przed 10. zlotem

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: przed 10. zlotem

Post autor: Robinson »

Może warto też poruszyć problem usuwania utworów z zestawu w środku tygodnia. Chyba że ten temat był już poruszany bez skutku.
Ja bym miał też prośbę o przemyślenie metody głosowania nad dodawaniem utworów do zestawu. Bo z tego co rozumiem, jeśli tylko jedna osoba spośród całej trójki jest za, a pozostałe dwie osoby są przeciw, to utworu do zestawu nie dodają. Uważam, że każdy z redaktorów mógłby mieć prawo co tydzień wrzucić jakiś jeden utwór do zestawu nawet mimo sprzeciwu pozostałych.
Bo w ten sposób chyba straciliśmy wiele utworów granych kilka razy w TuBaronie, ale nigdy nie dodanych do zestawu - Slayer, Iron Maiden, Loom, Smasing Pumpkins (szczególnie szkoda utworów z naszych płytek), a teraz pewnie będzie to samo z Pendragonem. :(
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: przed 10. zlotem

Post autor: ku3a »

fajnie Miszon, że to wszystko zebrałeś do kupy.
tak, warto będzie o tym porozmawiać. ja już w pewnym momencie miałem dość ciągłego dopytywania się jak tam...
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: przed 10. zlotem

Post autor: ku3a »

Robinson pisze:Może warto też poruszyć problem usuwania utworów z zestawu w środku tygodnia.
ale to akurat nie z prowadzącym, bardziej z Helen. to ona usuwa to, co dostanie informację, że ma usunąć. i robi całą masę innych rzeczy. staramy się zawsze usuwać w piątek, ale widocznie czasem dostaje jeszcze jakieś informacje w ciągu tygodnia.
Robinson pisze:Ja bym miał też prośbę o przemyślenie metody głosowania nad dodawaniem utworów do zestawu.
nie spodziewam się, żeby to cokolwiek dało, ale przynajmniej warto spróbować, żeby zasygnalizować zdanie słuchaczy.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: przed 10. zlotem

Post autor: Gary »

kajman pisze:Jest duża szansa, że będę jechał z Garym, więc najprawdopodobniejsza jest opcja przyjazdu pociągiem jadącym z Bydgoszczy o 16.50, ale ze względów finansowych wolałbym przyjechać tym jadącym z Gdyni przyjeżdżającym o 15.35.
Mi pasuje jedynie ten pociąg, który w Warszawie będzie o 16.50 :)
Niestety w internetowym rozkładzie nie widzę nigdzie peronu, na który wjeżdża.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: przed 10. zlotem

Post autor: ku3a »

Gary pisze:Niestety w internetowym rozkładzie nie widzę nigdzie peronu, na który wjeżdża.
no właśnie od jakiegoś czasu chyba rzeczywiście niestety nie ma tej informacji. dlatego alternatywnie dobrze jest podawać skąd pociąg jedzie, bo nie zawsze mogę to wiedzieć :-).
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: przed 10. zlotem

Post autor: kajman »

ku3a pisze:
Gary pisze:Niestety w internetowym rozkładzie nie widzę nigdzie peronu, na który wjeżdża.
no właśnie od jakiegoś czasu chyba rzeczywiście niestety nie ma tej informacji. dlatego alternatywnie dobrze jest podawać skąd pociąg jedzie, bo nie zawsze mogę to wiedzieć :-).
To ten z Bydgoszczy, którym przypuszczalnie w takiej sytuacji będę jechał.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: przed 10. zlotem

Post autor: Neo01 »

grzes pisze:W piątek notowanie prowadzi Marek
:( A już się nastawiłem na spotkanie z Balonikiem...
herMMan
Posty: 1527
Rejestracja: czw wrz 21, 2006 10:32 pm
Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski

Re: przed 10. zlotem

Post autor: herMMan »

Będę na Centralnym o 17.45; przypuszczam, że pociąg z Poznania wjedzie tak jak zawsze na peron II choć nie można tego nigdzie sprawdzić. Jest możliwość, że przyjadę wcześniej ale wtedy sam Was znajdę na podstawie "rozkładu odbiorów", który ku3a pewnie napisze tutaj tak jak to bywało poprzednio.

