9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: JaceK »

(...) Nowe osoby, a jak się świetnie odnalazły! Jakie to super uczucie patrzeć na forowiczów, gdy rozmawiają z "nowymi"!
Mnie też to cieszy, ale... chciałbym na kolejnym zlocie identyfikować twarze z nickami na forum, a może nawet poznać prawdziwe imiona. Szczytem mojej percepcji było częściowe zapamiętanie ksywki Sebastiana (abd-coś-tam) — więc wszelkie najwymyślniejsze akronimy mojej głowy zwyczajnie się nie trzymają! Ale twarze, młode, sympatyczne, ciekawy głos łatwiej zapadają w pamięć. W końcu po to się spotykamy. Chociaż nie zawsze można ,,zaliczyć'' cały zlot.

Np. w Mucznem mieliśmy identyfikatory z imionami — nie można tego robić na każdym kolejnym zlocie?
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: abd3mz »

Dekodi pisze:Dodatkowe podziękowania dla Leszka, JC i Marcina za bezcenne dyskusje o Liście i różnych wersjach tych samych utworów (tu mnie chłopaki trochę zdołowaliście).
skoro Ciebie też to dobrze, że ja nie startowałem. ;-)
macor70 - bardzo podobnie bym to napisał. :-) cieszę się, że tak Ci się podobało.
Martyr pisze:Było jak zwykle fantastycznie! :mrgreen: (z jednym wyjątkiem)
Ponieważ czuję się jako współorganizator odpowiedzialny za to co się działo to, jeśli tylko możesz, proszę wyślij do mnie maila z tym wyjątkiem...
bear pisze:Pozwiedzaliśmy jeszcze trochę Warszawę (m.in. przejechaliśmy sobie most nad Wisłą), aż w końcu udało nam się znaleźć właściwą drogę na Solec.
powinienem dostać uprawnienia pilota wycieczek. :mrgreen:
bear pisze:- moja mała chwila chwały, gdy jako jedyny rozpoznałem pierwszy utwór w pierwszym konkursie. Nawet Leszek nie wiedział, co to... A to było to: http://www.youtube.com/watch?v=CqvrfEaKcs4
tak! pamiętam to! takich rzeczy się nie zapomina!
bear pisze:- gdy Sebastian na moje słowa: "rzuć mi pizzę" zareagował w sposób przerażajaco dosłowny. Złapałem.
:lol: Ja prosty człowiek jestem. :lol:
bear pisze:- moment, gdy uświadomiłem sobie, że nie ma co iść spać po ciemku, gdyż włączając światło mógłbym kogoś w pokoju obudzić, więc ze spaniem poczekam aż zrobi się całkiem jasno. Do pokoju udałem się więc o siódmej w nocy, najciszej jak umiałem a i tak obudziłem Adama... I jeszcze musiałem się wdrapać na piętrowe łóżko (co też mi do głowy strzeliło, żeby brać łóżko na górze?)
strategiczny błąd. ;-)
bear pisze:(rękawiczki i szalik w depozycie u mnie, formę i sposób odbioru ustalimy na gg :wink: )
myślę, że się dogadamy. ;-)
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: kajman »

abd3mz pisze:
ku3a pisze:czas do następnego zlotu pewnie zleci nam szybciej niż byśmy się spodziewali. i mam nadzieję, że następny będzie jeszcze bardziej wyjątkowy, przecież będzie jubileuszowy, dziesiąty :-D.
to może już wybierzemy termin? ;-)
Termin już był proponowany tylko może okazać się mało realny.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22007
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: Yacy »

ku3a pisze: póki co jeśli ktoś z Was ma jakieś fajne zdjęcia z Myśliwieckiej to proszę o podesłanie mi, znajdą się na stronie Listy :-).
w jakimś sensownym terminie - np. jutro - kilka fotek powędruje w Twoim kierunku :-)

