8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22031
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: Yacy »

TuBarona dzisiaj prowadziła Kasia Borowiecka, a jutro LP Trójka ma być z Katowic. I najprawdopodobniej Pana Piotra dzisiaj nie było, bo wyjechał i właśnie stamtąd będzie nadawał... A z drugiej strony do 19:00 mógłby spokojnie wrócić ;-)

zbyszu - super, że będziesz ! :-) czyżbyś przyjeżdżał autkiem? ;-)
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: ku3a »

Tym razem meczu nie będziemy rozgrywać. Wybadamy teraz i ewentualnie skorzystamy z okazji następnym razem.

Zaktualizowałem listę obecności.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9277
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: Martyr »

ku3a pisze:Potem pewnie krótka narada, kupno biletów i podróż na Myśliwiecką.
w piatek do Otwocka czym sie zabierzemy? jakiś autobus czy Koleje Mazowieckie?
ku3a pisze:Nie zapomnijcie o dokumencie tożsamości.
mam prawo jazdy. może byc? :)
[przed godzinką robiłam remanent w portfelu i dowód os. wyjęłam :wink: ]
ku3a pisze:Czy ktoś jest chętny na rozegranie meczu? (jeśli już, to pewnie w sobotę późnym popołudniem) :-) Bo nie wiem czy brać sprzęt ;-). I Martyrka pewnie też nie wie czy brać atrybuty kibica ;-).
Martyrka już odnalazła głęboko pochowane atrybuty kibica i sie zastanawia czy wziąć :P

a swoją drogą gdyby sie znalazł jakiś dobry nauczyciel w tą grę to może bym i spróbowała pokopać :mrgreen:
to co, kto jeszcze chce grac w nogę? może przypomnę sobie skład drużyny z II i z III zlotu? :wink:

zbyszu, fanie że będziesz. Chcieliśmy już kiedyś odwiedzić Cię jadąc z Węgorzewa :)
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: ku3a »

Martyr pisze:w piatek do Otwocka czym sie zabierzemy? jakiś autobus czy Koleje Mazowieckie?
KM
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9277
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: Martyr »

ku3a pisze:Tym razem meczu nie będziemy rozgrywać. Wybadamy teraz i ewentualnie skorzystamy z okazji następnym razem.
trochę się spóźniłam. w takim razie pomponiki idą znów spać :P
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10717
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: Neo01 »

Ok. Podjąłem ostateczną decyzję że się jednak pojawię, takiej okazji nie można przegapić :P
Będę busem koło 17 na al. Jerozolimskich. Ku3a zaraz Ci wyślę mój nr na pw.
Sorry że tak późno i robię zamieszanie ale u mnie ostatnio wszystko dzieję się szybko :oops:
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: bobby-x »

ku3a pisze:Czy ktoś jest chętny na rozegranie meczu? (jeśli już, to pewnie w sobotę późnym popołudniem) :-) Bo nie wiem czy brać sprzęt ;-). I Martyrka pewnie też nie wie czy brać atrybuty kibica ;-).
Ja jestem chętny, brać sprzęt i atrybuty. Chyba, że będzie lało lub oliwki mi pokrzyżują plany.

KAJMANIE! Ty mnie przypomnij abym nie zapomniał wręczyć Ci Złotego Kubka, którego zapomniałeś z 6.? zlotu. Już zapakowałem go do wzięcia.

A co z noclegiem Zbysza i Neo01 ?? Jeśli zostajecie na noc / noce to muismy sie ścisnąć w łóżkach lub wygospodarować przystawki, zostaje jeszcze trzecia możliwość - duży stół w barze. W końcu na stole bilardowym dobrze się spało w Sękocinie.
ku3a pisze:KM
Może być też Mini-Blus.

