25.03.2008

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

25.03.2008

Post autor: ku3a »

Drogie forowiczki, drodzy forowicze.
Dla rozgrzania szarych komorek, szybkie pytanie - co bedzie 24.03.2008? Brawooooo! Drugi dzien Wielkanocy, Lany Poniedzialek. No to skoro szare komorki sa juz rozgrzane, drugie szybkie pytanie - co jest 24.03 co roku?... Brawoooo! Urodziny! Marka! Niedzwieckiego! Hura! A skoro teraz juz jestesmy rozgrzani, co bylo celowe, zeby szok nie byl zbyt duzy, jeszcze jedno pytanie. Kto chcialby i moglby... spotkac sie z Markiem dzien po jego urodzinach? Wiem, emocje duze, wiec podpowiem - to bedzie wtorek, to bedzie 25.03. Miejsce - niesprecyzowana lokacja w Warszawie. Godzina - ok. 13.30. Na spotkaniu nie zabraknie dobrej energii, jak rowniez tortu, prezentow i nagrody za zwyciestwo w Foroderykach. No i, co chyba oczywiste :mrgreen:, niespodzianek.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9272
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Genialny pomysł!!! :D :D :D
Zobaczymy co da sie zrobic, licze, ze mój szef sie ugnie... :wink: :P
Ostatnio zmieniony wt lut 19, 2008 1:39 am przez Martyr, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22018
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

Otworzyłem swój kajet, a tam pod datą 25.03 czysto ;-) Wpisałem więc Zlot V, a może raczej IV,5 :mrgreen". Z tym, że niestety nie tylko ja rządzę tym kalendarzem...

Edit: widzę, że Martyrka zmieniła swój post ;-) Ja też powinienem więc coś dopisać: ?
Ostatnio zmieniony wt lut 19, 2008 10:06 am przez Yacy, łącznie zmieniany 1 raz.
kwiaciareczka
Posty: 157
Rejestracja: wt sie 07, 2007 8:52 am
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kwiaciareczka »

No cóż, ja po euforii opadłam na ziemię... Jeśli o mnie chodzi, to pojechałabym bez zastanowienia, ale aktualnie jestem inkubatorem nie tylko swojego, jak sama zresztą nazwa wskazuje poRomka, więc kolega małżonek niestety ma coś w tej sprawie do powiedzenia i stawia się niemiłosiernie... Nic, negocjacje trwają. Więc wpisuję się na listę z dużym znakiem zapytania.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

mhm, mhm, mhm!!!
[i tak do niedzieli? :D ]
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

To jak to teraz jest? Zlot już od wtorku? No, bo że do niedzieli to chyba jasne :wink:


A teraz niestety smutniejsza dla mnie informacja. Ja niestety nie przyjadę w tym terminie. :(

(wiem, wiem! Poprzednio też tak pisałem, a byłem od samego początku, aż do końca! 8) No, ale jeśli już tu mowa o inkubatorach ;) , to ja tym razem na 100 % mogę napisać, że mnie nie będzie)
kwiaciareczka
Posty: 157
Rejestracja: wt sie 07, 2007 8:52 am
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kwiaciareczka »

Gary pisze: No, ale jeśli już tu mowa o inkubatorach ;) , to ja tym razem na 100 % mogę napisać, że mnie nie będzie)
Gary, będziesz rodził? JUŻ??? Kiedy macie termin?

Ale co do domysłów - to w ogóle przewidziany jest jakiś nocleg? Czy to taki jednodniowy zlot? A jeśli z noclegiem, to gdzie?
Awatar użytkownika
kocin
Posty: 569
Rejestracja: śr sty 17, 2007 9:36 am

Post autor: kocin »

witam
ja ciągle czytam o tych Waszych super-spotkaniach i tym razem chyba dałbym rade przyjechac :)
Popracuje nad moją szefową i zoną
Narazie zapisuje się ze znakiem zapytania :)
pozdrawiam
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

No cóż, ja mogę bez problemu 25.03 przyjechać, ale tego samego dnia muszę wyjechać. No, na upartego mógłbym wyjechać świtem bladym 26.03.
Awatar użytkownika
kuba_m
Posty: 507
Rejestracja: pt lip 13, 2007 9:07 pm
Lokalizacja: Sierpc

Post autor: kuba_m »

Hmm, mimo iż jestem nieletni to postaram się przyjechać, choć nie wiem kto mógłbybyć moim kierowcą... Kajman do Warszaw jedzie przez moją miejscowość :lol: Taki żart!
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

kwiaciareczka pisze:Ale co do domysłów - to w ogóle przewidziany jest jakiś nocleg? Czy to taki jednodniowy zlot? A jeśli z noclegiem, to gdzie?
to nie jest zlot, to po prostu spotkanie. spotkanie popoludniowe, kto bedzie mogl to zostanie do wieczora. jednakze zadnego noclegu nie rozpatrujemy.
Awatar użytkownika
tsch
Posty: 2560
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tsch »

