5. zlot forum.lp3.pl - Muczne, 15-17.08.2008

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9940
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Z "morskością" Twojej dziewczyny to tym polemizował - skoro lubi Trójmiasto to raczej jest bardziej "zatokowa" i "dyskotekowa" niż "morska" i "urlopowa" 8)

Ja byłem "morski" przez około 30 lat , od malutkiego jeździłem z rodzicami nad morze. Następnie z żoną i własnymi dziećmi też. Cztery lata temu pojechałem w Bieszczady a 3 i 2 lata temu na Roztocze (też przepiękne i tak mało urlopowiczów). W tym roku będą Mazury ale nie Pisz czy inna duża miejscowość tylko agroturystyka w środku puszczy. Nie wiem czy za rok będzie to ponownie morze. Możesz powiedzieć dziewczynie, że warto pojechać chociaż raz w góry i na Mazury, po to aby mieć porównanie. A Bieszczady są przepiękne i są małymi "pagórkami" w porównaniu z Tatrami o przewyższeniach do 300 - 400 metrów akurat dla osób, które w górach niebywały. Oczywiście w Bieszczadach też trzeba zachowywać się rozsądnie i nie wychodzić np. na Tarnicę o 18:00 !
Awatar użytkownika
marsiv
Posty: 793
Rejestracja: wt maja 06, 2008 6:03 pm
Lokalizacja: Krosno

Post autor: marsiv »

Oczywiście Bieszczady najpiękniejsze są końcem września ale i teraz są ładne, a jak jej jeszcze opowiesz o Bieszczdzkich Aniołach to napewno się przekona. Byłem na rybkach w ostatni weckend na solinie i woda jest już ciepła więc spokojnie można się popluskać a i jak ktoś lubi to i kija można pomoczyć bo jest na co
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15288
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

bobby-x pisze:Z "morskością" Twojej dziewczyny to tym polemizował - skoro lubi Trójmiasto to raczej jest bardziej "zatokowa" i "dyskotekowa" niż "morska" i "urlopowa" 8)
To Trójmiasto to raczej moja zasługa - ponieważ na plaży się nudzę wybitnie, a w dodatku wszędzie jest piasek i straszny upał 8) , to jako kompromis zaproponowałem lokalizację, która poza plażowaniem ma też inne atrakcje. A na Mazurach była i jakoś niespecjalnie wspomina, za to ja z kolei jeszcze nie byłem. Podobnie jak w Bieszczadach. Natomiast za racji tego, że rok temu góry mieliśmy, w tym roku wypadałoby morze, dlatego element wodny w Bieszczadach jest jakąś dla mnie szansą na to, że jednak może uda się namówić.
Zresztą, co ja piszę - na razie nawet nie wiem, czy będę miał wolne w tamten weekend.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9940
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

ku3a pisze:Aro (z żoną) - piątek
Aktualizacja - Aro z żoną Adą od środy! do soboty do godz 16:00.

Przy okazji czy wiecie jak jest z wjazdem do Słowacji, czy jest potrzebny jakiś paszport bo chętnie bym zakupił skrzynkę dobrego czeskiego piwa - jedną na zlot, drugą do domciu na sierpień. Czy jest jakiś limit przewozu alkoholu przez... no właśnie przez co?... granicę ???
Aro
Posty: 6086
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Post autor: Aro »

bobby-x pisze: Aktualizacja - Aro z żoną Adą od środy! do soboty do godz 16:00.

Przy okazji czy wiecie jak jest z wjazdem do Słowacji, czy jest potrzebny jakiś paszport bo chętnie bym zakupił skrzynkę dobrego czeskiego piwa - jedną na zlot, drugą do domciu na sierpień. Czy jest jakiś limit przewozu alkoholu przez... no właśnie przez co?... granicę ???
Od 1 maja 2004 r. Polacy mogą wjechać na Słowację na podstawie paszportu lub dowodu osobistego . Turyści podróżujący po krajach Unii nie podlegają żadnym ograniczeniom dotyczącym ilości zakupionych i przewożonych towarów pod warunkiem, że są one przeznaczone do użytku osobistego i nie podlegają odsprzedaży.
Pojęcie "do użytku osobistego" oznacza również wykorzystanie przewożonych towarów na prezenty, jednakże ich sprzedaż jest naruszeniem prawa i grozi ich konfiskatą oraz dodatkową karą. Odebraniu może również podlegać pojazd, którym towary są przewożone.
A przewożone towary uznaje się za przeznaczone do użytku osobistego, jeżeli nie przekraczają ustalonych limitów:
- 800 papierosów
- 200 cygar
- 1 kg tytoniu
- 10 litrów spirytusu
- 20 litrów wina ze zwiększoną zawartością alkoholu (np. sherry, porto)
- 90 litrów wina (w tym maksymalnie 60 litrów wina musującego) :lol:
- 110 litrów piwa. :lol: :mrgreen:
Interpretacja prawna - :wink:

