NA i PO 8. zlocie 23-25 kwi 2010 (28 urodziny LP3)

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Re: NA i PO 8. zlocie 23-25 kwi 2010 (28 urodziny LP3)

Post autor: jotem3 »

Melduję swój potwór, sorki - powrót do domu :-)
Do połowy trasy towarzyszyli mi w przedziale Martyrka i Yacy, dla których pojechałem na Centralny, by zarezerwować dodatkowe dwa miejsca w przedziale ;-) ;-) ;-) Bo tłok był spory w tym składzie...
Na razie tyle,
dzięki za zlot,
Kubie, Bobbyemu i wszystkim uczestnikom :-)
I do... następnego, już za pół roku...
Awatar użytkownika
nemo
Posty: 603
Rejestracja: śr lut 04, 2009 11:19 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: Rok 2008
Lokalizacja: Toruń

Re: NA i PO 8. zlocie 23-25 kwi 2010 (28 urodziny LP3)

Post autor: nemo »

Czy wszyscy bezpiecznie wróciliście już do domu?
Marek powiedział przed chwilą w ABC Listy: "Forum pojawiło się w ilości dość znacznej" :D
Wspomniał też słówkiem o naszym spotkaniu u siebie: http://www.marekniedzwiecki.pl/7c84036c ... entry.html
leszekno
Posty: 929
Rejestracja: ndz wrz 24, 2006 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: NA i PO 8. zlocie 23-25 kwi 2010 (28 urodziny LP3)

Post autor: leszekno »

Melduję, że szczęśliwie wróciłem do domu, jeszcze w sobotę wieczorem.
Do następnego Zlotu!!!
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9269
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: NA i PO 8. zlocie 23-25 kwi 2010 (28 urodziny LP3)

Post autor: Martyr »

nemo pisze:Wspomniał też słówkiem o naszym spotkaniu u siebie: http://www.marekniedzwiecki.pl/7c84036c ... entry.html
na blogu byłam wczoraj. Miło było przeczytać te pare słów.
Co do "chińczaka" mam nadzieję, że Bobby już ozdrowiał i ze skrobnie niedługo że już sie dobrze czuje :P
nemo pisze:Marek powiedział przed chwilą w ABC Listy: "Forum pojawiło się w ilości dość znacznej" :D
"i tyle par oczu zwróconych" na Niedźwiedzia :mrgreen:
Czekałam dzisiaj specjalnie na ABC Listy. I ucieszyłam sie ze wspomnienia o nas :D

Dziękuje za ten zlot organizatorom - bobby-x, jotem3 i ku3a - jak również wszystkim uczestnikom! :D
Fantastycznie było znów Was spotkać [a niektórych - poznać]! :)
Ostatnio zmieniony wt kwie 27, 2010 12:14 am przez Martyr, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: NA i PO 8. zlocie 23-25 kwi 2010 (28 urodziny LP3)

Post autor: Neo01 »

Byłem, zobaczyłem, paluszki jadłem, w konkursie uczestniczyłem, chińską zupkę z uszkami wtryniłem, na antenie zaistniałem :P, od Stelki grafa wziąłem, z Niedźwiedziem zagadnąłem, całą maasę miłych gąbek poznałem :wink: potem że muszę zlot opuścić żałowałem, ale za pół roku poprawę obiecałem. no i bezpiecznie w domowe progi zawitałem :)
Jeszcze nie ochłonąłem z wrażeń, dzięki za wszystko, Ku3a, Bobby, Jacek i wszyscy ale to wszyscy Forowicze i Forowiczanki :D Żałuję że nie mogłem się z każdym z osobna pożegnać, ale w końcu za niedługo się pewnie zobaczymy :) Szczególne pozdrowionka dla Nemo i Grycka :) Do za pół roku! :D
Ostatnio zmieniony pn kwie 26, 2010 7:15 pm przez Neo01, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
nemo
Posty: 603
Rejestracja: śr lut 04, 2009 11:19 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: Rok 2008
Lokalizacja: Toruń

Re: NA i PO 8. zlocie 23-25 kwi 2010 (28 urodziny LP3)

Post autor: nemo »