Paw 19672 - rozważałem ten sam pociąg z Poznania, który jest na Centralnym o 16.55 ale doczytałem, że akurat 20 maja nie pojedzie. Sprawdź sam, może ja źle zinterpretowałem opis.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: przed 10. zlotem

Post autor: Martyr »

grzes pisze:W piątek notowanie prowadzi Marek
a ja bardzo się z tego cieszę :D
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: przed 10. zlotem

Post autor: Yacy »

ja też się cieszę. tak samo bym się cieszył gdyby to było spotkanie z Panem Piotrem :-)
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: przed 10. zlotem

Post autor: ku3a »

Spis tego kto o której przyjeżdża. Więcej informacji i dokładny plan jeszcze dzisiaj.

- Martyr (2 noclegi), 13:57
- Yacy (2 noclegi), 13:57
- krzysiek83 (2 noclegi), ok. 14:30
- Kertoip (1 nocleg), 14:44
- Grycek (2 noclegi), najpóźniej o 15:44, będzie nas szukać
- falcoeagle (2 noclegi), ok. 16.00
- macor70 (2 noclegi), samochodem, ok. 16:00, spotkamy się na Centralnym by zabrać bagaże
- Neo01 (1 nocleg), ok. 16:00, przyjazd busem
- prz_rulez (tylko w czasie Listy), 16:18 ("Matejko", IR z Krakowa)
- adameria (1 nocleg), 16:18 ("Matejko", IR z Krakowa)
- Gary (2 noclegi), 16.50
- kajman (2 noclegi), 16:50 z Bydgoszczy lub 15:35 z Gdyni
- Paw19672 (1 nocleg), 16.55 (z Poznania)
- herMMan (2 noclegi), 17.45 (z Poznania)

- Artur*2 (1 nocleg), od rana
- djjack (2 noclegi), od rana
- abd3mz (2 noclegi), jakoś się znajdziemy
- ku3a (2 noclegi), na Centralnym o tej, o której będzie potrzeba
- neon.ka (2 noclegi), jakoś się znajdziemy

- Dekodi (2 noclegi), spotkamy się na Myśliwieckiej
- grzes (1 nocleg), samochodem, spotykamy się na Myśliwieckiej
- leszekno (2 noclegi), spotkamy się na Myśliwieckiej
- LLucky (1 nocleg), samochodem
- Miszon (2 noclegi), spotkamy się na Myśliwieckiej
- nemo (tylko w czasie Listy), spotkamy się na Myśliwieckiej

- Marcin Buchalski (bez noclegu), przyjedzie do nas w sobotę

- ksch (2 noclegi)
- Robert (2 noclegi)
Ostatnio zmieniony czw maja 19, 2011 10:03 am przez ku3a, łącznie zmieniany 2 razy.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: przed 10. zlotem

Post autor: ku3a »

UWAGA!

Oto w miarę dokładny plan zlotu:

Artur z towarzyszką, djjack, Martyrka, Yacy, krzysiek83, Kertoip przyjeżdżają przed 15.00. Robią sobie co tam chcą czy potrzebują. O 15.44 przyjeżdża Grycek i zaraz później zaczyna się największe natężenie ruchu. Ja przyjadę na 16.00 i umówmy się, że wtedy oficjalnie spotykamy się ze wszystkimi którzy przyjechali wcześniej. Spotykamy się na Centralnym i żeby łatwo było zapamiętać to na peronie nr 3 ;-). Oprócz wymienionych wcześniej osób mniej więcej o tej porze powinni pojawić się też falcoeagle i Neo01. W każdej chwili można się też spodziewać informacji od macora70, który przyjedzie samochodem. Podobnie z neon.ką i abd3mz, którzy przyjadą wtedy, kiedy przyjadą i będą nas szukać po dworcu. Nie mamy czasu na pierwsze toasty, bo już o 16.18, o ile nikt nic nie zmaluje, wjeżdża pociąg IR "Matejko" z Krakowa, którym przyjeżdżają adameria i prz_rulez. Potem kwadrans na pierwsze entuzjastyczne rozmowy, który trzeba będzie dobrze wykorzystać zanim przyjedzie kajman i odbierze czas antenowy ;-). Następnie przestawiamy się na peron, na który o 16.50 będzie miał wjechać pociąg z Bydgoszczy i wypatrujemy wysiadających Garego i kajmana. Następnie szybki skok, by o 16.55 przywitać pociąg z Poznania, którym będzie jechał Paw19672.

