5. zlot forum.lp3.pl - Muczne, 15-17.08.2008

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
marsiv
Posty: 793
Rejestracja: wt maja 06, 2008 6:03 pm
Lokalizacja: Krosno

Post autor: marsiv »

Przed chwilą dostałem meila od Pana Marka Niedzwieckiego, że nietety nie bedzie mógł wpaść na zlot bo w tym czasie będzie w Parku Yelowstone ale sercem i duszą będzie z nami
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

ku3a pisze: Grycek - od poczatku do konca (wstępnie)
Jestem już zdecydowany (niewstępnie :D ).
j64
Posty: 176
Rejestracja: pt sie 03, 2007 2:39 pm
Lokalizacja: LUBLIN

Post autor: j64 »

marsiv pisze:Przed chwilą dostałem meila od Pana Marka Niedzwieckiego, że nietety nie bedzie mógł wpaść na zlot bo w tym czasie będzie w Parku Yelowstone ale sercem i duszą będzie z nami
Wczoraj mówili o sesji zdjęciowej do paszportu i wizy... :)
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

marsiv pisze:Przed chwilą dostałem meila od Pana Marka Niedzwieckiego, że nietety nie bedzie mógł wpaść na zlot bo w tym czasie będzie w Parku Yelowstone ale sercem i duszą będzie z nami
bedzie sie bawił w Misia Yogi? :-)

Grycek - super! :-D
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9276
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

... żal mi bardzo gdy wchodze do tego wątku i czytam ... bo zloty zawsze mnie pasjonują ... nawet Bobby o tym pamiętał :)
podobnie jak Gary, urlop mam w lipcu, co bylo juz wcześniej ustalone...
mam jeszcze iskierki nadziei ... więc spróbuje jeszcze ponegocjować z szefem... ale chyba będzie ciężko ...
inna sprawa to dojazd, z samego Tczewa do Krosna jest w najlepszym układzie ok. 16 godzin jazdy, a w porywach moze byc nawet 24 godziny.
Heh, myślałam już nawet o samolocie ... ale nic z tego, jeśli nie będę miała wolnego w pracy :(
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Martyr pisze:inna sprawa to dojazd, z samego Tczewa do Krosna jest w najlepszym układzie ok. 16 godzin jazdy, a w porywach moze byc nawet 24 godziny.
Heh, myślałam już nawet o samolocie ...
Może jestem w błędzie, ale mam takie dziwne wrażenie, że ani w Tczewie, ani w Krośnie nie ma lotniska. :lol:
A tak w ogóle życzę, żeby Ci się udało. Jeżeli w święta nie pracujecie, to jeden dzień masz z głowy.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9276
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

kajman pisze:
Martyr pisze:inna sprawa to dojazd, z samego Tczewa do Krosna jest w najlepszym układzie ok. 16 godzin jazdy, a w porywach moze byc nawet 24 godziny.
Heh, myślałam już nawet o samolocie ...
Może jestem w błędzie, ale mam takie dziwne wrażenie, że ani w Tczewie, ani w Krośnie nie ma lotniska. :lol:
lot mógłby byc z Gdańska - to nie tak daleko Tczewa, kajmanie :wink:
a gdzie taka latająca machina mogłaby wyladować? w Krakowie albo w Rzeszowie ... wiem, tez kawalek, ale taki lot zająłby o wiele mniej niz podróż pociągiem...
kajman pisze:Jeżeli w święta nie pracujecie, to jeden dzień masz z głowy.
tak, nie pracujemy, ale za to 16 i 17 ktos inny ma zaplanowany urlop i jeszcze ktoś inny od pół roku szykuje sie ze na ten dzien pojawi sie na innej imprezie... wiec tez juz ma od dawna ustalone wolne...
Kwestia czy udaloby mi sie uprosic zeby ktos dla mne zrezygnwal z jednego dnia urlopu i przerwal go sobie...? trudne to jest :roll:
kajman pisze:A tak w ogóle życzę, żeby Ci się udało.
dzięki :)
Ostatnio zmieniony wt lip 08, 2008 11:53 am przez Martyr, łącznie zmieniany 2 razy.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Z tego co wiem to w Rzeszowie jest lotnisko.
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Ja przepraszam, że będę się czepiał, ale uważam, że można na zlot zaprosić ludzi z forum.lpmn i mycharts. Z tego co zauważyłem to na razie po 2 osoby były za, a 1 przeciw. Czasu zostało jeszcze trochę, więc jeżeli by jednak była decyzja na tak, to da się jeszcze wszystko załatwić.
EDIT: Ten post szedł półtorej godziny. Napisałem go i kliknąłem wyślij przed 18 (zaraz po poprzednim).
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Martyr pisze:a gdzie taka latająca machina mogłaby wyladować? w Krakowie albo w Rzeszowie ...
Ląduj w Rzeszowie! na pewno będę jechał przez to miasto około 14 - 16-tej - zgarnę Ciebie w samochód :lol: ale minus to że będzie to czwartek. Pewnie na trasie pojawi się jeszcze Lublin, Sanok, Lesko, Ustrzyki Dolne (Krosno raczej nie). Byłem w Krośnie 3 lata temu, fajne miasto - jakoś tak wolniej się tam zyje i pracuje zdecydowanie krócej między 10 a 16-17 ! Pierwszy raz obejrzałem tam z dziewczynami Madagaskar - "wyginam śmiało ciało".
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

ku3a pisze:Jesli czegos nie przeoczylem, to to jest lista uczestnikow poszczegolnych spotkań forumowych:

I:
bobby-x

II:
Bobby
Widzę, że na I, III, IV zlocie był mały bobby-x a na drugim duży bez iksa Bobby czy to ktoś inny?
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

grzesost pisze:Na mnie nie liczcie, na ten termin ustaliłem wstępnie kawalerskie
Właśnie miałem zapytać i zapomniałem - to znaczy ślub i wesele z Basią tydzień później :lol:
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

bobby-x pisze:Widzę, że na I, III, IV zlocie był mały bobby-x a na drugim duży bez iksa Bobby czy to ktoś inny?
:-P zauwazylem to :-). kopiowalem z roznych miejsc i przed wyslaniem skoncentrowalem sie na tym, żeby sobie przypomnieć czy nikogo nie brakuje, a nie na tym, żeby było jednolicie. (tak samo jest z innymi, np. Szakal, Leszek)
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

szkoda, że pojawiają się przeszkody... :?

