9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
macor70
Posty: 1572
Rejestracja: sob mar 20, 2010 8:38 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 0001
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: macor70 »

Melduję się już w miejscu stałego zameldowania i zamieszkania...Pies odebrany (i chyba szczęśliwy). Dojechałem szczęśliwie, choć drogi, deszczowa pogoda i pora do jazdy samochodem była fatalna. Dlatego też wybrałem podróż w 2/5 opartej na autostradzie :)...
Co do moich wrażeń, to dziś ograniczę się do stwierdzenia faktów, że: miło mi było Was poznać i z Wami przebywać... Było naprawdę warto przyjechać na zlot, choć mimo, że trwa... dla mnie już się ten 9. zakończył.
Pod wielkim wrażeniem pozostaje mój pobyt na liście... I powiem, że ta magia radia wcale nie prysnęła, a wręcz się utrwaliła, pogłębiła... Było magicznie i megaodlotowo :)... Choć pewnie po mnie nie było tego widać :)...
Miłego pobytu i wspaniałej zabawy do ostatnich minut zlotu, życzę tym co jeszcze tam są - mają szczęście tam być :)
Ostatnio zmieniony ndz lis 14, 2010 11:16 am przez macor70, łącznie zmieniany 1 raz.
bear
Posty: 2323
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:22 pm

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: bear »

dom.
spać.

dzięki.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: abd3mz »

meldunek tuz przed snem:
musze przyznac, ze jestem po wrazeniem. o 1:30 zaczelismy zabawe/konkurs, a skonczylismy 3 godziny pozniej! do konca nie dotrwaly tylko 3 osoby!
dziekujemy!
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: neon.ka »

my również meldujemy, że już jesteśmy w domu. W 'Puffie' nie zostawiliśmy nikogo ;-) ani niczego - zapomniana koszula w kratkę jest bezpieczna u Kuby. :-)

dzięki i do zobaczenia pewnie niebawem. :-)
Awatar użytkownika
tsch
Posty: 2560
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: tsch »

My też już dawno w domach. Było fantastycznie, cieszę się, że ostatecznie zostaliśmy na noc :-)
...kalambury (a zwłaszcza Autobiografia) - godne zapamiętania. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: Kertoip »

neon.ka pisze:zapomniana koszula w kratkę jest bezpieczna u Kuby. :-)
czyżby to Lucky'ego? ;)
ja już niby w domu byłem wczoraj po południu (pozdrowienia dla Adamerii i Beara ;) ) ale od razu pędziłem na imprezę kolejną, dopiero com wstał, zjadł rosół. dzięki wielkie za to fantastyczne spotkanie. kalambury zmiotły wszystko z powierzchni ziemi :mrgreen: jutro powinna być relacja z mojej strony. dzięki, miło było Was spotkać w końcu. :)
Dekodi
Posty: 309
Rejestracja: wt mar 14, 2006 11:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: Not. 96 z 18.02.1984
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: Dekodi »

Zapomniana koszula w kratę jest oczywiście moja.
Teraz melduję powrót do domu.
Dziękuję wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę na zlocie.
Teraz muszę trochę odespać ewidentne braki we śnie.
Do zobaczenia
Awatar użytkownika
uzi
Posty: 4132
Rejestracja: śr lip 16, 2008 11:28 pm
Kontakt:

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: uzi »

ja Wam tylko powiem, że wszyscy jesteście bezendu i żałuję bardzo, że nie zostałam dłużej, ale cieszę się strasznie, że w ogóle mogłam być i już mi się chce następnego zlotu.

a teraz już nie będę więcej pisać, bo zaraz zlecę z krzesła [tak, słucham Zacieru, Wycioru, czy jak im tam].
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: Miszon »

ksch pisze:(a zwłaszcza Autobiografia)
O, tego nie zarejestrowałem. Albo już mnie nie było?
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: Kertoip »

to było wtedy kiedy Kajman pokazywał Zataczówkę i Kuba powiedział "Autobiografia" :lol: o to chodzi?
Awatar użytkownika
uzi
Posty: 4132
Rejestracja: śr lip 16, 2008 11:28 pm
Kontakt:

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: uzi »

tak, to to. :mrgreen:

zgadzam się, że kalambury były najlepsze :mrgreen:
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: tadzio3 »

Mi się najbardziej podobał "Again" Miszona. Tego nic nie przebije, albo "Jako mąż i nie mąż" Kajmana :mrgreen:
JC
Posty: 1171
Rejestracja: pn lis 14, 2005 7:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: JC »

W moim przypadku było krótko, ale bardzo fajnie. Dzięki i do następnego razu.
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: Kertoip »

Miszonowy Again był jednym z najlepszych :D no i jeszcze Sleep When I'm Dead z wykorzystaniem Pawła :mrgreen: i Kajmanowa Moja krew :P
Awatar użytkownika
tsch
Posty: 2560
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: tsch »

