Kiedy VII Zlot?

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9276
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: Martyr »

Oczywiście koszulki forumowe to strój obowiązkowy na zlocie? :mrgreen: :D
a czy mamy sie szykować na forumowy mecz? :mrgreen:
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: ku3a »

akurat Śródborowianka ma ten minus, że nie ma boiska ;-)
herMMan
Posty: 1527
Rejestracja: czw wrz 21, 2006 10:32 pm
Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: herMMan »

ku3a pisze:akurat Śródborowianka ma ten minus, że nie ma boiska ;-)
... i w dodatku przynajmniej jeden zlotowicz nie ma koszulki :(
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: ku3a »

JC zostaje przesunięty na listę niepewności
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: ku3a »

Przypominam o kilku sprawach:
- koszt wynajęcia dużej sali na cały czas naszego pobytu to 400 zł. Na osobę wyjdzie ok. 20 zł.;
- proszę wszystkich wybierających się na Myśliwiecką o nie zapomnienie o tak prozaicznej rzeczy jak wzięcie dokumentu tożsamości;
- proszę również w holu na dole w Trójce nie chwalić się strażnikom, że ma się jakieś aparaty fotograficzne. Aparatów nie wolno wnosić, ale panowie strażnicy rzadko pojawiają się na korytarzu na piętrze, a nawet jeśli zauważą u kogoś aparat, co najwyżej to poproszą o jego schowanie. Zabrać na czas wizyty mogą raczej tylko przy samym wejściu.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: ku3a »

Kolejne podsumowanie, tym razem zaktualizowane o dotychczasowe informacje o tym kto kiedy przyjeżdża. Bardzo wszystkich proszę o w miarę możliwości jak najszybsze podanie informacji czy przyjeżdżacie samochodem czy pociągiem i o której godzinie (pociąg na dworcu Warszawa Centralna, proszę również o podanie informacji o peronie i torze).
(kolejność wg zgłoszonej daty i godziny przyjazdu, po myślniku informacja czy woli się spędzić czas w trakcie samej Listy w ośrodku czy na Myśliwieckiej i czy dopuszcza się możliwość rozdzielenia uczestników na te kilka godzin), następnie informacja o zdeklarowanych noclegach i o terminie przyjazdu)

lista obecności:
Piątek:
- Grycek - studio, osobno (2 noclegi); piątek 15.00 II/3 (spotkamy się na dworcu ok. 18.30)
- herMMan - studio, dowolnie (2 noclegi); piątek, o takiej godzinie, jaką uzgodnimy
- ksch - studio, osobno (pierwszy nocleg); piątek, tak wcześnie jak będzie potrzeba
- Gary - domek, osobno (2 noclegi); piątek 17.10 I/5
- leszekno - dowolnie (mały plus dla studia) (2 noclegi); piątek 17.35 (lub 18.20) z Poznania
- tadzio3 - studio, osobno, (2 noclegi); piątek 18.40 IV/6 (lub 19.40 III/4)
- Martyr - studio, osobno (2 noclegi); piątek 16.23 na Wschodnim, spotkamy się w naszym pociągu
- Yacy - studio, osobno (2 noclegi); piątek 16.23 na Wschodnim, spotkamy się w naszym pociągu
- abd3mz - studio, osobno (2 noclegi); piątek, ok. 21.00 w Śródborowie
- bobby-x - domek, osobno (bez noclegów i posiłków); piątek w Śródborowie
- ku3a - osobno (2 noclegi); piątek, tak wcześnie jak będzie potrzeba

Sobota:
- Bodeczek - studio, razem (drugi nocleg); sobota, samochodem do Śródborowianki przed południem
- nemo - studio, razem (drugi nocleg); sobota, przed 19.00 na dworcu Warszawa-Powiśle
- Miszon - studio, osobno (drugi nocleg); sobota, na Myśliwieckiej
- Marcin Buchalski - domek, dowolnie (od sobotniego wieczoru, bez noclegu)

- kajman - studio, osobno (2 noclegi)
- neon.ka - domek, razem (2 noclegi)
- Robert - domek, razem (bez noclegów)

lista niepewności:
(pusta)

lista nieobecności:
- grzes
- JaceK
- Kertoip
- PaTToN
- Tomekk
- uzi
- prz_rulez
- falcoeagle
- bear
- Artur
- kocin
- JC

