8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: Martyr »

bobby-x pisze:Mnie brakuje na tej liście pewnego forowicza z północy Polski.
Mniemam że masz na myśli szakala. Ciekawe co u niego.
JaceK pisze:
bobby-x pisze:(...)Mnie brakuje na tej liście pewnego forowicza z północy Polski.
Miło że o nas również pamiętasz...
A ja jakoś w podświadomości swojej myślałam że tym razem sie pojawisz, JacKu...
Tak więc na pewno będzie mi Ciebie brakować na tym Zlocie.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: kajman »

JaceK pisze:
bobby-x pisze:(...)
Mnie brakuje na tej liście pewnego forowicza z północy Polski.
Miło że o nas również pamiętasz...
Może po prostu jest słaby z geografii. :wink:
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: bobby-x »

JaceK pisze:Miło że o nas również pamiętasz...
Też pamiętam, ponieważ kombinuję aby zrobić zlot na południu Polski, mała mieścina z widokiem z pokoju, tarasu na Tatry polsko-słowackie.
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: Grycek »

LLucky pisze: Sztuczna inteligencja to algorytm numeryczny, który zastępuje mnie w typowaniu Znawcy ...
Też się zastanawiałem, żeby coś takiego zrobić, ale przy pomocy algorytmów ewolucyjnych.
szakal35
Posty: 1019
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 11:36 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 856
Lokalizacja: Reda

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: szakal35 »

Witam!
Na zlot nie przybędę, ale postaram się być w piątek po drugiej stronie radia, a w sobotę wysłać dobrą myśl w Waszą stronę :)
Nigdy nie zapomnę pierwszego zlotu i historii naszego spotkania na Dworcu Wschodnim, Bobby Dziesiąty. Jakiś miesiąc temu odbywałem tam przesiadkę w podróży z Lublina i przyznaję, że tamta sytuacja pozostała pierwszym skojarzeniem z tym miejscem :D
Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych Zlotowiczów!
Jarek
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: bobby-x »

Taaaa, czerwone spodnie Jakiegoś obcego Pana a potem dopiero Jarka :D taaaa, nie da się zapomnieć :mrgreen:
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: ku3a »

zostało mało czasu, więc proszę wszystkich o sprawne podanie brakujących informacji :-).
przede wszystkim przyjazd - dajcie znać czy spotkamy się na Centralnym czy na Myśliwieckiej. Jeśli na Myśliwieckiej, to spotkamy się tuż przed 19.00. O której dokładnie, to napiszę jak już wszyscy napiszą o której przyjeżdżają. A jakby co jesteśmy w kontakcie telefonicznym. Tych którzy przyjeżdżają pociągiem proszę o informację o której Wasz pociąg będzie na Centralnym i na który peron przyjeżdża. Proponuję by w miarę możliwości przyjeżdżać między 16.00 i 18.00. Biorąc poprawkę na ewentualne kilkunastominutowe opóźnienie pociągu, to jest bezpieczna granica. Dobrze by było, jakby pociąg Martyrki był ostatnim na który będziemy czekać :-).

druga sprawa jedzenie - jeśli ktoś chciałby wyżywienie we własnym zakresie, to proszę dać znać. W piątek mamy możliwość zamówić sobie na wieczór ciepły posiłek po powrocie z Myśliwieckiej. Będziemy głodni i może szkoda wtedy tracić czas na rozchodzenie się i robienie sobie jedzenia. Co innego śniadanie sobotnie, bo pewnie będzie tak, że będziemy wstawać o różnych porach, w zależności od tego kto ile w piątek wytrzyma ;-). W sobotę obiad zjemy "na mieście". Potem kwestia sobotniej kolacji i niedzielnego śniadania. Jest możliwość zrobienia ogniska i pomysł wydaje się coraz bardziej zachęcający, bo prognozy pogody na weekend są bardzo dobre.
W razie czego przypominam, że w ten piątek można jeść mięso ;-).

proszę o pilne podanie tych informacji :-).
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: tadzio3 »

