8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

kajman
Posty: 64219
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: kajman »

Pizza była ostatnio very best tylko tym razem trzeba ją będzie schować, jeżeli nie zjemy wszystkiej, bo ostatnio sporo nam wyrzucili.
Aha, o 9.52 jestem na Centralu pociągiem DLK* i potem zasuwam na Myśliwiecką (pewnie wspolnie z adrem, jeżeli na mnie poczeka).
*Drogie Linie Kolejowe
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: bobby-x »

A można było na piątek około 23:30 zamówić gorący posiłek typu mięsnego lub wetetario-podobnego:

1. filet z pangi (ryba)
2. kluski śląskie
3. pierogi ruskie (lub z jabłkami)
4. ryż (z jabłkami)
ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: ku3a »

wiesz, ja to bym chciał coś ciepłego zjeść, bo szkoda mi będzie czasu na robienie jedzenia, a coś ciepłego to zawsze lepiej niż kanapki.
z tej czwórki moje preferencje są takie: 3, 4, 2 i daleko z tyłu 1.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: neon.ka »

ja też bym chętnie się na ciepły posiłek załapała [o ile nie jest za jakąś astronomiczną cenę ;-) ], najchętniej kluski śląskie. Na drugim miejscu pierogi ruskie.

Jeśli chodzi o godzinę pojawienia się, to mi może udałoby się być wcześniej niż pisał Sebastian. Tak, żeby móc się wraz z Kuba spotkać z pierwszymi przyjeżdżającymi [to zdaje się jeszcze nie wiadomo o ktorej będzie?...].
ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: ku3a »

neon.ka pisze:Tak, żeby móc się wraz z Kuba spotkać z pierwszymi przyjeżdżającymi [to zdaje się jeszcze nie wiadomo o ktorej będzie?...].
pogubiłem się w tym natłoku godzin przyjazdów pociągów rzucanych masowo w tym wątku
kajman
Posty: 64219
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: kajman »

Ja się pogubiłem w prawie wszystkim w tym wątku. Np. nie wiem, kto dokładnie będzie u Balonika ok. 11 (swoją drogą w kontekście wspólnego prowadzenia, to czy rano będzie Balonik?).
Ale w temacie posiłku w piątek, to ja się piszę na kluski śląskie (bez okrasy, co trzeba by zaznaczyć), pierogi z jabłkami lub ryż z tymże (w kolejności odwrotnej, ale pewnie tylko kluski mają szansę na przebicie się.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9274
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: Martyr »

ku3a pisze:
bobby-x pisze:Nie było żadnych konkretów na temat posiłków na zlocie czyli wszystkie we własnym zakresie, rozumiem.
jakoś mało kto się kwapi, żeby o tym napisać...
więc chyba we własnym zakresie...
ku3a pisze:wiesz, ja to bym chciał coś ciepłego zjeść, bo szkoda mi będzie czasu na robienie jedzenia, a coś ciepłego to zawsze lepiej niż kanapki.
z tej czwórki moje preferencje są takie: 3, 4, 2 i daleko z tyłu 1.
neon.ka pisze:ja też bym chętnie się na ciepły posiłek załapała [o ile nie jest za jakąś astronomiczną cenę ;-) ], najchętniej kluski śląskie. Na drugim miejscu pierogi ruskie.
troszke przegapiliśmy temat posiłków. nie wiem dlaczego, ale wydawało sie to tak jakoś oczywiste :P
czy można sie jeszcze zapisywać do grupy na ciepłe posiłki w piątek wieczorem?
czytając posty powyżej nasunęły mi się wątpliwości.
jeśli możemy się zapisywać to Yacy i ja jesteśmy za ciepłymi posiłkami.
jeśli chodzi o moje kulinarne upodobania to pierogi sa na miejscu 1, kluski na 2, ryż z jabłkami na 3 i ryba na 4. Ale filet tez jest OK :wink: .
skoro już drążymy temat posiłków, to oczywiście obiad w sobotę jest oczywistą rzeczą. pizza czy coś na kolacje też OK. Rozumiem że sklepik jest blisko, chyba nawet w budynku? więc chyba ze śniadaniem nie będzie problemu.
Domyślam się, że to może banalne pytanie ale z drugiej strony wydaje mi sie, że jednak nie takie oczywiste, więc pytam - czy coś takiego jak sztućce i szklankę, talerzyk można oczekiwać w pokoju albo do wypożyczenia? Jeśli nie to chciałabym wiedzieć żeby coś ze sobą przytachać.
Bobby, czy wiesz coś na ten temat?
Z Pensjonatu Milla jak długo idzie się na dworzec w Otwocku?
Ostatnio zmieniony śr kwie 21, 2010 1:57 pm przez Martyr, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: Miszon »