Kogo nie znam z listy:?
ku3a pisze: lista obecności:
- LLucky (bez noclegów)
:D :D :D
ku3a pisze: lista przyszłości:
- adamwadameria
- Aro
- bear
- Dede
- Kertoip
- mateusz15
- Neo01
- Tomekk
Mam nadzieje, że to lista niedalekiej przyszłości. Pominąłem Tych co znam - szkoda, że Was nie będzie Stare Wyjadaki Zlotowe. Fajnie byłoby poznać "sąsiadów" (skoda, że nie byłem na zlocie lpmn):
- adamwadameria
- Kertoip
Neo01 pisze:Ok. Podjąłem ostateczną decyzję że się jednak pojawię, takiej okazji nie można przegapić :Pquote]Jeśli nie byłeś na Myśliwieckiej to zobaczysz jakie to wypieki na policzkach. Jedziesz aż z okolic Rzeszowa? Przejeżdżaliśmy przez Rzeszów jak gnaliśmy do Mucznego ale byliśmy tam około 17:00? więc nie było czasu na pogawędki.
Ostatnio zmieniony czw kwie 22, 2010 9:54 pm przez bobby-x, łącznie zmieniany 2 razy.
kajman
Posty: 64236
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: kajman »

Martyr pisze:
Grycek pisze:Teraz pytanie. Ile się równa x?
x = ku3a :) :mrgreen:
ku3a to może być y, bo na x jest po pierwsze za duży, a po drugie tutaj x oznacza godzinę.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10717
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: Neo01 »

Ja raczej na nocleg nie planowałem się pisać, raczej nie będę się nikomu wciskał do łóżka :P No chyba że darmowa podłoga by wchodziła w grę :P
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9277
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: Martyr »

bobby-x pisze:
ku3a pisze:Bo nie wiem czy brać sprzęt ;-). I Martyrka pewnie też nie wie czy brać atrybuty kibica ;-).
Ja jestem chętny, brać sprzęt i atrybuty. Chyba, że będzie lało lub oliwki mi pokrzyżują plany.
ok :)
to idę prasować koszulkę martyrową :mrgreen:
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: bobby-x »

Neo01 pisze:Ja raczej na nocleg nie planowałem się pisać, raczej nie będę się nikomu wciskał do łóżka :P No chyba że darmowa podłoga by wchodziła w grę :P
Jest ewentualność, że ktoś nie pójdzie spać i przegada całą noc.
Martyr pisze:to idę prasować koszulkę martyrową :mrgreen:
Czy będzie nietaktem jak założę starą czarną koszulkę forumową z zawijasem Marka, chyba nowej nie kupiłem :oops: .
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9277
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: Martyr »

bobby-x pisze:Czy będzie nietaktem jak założę starą czarną koszulkę forumową z zawijasem Marka, chyba nowej nie kupiłem :oops: .
a wiesz, Bobby, że ja tez miałam to pytanie na końcu języka. Według mnie byłoby w porządku. Marek jest w Trójce :)
Nie wiem co sądzą inni na ten temat.

Powoli udziela mi sie nastrój zlotowy!!! :D
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10717
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: Neo01 »

Szczerze mówiąc to miałbym wielką ochotę przegadać nawet całą nockę, problem w tym że muszę się bardzo liczyć z kosztami, dlatego nie planowałem żadnego noclegu. Ale jakby się dało jakoś przekimać parę godzin choćby na podłodze, byłoby super...
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: bobby-x »

Martyr pisze:a wiesz, Bobby, że ja tez miałam to pytanie na końcu języka.
To może Ci co mają koszulki forumowe, Trójkowe to niech wezmą.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: ku3a »

Neo01 pisze:Ale jakby się dało jakoś przekimać parę godzin choćby na podłodze, byłoby super...
da radę ;-)
Neo01 pisze:Będę busem koło 17 na al. Jerozolimskich. Ku3a zaraz Ci wyślę mój nr na pw.
znajdź nas na Centralnym. jakby co, mamy swoje numery :-).
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9277
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: Martyr »

abd3mz pisze:a w co ten mecz? :)
btw - pogoda dla zainteresowanych: http://pogodynka.pl/miasto.php?miasto=warszawa [chyba, że ktoś ma lepszą. ;-) ]
pogoda chyba nie jest najgorsza jeśli taka bedzie. nie ma padać a to chyba najważniejsze? zachmurzenie powinno być do ok. 18 a potem już lepiej :P
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9277
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: Martyr »

bobby-x pisze:To może Ci co mają koszulki forumowe, Trójkowe to niech wezmą.
my śle że nie wszystko stracone. zawsze możesz tą pierwszą forumową koszulke w sobotę na zlotowanie albo po powrocie z Trójki w piątek :wink:
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: jotem3 »