Przepraszam, że wcześniej nie odpisywałem w sprawie zlotu. Teraz to już i tak czas minął, ale niestety musiałem zrezygnować z wyjazdu. Do końca miałem nadzieję, że poukładam tak sprawy, by móc pojechać, ale niestety. W weekend będę miał zajęcia, których nie mogę przełożyć. I w ogóle ostatnio byłem mocno zajęty wieloma sprawami, do tego ten okres żałoby (i to nie tylko narodowej, ale również w rodzinie miałem pogrzeb) sprawiało, że o zlocie nie myślałem w ogóle. A i sam zlot na pewno nie tylko u mnie przywoła tragiczne okoliczności ostatniego naszego spotkania.
A więc do następnego.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: Martyr »

ku3a pisze:Tych którzy przyjeżdżają pociągiem proszę o informację o której Wasz pociąg będzie na Centralnym i na który peron przyjeżdża. Proponuję by w miarę możliwości przyjeżdżać między 16.00 i 18.00. Biorąc poprawkę na ewentualne kilkunastominutowe opóźnienie pociągu, to jest bezpieczna granica. Dobrze by było, jakby pociąg Martyrki był ostatnim na który będziemy czekać :-).
Niestety w necie nie podają numeru peronu w przypadku mojego pociągu. Przypuszczam, ze będzie to czwarty. Tak sobie trochę powspominałam, jak to przed IV zlotem w grudniu 2007 pytałam pani w kasie o peron na który mój pociąg zatrzyma się w Wa-wie to nie umiała mi odpowiedzieć :P i zacytuję co wtedy napisałam w wątku zlotowym [po długich dywagacjach i pomocy adra ze znalezieniem numeru peronu] : Peron IV - "czyli to ten sam peron, na którym przy poprzednim zlocie zatrzymał sie wtedy mój pociąg (moze pociągi z Gdyni wjeżdżają zwykle na 4-ty ?)"
To co wiem na temat mojego pociągu:
TLK 8316 jedzie z Kołobrzegu [również przez Gdynię] aż do Krakowa Głównego. Zatrzymuje sie w Warszawie Centralnej o 18:11.
ku3a pisze:W razie czego przypominam, że w ten piątek można jeść mięso ;-).
Może czegoś nie wiem, coś nie dotarło do mnie, więc zapytam. Dlaczego w ten piątek można?

ognisko jest planowane, a czy pizza też może się pojawi? :)

a czy ktoś reflektuje na mecz forumowy? :wink:
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: ku3a »

no właśnie, zauważyłem, że ostatnio są braki w danych dotyczących peronów dla TLK. dzięki za podanie innych danych identyfikacyjnych :-).
Martyr pisze:Może czegoś nie wiem, coś nie dotarło do mnie, więc zapytam. Dlaczego w ten piątek można?
jest dyspensa, bo jest uroczystość świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski.
Martyr pisze:ognisko jest planowane, a czy pizza też może się pojawi? :)
:mrgreen: tradycji nie wolno gasić ;-). zobaczymy jak to wyjdzie :-).
Martyr pisze:a czy ktoś reflektuje na mecz forumowy? :wink:
:-) nie wiem jak tam z terenem pod tym względem i nie wiem jak to będzie czasowo, ale ja zawsze chętnie :-). mam nadzieję, że na którymś kolejnym zlocie w końcu uda się rozegrać mecz w ping-ponga...
Awatar użytkownika
nemo
Posty: 603
Rejestracja: śr lut 04, 2009 11:19 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: Rok 2008
Lokalizacja: Toruń

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: nemo »

tadzio3 pisze: I w ogóle ostatnio byłem mocno zajęty wieloma sprawami, do tego ten okres żałoby (i to nie tylko narodowej, ale również w rodzinie miałem pogrzeb) sprawiało, że o zlocie nie myślałem w ogóle. A i sam zlot na pewno nie tylko u mnie przywoła tragiczne okoliczności ostatniego naszego spotkania.
A więc do następnego.
wyrazy współczucia :(
no i szkoda, że nie będziesz :(

co do mojego przyjazdu, to o ile się nic nie zmieni, na Centralnym powinnam być o 16.50.
grzes

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: grzes »

Martyr pisze: a czy ktoś reflektuje na mecz forumowy? :wink:
Rewanżu za drugi zlot nie da się rozegrać. Drużyna Ku3y będzie tym razem zdekopletowana;)
falcoeagle
Posty: 755
Rejestracja: pt cze 27, 2008 12:37 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Warszawa

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: falcoeagle »

Martyr pisze:TLK 8316 jedzie z Kołobrzegu [również przez Gdynię] aż do Krakowa Głównego. Zatrzymuje sie w Warszawie Centralnej o 18:11.
Według moich informacji (rozkład z lutego/marca) to pociąg ten zatrzymuje się na peronie 3. W najnowszym rozkładzie informacji o peronach i torach nie ma.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: abd3mz »

ku3a pisze:przede wszystkim przyjazd - dajcie znać czy spotkamy się na Centralnym czy na Myśliwieckiej.
najprawdopodobniej będziemy na Centralnym ok. 17.
ku3a pisze:druga sprawa jedzenie - jeśli ktoś chciałby wyżywienie we własnym zakresie, to proszę dać znać.
nie wiem czy dobrze rozumiem. jest możliwość wzięcia np. jednego posiłku?
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: ku3a »

pod warunkiem, że prawie wszyscy wzięliby ten jeden posiłek.

