Po 5 Zlocie, czyli Muczańskie reminiscencje

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Po 5 Zlocie, czyli Muczańskie reminiscencje

Post autor: Miszon »

Hehe, bardzo miło było to odświeżyć sobie :D. Mam tylko dwie uwagi:
- kiedy będzie można zobaczyć jakieś zdjęcia???
-
Sporo osób udało się spać po komfortowej podróży
Taa... lepiej nie przypominaj, bo będę miał koszmary że ciągle tam jadę ;).
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Po 5 Zlocie, czyli Muczańskie reminiscencje

Post autor: JaceK »

Miszon pisze:Hehe, bardzo miło było to odświeżyć sobie :D. Mam tylko dwie uwagi:
- kiedy będzie można zobaczyć jakieś zdjęcia???
(...)
Zlotowicze już otrzymali dostęp do celów auto-cenzury. Niektórzy wykorzystali to już dawno. Przed upublicznieniem, oczekuję na jakikolwiek sygnał od radiowców Trójki, którzy ,,kod dostępu'' otrzymali już jakiś miesiąc temu. Jak na razie cisza. Proponuję wspólnie ponaglić, przynajmniej p. Piotra i Michała Nogasia do wydania zgody na upublicznienie fotek z ich udziałem. Galeria jest gotowa, otwarcie ,,dla mas'' to chwila-moment...
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Po 5 Zlocie, czyli Muczańskie reminiscencje

Post autor: Miszon »

JaceK pisze:
Miszon pisze:Hehe, bardzo miło było to odświeżyć sobie :D. Mam tylko dwie uwagi:
- kiedy będzie można zobaczyć jakieś zdjęcia???
(...)
Zlotowicze już otrzymali dostęp do celów auto-cenzury.
Nic mi o tym nie wiadomo :know: .
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Po 5 Zlocie, czyli Muczańskie reminiscencje

Post autor: JaceK »

Miszon pisze:(...)Nic mi o tym nie wiadomo :know: .
:cry: to już masz...
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9958
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Po 5 Zlocie, czyli Muczańskie reminiscencje

Post autor: bobby-x »

abd3mz pisze:Coraz bardziej szczegóły ulatują i mylą się dni, ale spróbujmy....
mnie też się wiele zamazało już...
abd3mz pisze: Dzień Drugi 14.08.2008r.
Tu mam lukę w pamięci, bo nie jestem pewien jak odbyło się śniadanie. Wydaje misie się, że nie zamawialiśmy go, ale czy zjedliśmy wspólnie czy Bobby z Kieferem wcześniej to już nie pamiętam.
"Dzisiaj Caryca Połonińska*, jutro Tatry, pojutrze Mount Everest" - powiedział Kiefer i odszedł razem z Bobbym. Zapowiadał się ciężki dzień...
Odbyło się śniadanie - co za piękna polszczyzna, co do gór - tak... Kiefier :evil:
abd3mz pisze: Gdy ku3a bardzo już się zmęczył tą dyscypliną przeszliśmy do minidysków Bobbiego. [jeszcze raz dzięki!
a proszę bardzo
abd3mz pisze: Mniej więcej o tej godzinie zadzwonił Kiefer [Bobby?] i powiedział, że nie zdążą wrócić na obiad o 15...
ach te GÓRY
abd3mz pisze: Wydaje misie, że najpierw marsiv zademonstrował tort i pięknie wykonany grawer dla Balonika. Jak dla mnie rewelacja. [Koniecznie trzeba to zobaczyć na zdjęciu.]
Grawer, oj tak, tak kopara mi opadła ze zdumienia
abd3mz pisze: Było kilka sposobów pokonywania toru przeszkód, ale chyba najpopularniejszą był slalom.
Droga na Muczne przejdzie do historii moich zlotów wyjazdowych.
abd3mz pisze: Nawet w tak skrótowym opisie nie mogę pominąć wręczenie panu Piotrowi prezentu od marsiva i tortu. A to wszystko relacjonował Kiefer na antenie Trójki! Wróciliśmy do ośrodka, bo tam czekały następne atrakcje.
Wzruszył się poczciwy Balonik aż Mu głos odebrało na kilka chwil. Dodałbym tu jeszcze opowieść o "wesołym" autobusie, siusianiu i kupnie flaszki przez Wojtka "Człowieka" Manna.
abd3mz pisze: Pomijam kolację i przechodzę do pierwszego konkursu. Kubie chyba coś się pomyliło bo nie było tak jak ustaliliśmy. W 'Jakiej to melodii?' miały być te utwory, które wcześniej przećwiczyliśmy, a były lata 90-te... No cóż... Z konkursu zapamiętałem:
- 1. Kiefer 2. Artur 3. Miszon 4. kajman
Kajman z Flintą do zapamiętania na kilkanaście kolejnych lat :mrgreen:
abd3mz pisze: Rozmowy, rozmowy, rozmowy... [a wśród nich prezentacja przez JacKa nowej wersji archiwum i pierwsze poprawki Bobbiego.]
Naprawdę ???
abd3mz pisze: Postanowienie: relację ze zlotów pisać max dwa tygodnie po zlocie.]
Ja poszedłem na piętro o 4:30. Inni kilka minut wcześniej.