Wtedy nastąpi chwila przerwy od witania pociągów, ale nie będzie to chwila wytchnienia, ponieważ chyba będzie to dobry czas, by zanieść bagaże do samochodu macora70. Ponadto będzie można coś zjeść oraz proponuję, żebyśmy wszyscy razem poszli kupić bilety autobusowo-pociągowe. (Proszę aby Ci z którymi spotkamy się dopiero na Myśliwieckiej, a którzy nie będą jechać samochodem pamiętali, by samemu zaopatrzyć się w bilety. Temat biletów jest opisany osobno.) O 17.45 idziemy odebrać herMMana. Ponieważ czasu będzie sporo, o ile nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, to spokojnie możemy sobie zrobić spacer po Warszawie na Myśliwiecką. Chyba że ktoś woli pojechać autobusem - odsyłam do części poświęconej biletom. W holu Trójki spotykamy się z grupą w składzie: Dekodi, grzes, leszekno, LLucky, Miszon, nemo. Nic o swoim pojawieniu się nie napisał ksch. Będzie musiał nas szukać, zakładam, że spotkamy się na Myśliwieckiej. Jeśli sprawnie uda się wycieczka z Centralnego, to powinniśmy być pod Trójką ok.18.30 i na tę godzinę się umówmy. Kto jeszcze nie będzie miał swojego bagażu spakowanego do któregoś z samochodów, to to będzie dobry moment na to.

Czekamy aż zbliży się 19.00, idziemy do panów strażników, odhaczamy się na liście osób, dajemy spisać numery dowodów czy co tam kto będzie mieć, udajemy, że nie mamy aparatów, wchodzimy na górę i ani się oglądamy jak mijają 3 godziny. W międzyczasie staramy się nie robić bałaganu a jak ktoś z grupy będzie chciał utrzymać dyscyplinę, to się go słuchamy :-P. O zdjęciach już pisałem wcześniej. Najlepiej robić bez lampy błyskowej. Nie dyskutować ze strażnikami. To są mili panowie, ale to jest ich praca i po prostu muszą pewnych rzeczy przestrzegać, bo inaczej dostaną po dupie.

W czasie dzisiejszej ursynowskiej burzy mózgów ustalony został mam nadzieję optymalny sposób powrotu z Listy. Jak już wcześniej pisałem, pociąg mamy o 22.12 i tego nie będziemy zmieniać. Mamy jednak też przynajmniej kilka miejsc w samochodach. Ile dokładnie tych miejsc będzie, to zależy od tego jak uda się upchać nasze bagaże, zakupy i różne sprzęty, ale myślę, że oprócz kierowców będzie to przynajmniej z 8 miejsc. Te osoby, które koniecznie będą chciały zostać do ostatniej sekundy notowania, pojadą samochodami. Cała resztą żegna się z Niedźwiedziem, Helen oraz nemo i prz_rulezem, którzy przyjeżdżają tylko na Listę i ok.21.55 wychodzi (nie później!) na autobus o godz. 22.02, który podwiezie nas pod sam dworzec Powiśle o godz. 22.05 i dzięki temu nie będziemy musieli iść bardzo szybkim tempem, no i zaoszczędzimy kilka minut. Przechodzimy na dworzec Powiśle i łapiemy pociąg do Śródborowa o godz. 22.12. Ci którzy jadą samochodami mogą zostać trochę dłużej, i tak będą w Śródborowiance wcześniej niż ekipa pociągowa. Jakby co, ośrodek Śródborowianka znajduje się w, jakże by inaczej, Śródborowie, na ulicy Literackiej 6.