Martyr pisze: Dziękuje za ten zlot organizatorom
właśnie - ale gafa - spóźnione, ale wielkie dzięki! - wszystkim :)
Neo01 pisze: Szczególne pozdrowionka dla Nemo i Grycka :) Do za pół roku! :D
Też dziękuję, i do za pół roku :)
Ostatnio zmieniony pn kwie 26, 2010 7:47 pm przez nemo, łącznie zmieniany 1 raz.
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: NA i PO 8. zlocie 23-25 kwi 2010 (28 urodziny LP3)

Post autor: LLucky »

Chciałem podziękować wszystkim, z którymi dane mi było się spotkać podczas zlotu! Zostawiliście po sobie bardzo dużo niezjedzonych paluszków i pustych puszek... ;)
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: NA i PO 8. zlocie 23-25 kwi 2010 (28 urodziny LP3)

Post autor: ku3a »

Martyr pisze:Dziękuje za ten zlot organizatorom - bobby-x i ku3a - jak również wszystkim uczestnikom! :D
tym razem do organizatorów spokojnie można również zaliczyć jotema3 :-).
kajman
Posty: 64156
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: NA i PO 8. zlocie 23-25 kwi 2010 (28 urodziny LP3)

Post autor: kajman »

abd3mz pisze:wszędzie!
Chcę zdementować informację. Wszędzie to nie było widać tylko od szyi w górę.
Poza tym jestem zachwycony zlotem no i dumny z siebie, bo udało mi się wygrać jeden konkurs.
Ale z tych emocji zapomniałem kubka najpierw w studio, a potem na spotkaniu z Mistrzem.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: NA i PO 8. zlocie 23-25 kwi 2010 (28 urodziny LP3)

Post autor: Yacy »

ale masz go czy też został u "Chińczyka"? Szkoda byłoby...
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: NA i PO 8. zlocie 23-25 kwi 2010 (28 urodziny LP3)

Post autor: abd3mz »

kajman pisze:Chcę zdementować informację. Wszędzie to nie było widać tylko od szyi w górę.
wiedziałem, że to napiszesz, ale wiedziałem też że najwcześniej w niedzielę. :mrgreen:
Yacy pisze:ale masz go czy też został u "Chińczyka"? Szkoda byłoby...
szkoda byłoby... ale może dzięki temu kajman będzie na przyszłość ostrożniejszy...
kajman
Posty: 64156
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: NA i PO 8. zlocie 23-25 kwi 2010 (28 urodziny LP3)

Post autor: kajman »

Yacy pisze:ale masz go czy też został u "Chińczyka"? Szkoda byłoby...
Teraz jest przypuszczalnie u PanaMarka, bo polski chińczyk dał go znajomemu, żeby przekazał.
A swoją drogą i tak jestem obecnie na plus jeden w kubkach. :mrgreen: Od bobby'egoX dostałem ten, co zostawiłem dwa zloty temu, a jeden wygrałem. :wink:
abd3mz pisze:ale może dzięki temu kajman będzie na przyszłość ostrożniejszy...
Ostrożny kajman to wewnętrzna sprzeczność. :lol:
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1576
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Re: NA i PO 8. zlocie 23-25 kwi 2010 (28 urodziny LP3)

Post autor: Robert »