A i tego jeszcze dnia Kiefer wymyślił 'Abede' - nie ukrywajmy - żeby ułatwić życie Bobbiemu. Nie podoba misie. Za dużo samogłosek.

*albo Połonina Caryńska. Nie pamiętam.
Do dwóch tygodni po zlocie to jest dobry pomysł, wtedy jest jeszcze wiele w głowie, oj ułatwił mi ten skrót życie, raczej Połonina Caryńska.
Awatar użytkownika
tsch
Posty: 2560
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Po 5 Zlocie, czyli Muczańskie reminiscencje

Post autor: tsch »

abd3mz pisze:abd3mz: 'Ania Dąbrowska - Trudno misie przyznać.'
A nie było to przypadkiem "Tego chciałam"? :-P
abd3mz pisze:ksch ['pójdę się godzinkę przespać i wrócę']
:lol: Moja wina, że budzik mi nie zadzwonił/zawibrował? ;-) Ale to było chyba drugiej nocy...
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Po 5 Zlocie, czyli Muczańskie reminiscencje

Post autor: JaceK »

abd3mz pisze:Rozmowy, rozmowy, rozmowy... [a wśród nich prezentacja przez JacKa nowej wersji archiwum i pierwsze poprawki Bobbiego.]
??? Co miałem poprawić? Może jeszcze tego nie zrobiłem...

Kto ze Zlotowiczów nie otrzymał jeszcze tymczasowego ,,kodu-dostępowego'' do fotogalerii Muczańskiej?
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Po 5 Zlocie, czyli Muczańskie reminiscencje

Post autor: abd3mz »

JaceK pisze:??? Co miałem poprawić? Może jeszcze tego nie zrobiłem...
Ja chyba nie jestem kompetentną osobą w tym temacie. Tym bardziej, że słabo pamiętam. Wiem, że Bobby przeglądał parę notowań i doszliście do wniosku, że nie jest tak jak powinno być. Tylko tyle niestety...
ksch pisze:A nie było to przypadkiem "Tego chciałam"? :-P
A bo ja wiem? Powtórzyłem to co kajman powiedział. :-P :mrgreen:
ksch pisze: Ale to było chyba drugiej nocy...
Skoro Ty nie jesteś pewny kiedy to było to mniej mi głupio, że nie pamiętam. :P
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Po 5 Zlocie, czyli Muczańskie reminiscencje

Post autor: ku3a »

to wszystko były dowcipy sytuacyjne, które opisane już nie wywołują takich salw śmiechu. w każdym razie ci, którzy mieli okazję przeżyć to na żywo pewnie znowu trochę się pośmiali :-).

