KSIĄŻKA - Lista Przebojów Trójki - Not. 1301-1330

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

KSIĄŻKA - Lista Przebojów Trójki - Not. 1301-1330

Post autor: jotem3 »

witam,
na IV Zlocie Forumowiczów www.forum.lp3.pl miała miejsce premiera trzeciej książki dokumentującej notowania Listy Przebojów Trójki.
Zawiera ona tegoroczne notowania Listy aż do ostatniego notowania prowadzonego przez Marka Niedźwieckiego - 1330.
Wszystkie notowania przepisane własnoręcznie przez słuchaczy listy, ale również i przez gwiazdy, które gościły na szczycie tejże Listy. Wspomnę tutaj chociażby Basię Stępniak-Wilk, Grzegorza Halamę, Małgorzatę Ostrowską, Grzegorza Miecugowa czy ... SALA SOLO :-)
Wiele miejsca zajmują wspomnienia o Liście, zdjęcia z prywatnych kolekcji fanów Listy i Marka.
Znajdziecie tu także notowania Listy Przebojów Studia Gama - prowadzonej naprzmiennie przez Marka i Bogdana Fabiańskiego w Programie Pierwszym Polskiego Radia w 1981 roku oraz notowania wszystkich trzynastu Topów Wszechczasów.
TAK wygląda okładka tej książeczki.

Książka wydana w STU numerowanych egzemplarzach. Do dyspozycji forowiczów pozostało jeszcze około 40 sztuk.

Cena książki - 30 zł.

Na IV Zlot przygotowaliśmy również forumowe KOSZULKI.
Więcej szczegółów - zapraszam na emalię - jotem3@wp.pl.

jacek
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

A już myślałem, że pomysł upadł. Trzeba będzie wyskrobać te 30 zlociszy.
A możesz napisać ile ma stron i gdzie jest reszta książek ?
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Post autor: jotem3 »

122 strony
Część książek rozeszła się na Zlocie :-)
Apprentice
Posty: 23
Rejestracja: sob lip 28, 2007 9:55 am
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: Apprentice »

Książka jest super pomysłem. Czy można zatem nabyć ją drogą pocztową od Ciebie wraz z koszulką za zaliczeniem pocztowym ? Pozdrawiam
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

Apprentice pisze:(...) Czy można zatem nabyć ją drogą pocztową od Ciebie wraz z koszulką za zaliczeniem pocztowym ? Pozdrawiam
Nie chcę się wcinać nikomu, ale proponuję przedpłatę zamiast zaliczenia pocztowego -- jest wtedy pewność, że komuś zależy na odebraniu przesyłki, a nie tylko na poleceniu wysłania.

Ja przynajmniej tak właśnie zrobiłem.
Apprentice
Posty: 23
Rejestracja: sob lip 28, 2007 9:55 am
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: Apprentice »

Nie jest moją intencją robienie sobie z kogokolwiek z Was żartów. Na książce mi zależy i jak najbardziej akceptuję formę przedpłaty na wskazane konto.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

Ja się zgłaszam. Poproszę o wszystkie dane na priva. Odpowiem dopiero w niedzielę.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

abd3mz pisze:Ja się zgłaszam. Poproszę o wszystkie dane na priva. Odpowiem dopiero w niedzielę.
Przeciez Jacek podał w pierwszym poście adres email do kontaku... pisz bezpośrednio na wskazany adres, zamiast na Forum. Proponuję pospieszyć się, bo do niedzieli może zabraknąć ,,towaju''...
Awatar użytkownika
1981
Posty: 4205
Rejestracja: czw sty 26, 2006 11:27 pm
Lokalizacja: Hangzhou

Post autor: 1981 »

Ja już napisałem, nawiązałem kontakt, zamówiłem, zapłaciłem... i czekam. Może przyjdzie pod choinkę? 8)
nezka
Posty: 1
Rejestracja: śr gru 19, 2007 9:31 pm
Lokalizacja: ???

Post autor: nezka »

Witam.
Jestem noowa. Chciałam zrobić prezent i kupić książke. Prosze o informację gdzie mozna ją zamówić. :D
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

nezka pisze:Witam. Jestem noowa. Chciałam zrobić prezent i kupić książke. Prosze o informację gdzie mozna ją zamówić. :D
czytać, czytać, jeszcze raz czytać... zwłaszcza początek niniejszego tematu!
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

1981 pisze:Ja już napisałem, nawiązałem kontakt, zamówiłem, zapłaciłem... i czekam. Może przyjdzie pod choinkę? 8)
O! Właśnie jak Twój samolot, przyleciał w zlotową niedzielę wieczorem ??? Pod choinkę w Polsce to pewnie dojdzie (aby nie pocztą!!!) ale do Chin to chyba nie ma szans.
Awatar użytkownika
1981
Posty: 4205
Rejestracja: czw sty 26, 2006 11:27 pm
Lokalizacja: Hangzhou

Post autor: 1981 »