bear, Kertoip - świetne relacje ! ;-)
ja jestem pod wrażeniem naszej wytrzymałości. Pierwsza noc wiadomo - po to się przyjeżdża, żeby posiedzieć, ale druga... Do 4:30 w takim składzie?! ;-) Przyznam się, że tak od 2:30 zerkałem w stronę Martyrki... Gdyby tylko dała znak to pewnie w tym momencie bym czmychnął ... NA SZCZĘŚCIE nic takiego nie miało miejsca :-) W końcu w życiu piękne są tylko naiwne pytania :oops: miałem kryzys... Ale jakoś nie mam problemu z tym, że zająłem to zaszczytne miejsce :-P Zabawa była kapitalna!!!
macor70 pisze:Zabraliście po drodze jakieś przystanki?
:mrgreen:
kajman pisze:Termin już był proponowany tylko może okazać się mało realny.
coś bliżej możesz pisnąć?

Od nas BARDZO duże podziękowania za organizację dla Sebastiana i Kuby!!! Dziękujemy :-)

Jeszcze jedno pytanie: Aro miał ze sobą "specjalne" podarki dla kilku osób - jak smakowały? :-)
bear
Posty: 2323
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:22 pm

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: bear »

Yacy pisze:Jeszcze jedno pytanie: Aro miał ze sobą "specjalne" podarki dla kilku osób - jak smakowały?
smakowały świetnie, a wspomnienie zwłaszcza pierwszego razu zostanie ze mną do końca życia :wink:
abd3mz pisze:myślę, że się dogadamy.
po dobroci się nie dało, więc musiałem zagrozić, że zacznę je nosić to dopiero przyznałeś się, że to Twoje :wink:
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: ku3a »

Yacy pisze:Jeszcze jedno pytanie: Aro miał ze sobą "specjalne" podarki dla kilku osób - jak smakowały? :-)
:mrgreen: bardzo! :-) poza tym, tym razem korzystałem z jeszcze tylko jednego - takiego co to blisko Białowieży się szwenda ;-).
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9269
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: Martyr »

abd3mz pisze:proszę wyślij do mnie maila z tym wyjątkiem...
Poleciał przed chwilą.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: JaceK »

Przypominam o fotograficznym archiwum Zlotów -- od czasu jak przestałem jeździć ze swoim aparatem (nie mam ochoty i wątpliwej przyjemności walczyć z ochroniarzami z Myśliwieckiej) na fotki z kolejnych zlotów czeka się coraz dłużej...
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: abd3mz »