(tak, to było "Tego chciałam" ;-) :lol: )
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9958
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Po 5 Zlocie, czyli Muczańskie reminiscencje

Post autor: bobby-x »

To na kiedy szykujemy 6 odlot Fanów Listy Przebojów Programu Trzeciego? Ja proponuję z jednym z forowiczów na samym początku zimnego, śnieżnego stycznia. Okazją będzie setne notowanie prowadzone przez Balonika oraz jedna niespodzianka, która się akurat na początku stycznia wyszykuje.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Po 5 Zlocie, czyli Muczańskie reminiscencje

Post autor: abd3mz »

Ja mogę następnego dnia po tym jak skończę relację.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Po 5 Zlocie, czyli Muczańskie reminiscencje

Post autor: JaceK »

Jeszcze po ostatnim zlocie... Myślę, że można przyjąć, iż wszyscy zainteresowani ocenzurowaniem galerii fotografii dokonali stosownych cięć. Redaktorzy Trójki jak dotychczas nie dali sygnału, więc przyjmując założenie, że brak tam jakichkolwiek ,,złych'' ujęć, a na etatach paparazzi nikt z nas nie jest — udostępniam wszystkie zgromadzone dotychczas fotoreportaże. Spora część tych fotek to dokumentacja przepięknych bieszczadzkich krajobrazów... podziwiajcie!

Dla przypomnienia: http://www.lp3.pl, podstrona [Zloty FALP3].
grzes

Re: Po 5 Zlocie, czyli Muczańskie reminiscencje

Post autor: grzes »

Okazją będzie setne notowanie prowadzone przez Balonika
Akurat ta okazja to mnie delikatnie mówiąc gilga. Ale byśmy chcieli :D się z wami spotkać. Ostatnia okazja do spotkania była 3 tygodnie temu w Krakowie z "woźnym" :)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9958
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Po 5 Zlocie, czyli Muczańskie reminiscencje

Post autor: bobby-x »

abd3mz pisze:Ja mogę następnego dnia po tym jak skończę relację.
Abede, Abede, Abede !!! Czy możesz jaśniej ???
grzesost pisze:Akurat ta okazja to mnie delikatnie mówiąc gilga.
Czy ta/to "gilga" to w sensie pozytywnym czy negatywnym?
grzes

Re: Po 5 Zlocie, czyli Muczańskie reminiscencje

Post autor: grzes »

Czy ta/to "gilga" to w sensie pozytywnym czy negatywnym?
W sensie negatywnym. Przy poprzednim naszym spotkaniu, wspominałem że z listy pasują mi 2 może 3 utwory. Ale mniejsza o to, ja się ze statystyk nie wyleczę. A grono forowiczów, których poznałem osobiście i po wpisach, bardzo mi pasuje. A Basia, choć jest "bardziej nowoczesna", też was polubiła i jak jedziemy samochodem to nie ma wyjścia i "oswajam" :) ją z trójką. Choć teraz ogląda "Zieloną milę", a ja mam słuchawki na uszach :( .
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9958
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Po 5 Zlocie, czyli Muczańskie reminiscencje

Post autor: bobby-x »

Myślałem, że Kobiety to "oswaja" się zdecydowanie przez ślubem :D (z listą of course). Pozdrowienia dla Baśki, też Ją polubiłem. A Zielona Mila - tak to film który długo zostaje w pamięci. W telewizji wybrałbym inne fragmenty do reklamówek tego filmu, oprócz więziennych korytarzy, jeszcze myszkę i cudeńka dużego przesympatycznego skazańca.
grzes

Re: Po 5 Zlocie, czyli Muczańskie reminiscencje

Post autor: grzes »

Myślałem, że Kobiety to "oswaja" się zdecydowanie przez ślubem :D (z listą of course). Pozdrowienia dla Baśki,
Niestety, ale Basia jest "twardą sztuką" i słucha listy codziennej między 18 a 20. Ale już dawno "oswoiła" się z moim, nie napisze brzydkiego słowa, bo może dzieci to czytają. :) I mimo wszystko jest za, spotkaniami z forowiczami.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9958
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Po 5 Zlocie, czyli Muczańskie reminiscencje