UWAGA:
1. JC proszony jest o jak najszybsze danie znaku czy się pojawi i jeśli tak, to dodatkowo o podanie wszystkich potrzebnych informacji.
2. bardzo wszystkich proszę o w miarę możliwości jak najszybsze podanie informacji czy przyjeżdżacie samochodem czy pociągiem i o której godzinie (pociąg na dworcu Warszawa Centralna, proszę również o podanie informacji o peronie i torze).
3. każdy kto zmienił numer telefonu proszony jest o podanie mi aktualnego. Mój numer się nie zmienił.
Ostatnio zmieniony czw paź 01, 2009 8:13 pm przez ku3a, łącznie zmieniany 9 razy.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: tadzio3 »

ku3a pisze: lista nieobecności:
- bear
Nie będzie?
bear
Posty: 2323
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:22 pm

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: bear »

tak jak informowałem już wczoraj ku3ę, niestety nie będę mógł być w weekend z Wami...
kontuzja barku której nabawiłem się w sobotę w meczu finałowym o Puchar Wójta mojej gminy(wygranym przez nas 2:1 w dramatycznych okolicznościach) jest dla mnie na tyle bolesna że nie dam rady przyjechać do na zlot...
szkoda że tak wyszło... ale następnego zlotu już na pewno nie opuszczę.
Awatar użytkownika
Bodeczek
Posty: 1017
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 11:46 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: Bodeczek »

znów będę jechał sam ... :oops:
ale wezme sobie na na drogę utwory z "Naszej Listy wszystkie wydania" - jak święto to święto ...
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4972
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: Artur »

Chciałbym wszystkich forowiczów - zlotowiczów, przeprosić ale ze względów zdrowotnych nię będę mógł wspólnie z wami cieszyć się zlotem. Będę tradycyjnie czuwał przy radyjku w sobotę i nasłuchiwał wieści ze zlotu.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: Gary »

ku3a pisze:- Gary - domek, osobno (2 noclegi); piątek, spotkamy się w naszym pociągu
Dokładnie to tak:
mój pociąg planowo w Warszawie Centralnej jest o 19.10
pociąg, którym wtedy jechaliśmy odchodzi ze Śródmieścia o 19.24
niby spory zapas czasu, ale gdyby się miał spóźnić? Teoretycznie mógłbym wykupić bilet od razu do Śródborowa z przesiadką w Otwocku o 20.10 ale nie wiem jak to jest ze wzajemnym honorowaniem biletów przez spółkę PKP Intercity i "Przewozy Regionalne". Jeśli okazałoby się, że ten bilet by honorowali, to z chęcią dołączyłbym do Was już w Warszawie. :)
Chyba, że do Śródborowa pojedziemy jeszcze późniejszym pociągiem, wtedy sprawa będzie jasna
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: ku3a »

nie chciałbym jechać późniejszym.
Gary pisze:Teoretycznie mógłbym wykupić bilet od razu do Śródborowa z przesiadką w Otwocku o 20.10 ale nie wiem jak to jest ze wzajemnym honorowaniem biletów przez spółkę PKP Intercity i "Przewozy Regionalne".
może falcoeagle jeszcze czyta ten wątek i zdoła odpowiedzieć :-).
Awatar użytkownika
nemo
Posty: 603
Rejestracja: śr lut 04, 2009 11:19 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: Rok 2008
Lokalizacja: Toruń

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: nemo »

Hej :) dzięki Kuba za uwzględnienie zmian z maila.
Dołączę do was w sobotę na dworcu, gdy przyjedziecie na listę ze Śródborowa.
Bear i Artur, zdrowiejcie chłopaki, szkoda że was nie będzie.
A wszyscy pozostali, do zobaczenia :)
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: ku3a »

Rozkład jazdy pociągów na linii Warszawa Zachodnia - Dęblin -> http://www.mazowieckie.com.pl/site.php5/getFile/3551
Nas interesuje trasa ze stacji Warszawa Śródmieście do Śródborowa, więc mamy pociągi w godz.: 15.53, 16.25, 16.51, 17.23, 18.25, 19.24, 20.24, 21.24, 22.31 i 23.24. Na stacji Warszawa Powiśle pociąg jest 2 minuty później, czyli w sobotę musimy zdążyć na pociąg o 22.33. Pociąg jedzie ok. 50 minut.
W sobotę właściwie nie mamy wyboru - pociąg o 17.37 i na Powiślu jesteśmy o 18.27.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9276
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: Martyr »

Mam pytanie co do biletów. Coś mi sie kołacze z poprzedniego zlotu że były jakieś bilety czasowe. Więc moje pytanie jest czy te 3-dniowe bądź dobowe bilety strefowe można kupić u konduktora w pociągu Kolei Mazowieckich a jeśli sie kupi na stacji to trzeba przebijać? bo nie do końca pamiętam jak to było w styczniu tego roku :P
herMMan
Posty: 1527
Rejestracja: czw wrz 21, 2006 10:32 pm
Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: herMMan »