Jesli chodzi o piątek Bobby , na Tarnicę z przyjemnością sie wybierzemy :)
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

bobby-x pisze: Przy okazji czy wiecie jak jest z wjazdem do Słowacji, czy jest potrzebny jakiś paszport bo chętnie bym zakupił skrzynkę dobrego czeskiego piwa - jedną na zlot, drugą do domciu na sierpień. Czy jest jakiś limit przewozu alkoholu przez... no właśnie przez co?... granicę ???
Jak mieliśmy z klasą wycieczkę to nie było problemu, żeby się przedostać ;-) A że mistrzostwa się skończyły, to chyba nie ma co się bac. No, ale wiadomo, że lepiej dowód wziąć.
Awatar użytkownika
marsiv
Posty: 793
Rejestracja: wt maja 06, 2008 6:03 pm
Lokalizacja: Krosno

Post autor: marsiv »

Z Słowacją nie ma problemu, nawet się nie zatrzymujesz co najwyrzej w strefie nadgranicznej można spotkać patrol strazy granicznej. A co do skrzynki polecam KELT-a albo bażanta
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

marsiv pisze: A co do skrzynki polecam KELT-a albo bażanta
Zlatý Bažant :lol: Co prawda nigdy nie piłem, ale pamiętam, jak z 10 lat temu był w cenie :P
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9940
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Aro pisze:- 110 litrów piwa. :lol: :mrgreen:
Interpretacja prawna - :wink:
Bardzo cieszy mnie ta informacja - czemu tu tak mało emotikonów? (tu by się przydał taki z jednym lub dwoma kufelkami)
Aro pisze:Jesli chodzi o piątek Bobby , na Tarnicę z przyjemnością sie wybierzemy :)
Ta informacja też mnie cieszy. :lol:
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9940
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

prz_rulez pisze:Zlatý Bažant :lol: Co prawda nigdy nie piłem,
ŻAŁUJ

Ja pierwszy miesiąc miodowy spędzałem pracując w Praskim (w Czechosłowacji) browarze. Najbardziej podobała mi się piwnica w browarze a nie tam żaden Most Karola :lol:

Drugi miesiąc miodowy ma się rozumieć był z pierwszą, obecną i jedyną żoną :lol: Ale off-topik mi wychodzi :oops:
Awatar użytkownika
marsiv
Posty: 793
Rejestracja: wt maja 06, 2008 6:03 pm
Lokalizacja: Krosno

Post autor: marsiv »

bobby-x jak możesz zkontaktuj się z Nogasiem z PR bo chce coś ustalić
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

bobby-x pisze:czemu tu tak mało emotikonów? (tu by się przydał taki z jednym lub dwoma kufelkami)
Chodzi ci o to? Obrazek
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9940
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

prz_rulez pisze:Chodzi ci o to? Obrazek
Bardzo ładny, dziękuję! Oj pewnie się trochę postukamy kufelkami w Stuposianach :lol: Czy najbliższe przejście samochodowe ze Słowacją jest w Barwinku ?
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Uwaga! Droga dojazdowa do Mucznego jest po zimie w stanie katastrofalnym. Przygotujcie na to podwozia swoich samochodow.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

bobby-x pisze:
Bardzo ładny, dziękuję! Oj pewnie się trochę postukamy kufelkami w Stuposianach :lol: Czy najbliższe przejście samochodowe ze Słowacją jest w Barwinku ?
Chyba tak, w każdym razie jak ja albo ktoś z rodziny jechał na Słowację, to zawsze tędy.
p.s. chyba się jednak nie napijemy ;-) (i to nie z powodu tego poniżej)
ku3a pisze:Uwaga! Droga dojazdowa do Mucznego jest po zimie w stanie katastrofalnym. Przygotujcie na to podwozia swoich samochodow.
Świetnie... I takie są własnie skutki lokowania listy w zabitej dziurze :evil:
Już mówię, że w tym momencie moje szanse pobytu maleją. No, oczywiście mogę nie powiedzieć rodzince co ich czeka, ale to chyba nie jest dobry pomysł :wink:
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

ku3a pisze:Uwaga! Droga dojazdowa do Mucznego jest po zimie w stanie katastrofalnym. Przygotujcie na to podwozia swoich samochodow.
dla poduszkowca... pestka!
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

