5. zlot forum.lp3.pl - Muczne, 15-17.08.2008

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Zapewne te wszystkie możliwości Kuba już sprawdził:
http://www.twojebieszczady.pl/noclegi/n_muczne.php

Tu jest trochę namiarów w Cisnej:
http://www.twojebieszczady.pl/noclegi/n_cisna.php

Tutaj Lutowiska:
http://www.twojebieszczady.pl/noclegi/n_lutowi.php

A tu Ustrzyki Górne:
http://www.twojebieszczady.pl/noclegi/n_ug.php

Nie wiem czy są tam jakieś bardziej szczegółowe opisy pokoi.
Awatar użytkownika
mcgrat
Posty: 296
Rejestracja: wt lip 31, 2007 8:34 pm
Lokalizacja: warszawa

Post autor: mcgrat »

nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale jeśli będziecie nocować w Cisnej to do miejsca zlotu będzie trzeba dojechać szacunkowo ok 80 km w jedną stronę?
ja na mapie mam zaznaczone schronisko Bieszczadzkiego Parku Narodowego w Tarnawie Niżnej. ewentualnie trochę dalej ale Stuposiany czy Ustrzyki górne. z Wołosatego można dojść przez góry (przełęcz siodło, krzemień i bukowe berdo) do Mucznego ale to zajmuje orientacyjnie 5 godzin. jakby tam jednak nie było noclegów żadnych to w miarę rozbudowana infrastruktura turystyczna jest w Wołosatym które leży zdecydowanie bliżej Mucznego niż Cisna
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Skoro do Cisnej jest 80km to... może lepiej wybrać Komańczę? Odległość prawie ta sama :)
Jakby ktoś chciał tam się ulokować to mogę na pw dać adres gospodarstwa agroturystycznego :)
Ostatnio zmieniony czw lip 03, 2008 6:22 pm przez prz_rulez, łącznie zmieniany 1 raz.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

mcgrat pisze:nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale jeśli będziecie nocować w Cisnej to do miejsca zlotu będzie trzeba dojechać szacunkowo ok 80 km w jedną stronę?
Nie 80 tylko 55 km.
Awatar użytkownika
marsiv
Posty: 793
Rejestracja: wt maja 06, 2008 6:03 pm
Lokalizacja: Krosno

Post autor: marsiv »

Proponuje choć na chwile wtąpić na BIESZCZADZKIE ANIOŁY świetna impreza pare razy byłem i choć zażyłosię nie raz że strasznie lało to klimacik poprostu świetny
Awatar użytkownika
mcgrat
Posty: 296
Rejestracja: wt lip 31, 2007 8:34 pm
Lokalizacja: warszawa

Post autor: mcgrat »

Robinson pisze:Nie 80 tylko 55 km.
przejechałeś samochodem czy z jakiejś mapy to obliczyłeś? bo jak ja na mapie liczę to mi uparcie wychodzi około 80 km, chyba że się pomyliłem przy przeliczaniu skali :?
Ostatnio zmieniony czw lip 03, 2008 10:21 pm przez mcgrat, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9941
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Witam

Sprawa namiotu w moim przypadku odpada, w połowie sierpnia może być nocami chłodno (wczoraj było tylko +5 w Mucznem) a jesli mam wziąć jakiś muzik z wiezą to optowałbym jednak za noclegami "tradycyjnymi" (pokój). O noclegi można popytać 4, 8 i 10 km od Mucznego (specjalnie nie konkretyzuję).

Ciekawe czy Redaktorzy maja zarezerwowane noclegi w Mucznem ? chociaż dla Nich nie jest to problem ponieważ mogą stacjonować w dowolnyn miejscu w Bieszczadach a na samą listę dojechać z wozem satelitarnym.

Jak myślicie czy jednak namiot w Mucznem czy pokoje do 10 km od Mucznego ? jeśli ja byłbym samochodem, Gabram może też? i ktoś jeszcze z rodzicami (sorki zapomniałem nick) to może udało by się po liście rozwieźć zlotowiczów?
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

mcgrat pisze:
Robinson pisze:Nie 80 tylko 55 km.
przejechałeś samochodem czy z jakiejś mapy? bo jak ja na mapie liczę to mi uparcie wychodzi około 80 km, chyba że się pomyliłem przy przeliczaniu skali :?
Na dość dokładnym atlasie samochodowym.
Gdyby z Cisnej do Mucznego było 80 km to ja z Krosna miałbym bliżej do Krakowa niż w tą część Bieszczadów. :)
A samochodem przejechałem rok temu.
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