Ogólnie wszystkie utwory z wykorzystaniem słowa Sleep :-P
Dobrze, że Moja Krew została szybko odgadnięta ;-)

i nieskromnie stwierdzę, że Szukałem Cię Wśród Jabłek mi się udało. :-P
ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: ku3a »

było ( <- oj, przykre słowo) wspaniale :-D.

podziękowania dla wszystkich za wytworzenie fantastycznej atmosfery :-D. bardzo fajnie widzieć jak trudno każdemu się pożegnać i jak ludzie zostają dłużej niż mieli/powinni zostać albo opóźniają wyjazd jak tylko się da :-).

wielkie podziękowania dla Sebastiana za organizację noclegu!

czas do następnego zlotu pewnie zleci nam szybciej niż byśmy się spodziewali. i mam nadzieję, że następny będzie jeszcze bardziej wyjątkowy, przecież będzie jubileuszowy, dziesiąty :-D.
Aro
Posty: 6086
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: Aro »

Ciesze się ze mogłem przybyć na zlot, na którym wszystkie uśmiechnięte buźki na długo zostaną w moim serduchu. :D Niepowtarzalny klimat który narodził się od początku.
Pobyt na liście, wspólne jedzenie pizzy, rozmowy , konkursy, ogromna wiedza forowiczów na tematy listowe to stałe punkty :) . ciekawe były także poza forumowe wydarzenia między innymi spotkanie poza forumowych istot, które wchodząc do hostelu na powitanie zaszeptały : "Dobry wieczór. To który Pan pierwszy ..." :wink: .

Za szybko to święto się skończyło. zdecydowanie za szybko , a czas mknął nieubłaganie ..
Wracając przed godziną 5 na Centralny w ten cichutki i spokojny niedzielny poranek , zrobiło mi się jakoś dziwnie smutno , zaszkliły oczka , a za chwilę pojawiały się obrazy których nie da się zapomnieć .

Ja ze swej strony chciałbym podziękować, wszystkim zlotowiczom za te 2-3 wspaniałe dni, a w szczególności Kubie oraz Sebastianowi , którzy swoją perfekcyjną organizacją zlotu stworzyli wyśmienitą ucztę fanom lp3. :D
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: bobby-x »

Czy mogę prosić o nicki forowiczów, którzy zapowiadali miejsca:
27. Piotrek
22. Łukasz
15. Tadeusz
14. Arek
13. Sabina
10. Paweł
7. Maciej
6. Piotr (słucha od n1000)
4. Adam (słucha od n potrójnego)
3. Piotr (słucha od 94 roku)
2. Mateusz
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: Kertoip »

ksch pisze:Ogólnie wszystkie utwory z wykorzystaniem słowa Sleep :-P
Dobrze, że Moja Krew została szybko odgadnięta ;-)
i nieskromnie stwierdzę, że Szukałem Cię Wśród Jabłek mi się udało. :-P
trzykrotnie się zgadzam :D

@ Bobby:
27. Kertoip
22. LLucky
15. Tadeuszek16
14. Aro
13. sk
10. Paw19672
7. macor70
4. adamwadameria
3. tadzio3
2. Mateusz
;)
szakal35
Posty: 1019
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 11:36 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 856
Lokalizacja: Reda

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: szakal35 »

Tu Szakal, tu Szakal do bazy. Zgłaszam powrót pod adres zameldowania. Dziekuję wszystkim za wspólnie spędzony czas z listą przebojów Trójki :) Było przemiło znów się spotkać po dłuższej przerwie. Pozdrowienia, zwłaszcza dla organizatorów :)
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11825
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: adameria »

bobby-x pisze: 27. (...)
Mateusz
O ile dobrze pamiętam:
27. Kertoip
22. LLucky
15. Tadeuszek16 (nowy forowicz, witamy :D )
14. Aro
13. sk
10. Paw19672
7. macor70
6. ???
4. adamwadameria (tu na 100%)
3. tadzio3
2. mateusz (no. sorry, nie pamiętam)

A, no i jestem na miejscu :mrgreen: . Zmęczony.
Póki co napiszę tyle: WARTO BYŁO. A może coś tam jeszcze dopiszę...
Dziękuję Organizatorom zlotu za zrealizowany wysiłek, macorowi70 za kabelki, bearowi
i Kertoipowi za towarzystwo, a wszystkim pozostałym za obecność i niepowtarzalną atmosferę.

– Snopki siana... Jedzą krowy... Chałupy przykryte okapem. O! Pies na uwięzi... O!
– Ta... Ta... W tak pięknych okolicznościach przyrody... I niepowtarzalnej...

To tylko takie luźne, z niczym niepowiązane skojarzenie.