JaceK pisze:
ku3a pisze:Uwaga! Droga dojazdowa do Mucznego jest po zimie w stanie katastrofalnym. Przygotujcie na to podwozia swoich samochodow.
dla poduszkowca... pestka!
Załatwisz go dla parunastu osób? ;)
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

prz_rulez pisze:(...)
Załatwisz go dla parunastu osób? ;)
Nie za dużo ode mnie wymagasz?
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Sam wspomniałeś o poduszkowcu :lol:
j64
Posty: 176
Rejestracja: pt sie 03, 2007 2:39 pm
Lokalizacja: LUBLIN

Post autor: j64 »

Wczoraj siedziałam z rodziną przy kolacji,a w radiu mówili o Bieszczadach.
" kiedy my pojedziemy nad Solinę" zapytał mąż, " w połowie sierpnia będzie Lista z Bieszczad" "no to pojedziemy za rok".
Tak więc widzicie, że nie mam szans się z Wami spotkać, gdyż nikt w rodzinie nie popiera mojego zamiłowania. :twisted:
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

W tym watku doskonale widać, jak to ludzie potrafią sobie utrudniać życie...
Awatar użytkownika
marsiv
Posty: 793
Rejestracja: wt maja 06, 2008 6:03 pm
Lokalizacja: Krosno

Post autor: marsiv »

j64 pisze:Wczoraj siedziałam z rodziną przy kolacji,a w radiu mówili o Bieszczadach.
" kiedy my pojedziemy nad Solinę" zapytał mąż, " w połowie sierpnia będzie Lista z Bieszczad" "no to pojedziemy za rok".
Tak więc widzicie, że nie mam szans się z Wami spotkać, gdyż nikt w rodzinie nie popiera mojego zamiłowania. :twisted:
Nie przejmuj się mam prawie to samo co do zamiłowania do Trójeczki,ale ja będę na zlocie i to z żoną
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Minęło kilka dni, czas zaktualizować sytuację kadrową:

ku3a - od początku do końca
bobby-x - od początku do końca
mcgrat - od początku do końca (nocleg w Mucznem)
kajman - od początku do końca
Grycek - od poczatku do konca
abd3mz - od poczatku do konca (na 99%)
Artur (+ 2 osoby) - od poczatku do konca (na 99%)
Kiefer - od początku do końca

Aro (z żoną) - piątek, sobota do 16.00

neon.ka - sobota, niedziela
JaceK (z jednoosobową młodzieżą) - sobota, niedziela
marsiv (z żoną) - sobota i niedziela (może piątek; nocleg osobno, w Mucznem)

Robinson - sobota

Gabram (z żoną i synem) - w sobote podczas Listy
_______________________________________________________

Miszon (z dziewczyną) - od poczatku do konca (wstępnie)
leszekno - od poczatku do konca (wstępnie)
prz_rulez - sobota (bardzo wstępnie)
_______________________________________________________

grzesost - nie
j64 - nie
Gary - nie
kocin - nie
Martyr - nie
tadzio3 - nie
kwiaciareczka - nie
Yacy - nie
jotem3 - nie
ksch - nie
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4969
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: 5. zlot forum.lp3.pl - Muczne, 15-17.08.2008

Post autor: Artur »

Moje dodatkowe dwie osoby prosze zaliczyc do wstepnie załozonych, ja raczej na 100 %, nawet przy odpowiedniej pogodzie i warunkach mógłbym zostac dłużej i powłóczyc sie po szlakach skoro juz taki kawał jadę, a urlop mam do 25 sierpnia.
leszekno
Posty: 929
Rejestracja: ndz wrz 24, 2006 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: 5. zlot forum.lp3.pl - Muczne, 15-17.08.2008

Post autor: leszekno »

Wiadomo jak to jest z pracą, nigdy niczego do końca nie można być pewnym na 100%. Ale jeśli nie będzie jakiegoś kataklizmu, to chciałem potwiedzić swoją obecność na Zlocie od początku do końca. Już czekam z niecierpliwościa... :)
ODPOWIEDZ