Hm... Oby udało mi się wrócić na czas z Katowic :) Na razie wpisuję się na listę ze znakiem zapytania, ale o rozmiarze co najmniej 48.
kuba_m pisze:Hmm, mimo iż jestem nieletni to postaram się przyjechać, choć nie wiem kto mógłbybyć moim kierowcą... Kajman do Warszaw jedzie przez moją miejscowość :lol: Taki żart!
A PKP to już nie funkcjonuje? ;)
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

kwiaciareczka pisze:
Gary pisze: No, ale jeśli już tu mowa o inkubatorach ;) , to ja tym razem na 100 % mogę napisać, że mnie nie będzie)
Gary, będziesz rodził? JUŻ??? Kiedy macie termin?
Niby początek kwietnia, ale pod tą datą to za duże ryzyko wyjeżdżać na tak długi dystans. :)
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

kuba_m pisze:Hmm, mimo iż jestem nieletni to postaram się przyjechać, choć nie wiem kto mógłbybyć moim kierowcą... Kajman do Warszaw jedzie przez moją miejscowość :lol: Taki żart!
Ja jadę pociągiem, ale mógłbyś się dosiąść. Tylko lepiej, żeby mnie Twoi rodzice nie widzieli :lol: ale mogą wiedzieć, że pracuję w szkole. :wink:
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

Jestem chętny, problem w tym, że jescze nie wiem, gdzie wtedy będę pracował, czyli nie wiem, jak to "grafikowo" wygląda u mnie, a po drugie czy będę wtedy w Wawie (to byłby pech przyznaję gdyby nie).
grzes

Post autor: grzes »

Poproszę o wpisanie ołówkiem na marginesie Basię i mnie. Po wstępnych rozmowach, nie będe miał raczej problemu, bo znów zmieniam stanowisko pracy (cóś mnie ciągnie i chcę mieć lepiej :wink: - ale to pod koniec marca lub początek kwietnia.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9272
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

kajman pisze:Tylko lepiej, żeby mnie Twoi rodzice nie widzieli :lol:
a to dlaczego? nie wygladasz na terroryste :lol:
widziałam Cie kilkanascie razy w 3 blokach czasowych i moge stwierdzic ze nie wyglądasz groźnie :wink:

Grzesost, fajnie bedzie znów Was spotkac :)
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Martyr pisze:
kajman pisze:Tylko lepiej, żeby mnie Twoi rodzice nie widzieli :lol:
a to dlaczego? nie wygladasz na terroryste :lol:
widziałam Cie kilkanascie razy w 3 blokach czasowych i moge stwierdzic ze nie wyglądasz groźnie :wink:
No nie wiem. Dla Ciebie pewnie nie, ale kto wie, dla niektórych mogę wyglądać na terrorystę lub... jeszcze gorzej. Duży, kudłaty, ubrany niekonwencjonalnie (przynajmniej jak na swoje pokolenie). Kto wie, co można o mnie pomyśleć :lol:
Awatar użytkownika
tsch
Posty: 2560
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tsch »

To ja już mogę potwierdzić swoją obecność, bez znaku zapytania :) Tylko mam pytanie - kiedy będzie coś wiadomo dokładniej? Bo wyjeżdżam na Wielkanoc i pewnie nie będę miał dostępu do Forum...
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Kurcze, fajna sprawa. Musiał bym obadać sytuację tego dnia, czy będę mógł wziąć wolne. No i kwestia dobrego dojazdu (a w zasadzie powrotu) tez jest istotna.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

edit:
Nie będę :(. Na 14:15 mam do pracy. Szkoda, może innym razem...
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

mi się to spotkanie dziś przyśniło...
była też Basia Stępniak-Wilk (e, mało kreatywne te moje sny :wink: ), była jakaś zabawa w kółku :) , a tak poza tym to było trochę stresująco, bo ja swoją część, za którą byłam tam odpowiedzialna, zawaliłam i trzeba było spontanicznie coś rzeźbić.
oj :) .
Awatar użytkownika
I.C 1987
Posty: 426
Rejestracja: pn gru 31, 2007 9:30 pm
Lokalizacja: Chrzanow

Post autor: I.C 1987 »

na początku przeczytałem zabawa w łóżku -ciekawe jak wy się tam bawicie heheh
może to sen proroczy
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9272
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

I.C 1987 pisze:na początku przeczytałem zabawa w łóżku -ciekawe jak wy się tam bawicie heheh
może to sen proroczy
ech... brr brzydkie myśli masz, I.C 1987...
zeby tak od razu...
Awatar użytkownika
I.C 1987
Posty: 426
Rejestracja: pn gru 31, 2007 9:30 pm
Lokalizacja: Chrzanow

Post autor: I.C 1987 »

nie mam takich myśli ,słuchałem w tedy piosenki The Doors Light my fire i jakoś źle odczytałem tamtą wypowiedz
Zablokowany