Kertoip pisze: (warszawskie bloki są wielkie)
ale za to mieszkania małe... Obrazek
Kertoip pisze:pokój Helen
dla formalności: to pokój wydawcy. pokój Helen jest w innym miejscu. Obrazek
Kertoip pisze:szybki spacer z Myśliwieckiej na Solec, gdzie za chwilę pojawiły się stosy pizz.
13 pizz! czy kiedyś pobijemy ten rekord?
Kertoip pisze:bodajże Kajman wpadł na pomysł kalamburów. fantastyczna sprawa, rozpoczęta Kajmanowym nie-pamiętam-czym podsumowane przez Sebastiana który odgadł pierwszy kalambur "tylko ja wiem jak zje..ny mózg ma Kajman"
ej, no! trochę mięsem rzucałem, ale wtedy to powiedziałem "zrypany"!
jaki kalambur wtedy odgadłem?
Kertoip pisze: dziesięć jak nie więcej wersji Creep i inne ciekawostki.
a to tak ad hoc było zrobione, bo nie mogliśmy niestety wyjść na spacer.
Kertoip pisze:włóczenie się jeszcze po Warszawie bo oczywiście przez inteligentnego nawigatora zajechaliśmy na most a potem po dwóch próbach wykiwało nas jakieś rondo.
czyli jestem tak inteligentny jak komputer? Obrazek
Kertoip pisze:coraz to kolejne osoby pytały się mnie "ale ty naprawdę masz 15 lat?"
bo chyba każdy pamięta co robił w tym wieku. a przynajmniej ja. Obrazek
Aro pisze: [chichram się od jakiegoś kwadransa] :mrgreen:
a ja się chichrałem raz jak czytałem, a teraz jak odpowiadam. Obrazek
adamwadameria pisze:abd3mz, tak, byłeś czasem ostry, ale sytuacja tego wymagała.
Na przyszłość może warto pymyśleć czy nie dałoby się
wynająć pięterka, nawet kosztem dopłaty.
W przypadku tego miejsca to by było podwojenie ceny, więc nie wiem czy dla wielu osób nie byłoby to za dużo. Ale jeszcze porozmawiamy za jakiś czas o kwestiach organizacyjnych.
Yacy pisze:ja jestem pod wrażeniem naszej wytrzymałości. Pierwsza noc wiadomo - po to się przyjeżdża, żeby posiedzieć, ale druga... Do 4:30 w takim składzie?! ObrazekPrzyznam się, że tak od 2:30 zerkałem w stronę Martyrki... Gdyby tylko dała znak to pewnie w tym momencie bym czmychnął ... NA SZCZĘŚCIE nic takiego nie miało miejsca ObrazekW końcu w życiu piękne są tylko naiwne pytania :oops: miałem kryzys... Ale jakoś nie mam problemu z tym, że zająłem to zaszczytne miejsce :-P Zabawa była kapitalna!!!
Przyznam, że obserwowałem to co się działo z szeroko otwartymi oczami. Obrazek
kajman wymiękł, a Mart(yrk)a zostały! :shock:
Myślę, że sukces zabawy polegał na tym, że każda osoba miała wpływ na to jakie utwory jej przypadną. Niektórzy wybierali sobie około 400, a inni około 4000. :-)
Yacy pisze:Jeszcze jedno pytanie: Aro miał ze sobą "specjalne" podarki dla kilku osób - jak smakowały? Obrazek
Mi bardzo. Biało-czerwonej trójki nie prześcigną, ale w piątce? może, może... Obrazek
JaceK pisze:Mnie też to cieszy, ale... chciałbym na kolejnym zlocie identyfikować twarze z nickami na forum, a może nawet poznać prawdziwe imiona. Szczytem mojej percepcji było częściowe zapamiętanie ksywki Sebastiana (abd-coś-tam)
:-P
jak ktoś ma problem to może być imię. chyba na tym zlocie już dla nikogo nie byłem abedetrzyemzetem... Ale za to Astrolog się pojawił. Obrazek
JaceK pisze:w Mucznem mieliśmy identyfikatory z imionami — nie można tego robić na każdym kolejnym zlocie?
Akurat jak dość szybko i trwale zapamiętuje imiona osób, ale rzeczywiście można nad czymś takim pomyśleć.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22007
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: Yacy »

JaceK pisze:Przypominam o fotograficznym archiwum Zlotów -
napiszę tu łatwiej będzie znaleźć, a może jeszcze ktoś znajdzie jakieś fotki ze stycznia 2009. mam fotki z 6 zlotu. gdzie je wrzucić?
Ostatnio zmieniony wt lis 16, 2010 1:13 pm przez Yacy, łącznie zmieniany 1 raz.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: JaceK »

abd3mz pisze:[(...) Akurat jak dość szybko i trwale zapamiętuje imiona osób
Do czasu.
abd3mz pisze:[(...) ale rzeczywiście można nad czymś takim pomyśleć.
-- ja wiem, że to taki trynd, by kryć się za kompletnie niezrozumiałymi pseudonimami, ale kiedy już patrzymy na siebie, to chociażby ten właśnie nick chciałbym kojarzyć z twarzą na którą patrzę. Ale żyjemy w wolnym kraju... każdy robi to na co ma ochotę.
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: Kertoip »

abd3mz pisze: 1) 13 pizz! czy kiedyś pobijemy ten rekord?
2) ej, no! trochę mięsem rzucałem, ale wtedy to powiedziałem "zrypany"!
3) jaki kalambur wtedy odgadłem?
4) czyli jestem tak inteligentny jak komputer?
1) oby tak :D
2) nie chodzi o mięso bo mnie też się zdarzyło, ale wtedy na pewno nie było "zrypany" :P
3) nie pamiętam. jakiś pogięty tytuł padł :P
4) a to było w trakcie powrotu w stronę domu. a nawigowałem ja :P
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: kajman »

