pewno reflexyjne.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: przed 10. zlotem

Post autor: abd3mz »

widzę kajmanie, że już przestawiasz organizm na zlot. :-D
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: przed 10. zlotem

Post autor: Miszon »

Mój jest karteczkowy i rąk nie trzeba podnosić. Chyba że z długopisem/ołówkiem, nad kartkę (z drugiej strony - skąd ja wytrzasnę tyle przyborów do pisania?? Może przyniesiecie jakieś swoje?).
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: przed 10. zlotem

Post autor: ku3a »

ja długopisy już mam przygotowane. załatw tylko kartki na potrzeby swojego konkursu.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: przed 10. zlotem

Post autor: Miszon »

OK, z kolei to ja już przygotowałem :-) .
Paw19672
Posty: 188
Rejestracja: sob lis 06, 2010 10:56 pm

Re: przed 10. zlotem

Post autor: Paw19672 »

Jeśli można przyjechać do 17stej,to mi by było najkorzystniej przyjechać pociągiem,który przyjeżdża z Poznania o 16.50
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: przed 10. zlotem

Post autor: prz_rulez »

Kurczę, mam trochę stresa, ale z drugiej strony nie mogę się już doczekać!
Pewnie nie będę mieć już czasu, by wchodzić na forum, więc jakby co to dawać znać na komórkę - pozwalam Ku3ie na udostępnienie numeru gdyby ktoś pojawił się na dworcu w podobnym czasie co ja i chciał się skontaktować
no i do piątku! :)
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: przed 10. zlotem

Post autor: abd3mz »

abd3mz pisze:widzę kajmanie, że już przestawiasz organizm na zlot. :-D
widzę, że nie tylko kajman. ;)
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: przed 10. zlotem

Post autor: ku3a »

UWAGA!

W sprawie pokojów. Tak jak wcześniej pisałem, inne są koszty pokojów 2-osobowych (50 zł), a inne 3-osobowych (40 zł). Okazuje się, że są też dwa 4-osobowe, które są po 30 zł od osoby. Zrobimy jednak tak, że podzielimy wszystkie koszty, żeby wyszło po równo na każdego.

Jeśli dobrze zrozumiałem, to pokoje 3-osobowe polegają na tym, że są tam podwójne tapczapy + rozkładany fotel. Proszę, pamiętajcie o tym gdy będziecie się dobierać w pokojach na miejscu. Pamiętajcie też, by w każdym pokoju wszystkie osoby zostawały na taką samą liczbę nocy.

Zapewne jako pierwsi pokoje będą wybierać Ci, którzy pojadą samochodami z macorem70, grzesem i LLuckym. Na miejscu będzie tylko strażnik, który wie, że przyjedziemy ok. 23.00. Powołajcie się na moje nazwisko. Ci którzy będą jechać pociągiem dojadą później.

Będę chciał wszystkie koszty rozliczyć na miejscu, dlatego miejcie w pogotowiu jakieś drobniejsze pieniądze, żeby nie było tak, że nie będzie jak wydawać reszty. Dzięki przelewom główne koszty są już poniesione. Gdyby zdarzyło się tak, że z kimś zapomnę się rozliczyć na miejscu albo czegoś na miejscu się nie doliczymy, to sfinalizujemy sprawę po zlocie przelewami.

Kolejne informacje wkrótce.
Dekodi
Posty: 309
Rejestracja: wt mar 14, 2006 11:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: Not. 96 z 18.02.1984
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Re: przed 10. zlotem

Post autor: Dekodi »

Ja w zależności od godziny wyjazdu, będę w W-wie albo o 16.00 albo o 18.00 (najprawdopodobniej ta druga godzina jest bardziej realna). Czekajcie na mnie ma Myśliwieckiej.
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: przed 10. zlotem

Post autor: ku3a »

Jedyny sensowny pociąg po Liście mamy ze stacji Warszawa Powiśle o godzinie 22.12. Wydaje mi się, że to o kilka minut wcześniej niż bywało na poprzednich zlotach. To znaczy, że musielibyśmy biec, żeby zdążyć jeśli byśmy wyszli o 22.00. Wobec tego obawiam się, że będziemy musieli wyjść kilka minut wcześniej. Jeśli nawet po zapowiedzeniu pierwszego miejsca, to natychmiast. Nie że wtedy dopiero myślimy co by tu zrobić i gdzie są nasze rzeczy, tylko mamy już wszystko przygotowane, wychodzimy i bardzo żwawym krokiem idziemy na stację. Bo następny pociąg jest godzinę później. Ci którzy będą jechać samochodami oczywiście będą mieć większy luz.

Na pewno więc trzeba będzie bagaże spakować do samochodów w czasie Listy, a najlepiej jeszcze przed nią, ale to zależy o której damy radę przyjść/przyjechać z Centralnego.
Ostatnio zmieniony wt maja 17, 2011 7:00 pm przez ku3a, łącznie zmieniany 1 raz.
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: przed 10. zlotem

Post autor: ku3a »

to zdaje się, że jeszcze tylko Gary, herMMan i ksch nie napisali gdzie i o której się spotkamy
kajman
Posty: 64172
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: przed 10. zlotem

Post autor: kajman »

ku3a pisze:Jedyny sensowny pociąg po Liście mamy ze stacji Śródborów o godzinie 22.12.
Załamka! :evil: :evil: :evil:
Ale w ogóle to akurat pociąg ze Śródborówa nam jest zupełnie niepotrzebny. No ale już Yacy to napisał
Ostatnio zmieniony wt maja 17, 2011 6:48 pm przez kajman, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22016
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: przed 10. zlotem