bobby-x pisze:Jak myślicie czy jednak namiot w Mucznem czy pokoje do 10 km od Mucznego ? jeśli ja byłbym samochodem, Gabram może też? i ktoś jeszcze z rodzicami (sorki zapomniałem nick) to może udało by się po liście rozwieźć zlotowiczów?
Rozwieść to brzmi groźnie, chyba że jest synonimem przewieźć. Bo nie wyobrażam sobie, że moglibyśmy nocować w różnych miejscach.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9941
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Oj nie żartuj Kajmanie, bo sytuacja jest poważna, nie ma wolnych miejsc w terminie zlotu w kilku sąsiednich miejscowościach.

Tak przewieźć a nie rozwieść.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9941
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

przeklejam post Kuby, uzupełniam (w pociągu Go złapałem) - oto podsumowanie dotychczasowych zgloszen - chodzi o noclegi:

1. ku3a - od początku do końca
2. bobby-x - od początku do końca
3. mcgrat - od początku do końca
4. kajman - od początku do końca
5. Grycek - od poczatku do konca ??
6. neon.ka - sobota, niedziela (moze na koncert Basi Wilk wpadniemy do Cisnej na 17:00??)
plus (info od Kuby)
7. Aro
8. Leszek


Robinson - sobota

Gabram - w sobote podczas Listy

marsiv - tak (ale od kiedy do kiedy?)

Yacy - od poczatku do konca (wstępnie)

Artur - od poczatku do konca (wstępnie)
Miszon - od poczatku do konca (wstępnie)
prz_rulez - od poczatku do konca (bardzo wstępnie)

ksch - byc moze

grzesost - nie
j64 - nie
Gary - nie

czyli 8 osób (wyboldowane) jest pewnych z noclegami - zostaje nam 6 wolnych miejsc

REZERWACJA
14 miejsc jest zarezerwowanych w miejscowości Stuposiany od czwartku 14.08 do poniedziałku 18.08. Ja będę w czwartek wieczorem na miejscu. Rezerwacja obejmuje 14 miejsc w pokoju 10 osobowym plus 4 miejsca w pokoju 4 osobowym. Następne 10 osób może zarezerwować noclegi w tym samym miejscu (razem w obiekcie są 24 miejsca) pod warunkiem, że nikt wcześniej nas nie wyprzedzi. Jeśli ktoś nas wyprzedzi istnieje możliwość noclegu w naszych pokojach około 10 osób na dodatkowych materacach - trzeba zabrać ze sobą śpiwory.
Rezerwacja jest dokonana w Schronisku Szkolnym PTSM (Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych) - studenci i uczniowe z legitymacjami mają jakieś małe zniżki.

MIEJSCOWOŚĆ
jest na drodze z Ustrzyk Dolnych do Ustrzyk Górnych. Ze Stuposian drogą asfaltową jest 10 km do Mucznego, istnieje możliwość wynajęcia busika, ceny zbliżone do biletów autobusowych w tamtych okolicach. Mozna wynając busika na dojazd przed i po liście. Po liście ożna wrócić na piechotę, nocą, drogą asfaltową - trzeba tylko zabrać ze sobą latarki. Busika można wynająć też na koncert Basi do Cisnej jak i na Bieszczackie Anioły.

W sprawach pilnych - istnieje możliwość skorzystania z internetu ze stałego łącza u Pani Dyrektor.

Szkoda, że nie będzie zlotowiczów których znam: Grzesosta i Garego.
Ostatnio zmieniony pt lip 04, 2008 12:43 pm przez bobby-x, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

Dobra nie ma co dłużej czekać. Ja naprawdę jestem nienormalny...
Jadę.
Na razie na 99%, bo cały czas czekam aż się pewna sytuacja rozwiążę...
Od początku [a nawet wcześniej] do końca [a nawet później].
Ja naprawdę...
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

abd3mz pisze:Ja naprawdę jestem nienormalny...
Nie zauważyłem :wink:
Aro
Posty: 6086
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Post autor: Aro »

