Kiedy VII Zlot?

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: ku3a »

Martyr pisze:zapomniałam tylko dodać [ale to chyba oczywiste :lol: :mrgreen: ], że przyjedziemy w piątek na stacje Warszawa Wschodnia i to powinno nastąpić około godziny 16:23 jeśli nic sie nie wydarzy podczas podróży :P
to nie chcecie dojechać do nas na Centralny? bo widać, że przynajmniej do 18.40 będziemy się tam zbierać.
ten pociąg kończy na Wschodniej i na Centralną już nie jedzie? nie chce mi się w to wierzyć ;-).
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: Miszon »

A jaki jest plan na piątek? Włóczymy się czekając na resztę, a później bezpośrednio do Śródborowa? Czy coś jeszcze po drodze? Bo chyba jednak dopiero od soboty będę, przyjdę na samą Listę. I ewentualnie właśnie pojawiłbym się na trochę w piątek, ale pod Otwock jechać nie będę.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4972
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: Artur »

Ja bede w Warszawie w sobote dokładnie o 13.00 na centralnym, pociąg relacji Wrocław - Białystok.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: ku3a »

Miszon pisze:A jaki jest plan na piątek? Włóczymy się czekając na resztę, a później bezpośrednio do Śródborowa?
taki właśnie jest plan.
czekamy na kolejne osoby i grupa się powiększa. jeśli przyjazd ostatniej osoby nie będzie zbyt późno, to czekamy na wszystkich i wtedy jedziemy do Śródborowa.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: Gary »

Ja prawdopodobnie dołączę do Was w Otwocku, podobnie jak ostatnim moim razem. A jeżeli Wy pojedziecie wcześniej, to jakoś się dotelepię sam. Drogę z przystanku*) (chyba :P ) pamiętam. :)

*) ciekawe czy już przykleili nowy rozkład jazdy :lol:
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: ku3a »

Gary pisze:Ja prawdopodobnie dołączę do Was w Otwocku, podobnie jak ostatnim moim razem.
chyba że wyruszać z Centralnego będziemy na tyle późno, że zdążysz do nas tam dołączyć :-).
Gary pisze:A jeżeli Wy pojedziecie wcześniej, to jakoś się dotelepię sam. Drogę z przystanku*) (chyba :P ) pamiętam. :)
jakby co, to mamy telefony :-).
Gary pisze:*) ciekawe czy już przykleili nowy rozkład jazdy :lol:
:lol:
(ale jakby nie, to może w razie czego weźmy swój :mrgreen: )
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9274
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: Martyr »

ku3a pisze:to nie chcecie dojechać do nas na Centralny? bo widać, że przynajmniej do 18.40 będziemy się tam zbierać.
ten pociąg kończy na Wschodniej i na Centralną już nie jedzie? nie chce mi się w to wierzyć ;-).
kupiłam już bilet 2-osobowy. Na pewno pójdziemy coś zjeść i może sobie połazimy gdzieś. [może doradzicie nam co fajnego można zobaczyć w dalszych i bliższych okolicach dworca W. Wschodnia?]

EDIT: jak na razie znalazłam przez internet jakąś kawiarnię połączoną z galerią sztuki :)
na ul. Ząbkowskiej 12/85/87
Ostatnio zmieniony czw wrz 24, 2009 9:54 pm przez Martyr, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bodeczek
Posty: 1017
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 11:46 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: Bodeczek »

Ja wybieram się samochodem z Krakowa w sobotę. Chcę jak najwcześniej. Miałem się wybrać razem z "prz_rulez", ale nie mam od niego żadnego znaku.
Nie wiem jeszcze gdzie jest Śródborów (ale się dowiem), a tam czego mam szukać? I o której godzinie w sobotę towarzystwo się budzi? :)
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: Gary »

Bodeczek pisze:I o której godzinie w sobotę towarzystwo się budzi? :)
Na dwóch zlotach, na których byłem to w sobotę budziłem się*) między 10 a 11, ale nie umiem powiedzieć jak reszta towarzystwa, bo byłem autsajderem w tej dziedzinie. :mrgreen:

*) raczej mnie budzono, abym miał jeszcze szansę zjeść śniadanie :wink:
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9274
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: Martyr »

Bodeczek pisze:Ja wybieram się samochodem z Krakowa w sobotę. Chcę jak najwcześniej. Miałem się wybrać razem z "prz_rulez", ale nie mam od niego żadnego znaku.
Nie wiem jeszcze gdzie jest Śródborów (ale się dowiem), a tam czego mam szukać? I o której godzinie w sobotę towarzystwo się budzi? :)
z tego co pamiętam ośrodek mieści sie niedaleko torów kolejowych i stacji Śródborów :)
towarzystwo budzi sie w zależności od tego o której sie położyło [chyba że ktoś wcale sie nie kładzie :P ]. Myśle, że wcześniej niż o 9 to nie da rady :mrgreen:
Tak miedzy 9.30 a 10.00 to być może :wink:
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: prz_rulez »

Ech... Raczej nici z tego zlotu będą w moim przypadku. zły czas niestety. mam tylko nadzieje, ze nastepny bedzie juz niedlugo. Dziekuje bardzo Bodeczkowi i przepraszam za fatygę.
p.s. ale chociaz pozdrowcie mnie na antenie :) (ale jak cos to moze jednak pod imieniem, dobrze? :P )
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: ku3a »

Martyr pisze:może doradzicie nam co fajnego można zobaczyć w dalszych i bliższych okolicach dworca W. Wschodnia?
raczej nie jest to okolica po której można by oprowadzać turystów ;-).
Bodeczek pisze:Nie wiem jeszcze gdzie jest Śródborów (ale się dowiem), a tam czego mam szukać?
ośrodka Śródborowianka - http://www.srodborowianka.pl/ (na stronie m.in. adres i galeria zdjęć)
Bodeczek pisze:I o której godzinie w sobotę towarzystwo się budzi? :)
:-) są tacy którzy się w ogóle w sobotę nie obudzą..., ponieważ w ogóle nie pójdą spać ;-). a ci którzy pójdą spać to faktycznie ok. 9.00-10.00 powinni już być na nogach. teraz nie będziemy wykupować śniadania, więc Garemu nie grozi to co ostatnio ;-).
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: Grycek »

- Grycek - studio, osobno (w ostateczności) (2 noclegi)
Skoro tyle osób idzie do studia, to prosiłbym o wymazanie słów "w ostateczności".

