Kiedy VII Zlot?

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15288
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: Miszon »

Martyr pisze:a muszę się przyznac, że byłam tak dociekliwa, iż znalazłam nr tel. do informacji kolejowej w Warszawie i bardzo miła pani powiedziała mi, że jeśli na stacji nie ma kasownika konduktor oczywiście również może "skasować" bilet dobowy zaznaczając na bilecie godzinę :)
A faktycznie - spytałem siostry, która czasami jeździ i powiedziała, że w nowszych pociągach to nawet są kasowniki (w pierwszym przedziale?), a w starszych to dokładnie nie wie, bo jeździła i tak na okresowym, ale bardzo możliwe że jest tak jak piszesz.
Ostatnio zmieniony czw paź 01, 2009 10:28 pm przez Miszon, łącznie zmieniany 1 raz.
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: kajman »

Gary pisze:kajman już wysłał mi PiWo, że jedzie ze mną, więc o 17.10 powinniśmy być razem. :)
Potwierdzam. :D
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: Grycek »

ku3a pisze:18.30 umawiamy się na tym peronie z Gryckiem (ok? potwierdź, please)
Potwierdzam.
Awatar użytkownika
tsch
Posty: 2560
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: tsch »

ku3a pisze:Jutro o godz. 17.00 spotykam się z herMManem i ksch na Centralnym na peronie I (ok? potwierdźcie, please)
Potwierdzam, no problem ;-)
herMMan
Posty: 1527
Rejestracja: czw wrz 21, 2006 10:32 pm
Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: herMMan »

ku3a pisze:Plan zlotu:

Jutro o godz. 17.00 spotykam się z herMManem i ksch na Centralnym na peronie I (ok? potwierdźcie, please)...
Jutro o 17.00 na Centralnym na peronie I, .....jutro o 17.00 na Centralnym na peronie I,
.....jutro o 17.00 na Centralnym na peronie I, ok, już pamiętam, ....cały się trzęsę, .....ale będę! :D
.....do zobaczenia! :)
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: abd3mz »

Powiedzmy, że już się przystosowałem do nowej godziny, więc można iść spać. Dobranoc. ;-)

Do jutra. :-D
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: Grycek »

Czas wyruszyć w drogę :)
Do zobaczenia.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: JaceK »

martyr pisze:nie słyszeli :wink: więc o co chodzi? co zdradził redaktor? :D
Nie monitoruję tego, co Trójka nadaje on-line przez cały dzień... Z pamięci przytoczę tylko tyle, że ,,(...) w najbliższą sobotę będzie magiczna kumulacja, bo kiedy spojrzy się na cyfry '1', '4', '4', '4', to daje liczbę 1444, a taki numer będzie miało sobotnie wydanie Listy Przebojów Pr. 3. Przy tej okazji sporo niespodzianek i mnóstwo gości, bo zagoszą u Piotra uczestnicy trójkowego zlotu Fanów Listy Trójki... oj! będzie się działo (...)''.

To nie jest cytat dosłowny, a jedynie swobdne odtworzenie sensu zdania, jakie padło na antenie...
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: ku3a »

abd3mz pisze:Powiedzmy, że już się przystosowałem do nowej godziny, więc można iść spać. Dobranoc. ;-)
podobne podejście zastosowałem :mrgreen:
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: abd3mz »

Wcale mnie to nie dziwi, bo to stara szkoła radiowa. ;-) Odkąd się dowiedziałem, że Zembrowski żeby nie zasnąć podczas prowadzenia Mikrokosmosu (od 2 do 4 w nocy) kładzie się spać po 4 to i ja zacząłem w podobny sposób to kontrolować. :-) To działa!
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: tadzio3 »

Ja dzisiaj troche niewyspany jestem, ale mam nadzieję, że długo wytrzymam. Wczoraj jakoś wszystko mi sie na ostatnia chwilę zwaliło i późno zasnąłem. Dzisiaj jeszcze w pracy do 15 i wyjazd :)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9269
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: Martyr »

Za 15 minut górale z północy zaczynają zlot!!! :D Bo właśnie za 15 minut wychodzimy na pociąg! :mrgreen:

Do zobaczyska drogie forumowe ludziska!!! :D
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: JaceK »

U Owczarka, o godz. 11.35 też było kilka słów o zlocie... że zaczyna sie już dzisiaj! ;)
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: ku3a »

ha! siedzę sobie, patrzę na zegarek, a tu 11.30. pomyślałem sobie: "Trójka"! włączyłem, a tu kończy się U2 i wchodzi Mariusz Owczarek i mówi, że jutro następne notowanie i że będą fani Listy, bo dziś zaczyna się zlot :mrgreen: .
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: JaceK »

ku3a pisze:ha! siedzę sobie, patrzę na zegarek, a tu 11.30. pomyślałem sobie: "Trójka"! włączyłem, a tu kończy się U2 i wchodzi Mariusz Owczarek i mówi, że jutro następne notowanie i że będą fani Listy, bo dziś zaczyna się zlot :mrgreen: .
Czyli się nie przesłyszałem... no! zapowiada się nieźle... coraz nieźlej!
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: tadzio3 »

Szkoda, że tym razem zabraknie naszego "woźnego"
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: Gary »

No to ja powoli również zaczynam się zbierać w drogę. :)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15288
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: Miszon »

Ja nie mogę zastosować sposobu Zembrowskiego, bo jeszcze niezupełnie odespałem środowe wstawanie o 5 rano i pójście spać o 24 tego dnia. Tak jeszcze z godzinka mi została do odespania. Ja w każdym razie wolę metodę wyspania się na zapas, co chyba uczynię dziś wieczorem (bo jutro i tak o 7 rano wstaję).
Do jutra!
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: tadzio3 »

Za niespełna półtorej godziny wyjeżdżam. Na razie jeszcze w pracy, ale już teraz piszę - do zobaczenia!
Awatar użytkownika
Bodeczek
Posty: 1017
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 11:46 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: Bodeczek »

a ja jeszcze w pracy, ale za niedługo do domku, potem nyny, jutro świtem pobudka i E-7 jest moja ...
do zobaczyska!
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: neon.ka »

tadzio3 pisze:Ja dzisiaj troche niewyspany jestem, ale mam nadzieję, że długo wytrzymam. Wczoraj jakoś wszystko mi sie na ostatnia chwilę zwaliło i późno zasnąłem. Dzisiaj jeszcze w pracy do 15 i wyjazd :)
jakbym pisała to własnoręcznie, tyle że w pracy siedziałam do 17:30... [znawca wysłany o 3 nad ranem ;-) ]
Stawiam, że do rana dzis jednak nie dotrwam... ;-)
Pakuję się i wychodzę...
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9940
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: bobby-x »

ku3a pisze:ha! siedzę sobie, patrzę na zegarek, a tu 11.30. pomyślałem sobie: "Trójka"! włączyłem, a tu kończy się U2 i wchodzi Mariusz Owczarek i mówi, że jutro następne notowanie i że będą fani Listy, bo dziś zaczyna się zlot :mrgreen: .
Zgadnijcie dlaczego tak powiedział lub czyjego maila przeczytał :mrgreen: Zasięgnąłem informacji słowno-wzrokowo-ulotkowej w łotwockich pizzeriach więc tradycji stanie sie zadość. Najwyższy czas już zmykać, prawda ?
Zablokowany