Przyjeżdżamy do ośrodka, rozlokowujemy się po pokojach (pamiętajcie o wszystkim co wcześniej na ten temat pisałem), zamawiamy pizzę i zaczynamy! Każdy skończy nocne dyskusje kiedy zechce, na ile mu sił wystarczy. Wieczorem ustalimy czy śniadanie robimy wspólnie o konkretnej godzinie, czy też będziemy jeść mniejszymi grupkami w miarę jak będziemy się budzić. W sobotę nie ruszamy się z ośrodka, za wyjątkiem czasu gdy pójdziemy na obiad. Dołącza do nas Marcin Buchalski. W ciągu dnia będziemy się żegnać z tymi, którzy przyjeżdżają tylko na jeden nocleg. Proponuję, by każdy napisał o której mniej więcej chce wyjechać. W międzyczasie będą konkursy i inne atrakcje. No i oczywiście bez przerwy rozmowy o Liście, Trójce, muzyce i innych, ale to oczywiste i nawet nie będę o tym pisał :-). Robimy sobie wspólnie kolację i siedzimy do nocy, znowu - kto ile wytrzyma. W niedzielę rano śniadanie i wyjazd. Dotychczas na zlotach ostatnie osoby wychodziły z ośrodka około południa. Wracamy do domu i dajemy znać, że szczęśliwie dotarliśmy.

Bilety. Osoby z Warszawy niech pamiętają, że Śródborów znajduje się w drugiej strefie biletowej. Jeśli ktoś ma kartę miejską, w pociągu wystarczy kupić od granicy pierwszej strefy (Warszawa-Falenica) do Śródborowa. Pozostałe osoby muszą sobie bilet kupić same. Dogodny będzie do tego czas w piątek między 16.55, a 17.45. Nie kupujemy wszyscy takich samych, tylko każdy kupuje dla siebie ze względu na to, że każdy może mieć inne potrzeby i żegnamy Śródborów w różne dni. W jakich sytuacjach trzeba będzie mieć bilet:
- podróż z Centralnego na Myśliwiecką (ok. 20 minut). Ja proponuję grupowy spacer, ale może ktoś woli jednak pojechać autobusem;
- krótka podróż autobusem z Myśliwieckiej na dworzec Powiśle po Liście (niecałe 5 minut);
- podróż pociągiem z dworca Warszawa-Powiśla do Śródborowa (ok. 45 minut);
- podróż powrotna z Śródborowa (ok. 45 minut) (zapewne wtedy do dworca Śródmieście, połączonego podziemiami z Centralnym).
Nie ma co tu wypisywać wszystkich kombinacji. Tutaj http://www.ztm.waw.pl/?c=110&l=1 jest cennik biletów i proszę by każdy się zapoznał i zdecydował jaki bilet chce sobie kupić - czy normalny, czy ulgowy; czy kilka jednorazowych, czy jeden dobowy albo 3-dniowy itd. Bilet dobowy ważny jest przez 24 godziny od momentu skasowania, a nie do północy. Może więc będzie dobry dla tych, którzy będą wracać w sobotę. Pociąg którym będziemy jechać jest obsługiwany przez Koleje Mazowieckie i można w nim jechać na tych samych biletach co w autobusach, więc obowiązują ceny z cennika w linku. Pamiętajcie tylko, że Śródborów jest w drugiej strefie, więc trzeba patrzeć na ceny które dotyczą obydwu stref ważności.

Gdyby były jakieś pytania dotyczące biletów czy czegokolwiek innego, to proszę od razu zadawać.

Do zobaczenia za niecałe 40 godzin! :-D
Ostatnio zmieniony czw maja 19, 2011 10:05 am przez ku3a, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: przed 10. zlotem

Post autor: adameria »

ku3a pisze:Sprawdzamy na który peron wjeżdża niezidentyfikowany pociąg o godz. 16.18 z prz_rulezem na pokładzie i wspólnie idziemy go powitać. Nie mamy czasu na pierwsze toasty, bo już o 16.22, o ile nikt nic nie zmaluje, wjeżdża pociąg "Matejko", którym przyjedzie adameria.
ku3a, moje przeoczenie i sprostowanie, to jest ten sam pociąg, InterRegio z Krakowa, Matejko się zowie, faktycznie wjeżdża na Centralny o 16:18. Postaram się skontaktować z prz_rulezem.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4962
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: przed 10. zlotem

Post autor: Artur »

Normalnie muszę to sobie wydrukować, bo nie zapamiętam. "Towarzyszką" nie wiem czy zamierzone było to określenie ale do nazwiska pasuje jak ulał :lol:
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: przed 10. zlotem