Koszulka model "markowy" znów jest aktualna i nie widzę przeciwwskazań, by ją mieć na sobie. A model 2009 - też jak najbardziej. Tak więc zakładajcie kto jaką ma ;-)
Ja włożę na się ten starszy model ;-)
No i widzę, że ocaliłem od moli 4 egzemplarzy koszulek z zawijasem (3 sztuki M i 1 sztuka L). Wezmę kilka ze sobą. Może znajdzie się amator na nie ;-)

A Balonika na Liście nie będzie
Awatar użytkownika
nemo
Posty: 603
Rejestracja: śr lut 04, 2009 11:19 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: Rok 2008
Lokalizacja: Toruń

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: nemo »

aleście się rozpisali :)
potwierdzam wcześniejsze informacje, jednak jadę pociągiem, tak więc Kajmanie rozglądaj się jutro proszę, byśmy się nie przegapili :)
do zobaczenia niebawem :)
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: LLucky »

Przepraszam, a jaki jest plan na sobotę i niedzielę? Ponieważ nie będę nocował z całą grupą, chciałbym się zorientować gdzie i kiedy moglibyśmy się spotkać w te dni.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: ku3a »

plan jeszcze nie ustalony do końca. pogadamy jutro w Trójce.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: ku3a »

Jak zlot, to i niespodzianki trzeba przygotować. O niektóre trzeba się postarać samemu, a inne gotuje nam los.
Okazuje się, że jutro podczas Listy w studiu będzie Michał Margański. Będzie chciał ponagrywać "dyrdymarki" o Liście z fanami, czyli wychodzi na to, że z nami ;-). Gdyby więc komuś miało się nudzić w podróży, to można pomyśleć co sensownego powiedzieć :-). A chyba warto się postarać, bo te materiały będą zapewne robione częściowo z myślą o 1500 notowaniu, a może i 30 rocznicy Listy :-). Ale także będą używane jako wstawki do "LP Trójki".

Na pewno każdy ma różne ciekawe "dyrdymarki", trzeba je teraz tylko powyciągać z pamięci, żeby móc jutro przekazać do mikrofonu :-).
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: ku3a »

Jutro trzeba będzie też kupić bilet na komunikację miejską. Do naszych celów najlepszy będzie bilet 3-dniowy na 2 strefy. Obejmuje on przejazd autobusami w mieście i jazdę pociągiem do Otwocka. Cena normalnego - 24 zł, ulgowego - 12 zł.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22031
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: Yacy »

jak podaje portal http://www.wirtualnemedia.pl:

Lista Przebojów Programu 3 obchodzi 28. urodziny

Z okazji 28. urodzin w piątek wyemitowane zostanie specjalne wydanie Listy Przebojów Programu 3. Poprowadzą je Marek Niedźwiecki oraz Piotr Baron.

Tego dnia w siedzibie Trójki odbędzie się także „Zlot Fanów Listy Przebojów Trójki”.

- Dla mojego pokolenia te najcudowniejsze wspomnienia to pierwsza miłość, wino marki wino, sobotni wieczór i Lista Przebojów Trójki. Cały Program 3 i Marek Niedźwiecki kształtował wtedy naszą wrażliwość słuchania radia. Dla mnie, dla radiowca, to wielki zaszczyt i wielka przyjemność współtworzyć od tak wielu lat Listę Przebojów Programu 3 - podkreśla Piotr Baron.

- Trochę mi trudno uwierzyć, że minęło 28 lat od pierwszego wydania Listy Przebojów Trójki. Kiedy to minęło? Najważniejsze, że lista jest ciągle na antenie i że jest ciągle młoda, jak nasi słuchacze. Bo przecież lista to jej odbiorcy. A dla nas z Piotrem to ogromna frajda w tym wszystkim uczestniczyć - mówi Marek Niedźwiecki, twórca listy.

Pierwsze notowanie Listy Przebojów Programu Trzeciego wyemitowano 24 kwietnia 1982 roku. W sobotę, w dniu rocznicy „Listy”, w programie „Markomania” Marek Niedźwiecki przypomni, czego słuchano w Trójce 28 lat temu.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10243
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: 8. zlot forum.lp3.pl - 23-25 kwietnia 2010

Post autor: JaceK »

„Zlot Fanów Listy Przebojów Trójki”.
A to już jest Zlot Fanów...
ODPOWIEDZ