czy ktoś w końcu chce iść na LP Trójkę?
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: Grycek »

ku3a pisze: czy ktoś w końcu chce iść na LP Trójkę?
Ja chciałbym.
Awatar użytkownika
tsch
Posty: 2560
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: tsch »

I jeszcze ja, ja bardzo chętnie pójdę :-D

Były plany, żebym pojawił się też na noc, ale w związku z pewnymi nieplanowanymi okolicznościami... zwyczajnie nie dam rady :-( [tak, te słowa można odczytywać wieloznacznie]
I może na tym pozostawię ten temat ;-)


W każdym razie:
ja -> LP3 + ...LP3 :-P
Awatar użytkownika
adr
Posty: 5005
Rejestracja: sob sie 19, 2006 6:59 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: adr »

Ja też chętnie się wybiorę na "LP Trójkę". Pociągi mam co godzinę, mogę być na Centralnym o 7:31, 8:30 lub 9:35 (10:30 to już raczej za późno). Jakoś na Myśliwiecką sam bym trafił, ale chyba lepiej ruszyć z dworca całą grupą. :)

Co do jedzenia w czasie Zlotu - jestem za tym, żeby w piątek po powrocie z Listy zamówić ciepły posiłek. W sobotę rano śniadanie chętnie bym zjadł :), obiad "na mieście" być może też - zależy o której godzinie będzie. W sobotę po południu wracam do domu (i czekam na następny Zlot, by być na nim przez cały weekend).
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: ku3a »

w sobotę obiad ok. 13.30 :-)
Awatar użytkownika
adr
Posty: 5005
Rejestracja: sob sie 19, 2006 6:59 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: adr »

Spoko, w takim razie można mnie zapisać na obiad. :D
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: ku3a »

przypomniał mi się drugi zlot, 25-lecie Listy i nasza wizyta gdy na Myśliwieckiej było wielu ważnych dla Listy wykonawców. to było dokładnie co do dnia 3 lata temu :-).
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: abd3mz »

no i miałem rację:
Ukochana audycja wielu pokoleń słuchaczy - Lista Przebojów Trójki kończy 28 lat!
Przy tej okazji, w jej urodzinowym wydaniu 23 kwietnia, nie może zabraknąć gości, wspomnień i oczywiście tortu ze świeczkami.

Będzie też Zlot Fanów LP3 oraz prawdziwa gratka dla słuchaczy czyli podwójna, wzmocniona obsada. Piątkowe, urodzinowe wydanie Listy Przebojów Trojki poprowadzą Piotr Baron i Marek Niedźwiecki.

Pierwsze notowanie Listy Przebojów Programu Trzeciego odbyło się 24 kwietnia 1982. Na pierwszym miejscu znalazła się wtedy piosenka duetu Jon and Vangelis I'll Find My Way Home. Co będzie na pierwszym miejscu w urodzinowym 1473 notowaniu Listy zależy już tylko od słuchaczy. Głosy można oddawać do godz. 12 w piątek.

Zapraszamy!

http://www.polskieradio.pl/trojka/aktua ... ?id=156155
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: bobby-x »

Jak wyrolować Tych Strażaków i wnieść aparat fotograficzny? Nie było żadnych konkretów na temat posiłków na zlocie czyli wszystkie we własnym zakresie, rozumiem.
grzes

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: grzes »

bobby-x pisze:Jak wyrolować Tych Strażaków i wnieść aparat fotograficzny?
Trzeba Porozmawiać z Helen, jej na VI zlocie nie sprawdzali :D
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: ku3a »

bobby-x pisze:Jak wyrolować Tych Strażaków i wnieść aparat fotograficzny?
nie obnosić się z tym, że się go ma...
bobby-x pisze:Nie było żadnych konkretów na temat posiłków na zlocie czyli wszystkie we własnym zakresie, rozumiem.
jakoś mało kto się kwapi, żeby o tym napisać...
więc chyba we własnym zakresie...
plus tradycyjna pizza :-). proponuję na sobotę wieczorem, co Wy na to? a kto nie będzie chciał, to sobie sam jedzenie zrobi. i jednocześnie "tradycja" zostanie podtrzymana :-).
ODPOWIEDZ