Post autor: kajman »

ku3a pisze:1. Sprawdzamy na który peron wjeżdża niezidentyfikowany pociąg o godz. 16.18 z prz_rulezem na pokładzie i wspólnie idziemy go powitać. Nie mamy czasu na pierwsze toasty, bo już o 16.22, o ile nikt nic nie zmaluje, wjeżdża pociąg "Matejko", którym przyjedzie adameria.
2. Ponadto... proponuję, żebyśmy wszyscy razem poszli kupić bilety autobusowo-pociągowe.
3. Te osoby, które koniecznie będą chciały zostać do ostatniej sekundy notowania, pojadą samochodami.
4. Przyjeżdżamy do ośrodka,... zamawiamy pizzę i zaczynamy!
5. Wieczorem ustalimy czy śniadanie robimy wspólnie o konkretnej godzinie, czy też będziemy jeść mniejszymi grupkami w miarę jak będziemy się budzić.
6. W sobotę nie ruszamy się z ośrodka, za wyjątkiem czasu gdy pójdziemy na obiad.
1. Zastanawiam się, czy nie warto się rozdzielić, bo jeżeli pierwszy pociąg się spóźni to będą problemy (potem jedna z ekip dochodzi do drugiej) lub umówić się na jednym z peronów, a osoba z drugiego dotrze sama do grupy. To samo z układem 16.50-16.55. W tym drugim przypadku jeżeli herMMan się nie myli nie będzie żadnego problemu, bo Paw19672 przyjedzie później.
P.S. Sprawdzałem pociągi i nie znalazłem żadnego o 16.22. Więc albo adameria przyjedzie z Krajowa o 16.18 albo... nie wiem.
2. I tak po 17.45 musi bilet kupić herMMan, ale w sumie to tak będzie szybciej, bo byśmy tracfili czas na kolejkę.
3. To ja wyjątkowo chciałbym tym razem załapać się na samochód.
4. Myślałem, że pizzę mogliby zamówić samochodowi, ale przecież nie wiadomo byłoby jaką i ile.
5. Myślę, że najlepszy byłby wariant krzyżowy czyli wspólne śniadanie o jakieś rozsądnej porze, a śpiochy zjedzą później.
6. Ale to nie jest obowiązkowe?
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: przed 10. zlotem

Post autor: bobby-x »

kajman pisze:4. Myślałem, że pizzę mogliby zamówić samochodowi, ale przecież nie wiadomo byłoby jaką i ile.
Musieliby mieć ulotki, telefony do pizzerii w kolejności z której korzystaliśmy, ewentualnie wg tego czy dowożą do Śródborowa:
1. Metropizza (Otwock ul. Karczewska 10) 22 719 50 00
2. Telepizza (Otwock-Świder ul. Kołłątaja 61) 22 788 25 25
3. Dominium (Józefów ul. Polna 5B) 22 210 10 10
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: przed 10. zlotem

Post autor: prz_rulez »

Ponieważ czasu będzie sporo, o ile nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, to spokojnie możemy sobie zrobić spacer po Warszawie na Myśliwiecką.
Bardzo mi się to podoba, bo już się bałem, że moja pierwsza wizyta w Warszawie od 16-17 latu (tak, dobrze czytacie) będzie polegała na jechaniu w tę i z powrotem autobusami :)
ku3a, moje przeoczenie i sprostowanie, to jest ten sam pociąg, InterRegio z Krakowa, Matejko się zowie
Tak, dokładnie o ten pociąg chodzi.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: przed 10. zlotem

Post autor: ku3a »