Ja jeśli już, to filet, ewentualnie pierogi lub śląskie. Reszta daleko z tyłu.
Aczkolwiek powoli się zastanawiam, czy nie być tylko na Liście (poranna wizyta odpada, dziś wyszło że od rana będę w pracy...). Dlaczego? Bo jak dojedziemy będzie 23, jak zjemy kolejne pół godziny minie. To oznacza, że po 2 godzinach będę musiał się zbierać, w dodatku jechać później 2h do domu. A to oznacza, że narobię sobie tylko apetytu (tak jakby słuchać listy, ale przed pierwszą piątką wyłączyć)... Niestety, każdy weekend tylko nie ten mi pasował w kwietniu, także chyba dopiero jesienią (czy kiedy tam) bardziej się nazlotuje. :|
(głośno myślę tylko)
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: Grycek »

Trochę przegapiłem temat posiłków. Ja też jestem chętny na wszelkiego rodzaju ciepłe posiłki(dla mnie prawie obojętnie co).

Ja będę o 10:27 na przystanku autobusowym o nazwie "ROZBRAT" i stamtąd idę na Myśliwiecką (według mapy, to jest niby 8 minut). Rozumiem, że do 11:00 czekamy pod Trójką, aż wszyscy się zbiorą na LP Trójkę .
leszekno
Posty: 929
Rejestracja: ndz wrz 24, 2006 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: leszekno »

Właśnie okazało się, że w piątek mogę dostać wolne, więc jeśli można chętnie zapiszę się jeszcze na poranną LP Trójkę!!!
Przyjechałbym do Warszawy "IC Lech", na Centralnym o godz. 9.08.

Jeśli chodzi o posiłek wieczorny, to jeśli nie jest za późno reflektowałbym na pangę.
Przepraszam, że tak na oststani moment, ale nie wiedziałem, czy będę mógł dostać urlop na piątek.
herMMan
Posty: 1527
Rejestracja: czw wrz 21, 2006 10:32 pm
Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: herMMan »

Z ciepłego posiłku skorzystam również, jestem praktycznie "wszystkożerny", no może poza tymi pierogami z jabłkami co brzmią dla mnie bardzo nieapetycznie :roll: . Na Centralnym powinienem zjawić się około 17.00 ale rozważam również możliwość pojawienia się na Myśliwieckiej przed listą, gdybym zawitał wcześniej na dworzec.
Czy ktoś orientuje się ile mniej więcej może kosztować taksówka z DC pod Trójkę?
Awatar użytkownika
adr
Posty: 5019
Rejestracja: sob sie 19, 2006 6:59 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: adr »

kajman pisze:Aha, o 9.52 jestem na Centralu pociągiem DLK* i potem zasuwam na Myśliwiecką (pewnie wspolnie z adrem, jeżeli na mnie poczeka).
Pewnie, że poczekam. :)
Co do ciepłego posiłku w piątek, to mi pasuje wszystko. Najbardziej chyba rybka, ale innymi proponowanymi daniami też nie wzgardzę.
Awatar użytkownika
nemo
Posty: 603
Rejestracja: śr lut 04, 2009 11:19 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: Rok 2008
Lokalizacja: Toruń

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: nemo »

ja też się piszę na ciepły posiłek po powrocie z Trójki, obojętnie co to będzie,
natomiast co do obiadu w sobotę jeszcze nie wiem, bo pewnie w sobotę będę wracać.
PS. w LP Trójce gościem ma być także Czesław Mozil, jeśli dobrze usłyszałam bodaj wczoraj w TuBaronie
edit: Balonik przed chwilą powiedział, że będzie także jakaś niespodzianka dla fanów zespołu Dźem.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: JaceK »