Już wszystko zostało powiedziane . Ja także powiem że będę a właściwie będziemy :wink: , ale troszkę wcześniej nawet od 13 sierpnia wieczorem :wink: :lol:
Wraz z małzonką wracając z wypoczynku letniego , postanowilismy obrać kurs z Szklarskiej Poręby na Pomorze....... przez Muczne i okolice :mrgreen: . Jeszcze trwaja uzgodnienia do kiedy, ponieważ w poniedziałek 18.08. rano moja żonka musi byc w pracy .
Awatar użytkownika
mcgrat
Posty: 296
Rejestracja: wt lip 31, 2007 8:34 pm
Lokalizacja: warszawa

Post autor: mcgrat »

bobby-x pisze:czyli 8 osób (wyboldowane) jest pewnych z noclegami - zostaje nam 6 wolnych miejsc
zostaje 7 wolnych miejsc ponieważ jak już pisałem na początku wątku ja jestem w tym czasie z rodzicami i mamy już zarezerwowany i opłacony nocleg w Mucznem.
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

mcgrat pisze:
bobby-x pisze:czyli 8 osób (wyboldowane) jest pewnych z noclegami - zostaje nam 6 wolnych miejsc
zostaje 7 wolnych miejsc ponieważ jak już pisałem na początku wątku ja jestem w tym czasie z rodzicami i mamy już zarezerwowany i opłacony nocleg w Mucznem.
Z tego, co napisał Aro wynika, że jednak zostaje 6. :D
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

a z tego, co napisał abd3mz wynika, że zostało 5 :D .
[to niech się jeszcze uda tym, którym na razie okoliczności nie sprzyjają...].

ale świetnie będzie tak razem wszyscy w jednym pokoju :D .
Kajman - tylko jak Ty zaśniesz? :wink:

bobby-x - jesteś mistrz!!!
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9941
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Nie przesadzaj z tym mistrzem, to więcej szczęścia niż rozumu :D

Zastanawiam się jak zrobić wieczór z Balonikiem i kiedy?

Będzie też niespodzianka (sztuk dwie bardzo podobnych), pomysł się "bardzo!" spodobał Ku3y i zaproponował aby na miejscu każdy ze zlotowiczów wziął czynny udział w przygotowaniu jego.
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

neon.ka pisze:1. a z tego, co napisał abd3mz wynika, że zostało 5 :D .
2. ale świetnie będzie tak razem wszyscy w jednym pokoju :D .
3. Kajman - tylko jak Ty zaśniesz? :wink:
1. Może poczekajmy aż rozwiąże problem.
2. Też mi się to podoba.
3. Normalnie - czyżbyś widziała jakiś problem. a jakby co to mam dobre wzory. Kiedyś mój kumpel przytulił się do kolumny na koncercie TłAMY i zasnął.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

kajman pisze:
neon.ka pisze:3. Kajman - tylko jak Ty zaśniesz? :wink:
3. Normalnie - czyżbyś widziała jakiś problem. a jakby co to mam dobre wzory. Kiedyś mój kumpel przytulił się do kolumny na koncercie TłAMY i zasnął.
nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba był mały problem z synchronizacją przez wszystkich czasu na sen :) .

[co do Sebastiana, napisałam życzeniowo, nie da sie ukryć :wink: ].
grzes

Post autor: grzes »

bobby-x napisał:
grzesost napisał:
Na mnie nie liczcie, na ten termin ustaliłem wstępnie kawalerskie


Właśnie miałem zapytać i zapomniałem - to znaczy ślub i wesele z Basią tydzień później
Oficjalna data ślubu 30.08.2008 o godzinie 16:30. Wesele nie będzie tylko z Basią :lol:, będą też goście. A kawalerskie tak wypadło, bo tydzień przed ślubem nie wszystkim pasuje. A i domek w okolicach było ciężko załatwić.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Właśnie Balonik wspomniał o zlocie w Mucznem, a teraz informacje o tym, że będzie stamtąd lista. :)
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

No to po niedzielnym występie Balonika (ok. 13.20) mamy dodatkową reklamę — pytanie, czy o kwaterunek będzie łatwiej? Obawiam się że nie...
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9941
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Czy audycja "Tu Baron" i kącik LP3 jest także w niedzielę?
Awatar użytkownika
mcgrat
Posty: 296
Rejestracja: wt lip 31, 2007 8:34 pm
Lokalizacja: warszawa

Post autor: mcgrat »

bobby-x pisze:Czy audycja "Tu Baron" i kącik LP3 jest także w niedzielę?
nie, w niedzielę jest najpierw zagadkowa niedziela a później 3 godziny taniego grania
ODPOWIEDZ