Post autor: Yacy »

ku3a pisze:Jedyny sensowny pociąg po Liście mamy ze stacji Śródborów o godzinie 22.12.
:shock: to lista jest w Otwocku?! A nocujemy na Myśliwieckiej? Fajnie :-)

:mrgreen: :-P
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: przed 10. zlotem

Post autor: ku3a »

;-) poprawiłem, dzięki.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: przed 10. zlotem

Post autor: Miszon »

Masakra. Wczesniej na 20 po biegiem musieliśmy pędzić, a teraz to sobie nie wyobrażam. Nawet jak przed pierwszym miejscem wyjdziemy, to nie wiem czy zdążymy...
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: przed 10. zlotem

Post autor: Kertoip »

Martyr pisze:Z powodu misji specjalnej, którą będziemy się zajmować przed zlotem, moze nam się nie udać to spotkanie, Kertoipie. Mam nadzieję jednak, że nie zmartwi Cię to bardzo.
ależ nie martwi mnie to bardzo, po prostu nie mam pomysłu co robić przez ten czas :) czy Krzysiek też ma misję specjalną do wykonania? :wink:
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: przed 10. zlotem

Post autor: Grycek »

Część rzeczy mi się wyjaśniła.
Startuję z Katowic. W zależności od tego, czy zniżka studencka jest honorowana w EIC, to będę o 13:18 (jeżeli zniżka nie jest honorowana), albo o 14:06 (jeżeli zniżka jest honorowana do godz. 14:00) lub o 15:44 (jeżeli zniżka jest honorowana zawsze).
Paw19672
Posty: 188
Rejestracja: sob lis 06, 2010 10:56 pm

Re: przed 10. zlotem

Post autor: Paw19672 »

Pociąg którym ja przyjadę ,wjedzie na Centralny o 16.55,peron spróbuje napisać do Czwartku.Ja bym chciał,żeby jednak jechać do hotelu tym godz. póżniej jeśli jeszcze jest ,a być na liście do końca i ze spokojem,tak :cry: proponuję.
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: przed 10. zlotem

Post autor: krzysiek83 »

Kertoip pisze:czy Krzysiek też ma misję specjalną do wykonania? :wink:
Hmmm... Nie zanosi się u mnie na żadną misję specjalną. Damy radę. :wink:
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4972
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: przed 10. zlotem

Post autor: Artur »

Ja mam taką misje specjalną, że mi chyba bokiem wyjdzie - nazywa się Złote Tarasy, a będę już o 11.00, następnie spacer ulicami Warszawy, odpoczynek przy Nike, może sobie też metrem pojeżdżę.
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: przed 10. zlotem

Post autor: ku3a »

Artur pisze:Ja mam taką misje specjalną, że mi chyba bokiem wyjdzie - nazywa się Złote Tarasy
"wspieramy Cię, wspieramy Cię" ;-).
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: przed 10. zlotem

Post autor: Miszon »

ku3a pisał, że warto pamiętać, jakie sprawy chcemy omówić. No to może tą sprawę, napiszę dla łatwiejszego zapamiętania:

tura 9: nic
tura 8: nic (było inne incarNations dodane)
tura 7:
Kill the Pain - Accept - http://lp3.pl/alpt.phtml?m=11&u=7384 - 20 tyg, 3x1m.
(teraz wszedł inny Steven Tyler)
tura 6:
Lesson Learned - Alice In Chains - http://lp3.pl/alpt.phtml?m=11&u=7361 - 21 tyg., 2x2m.
Black Rain - Soundgarden - http://lp3.pl/alpt.phtml?m=11&u=7396 - 3 tyg., 26m.
Give Me One Reason - Joe Bonamassa & Robert Cray - brak efektu
Asleep at the Wheel - Peter Frampton - brak efektu (tylko kilka tygodni w zestawie)
tura 5:
Spokojnie - Skangur - brak efektu
Organ Donor - Jeremy Messersmith - brak efektu, aczkolwiek bardzo często był grany trzeba przyznać
Błękit - Lena Piękniewska - brak efektu
(inny Serj Tankian wszedł? Bo nie pamiętam)
tura 4:
Finger On The Trigger - Asia - http://lp3.pl/alpt.phtml?m=11&u=7350 - 3 tyg. w Poczekalni, 44m.
The hope that house built - Future of the left - brak efektu, choć całkiem często grany
(inna Anathema weszła i weszła na Listę: http://lp3.pl/alpt.phtml?m=12&w=2209 - 2 tyg., 27m.)
tura 3:
Me And My Guitar - Tom Dice - brak efektu
tura 2:
(weszło inne The Smashing Pumpkins?)
tura 1:
(inne Happysad weszło - http://lp3.pl/alpt.phtml?m=11&u=7282 - 19 tyg. w Poczekalni, 2x34m.)
Come On Get High - Archive - http://lp3.pl/alpt.phtml?m=11&u=7295 - 14 tyg., 11m.
Lorelei - Scorpions - http://lp3.pl/alpt.phtml?m=11&u=7283 - 11 tyg., 9m.

Mogłem pominąć w gąszczu postów kawałki bonusowe z pierwszych 3 płyt. W którejś turze było Only Time Will Tell - Ilsley & Knopfler - bez efektu (Nieszczęśliwa można rzec)

Czyli z 90 utworów weszło 13 plus 5 innych tych samych wykonawców. Z tych 13 aż 6 weszło na Listę, z tego 4 z dużymi lub bardzo dużymi sukcesami.

I czy to tak naprawdę trudno dodać choć 1 utwór z płytki? (pomijam to, że jedna z płyt się "zagubiła", bo to już lekka porażka, a 1 chyba nie była w ogóle słuchana, bo to już duża porażka) :know: :roll:
grzes

Re: przed 10. zlotem

Post autor: grzes »

W piątek notowanie prowadzi Marek
Zablokowany