adameria pisze:ku3a, moje przeoczenie i sprostowanie, to jest ten sam pociąg, InterRegio z Krakowa, Matejko się zowie, faktycznie wjeżdża na Centralny o 16:18. Postaram się skontaktować z prz_rulezem.
fajnie, dzięki za info :-).
Artur pisze:Normalnie muszę to sobie wydrukować, bo nie zapamiętam. "Towarzyszką" nie wiem czy zamierzone było to określenie ale do nazwiska pasuje jak ulał :lol:
:mrgreen: :lol:
kajman pisze:1. Zastanawiam się, czy nie warto się rozdzielić, bo jeżeli pierwszy pociąg się spóźni to będą problemy (potem jedna z ekip dochodzi do drugiej) lub umówić się na jednym z peronów, a osoba z drugiego dotrze sama do grupy. To samo z układem 16.50-16.55. W tym drugim przypadku jeżeli herMMan się nie myli nie będzie żadnego problemu, bo Paw19672 przyjedzie później.
spoko kajman, to tylko wstępny plan, żebym sam wiedział jaka jest z grubsza kolejność :-). jeszcze nigdy się nie zdarzyło, żeby wszystko szło wg planu i zawsze trzeba było na bieżąco kombinować :-).
kajman pisze:2. I tak po 17.45 musi bilet kupić herMMan, ale w sumie to tak będzie szybciej, bo byśmy tracfili czas na kolejkę.
dokładnie
kajman pisze:3. To ja wyjątkowo chciałbym tym razem załapać się na samochód.
załatwione
kajman pisze:4. Myślałem, że pizzę mogliby zamówić samochodowi, ale przecież nie wiadomo byłoby jaką i ile.
pizza jest całkowicie pod kontrolą :-). każdy powinien być zadowolony.
kajman pisze:5. Myślę, że najlepszy byłby wariant krzyżowy czyli wspólne śniadanie o jakieś rozsądnej porze, a śpiochy zjedzą później.
pewnie ostatecznie jakoś tak wyjdzie.
kajman pisze:6. Ale to nie jest obowiązkowe?
obiad nie jest obowiązkowy.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: przed 10. zlotem

Post autor: abd3mz »

bobby-x pisze: 3. Dominium (Józefów ul. Polna 5B) 22 210 10 10
kolejny raz skorzystamy z usług tej firmy [chyba czas nawiązać współpracę?]
ponieważ czas dostawy w piątek ok. 22 zajmie około godziny, a chyba chcielibyśmy po powrocie jak najszybciej zjeść coś ciepłego to podaję link do menu, żeby każdy zastanowił się ile kawałków pizzy zje i jakiej: http://www.pizzadominium.com/jozefow/cennik/pizza/
Będę się kręcił z małą karteczką i jeszcze mniejszym długopisem spisując Wasze głosy.
później postaram się to poskładać do pizzy i jak się okaże że tak się nie da to odbędzie się druga tura głosowania. 8)
Wyniki tuż po 22.
ku3a pisze:obiad nie jest obowiązkowy.
jest! kajman inaczej nie dostaniesz deseru!
:mrgreen:
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: przed 10. zlotem

Post autor: ku3a »

proponuję, żeby każdy się pisał na wielokrotności połówki pizzy ;-).
no i raczej będziemy brać same duże (czy też XXL), bo to najekonomiczniej.
pamiętajcie, że będziemy jeść późnym wieczorem, więc niektórzy (jeśli nie dadzą rady zjeść czegoś przed Listą) będą głodni po całym dniu. no i będziemy mieć jeszcze przed sobą kilka godzin siedzenia ;-).
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: przed 10. zlotem

Post autor: adameria »

Zabrzmi okropnie, ale trrrrróóóóódno... A jakaś kuchenka mikrofalowa tam jest do dyspozycji?
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: przed 10. zlotem

Post autor: ku3a »

nie pamiętam w tej chwili, ale myślę, że musi być.
grzes

Re: przed 10. zlotem

Post autor: grzes »

Nie wiem ile zajmie mi przejazd z Okęcia na Myśliwiecką, ale do 19 powinienem być. Co do powrotu sobotniego nie wiem. maksymalnie godzina 15, bo wieczorem jedziemy na Kortowiadę.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: przed 10. zlotem

Post autor: Miszon »

kajman pisze:4. Myślałem, że pizzę mogliby zamówić samochodowi, ale przecież nie wiadomo byłoby jaką i ile.
Kurcze, co to się dzieje, na zlotach nawet samochód załapie się na pizzę... Ja myslę, że na jakąś benzynową, olejową albo gazową by wybrał ;-) .

Ja też jestem dziwny - dziś mi się śnił Zlot :lol: .
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: przed 10. zlotem

Post autor: ku3a »

grzes pisze:Nie wiem ile zajmie mi przejazd z Okęcia na Myśliwiecką, ale do 19 powinienem być.
OK. Gdyby tak się zdarzyło, że ktoś nie zdoła przyjechać na Myśliwiecką ani na 18.30, ani na 19.00 to proszę podejść do strażników i powiedzieć, że się jest z naszej grupy. Wszystkie nazwiska są na liście osób, więc nie powinno być problemów. Jakby co - każdy ma numer do mnie.
Zablokowany