Samolot doleciał w niedzielę.. spóźniony o godzinę. Teraz jestem już u rodziny - i wydaje mi się, że jednak poczekam na pocztę. A teraz okres przedświąteczny.. więc czekać mogę dłużej. :shock:
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3398
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Post autor: stavanger »

Książka doszła, poczta polska stanęła na wysokości zadania :)
Awatar użytkownika
1981
Posty: 4205
Rejestracja: czw sty 26, 2006 11:27 pm
Lokalizacja: Hangzhou

Post autor: 1981 »

Mam! Mam książkę! :D
Czytam, czytam, czytam.
Awatar użytkownika
kocin
Posty: 569
Rejestracja: śr sty 17, 2007 9:36 am

Post autor: kocin »

ja tez mam ksiazke i koszulke !!! :) dzieki dzieki dzieki WIELKIE dla jotemka :)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Pierwsza część pojawiła sie znowu na allegro, na razie 99 zł ale pewnie znowu dojdzie do 300 - 350 zł. Czemu nie kupiłem wtedy z 10 egzemplarzy a leżały z podpisami Marka w księgarni Odeon?? czy jakoś w którejś księgarni w jednej z tych małych poprzecznych uliczek od Marszałkowskiej (nigdy nie mogę zapamiętać ich nazw - Krucza, Wilcza, Hoza ...)
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

ja tez jedynke kupilem w Odeonie :-)
grzes

Post autor: grzes »

Poczta Polska sie spisała i książkja przed chwilą doszła. Oglądając bardzo pobieżnie chciałem podziękować Martrce za szczegółowe opisanie mojego czoła na stronie 65 :lol:
Awatar użytkownika
mcgrat
Posty: 296
Rejestracja: wt lip 31, 2007 8:34 pm
Lokalizacja: warszawa

Post autor: mcgrat »

przed chwilą przyszła przesyłka. Książka świetna, po pobieżnym "próbkowaniu" ;) nie mogę się doczekać aż tata (to prezent pod choinkę dla niego) ją przeczyta i ja będę mógł się zatopić w lekturze :) a koszulka też świetna. jotem3 wielkie dzięki :)
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

JaceK pisze:
abd3mz pisze:Ja się zgłaszam. Poproszę o wszystkie dane na priva. Odpowiem dopiero w niedzielę.
Przeciez Jacek podał w pierwszym poście adres email do kontaku... pisz bezpośrednio na wskazany adres, zamiast na Forum. Proponuję pospieszyć się, bo do niedzieli może zabraknąć ,,towaju''...
Trochę misie śpieszyło i chyba nieuważnie przeczytałem. Zrozumiałem, że w sprawie koszulek należy wysłać maila, a co do książki to metoda "dowolna". Teraz widzę, że źle zrozumiałem. Mój błąd.

Przyjąłem twoją radę i pośpieszyłem się. :) Jacek w piątek wysłał książkę.
Awatar użytkownika
kocin
Posty: 569
Rejestracja: śr sty 17, 2007 9:36 am

Post autor: kocin »

poknąłem tę książkę w dwa wieczory :) super robota Daliscie niezłego czadu Brawo
mam tylko jedno pytanko do Bobbiego
i nie dlatego moje pytanie ze sie czepiam czy marudze ale
czy w ksiazce a propos topu zerowego wkradl sie błąd ?
bo to chyba wszechtop nr I

pozdrawiam i spokojnych Swiat :)
Aro
Posty: 6081
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Post autor: Aro »

Ja ksiażkę własnie "łykam" a oczy się zeszkliły......
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

kocin pisze:poknąłem tę książkę w dwa wieczory :) super robota Daliscie niezłego czadu Brawo
mam tylko jedno pytanko do Bobbiego
i nie dlatego moje pytanie ze sie czepiam czy marudze ale
czy w ksiazce a propos topu zerowego wkradl sie błąd ?
bo to chyba wszechtop nr I

pozdrawiam i spokojnych Swiat :)
A czemu to pytanie do mnie :evil: przecież ja jej nie redagowałem :lol: to pytanie do Ku3y i Jotema. Niestety znowu był wyścig z czasem i taki mały bładzik sie wkradł. Zresztą jakbym redagował to pewnie i tak byłyby małe błędy. Masz rację z tym topem ale wiem ile pracy, ile godzin, ile nieprzespanych nocy potrzeba aby wydać taką fantastyczną pozycję. Ale zgłaszajcie swoje uwagi bo pewnie do wydania drugiego poprawionego o numeracji 101-200 warto małe korekty nanieść. :lol:
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

stavanger pisze:Książka doszła, poczta polska stanęła na wysokości zadania :)
To się coraz rzadziej zdarza, ostatnio czekałem na przesyłkę z Warszawy do Warszawy :lol: dokładniej z Targówka do Wilanowa 17 dłuuuuuuuuuuugich dni :evil: Większość firm (z mojej branży) ma gdzieś Pocztę Polską i wysyła przesyłki firmami kurierskimi a te starają się i faktycznie przesyłki dochodzą w 24h.
ODPOWIEDZ