Chciałem bardzo podziękować chłopakom za organizację zlotu. Kuba , Bobby , Jacek - naprawdę było super. Po prostu dziękuję... Nawet ta ciasna salka dodawała tylko klimatu , była jakąś odmianą i po czasie mogę stwierdzić , że ten zlot był chyba jednym z najlepszych na których byłem. Będzie się go po prostu pamiętać , ja będę , nawet patrząc z perspektywy zwiniętego w kucki między stolikiem i drzwiami na przeciągu :) . Mój powrót w sobotę nie wynikał z własnej chęci opuszczenia wspaniałego towarzystwa tylko po prostu czasem tak się dzieje... Zawsze chcę uczestniczyć do samego końca... Żałuję zawsze , że nie udaje mi się porozmawiać z wieloma osobami , z którymi wcześniej nie miałem okazji pogawędzić... Wiem , że dużo tracę , ale pewnie to ta moja nieśmiałość nie pozwala mi otwierać się w grupie tak jakbym chciał... Istniała obawa , że mogę nie przyjechać... Jeszcze w środę bolało mnie gardło , rozrywało mi płuca i brałem antybiotyki... Ale i tak bym przyjechał... Nie dla wizyty w Trójce , nie dla wspaniałego obiadu z Markiem , ale dla Was... Mam trudny okres w życiu , ale są sprawy ważne i ważniejsze...
Wyjechałem w piątek po 10... Jeszcze w biegu wrzuciłem parę gadżetów , o którym pomyślałem że warto byłoby je pokazać... Kiedy pociąg ruszył , w LP Trójce Balonik puścił Flying PiCkets i Randy Crawford... Właśnie wtedy tak naprawdę "wszedłem" w ten zlot... Może i mam już 40-tkę na karku , ale ciągle mam te "motylki w brzuchu" kiedy myślę i próbuję sobie wyobrazić w myślach "jak będzie"... Myślę tak sobie głośno , że pewnie dla niektórych sama obecność i "oddychanie tym zlotowym klimatem" nawet bez wypowiadania słów wystarczałaby żeby poczuć się "wolnym"... Ostatni zlot mnie zmienił... Tego nie widać na zewnątrz , ale siedzi z tyłu w głowie... Bedzie siedziało już zawsze... Podróż zleciała bardzo szybko (4,5 godziny). Przyjechałem wcześniej , bo chciałem zobaczyć kilka ważnych miejsc... Musiałem.. Nie udało się zajrzeć we wszystkie zakamarki , ale zwiedzanie dokończyłem następnego dnia... Na Myśliwieckiej pojawiłem się po 18... Kawa z Markiem i zjawiła się grupa z Kubą na czele... Sama Lista... jak Lista , ale nawet ten pewnie z 15-y raz w studio nie pozwolił mi z nerwów zasiąść przed mikrofonem... Tak już mam... Było wspaniale , nawet ten niekumaty chińczyk i to palące mi podniebienie żarcie , które zamówiłem dodawało uroku... Po obiedzie dokończyłem zwiedzanie miasta i przed 20-tą zameldowałem się na Centralnym. Podróż pociągiem po 21 z przesiadką w Katowicach też zapadnie mi w pamięć. Pierwszy raz , kiedy do przedziału w którym byłem sam wpadł wracający z turnieju im. Feliksa Stamma słynny kiedyś bokser , jedyny polski mistrz świata, teraz trener sam Henryk Średnicki... Był wypity i "nosiło" go po pociągu. Poznałem go od razu i zdziwił się kiedy zapytał. Sport to moja druga pasja więc rozmowa od razu zaskoczyła. Przysiadł się , a kiedy zacząłem rzucać nazwiskami , wydarzeniami i bokserskimi faktami rozluznił się na dobre. Zaczęło się od prezentacji Jego szybkości... Najpierw moja moneta na dłoni , jego dłoń pod spodem i kto szybszy , potem moja wyciągnięta ręka i imitacja ciosów :) , czy zdążę... Ale kiedy zaczął "nawijać" o swoim wyroku (dostał 7 lat za pobicie mundurowego , ale został z czasem uniewinniony) , o tym jaki może być niebezpieczny i że w tym wieku mogłby mi dwoma rękami swobodnie złamać kark chciałem żeby poszedł sobie jak najszybciej... Potem była jeszcze wizyta na dworcu (1,5 godz) w Katowicach i podsłuchiwanie rozmów bezdomnych... Poruszające , poruszające , przeszywające... Powrót do Dębicy na 5.30 , audycja o 7 z Markiem w tle i...
Wspomnienia są najpiękniejsze... Ich nie jest w stanie nam zabrać nikt...
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: NA i PO 8. zlocie 23-25 kwi 2010 (28 urodziny LP3)

Post autor: abd3mz »

Fanatyku - zawsze jak czytam Twoje wspomnienia, to żałuję że nie udało nam się pogadać... :roll: :oops:
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1576
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Re: NA i PO 8. zlocie 23-25 kwi 2010 (28 urodziny LP3)

Post autor: Robert »

abd3mz pisze:Fanatyku - zawsze jak czytam Twoje wspomnienia, to żałuję że nie udało nam się pogadać... :roll: :oops:
Dziękuję Ci Sebastian. Życie różnie plecie , ale mam nadzieję że na następnym zlocie na którym wspólnie będziemy, pogadamy... O muzyce , o życiu...
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Re: NA i PO 8. zlocie 23-25 kwi 2010 (28 urodziny LP3)

Post autor: jotem3 »

Na stronie Trójki pojawiły się zdjęcia ze studia autorstwa deKawki :-)
Są świetne!!!
http://lp3.polskieradio.pl/zdjecia
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: NA i PO 8. zlocie 23-25 kwi 2010 (28 urodziny LP3)