A Marek powiedział: ,,Zawsze mówiłem -- nie odwiedzać radia!...'' (ABC Listy 21.04.2009, godz. 11.35)
ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: ku3a »

za późno :-P.
ja kiedyś odwiedziłem raz i wpadłem po uszy :-).
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: Piotr »

JaceK pisze:A Marek powiedział: ,,Zawsze mówiłem -- nie odwiedzać radia!...'' (LPTrójka, 21.04.2009, godz. 11.35)
No wlasnie. A jak ktos zna doskonale radio z tej drugiej strony tym bardziej nie powinien tam wtory raz sie pojawiac

i male sprostowanie: nie LP Trojka tylko ABC Listy
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9274
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: Martyr »

JaceK pisze:A Marek powiedział: ,,Zawsze mówiłem -- nie odwiedzać radia!...'' (LPTrójka, 21.04.2009, godz. 11.35)
tez słyszałam. i pomyślałam sobie - bo radio powinno pozostać teatrem wyobraźni :)
no i jaka ta tajemnica radia jest emocjonująca - o tym [tak myśle] przekonują sie Ci co po raz pierwszy są w radiu [ tak było w moim przypadku :wink: ]
nemo pisze:edit: Balonik przed chwilą powiedział, że będzie także jakaś niespodzianka dla fanów zespołu Dźem.
powiedział też do Niedźwiedzia coś takiego - to u Ciebie po 19 pojawią sie ze zlotu forum. Odniosłam więc wrażenie że wieczorną audycje czyli Liste poprowadzi tylko Marek Niedżwiecki a nie tak jak pisze na stronie Trójki - MN i PB razem.
ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: ku3a »

tak, będzie tylko Marek.

Uwaga! Właśnie się dowiedziałem, że LP Trójka będzie nadawana tym razem z Katowic! Więc nie ma sensu przychodzić na Myśliwiecką... Zweryfikujcie, proszę, swoje plany przyjazdowe i jeszcze raz napiszcie o której pojawicie się w Warszawie.
Wszystkich którzy jeszcze nie dali znać jak przyjeżdżają proszę o niezwłoczne podanie tej informacji! Dziś o 22.00 chciałbym te wszystkie dane mieć i napisać plan na piątek.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: Miszon »

herMMan pisze:Czy ktoś orientuje się ile mniej więcej może kosztować taksówka z DC pod Trójkę?
Myślę, że kilkanaście złotych.
Awatar użytkownika
adr
Posty: 5019
Rejestracja: sob sie 19, 2006 6:59 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: adr »

:( Szkoda (że Balonika nie będzie, rano i na liście)

W takim razie, zgodnie z rozkładem PKP, będę na Centralnym o 16:35, peron III tor 4.
(chociaż może przyjadę wcześniej i połażę sobie trochę po stolycy; jakby co, to i tak o 16:35 będę na dworcu na swoim peronie) :)
leszekno
Posty: 929
Rejestracja: ndz wrz 24, 2006 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: leszekno »

Ja w takim razie będę na Centralnym o godz. 17.15, chyba peron I.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: Miszon »

O 17 jestem wolny, także koło 18 mogę gdzieś spotkać się z gromadą (na Dworcu?).
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: abd3mz »

bobby-x pisze:3. pierogi (z jabłkami)
4. ryż (z jabłkami)
jeżeli chodzi o mnie to obojętnie co z tych dwóch.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: Miszon »

Czyli zasadniczo mogą być same jabłka na ciepło? :lol:
(a w tle: "Szukałem cię wśród jabłek, ryżów i pierogów,
Szukałem chociaż miałem kulinarnych wrogów.
Szukałem pośród pangi, szukałem pośród klusek,
Nie dostrzegałem w ogóle twoich pięknych łusek"
albo końcówka:
"Szukałem pośród klusek, szukałem pośród pangi,
I nie wiedziałem wcale, że lubisz tak balangi"
a ona:
"A gdy mnie już znalazłeś z mięsiwem, przy kolacji
To wnet zgasiłeś światło, nie mogłeś na to patrzyć.
A gdy mnie już znalazłeś gdzieś w otwockich knajpach,
To zgasła Twoja miłość, bom nie wegetarianka"
;-) )
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: abd3mz »

coś w ten deseń. :-D

a tak w ogóle to za 48 godzin zacznie się kolejna zlotowa Lista. :-D ciekawe co będzie na pierwszym. :-)
ODPOWIEDZ