*
chciałam donieść o następującym wydarzeniu, może będziecie mieli ochotę skorzystać. podaję za stroną http://www.bieszczadzkieanioly.art.pl, a nakierowała mnie na tą stronę wczorajsza audycja w Trójce: w czasie zlotu w Bieszczadach będzie sie odbywał Festiwal Bieszczadzkie Anioły i dnia 15 sierpnia w Cisnej o 21:00 bedzie występował kabaret Hrabi [wcześniej od 18:00 koncert na którym ma wystapić m.in. Bohema]. wstęp wolny. wstęp wolny również na koncert m.in. Basi Stępniak -Wilk, który również odbędzie się w Cisnej, tyle, że w niedzielę 17 sierpnia o 17:00.
*
z moich wstępnych ustaleń wynika, że będę w Zagórzu w sobotę 16 sierpnia o 11:49, czyli w Ustrzykach pewnie ok. 14:00... [nikłe szanse istnieją na Ustrzyki o 9:18 - tym samym autobusem co Grycek].
Awatar użytkownika
kocin
Posty: 569
Rejestracja: śr sty 17, 2007 9:36 am

Post autor: kocin »

witam
Choć obiecałem sobie, że na następny zlot pojadę to niestety nie dam rady na ten.
Ja miałbym wolną chyba tylko sobotę, która cała by chyba zeszła na dojazd i powrót :(
Wpisz mnie Kuba na listę osób, których nie będzie :( (choc będę z Wami duszą)
pozdrawiam Adam
może następnym razem jak bedzie pod Warszawą...
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

No i proszę, to potwierdzona informacja - na ten weekend w Mucznem zarezerwowano ok. 120 miejsc w róznych domkach , gospodarstwach agroturystycznych i hotelu z okazji... jakiegos zjazdu zwiazkowców "Solidarności" :!: :shock: :roll: .
Wyglada na to, że zostają nam miejsca pod namiotami... No chyba że w Ustrzykach...
Aro
Posty: 6086
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Post autor: Aro »

Dodatkowo dodzwoniłem się do Pana Silko z innego gospodarstwa agroturystycznego ''U Lestka'' http://www.ulestka.ovh.org/ Potwierdził wszystkie informacje , A przy okazji zbiegło się z 8 Festiwalem Sztuk Różnych Bieszczadzkie Anioły . :?
Uprzejmy Pan Silko przyznał że u niego także jest wszystko zajetę . Ale oprócz pola namiotowego :mrgreen: wode ze studni mamy, ewentualnie dostęp do mediów, ciepłej wody , WC itp. cos moze zorganizuje. Co robimy ???
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

A może nocleg w Cisnej (15 VIII Trójka w Cisnej, a 17 VIII Basia Stępniak-Wilk z tego co pisze Neonka) - no i dojazd do Mucznego tylko na sobotnią listę?
Ewentualnie baza w Wołosatem z wypadem na Tarnicę dla chętnych - no i znowu dojazd do Mucznego w sobotę.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

Robinson pisze:Ewentualnie baza w Wołosatem z wypadem na Tarnicę dla chętnych - no i znowu dojazd do Mucznego w sobotę.
oj, ale Wołosate to też koniec świata, tyle, że w drugą stronę...
Cisna to nie byłby zły pomysł ale skoro tam się dużo dzieje w związku z Festiwalem to też już może być ciężko coś znaleźć.
a może w schronisku na Połoninie? :mrgreen:
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

dobra, to kto woli w Mucznem, ale pod namiotami, a kto w Cisnej lub w Ustrzykach, ale pod dachem (prawdopodobnie ;-) )?
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

skoro w Mucznem już miejsc nie ma, to ja chyba bym wolała w jakimś miejscu do ktorego jest łatwiej dojechać. a jeszcze jesli dzięki temu będzie to pod dachem, to tym bardziej byłby to plus [chociaż przeciw namiotom nie mam też nic, trochę już odwykłam ale za to zanim odwykłam to ile się naspałam pod nimi, to moje :) ].
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

tak w ogole, to ja dzis po pracy wyjezdzam i wracam dopiero w poniedzialek wieczorem, wiec w tym wątku przez ten czas nie będę sie udzielal. mam nadzieje, że po powrocie bedzie duzo materialu do analizy ;-).
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

myślę, że jak wrócisz, to wszystko już zastaniesz załatwione :D
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

a zapomniałam - Kuba, a Ty jak wolałbyś z tym noclegiem?
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

ja bym wolal tak, żeby byc blizej Trojki, czyli wynika z tego, że pod namiotem, choc zdaje sobie sprawe z czym sie to wiąże. i trzeba bedzie liczyc na dobrą pogodę. ale przynajmniej nie bedzie sie trzeba martwic o jakąś dużą salę :-P.
ODPOWIEDZ