Post autor: abd3mz »

mhm. mmm. :-)
Robert pisze:Dziękuję Ci Sebastian. Życie różnie plecie , ale mam nadzieję że na następnym zlocie na którym wspólnie będziemy, pogadamy... O muzyce , o życiu...
koniecznie...
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: NA i PO 8. zlocie 23-25 kwi 2010 (28 urodziny LP3)

Post autor: ku3a »

super są te zdjęcia na stronie Listy :-).
widać jaką każdy z nas miał ogromną radość z bycia tam :-D.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15288
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: NA i PO 8. zlocie 23-25 kwi 2010 (28 urodziny LP3)

Post autor: Miszon »

Faktycznie, wszyscy uchachani na maxa :-D . Rewelka zdjęcia!
Awatar użytkownika
nemo
Posty: 603
Rejestracja: śr lut 04, 2009 11:19 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: Rok 2008
Lokalizacja: Toruń

Re: NA i PO 8. zlocie 23-25 kwi 2010 (28 urodziny LP3)

Post autor: nemo »

właśnie montowałam dla Was paczkę na chomika, i przypomniało mi się, żeby napisać w związku z fotkami także do Pana Darka, wchodzę na forum, a tu ten link.. superowe :) teraz naprawdę widać, że było fajnie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9269
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: NA i PO 8. zlocie 23-25 kwi 2010 (28 urodziny LP3)

Post autor: Martyr »

ku3a pisze:
Martyr pisze:Dziękuje za ten zlot organizatorom - bobby-x i ku3a - jak również wszystkim uczestnikom! :D
tym razem do organizatorów spokojnie można również zaliczyć jotema3 :-).
już się poprawiam.

Dzięki za link do zdjęć deKawki. Naprawde super zdjecia :D
Czuć profesjonalizm na tych fotkach :)
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: NA i PO 8. zlocie 23-25 kwi 2010 (28 urodziny LP3)

Post autor: Yacy »

Ja wczoraj odsypiałem ZLot ;-) nawet nie zerknąłem na wyniki NL9, jeszcze teraz nie wiem jak to wygląda! A niestety zdjęcia obejrzę dopiero w domu, bo tu nie mogę wejść na stronę Trójki :-(
A może by się tak zerwać z pracy? :-P

Robert, świetny opis! i dużo racji w tym zdaniu:
Robert pisze:Nie dla wizyty w Trójce , nie dla wspaniałego obiadu z Markiem , ale dla Was...
A o niedogodnościach zakwaterowania [właściwie tylko brak sali był tą niedogodnością] ja już nawet nie pamiętam ;-)
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: NA i PO 8. zlocie 23-25 kwi 2010 (28 urodziny LP3)

Post autor: ku3a »

Przypomniała mi się jedna ciekawa sytuacja :-P.
W niedzielę rano, gdy jeszcze nie do końca byliśmy przebudzeni, ale drzwi były już otwarte, wszedł do pokoju jakiś facet (wiecie jak był usytuowany nasz pokój) i spytał czy... można u nas kupić papierosy :mrgreen: .
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: NA i PO 8. zlocie 23-25 kwi 2010 (28 urodziny LP3)

Post autor: Yacy »

A to miał pecha, bo pewnie nawet nie miałby od kogo pożyczyć :-) Wracając ze Zlotu, między innymi właśnie rozmawialiśmy, że towarzystwo było niepalące! W 100%!
Chyba, że o kimś zapomnieliśmy...
Awatar użytkownika
nemo
Posty: 603
Rejestracja: śr lut 04, 2009 11:19 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: Rok 2008
Lokalizacja: Toruń

Re: NA i PO 8. zlocie 23-25 kwi 2010 (28 urodziny LP3)

Post autor: nemo »

Pan Darek Kawka przysłał mi miniaturki zdjęć ze zlotu - kapitalne! Mamy też jego zgodę na publikację na stronie zlotowej - oczywiście z pominięciem zdjęć z Helen, zgodnie z tym, o co prosiła. Myślę, że wszystkie zaakceptujecie :) Napisał też, że nie ma problemu z przesłaniem oryginałów, ale na potrzeby galerii zlotowej są chyba zmniejszone odpowiednio - jeśli więc Jacek się zgodzi, wkrótce i tam się znajdą. Zaraz wyślę Wam pw z linkiem :)
ODPOWIEDZ