Yacy pisze:
kajman pisze:Termin już był proponowany tylko może okazać się mało realny.
coś bliżej możesz pisnąć?
To już było na forum w innym wątku, że może by się zlecieć na 1500 notowanie liczone regularnie, ale to bardzo szybko i ten styczeń też niezbyt szczegolny.
A skoro już jestem przy głosie to może kilka rzeczy powiem:
1. Mam chyba sklerozę, bo każdy kolejny zlot wydaje mi się najlepszy. Chodzi mi o atmosferę, a nie o lokal.
2. Ludzie coraz bardziej kojarzeni są z imionami, a ja na wieka wiek pozostanę kajmanem.
3. Może ilościowo byłem w czołówce kalamburowania, ale jakościowo to mnóstwo było genialnych. A i tak według mnie od zagadek bardziej rozwalały komentarze. Nota bene pewnie zbyt mocno się zataczałem, bo Autobiografii nie usłyszałem.
4. 13 pizz pobijemy pewnie na następnym zlocie, bo mam nadzieję, że wtedy trochę więcej osób nie pożegna się zaraz po liście.
5. kajman zaplanował sobie pojście spać w sobotę/niedzielę o 2 i to zrealizował. Sorry, ale po pierwsze byłem po chorobie (no nie do końca po), po drugie także noc przed zlotem zawaliłem. I mimo że spałem sporo to w niedzielę byłem do niczego.
6. Smakował. Najbardziej pierwsza połówka, ale to był w pewnym sensie zakazany owoc.
7. Przecudownie mi się rozmawiało z jedną osobą która zlotowiczem nie była. Dziękuję bear za możliwość poznania i cierpliwość w stosunku do mnie. Jakbyś miał okazję (czego Ci życzę) to pozdrow ode mnie.
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: LLucky »

adamwadameria pisze:Nie podziękowałem LLuckiemu za popych, przepraszam i dziękuję.
Miałbyś za co dziękować, gdybym pchał Was przez pół Warszawy. :D
To ja jeszcze raz dziękuję wszystkim za spotkanie! Wprawdzie po każdej nieprzespanej nocy przez następnych kilka dni mam wrażenie, że ktoś mi przyłożył łopatą w twarz, ale warto było.
I myślę, że gdybyśmy zrobili konkurs na najpopularniejsze słowo tego zlotu to byłoby to: "Ciiiii..." ;)
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: słoik »

abd3mz pisze:
słoik pisze:Tak czytam wasze relacje i myślę sobie, że zaczynam się łamać.
nie pękaj. ;-)
Dzięki za wsparcie, może rzeczywiście następnym razem jeszcze się powstrzymam.
grzes

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: grzes »

JaceK pisze: na fotki z kolejnych zlotów czeka się coraz dłużej...
Nikt nie robi takich dobrych zdjęć jak ty 8) i stąd to się bierze :D
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9940
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: bobby-x »

Właśnie, Twoje zdjęcia są bardzo dobre, a co do wysyłania zdjęć to wysłałem w weekend zlotowy wiec po akceptacji większości mogą sie już ukazać. Co prawda nie było ich wiele ...
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: JaceK »

grzes pisze:(...)
Nikt nie robi takich dobrych zdjęć jak ty 8) i stąd to się bierze :D
E tam... ja to mogę takiemu np. Blaminsky'emu foto-sprzęt nosić, i buty czyścić. Szkoda, że dawno na Zlotach Jarka nie było.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9940
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: bobby-x »

To ja jako zdecydowanie nie-fotograf mogę wam obydwu nosić sprzęt foto, statywy, obiektywy i tylko się uczyć, podpatrywać i nieudolnie próbować wskoczyć o jakiś malutki poziom wyżej, właśnie Jarek był chyba 2-3 razy, szkoda że tak mało.
Awatar użytkownika
macor70
Posty: 1572
Rejestracja: sob mar 20, 2010 8:38 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 0001
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: macor70 »

JaceK pisze:(...) Mnie też to cieszy, ale... chciałbym na kolejnym zlocie identyfikować twarze z nickami na forum, a może nawet poznać prawdziwe imiona. Szczytem mojej percepcji było częściowe zapamiętanie ksywki Sebastiana (abd-coś-tam) — więc wszelkie najwymyślniejsze akronimy mojej głowy zwyczajnie się nie trzymają! Ale twarze, młode, sympatyczne, ciekawy głos łatwiej zapadają w pamięć. W końcu po to się spotykamy. Chociaż nie zawsze można ,,zaliczyć'' cały zlot.

