25.03.2008

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Yacy pisze:No i przede wszystkim mam nadzieję, że nie ma niebezpieczeństwa przeoczenia TEGO! W końcu jest już 26.03, a to ciągle tajemnica... Ciekawe ;-)
27 sie wyjasni, cierpliwosci... :wink:
Awatar użytkownika
kocin
Posty: 569
Rejestracja: śr sty 17, 2007 9:36 am

Post autor: kocin »

witam
ja dotarlem wczoraj o 23:53 :) Było naprawde niezwykle
obiecuje ze jeszcze dzis napisze moją relację
pozdrawiam i dziekuje wszystkim
Awatar użytkownika
jblaminsky
Posty: 812
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: Wa-wa
Kontakt:

no to czas na mnie..

Post autor: jblaminsky »

Ja dopiero dzisiaj dotarlem do domu bo jakos tak sobie kilka dni wolnych w Wawie zrobilem.

Wspaniale, cieple spotkanie! Bez pospiechu, bez nerwówek, bez napietego planu czy ze wszystkim zdązymy....a do tego zupelnie pusta knajpa (na chwile pojawily sie raptem 2 osoby)

Spotkanie ustalilismy na 15 w tym samym miejscu co poprzednio .Ja pojawilem sie tam okolo 14.20 bo nie mialem juz nic innego do roboty a zakladalem ze kilka osob napewno pojawi zaraz po mnie albo juz czeka. Niedlugo potem zjawil sie Bobby-X, zaraz po nim Jotem3 z pociechami. no i pozostali zdeklarowani uczestnicy. Pan Marek zjawil sie zanim dotarly ostatnie osoby (niestety te opoznione pociagi czasem robia psikusa) z torba prezentów dla nas w postaci płytek oraz kartkami "z panem Markiem". Dobrze , ze nikt sie nie spoznil o moglismy "wystartowac" planowo. Chyba nikt nie spodziewal sie ze spotkanie potrwa znacznie dluzej niz zakladalismy, a i ja odnioslem wrazenie ze Niedzwiedź jak to napisala neon.ka dobrze sie z nami czuł.
Nie bylo jakiegos pospiechu, zdenerwowania ktorych zawsze sie ludzie przy takich spotkaniach obawiaja. Wreczyliśmy panu Markowi nasze podarunki w postaci kosza kwiatow , zlota plyte - (w sumie na poczatku mial byc to rodzaj urodzinowej karty, ale jakos szybko forma zmienila sie na taką, jaką mogliscie zobaczyc wczoraj. Mam nadzieje ze udala sie) , nasze duze wspolne zdjecie z poprzedniego spotkania oraz stojak do wszelkiej maci trunkow. No i bylbym zapomnial - specjalne plyty od naszych 2 forowiczów.
Udalo sie nam zjesc wspolny posilek (rożki nalesnikowe z owocami vs krem z borowikow z lazankami jako te najpopularniejsze) a reszte czasu spedzilismy na rozmowach o muzyce , o fotografii, o audycjach i wielu innych tematach. No i przyszedl niestety ten moment, kiedy pan Marek musial pozegnac sie z nami (cudowne "No to trzymajcie sie dzieciaki" :D). Udalo sie nam zrobilić pamiatkowe foto grupowe i kilka dodatkowych, kilka osob podpisalo zalegle ksiazki i plytki. (Niedzwiedz spedzil z nami ponad 2 godziny!) Chwile po rozstaniu z panem Markiem rowniez i my zaczelismy sie zegnac, bo część osob musiala zdązyc na powrotne pociagi do domów (Martyr, Kajman, Leszekno). Ostatnie lyki herbaty i napojow i kolejne pozegnania tym razem z Jotemem3 , Bobbym i ksch. W piatke (Ja , Ku3a, neon.ka , kocin i adr) opuscilismy knajpe o godz. 19.00 dotrzymujac towarzystwa w drodze na Dworzec ostatnim odjezdzajacym forowiczom.

Dziekuje wszystkim i kazdemu z osobna za tak sympatycznie spedzone wtorkowe popoludnie. Chcialoby sie zeby takie momenty trwaly jak najdluzej!

No i tyle ode mnie. Napewno ktos jeszcze cos dopisze, Ja moge zilustrowac spotkanie wykonanymi zdjeciami , ktore mam nadzieje szybko obrobic. Mysle ze nikt z was nie bedzie mial nic przeciwko umieszczeniu fotografii , do pana Marka wysle prosbe o zgode na zamieszczenie tych na których uwiecznilem jego osobe.

Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony wt kwie 01, 2008 12:08 am przez jblaminsky, łącznie zmieniany 1 raz.
kwiaciareczka
Posty: 157
Rejestracja: wt sie 07, 2007 8:52 am
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kwiaciareczka »

Co do tego czy Panu Markowi się podobało, to z wczorajszego maila od niego z godz.18.20:
bylo bardzo sympatycznie, przynajmniej dla mnie..
A przed spotkaniem, to z trzy razy jakby z niedowierzaniem pytał czy się w ogóle odbędzie, bo coś Jacek tym razem mu nie przypomina :lol:
Jblaminski, bardzo czekam na zdjęcia! Mam nadzieję, że będą mogli obejrzeć nie tylko szczęśliwcy, którzy tam byli :roll:
Awatar użytkownika
jblaminsky
Posty: 812
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: Wa-wa
Kontakt:

Post autor: jblaminsky »

Ewo, jak tylko sie obrobie z fotek to napewno zobaczycie. Tym razem co do upublicznienia nie powinno byc duzych problemow bo nie ma tylu osob ktore powinny mimo wszystko wydac opinie czy zgadzaja sie na upublicznienie fotografii.

Pozdr.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Jest czego pozazdrościć.
Awatar użytkownika
jblaminsky
Posty: 812
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: Wa-wa
Kontakt:

Post autor: jblaminsky »

Witam wszystkich.

Dostalem odpowiedz od pana Marka odnosnie fotek a wiec oznacza to, ze mozna juz wrzucac...

FOTOGRAFIE ZE SPOTKANIA Z MARKIEM NIEDZWIECKIM - 25.03.2008

A panu Markowi dzieki za szybkie odpisanie i akceptacje.

Endżoj!
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

dzięki Jarku! świetne!
super Martyrka na drugim zdjęciu!
Kajmana na Mikołaja! :)
a coś Ty tam narozrabiał ze wspólnym zdjęciem? kto je robił? :wink:
Awatar użytkownika
kocin
Posty: 569
Rejestracja: śr sty 17, 2007 9:36 am

Post autor: kocin »

wspólne zdjęcie to majstersztyk :wink:
brawo Jarek !!
Awatar użytkownika
jblaminsky
Posty: 812
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: Wa-wa
Kontakt:

Post autor: jblaminsky »

neon.ka pisze:dzięki Jarku! świetne!
super Martyrka na drugim zdjęciu!
Kajmana na Mikołaja! :)
a coś Ty tam narozrabiał ze wspólnym zdjęciem? kto je robił? :wink:

No wlasnie.. tu sie pokazal przyklad omawianego na spotkaniu Photoshopa:) Cuda Pani... Cuda :)
Awatar użytkownika
jblaminsky
Posty: 812
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: Wa-wa
Kontakt:

Post autor: jblaminsky »

Hejka ponownie
Postanowilem , ze zamiast wysylac do kazdego fotografie ze spotkania o ktore prosicie (w tej lepszej jakosci) zachomikowalem je u mnie, co oszczedzi wszystkim czasu.
Chomik dzisiaj zostal nakarmiony solidna porcja zarcia wynoszaca 88 Megabajtow. Na razie jeszcze jak mi powiedzial poliki wytrzymuja:)

Wiec jesli ktos chcialby skorzystac z dobroci dzielącego sie chomika, niechaj zajrzy na: http://chomikuj.pl/Jablam a tam w folderze SPOTKANIE Z MARKIEM znajdzie pliki o ktore prosi. Numeracja ich jest dokladnie taka sama jak w tej mini galeryjce, dlatego nie bedziecie mieli problemu odnalezc te, na ktorych jestescie. Uwaga.. fotki sa dosc duze i z powodzeniem wystarcza Wam na wydruk a4 (jesli nie wiekszy). Polecam Laby Foto zamiast drukarek bo to i ladniej i taniej teraz wychodzi.

Mam nadzieje, ze niczego nie naknocilem, w razie czego pisac.

haslo do folderu to nazwa miejsca w ktorym spotkalismy sie z panem Markiem (wszystkie literki male)

Dodatkowo informuje, ze nasz Admin Jacek umiescil juz fotorelacje ze spotkania z Markiem Niedzwieckim z 25.03.08 na odpowiednim serwerze, tam gdzie znajduja sie inne fotografie zwiazane z nami i Trojką.
ZLOTY I INNE SPOTKANIA

Pozdr
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

jblaminsky pisze:Cuda Pani... Cuda :)
Jarek to potrafi... (ze zdjęciami chyba wszystko :P ) sama widziałam :P :wink:
Zablokowany