Będę w Warszawie już w środę wieczorem ponieważ przy okazji zlotu odwiedzam z rodzinką znajomych. W zasadzie nie ma znaczenia gdzie się "przykleję" do Was w piątek ale chciałbym aby były to okolice Dworca Centralnego. Znajomi mieszkają na Stegnach więc tam właśnie byłoby im najbliżej mnie podwieźć. Mam prośbę aby ktoś z Was wskazał miejsce i godzinę w okolicach wspomnianego miejsca, czyli gdzie i o której godzinie mam się znaleźć a ja się dostosuję. Zaznaczam, że absolutnie nie znam Warszawy toteż będę w umówionym miejscu stał jak kołek dopóki ktoś się mną nie zaopiekuje :lol:
Awatar użytkownika
kocin
Posty: 569
Rejestracja: śr sty 17, 2007 9:36 am

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: kocin »

Witam, ja niestety nie bede tez mogl byc z powody nazwijmy to "waznej sprawy rodzinnej" i prosze o przeniesienie mnie na listę nieobecnosci Moze nastepnym razem
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: ku3a »

herMMan pisze:Mam prośbę aby ktoś z Was wskazał miejsce i godzinę w okolicach wspomnianego miejsca
na pewno tak zrobię, tylko czekam aż wszyscy napiszą o której będą.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: ku3a »

ponieważ kilka osób nam się wykruszyło, a kilka przyjedzie dopiero w sobotę, to nastąpiła pewna zmiana. Nie będziemy brać tej dużej sali w której bywaliśmy na ostatnich zlotach, ale mniejszą salkę w innym budynku. Bobby i Leszek ją znają - odżyją wspomnienia z pierwszego zlotu :-). Plus jest taki, że tę salkę dostaniemy za darmo.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: abd3mz »

Kubę już informowałem wcześniej, ale jeszcze tu napiszę że kończę zajęcia o 20:00 i myślę, że bez problemów dotrę do Warszawy Powiśle na pociąg o 20:26. Jeżeli żaden pociąg dowożących zlotowiczów się nie spóźni to spotkamy się dopiero w Śródborowie. ;-)
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: tadzio3 »

ku3a pisze:ponieważ kilka osób nam się wykruszyło, a kilka przyjedzie dopiero w sobotę, to nastąpiła pewna zmiana. Nie będziemy brać tej dużej sali w której bywaliśmy na ostatnich zlotach, ale mniejszą salkę w innym budynku. Bobby i Leszek ją znają - odżyją wspomnienia z pierwszego zlotu :-). Plus jest taki, że tę salkę dostaniemy za darmo.
Daleko od miejsca noclegu?

A ile kosztują bilety z Warszawy do Śródborowa?
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: ku3a »

tadzio3 pisze:Daleko od miejsca noclegu?
jakby ktoś był po wielu piwach, to mogło by być daleko ;-).
jakieś 30 metrów, może być? :-)
tadzio3 pisze:A ile kosztują bilety z Warszawy do Śródborowa?
nie pamiętam, coś koło 5 zł.
(na pytanie Martyrki jeszcze odpowiem)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: Miszon »

ku3a pisze: nie pamiętam, coś koło 5 zł.
Chyba nawet taniej (w 2 strony tyle? :roll: ). Bo kupuje się od granicy Warszawy, a nie od samego dworca. Oczywiście jesli ma się 3-dniowy miejski bilet.

Ja przyjdę na samą listę w sobotę.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: ku3a »

Miszon pisze:Chyba nawet taniej (w 2 strony tyle? :roll: ). Bo kupuje się od granicy Warszawy, a nie od samego dworca.
dla nas od Warszawy Falenica, ale dla reszty od dworca.
bilet 3-dniowy raczej w tym przypadku będzie nieopłacalny, bo wykonamy przez 3 dni tylko 4 kursy.
Miszon pisze:Ja przyjdę na samą listę w sobotę.
co znaczy "na samą"? że dopiero na listę przyjdziesz i potem jedziesz z nami, czy że po 22.00 się zwijasz?
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kiedy VII Zlot?

Post autor: Miszon »

"Na samą" znaczy, że przychodzę "w sam raz" na listę, a nie wcześniej. Spoko spoko, nie zwijam się.

Faktycznie, mogło to zupełnie inaczej zabrzmieć ;-).
Zablokowany