Post autor: bobby-x »

To trza by wpaść za tydzień na Polibudę :lol:
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22019
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Po 5 Zlocie, czyli Muczańskie reminiscencje

Post autor: Yacy »

Rok temu przygotowania do zlotu nr 4 szły już pełną parą... ;-)
Jak ten czas płynie :-(

Bobby napisał o odlocie nr 6, a odzew [przynajmniej na forum] zerowy... Sebastian kończ relację z poprzedniego zlotu, bo to może być jedna z blokad :mrgreen: . Tylko daj znac kiedy skończysz, abysmy mogli sie spotkać następnego dnia :mrgreen:

Bobby czy możesz coś wiecej napisać o terminie, bo o niespodziance pewnie nie... ;-) Mi wychodzi że ta 100 to może być 10/17 styczeń...?
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9272
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Po 5 Zlocie, czyli Muczańskie reminiscencje

Post autor: Martyr »

Hey hey odlotowicze i planujący zlatywanie sie! :D

Jestem jak najbardziej za zlatywaniem sie :)
Bobby pisze o początku stycznia, Yacy o środku stycznia, a ja mam nadzieje ze nie wypadnie koniec stycznia bo 30 st. wybieram sie na przechadzki po górach, a chciałabym być na kolejnym zlocie forum lp3 :D
abd3mz, trzymam kciuki by tamy [relacjonujące :P ] puściły :wink:

Ależ jestem ciekawa, co to za surprisik szykujesz, Bobby... Moze jakaś mała podpowiedź? :)
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Po 5 Zlocie, czyli Muczańskie reminiscencje

Post autor: tadzio3 »

Wspominał mi coś Ksch o tym, że w styczniu z okazji setki Balonika być może będzie zlot. Mi jak najabardzej pasuje, bo juz troche tęsknię do tych pogaduszek z maniakami listowymi. Oby tylko nie był to weekend, kiedy mam zjazd na uczelni...
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9958
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Po 5 Zlocie, czyli Muczańskie reminiscencje

Post autor: bobby-x »

Nie może być żadnej podpowiedzi. Setna lista Balonika wypada 3 stycznia (wg moich obliczeń), pewnie wypadnie jeszcze jedna lista bez emisji (pods roku) więc pewnie tą datą będzie 10 stycznia.

Przy okazji - ach te zdjęcia z Muuucznego i okolic. Miodzio wspomnienia - kto nie był niech żałuje.
Awatar użytkownika
mcgrat
Posty: 296
Rejestracja: wt lip 31, 2007 8:34 pm
Lokalizacja: warszawa

Re: Po 5 Zlocie, czyli Muczańskie reminiscencje

Post autor: mcgrat »

myślę że udałoby mi się na jeden dzień zlotu (sobotę) zagościć wśród was, ale to muszę wiedzieć wcześniej czy coś się będzie działo z okazji setnego notowania redaktora Balonika i najważniejsze kiedy.
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Po 5 Zlocie, czyli Muczańskie reminiscencje

Post autor: ku3a »

tego typu ustalenia to już nie w tym wątku ;-)
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Po 5 Zlocie, czyli Muczańskie reminiscencje

Post autor: abd3mz »

Yacy pisze:Sebastian kończ relację z poprzedniego zlotu, bo to może być jedna z blokad :mrgreen: . Tylko daj znac kiedy skończysz, abysmy mogli sie spotkać następnego dnia :mrgreen:
Martyr pisze:abd3mz, trzymam kciuki by tamy [relacjonujące :P ] puściły :wink:
Ostatnio doba skurczyła się do czterech godzin, więc siłą rzeczy nie mam kiedy napisać relacji... Wcześniej nie odpowiadałem, bo myślałem że uda misie na dniach skończyć relację...
Jedyne co mogę obiecać to to, że relacji nie skończę do 9 grudnia, a dalej to nie wiem...

To może ustalimy, że skończę relację na dzień przed zaplanowanym terminem zlotu? ;-)
ODPOWIEDZ