Np. w Mucznem mieliśmy identyfikatory z imionami — nie można tego robić na każdym kolejnym zlocie?
Z tymi identyfikatorami to niezła myśl... Mnie pomysł się podoba. Mogę zasugerować, aby tymi identyfikatorami były koszulki z wyhaftowanym: imieniem, z nickiem, z napisem "http://www.forum.lp3.pl", no i może jeszcze z logo trójki, bądź z różowym napisem "trójka"... i numerem zlotu obowiązkowo :)... Coś podobnego, czyli koszulkę z napisem Martyr miała Gosia.
Pewnie sobie pomyślicie, że sobie wymyśliłem albo jaki koncert życzeń zapodałem, ale...
... Ale to jest do zrobienia :) , czyli realne... a jaka pamiątka oryginalna...
Wiem, że późno jest i myślicie, że się rozmarzyłem... Ale im wcześniej o tym pomyślimy tym łatwiej będzie to zrealizować...
Ewentualnie mogę się tym zająć jakby nie było chętnych...

PS A zdjęć jak nie ma tak nie ma i nie widać światełka, aby się wkrótce pojawiły...(?) :)
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11814
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: adameria »

macor70, świetny pomysł jak dla mnie, gorzej z realizacją...

Właśnie skończyłem nagrywać audycję do Radia Orbit. Zlotu nie dotyczy, chociaż... momentami... :roll:

To ja mógłbym nosić torby Wam wszystkim wyżej wymienionym fotografom (to miałbym ciężko, ale wziąłbym duży plecak :wink: ),
jak chodzi o zdjęcia, nie dość, że mam idiotenkamerę, to jeszcze ona robi czasem co chce.
Ze mną też. Jednak, mimo to, tym co mam - postaram się podzielić - tylko proszę o cierpliwość i czas.
A wspomniany jblaminsky (nie przekręciłem?) to przecież zawodowiec. Ostatnio ktoś o Nim
wspominał i nawet pisał adres strony www: http://www.jblaminsky.com/
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22007
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: Yacy »

jeśli ktoś - z osób, które były na 9 zlocie - nie dostał ode mnie pw w sprawie zdjęć, to proszę o ... pw ;-)

"Stelmi - dyrygent" :-P
polecam obejrzenie dwóch ostatnich zdjęć grupowych, jedno po drugim w szybkim tempie... :mrgreen:
grzes

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: grzes »

Akurat zrobienie takich koszulek to jest najmniejszy problem
Awatar użytkownika
macor70
Posty: 1572
Rejestracja: sob mar 20, 2010 8:38 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 0001
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: macor70 »

grzes pisze:Akurat zrobienie takich koszulek to jest najmniejszy problem
też tak uważam... trzeba tylko się szybko zdecydować czy wchodzimy w to.
adamwadameria pisze:macor70, świetny pomysł jak dla mnie, gorzej z realizacją...
Dla mnie to nie jest problem, jeśli zareagujemy szybko... Na przykład taka propozycja, każdy kto zamierza być na zlocie wysyła do mnie koszulkę + dane z imieniem i nickiem i .... I haftujemy. Im wcześniej tym lepiej.
Powiedzmy, że koszt haftu takich koszulek może jakoś uda się zniwelować do minimum - może nawet do zera :)
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: Gary »

ja w to wchodzę. Mogę podesłać jedną ze swych koszulek. :-)
Dodatkowo obiecuję, że na następnym zlocie przypnę sobie plakietkę z Garym Moorem, którą sprezentował mi kajman. :mrgreen:
ODPOWIEDZ