Ja powinienem być w Warszawie Centralnej w piątek o godz. 15:00. Według tego co jest napisane na rozkładzie w internecie pociąg przyjedzie na peron II, tor 3.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: Miszon »

Martyr pisze:[może doradzicie nam co fajnego można zobaczyć w dalszych i bliższych okolicach dworca W. Wschodnia?]
EDIT: jak na razie znalazłam przez internet jakąś kawiarnię połączoną z galerią sztuki :)
na ul. Ząbkowskiej 12/85/87
Ogólnie tak jak pisał ku3a, ale polecam knajpy "W oparach absurdu" (nie da się nie trafić, nad wejściem mega tarantula :twisted: ) i "(jakiśtam, nie pamiętam) pingwin". Obie na Ząbkowskiej właśnie. łatwo tam spotkać parę "gwiazd i gwiazdeczek" (szczególnie w tej drugiej bywają).
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: ku3a »

Oto lista osób które zgłosiły chęć pójścia do studia na Listę.
- abd3mz
- Bodeczek
- Grycek
- herMMan
- kajman
- kocin
- ksch
- leszekno
- Martyr
- Miszon
- nemo
- tadzio3
- Yacy
Ostatnio zmieniony pt wrz 25, 2009 8:01 pm przez ku3a, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bodeczek
Posty: 1017
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 11:46 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: Bodeczek »

Okazuje sie, że będe jednak jechał sam z Krakowa w sobotę rano. Nie ma naprawdę chętnych na wspólną podróż? Nie lubię jeździć sam. :cry:
bear
Posty: 2323
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:22 pm

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: bear »

Bodeczek pisze:Okazuje sie, że będe jednak jechał sam z Krakowa w sobotę rano. Nie ma naprawdę chętnych na wspólną podróż? Nie lubię jeździć sam. :cry:
pewnie będziesz jechał przez Kielce i Radom, bo bliżej.
ale gdybyś jechał przez Częstochowę lub Radomsko to chętnie bym się zabrał :wink:
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: prz_rulez »

No widzisz, tak wyszło... Ale mam nadzieję, że do zimy najpóźniej będzie jakiś następny zlot, PRAWDA? :)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9274
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: Martyr »

Bodeczek pisze:Okazuje sie, że będe jednak jechał sam z Krakowa w sobotę rano. Nie ma naprawdę chętnych na wspólną podróż? Nie lubię jeździć sam. :cry:
dorwij jblaminsky'ego i zapytaj czy nie chce jechać też na zlot :P [on też jest z Krakowa]
falcoeagle
Posty: 755
Rejestracja: pt cze 27, 2008 12:37 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: falcoeagle »

ku3a pisze:(...)
- falcoeagle
Proszę o przesunięcie mnie na listę nieobecnych... niestety nie dam rady tym razem, chociażbym bardzo chciał (kusi mnie uczestniczenie w tworzeniu forumowego utworu, no ale...).
Mam nadzieję (tak jak prz_rulez), że na następnym zlocie już będę...
Życzę wszystkim miłej zabawy!.
Awatar użytkownika
Bodeczek
Posty: 1017
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 11:46 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: Bodeczek »

bear pisze:pewnie będziesz jechał przez Kielce i Radom, bo bliżej.
ale gdybyś jechał przez Częstochowę lub Radomsko to chętnie bym się zabrał :wink:
To prawda, że "7" bliżej i droga fajna (mniej radarów), ale nie widzę przeciwskazań jechać przez Częstochowę ... :D
Warunek musisz założyć ten gustowny "kapelusik" a'la Monhty Python, żebym mógł Cię poznać stojącego przy drodze ... :D
Awatar użytkownika
Bodeczek
Posty: 1017
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 11:46 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: Bodeczek »

I jeszcze mam jedno pytanie ...
Czy na zlocie obowiązuje prohibicja?
Tak się okazuje, że została mi jeszcze jedna butelka mojej słynnej nalewki z tamtego roku, która zostawiłem na specjalną okazję. I taka właśnie okazja się nadarza ...
kajman
Posty: 64221
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: kajman »

Ja cały czas jestem za studiem.
Kiedy będę w W-wie to zależy czy będę jechał sam czy z Garym (a nie wiem jeszcze jak jedzie Gary).
Bodeczku, prohibicja na pewno nie obowiązuje. Przy czym do tej pory głównym napojem większości było piwo.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: bobby-x »

Bodeczek pisze:Czy na zlocie obowiązuje prohibicja?
Byłem współorganizatorem kilka zlotów i alkoholu nie było. Co ten Kajman wypisuje! Oczywiście że na zlotach forum lp3 obowiązuje prohibicja! Mężczyźni poniżej 21 roku życia i kobiety poniżej 18 roku życia otrzymują szklanki tylko na kompot i herbatę. Zlotowicze dorośli otrzymują po jednym piwie na całą noc i nie ma picia po kątach. Tylko na pierwszym zlocie wszyscy byli pełnoletni więc były kąciki :mrgreen:
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: Miszon »

A tak serio - nikt nie zmusza, nikt nie zabrania ;-).
Zablokowany