Watejemniczonym napiszę: jednak akumulator.
Dekodi
Posty: 309
Rejestracja: wt mar 14, 2006 11:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: Not. 96 z 18.02.1984
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: Dekodi »

Udało mi się wreszcie złapać trochę snu, więc nieco bardziej przytomnie mogę podziękować wszystkim za wspaniałą atmosferę na zlocie. Aż wstyd się przyznać dla mnie pierwszym. Szczególne podziękowania Sebastianowi i Kubie za ogólną organizację zlotu(czym wszyscy wiedzą i piszą). Teraz pozostaje mi tylko odliczać kolejne tygodnie do następnego zlotu. Dodatkowe podziękowania dla Leszka, JC i Marcina za bezcenne dyskusje o Liście i różnych wersjach tych samych utworów (tu mnie chłopaki trochę zdołowaliście).
Do zobaczenia już wkrótce.
Paw19672
Posty: 188
Rejestracja: sob lis 06, 2010 10:56 pm

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: Paw19672 »

Wróciłem do domu cały,ale żałuję,ze ten zlot się już skończył,bo fajnie myślę nam się mieszkało i przed 20tsa się obudziłem,więc nie opłaca mi się już ubierać i sprzątać,więc zostałem w pidżamie i jutro oficjalnie się rozpakuje .Dzięki za stworzenie miłej atmosfery i dyskusje szczególnie w trakcie konkursów z szczególnie Marcinem,Leszkiem, czułe pożegnanie z Małgosią i Neonką, akceptację Sebastianowi i oczywiście szefowi całej załogi Kubie.Na jubileuszowym sądzę,że mnie nie będzie mogło zabraknąć. Przepraszam w Sobotę za rozłąkę, :oops: następnym razem postaram się jeszcze być do Niedzieli.OFF.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: tadzio3 »

JC pisze:W moim przypadku było krótko, ale bardzo fajnie. Dzięki i do następnego razu.
Podziwiam Cię za wiedzę listową jaką posiadasz. Jednak istnieją tacy, którzy pamiętają co było na którym miejscu w którymś notowaniu, mogłem tego doświadczyć w czasie konkursu i wraz z Leszkiem być zwycięską drożyną. Drugi kubek miałem komu podarować.

Czekam na linki i informacje o fotkach tych co pstrykali. Ja miałem robić, ale w sumie tylko 4 zrobiłem i to mało udane.

To jeszcze przy beczce miodu powiedzmy o łyżce dziegciu. Trochę jednak za ciasno nam było w tym pokoiku, no i to, że byliśmy zmuszeni być w miarę cicho, co nawet przy dobrych chęciach jest niezwykle trudne. Sam często się łapałem na tym, że jestem trochę za głośno. Oczywiście hostel ma to do siebie, że trzeba być cicho, ale atmosfera zlotowa czasami jest nie do opanowania i chyba dobrze, że jednak nie było to tak grobowo :wink:
Wielkim plusem jest lokalizacja hostelu, która pozwalała piechotą, spacerkiem dotrzeć zarówno do dworca jak i na Myśliwiecką. Minusem jest to o czym piszę wyżej.
Awatar użytkownika
macor70
Posty: 1572
Rejestracja: sob mar 20, 2010 8:38 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 0001
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: 9. zlot forum.lp3.pl - 12-14 listopada 2010

Post autor: macor70 »

To jeszcze ja nawiążę do zlotu i powyższych wypowiedzi :)
Poraziła mnie niesamowita wiedza z zakresu muzycznych jak i listowych - nie tylko niuansów - jaką posiadali i nadal posiadają :) uczestnicy zlotu... Szczególnie utkwił mi tu Leszekno, JC, Dekodi, Kajman... Bardzo pozytywnie zaskoczyliście mnie ogólnie wszyscy, choć chyba najbardziej Kajman...:) A jego wspomniane tu wczesniej czyt. powyżej "kalambury" były niesamowite, tak w łatwości i szybkości pokazywania, jak i w łatwości wymyślania.
Miszonowska wersja "Again" od dziś będzie mi się zawsze kojarzyła ze słonymi paluszkami (kiedyś paluszki kojarzyły mi się mocno z filmem Kogel Mogiel),
"Moja Krew" Kajmana bezcenna :) i...
... "Faza Delta", w wersji Miszona, to tylko niektóre z tych, które zapadną w pamięci na dłużej:)
Ogólnie szkoda, że trzeba było zachowywać tę nieszczęsną ciszę nocną - trochę gasiła emocje i entuzjazm, który się pojawiał w trakcie zabaw...
A dla przyszłych pierwszolotowców napiszę tylko tyle, że możecie przyjeżdżać bez obaw o to, że coś będzie nie tak... :) Za sprawą Ku3y, Sebastiana, Neon.ki i każdego innego forowicza - zlotowicza możecie liczyć na to, że nie będziecie się czuć tu obco...
A wrażeń jest tyle, że zostaną na pewno na długo w pamięci :)...
Jeszcze na koniec chciałbym serdecznie podziękować organizatorom: Ku3ie, Sebastianowi i tym "niewidzialnym" za organizację i opiekę podczas naszego pobytu...

Dla potwierdzenia:
@ bobby-x
7. utwór (A Happy Place -Kate Melua) zapowiadałem właśnie ja.

@ adamwadameria
cieszę się, że kabelki się przydały i że to na szczęście był tylko akumulator :)...
ODPOWIEDZ