4. zlot

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Kiefer
Posty: 266
Rejestracja: sob sie 05, 2006 10:47 pm
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: Kiefer »

Niepotrzebna mi glowa jak mam magiczna ksiazke :)))
W koncu jestem Kiefer czyli o chlopcu, ktory jezdzi koleja, prawda? ;-)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9274
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Ponieważ nikt o tym wcześniej nie wspomniał, a nie wiadomo jak to tym razem będzie z wejsciem do Radia tak duzej grupki napalonych fanów LP3 :P , więc na wszelkie wypadki radze wszystkim miec ze sobą dowód tożsamosci 8)
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

Robinson pisze:Piszę się na wszystkie posiłki od sobotniego popołudnia do niedzielnego przedpołudnia.
Ja podobnie.
kajman
Posty: 64221
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Gary pisze:Jeśli chodzi o mój pociąg to on jedzie z Bydgoszczy przez Toruń, Kutno, Łowicz, Sochaczew. Planowany przyjazd 19.10
A w Toruniu porywa mnie i zawozi do W-wy czyli nikt się nie będzie musiał na nas rozrywać. :D
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Kiefer pisze:I wychodzi na to, ze w piatek tylko adr bedzie po 20ej, cala reszta przed 19. To moze nastawic sie na pociag o 1921?
hmm, nie wiem jak zes to wyliczyl, bo po 19.00 przyjezdzaja Yacy, Martyrka, Gary i kajman. W dodatku dominik_fi bedzie orientacyjnie ok. 19.00, ale duzo zalezy od punktualnosci komunikacji a takze korkow. Owszem, moze sie zdarzyc, ze zdazycie na 19.21. Szanse oceniam na 10%.
Kiefer pisze:Do adr-a: Twoja Hancza jest na Wschodnim o 2021, tam jest 9' na przesiadke na osobowy do Srodborowa, wysiadajac na Centralnym nie zdazysz na ten pociag, tylko na nastepny [+60']. Rozwaz, czy nie lepiej przesiasc sie jednak na Wschodniej...
to dobry pomysl!
da sie skads wyciagnac informacje na ktory peron przyjezdza Hancza a z ktorego odjezdza osobowy?
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Grycek pisze:Ja mogę przyjść na centralny w sobotę rano. 10:30 jest dobrą godziną?
wyglada mi na to, ze w sobote rano ze Srodborowa wchodza w gre 2 pociagi: 1. 9.18-10.11, 2. 10.48-11.41..
Pierwszy ma duza zalete taka, ze moglibysmy Was wszystkich odebrac. Drugi ma ogromna zalete taka, ze odjazd jest 1.5 godziny pozniej... Biorac pod uwage, ze pewnie znowu pojdziemy spac ok. 5.00, to... Co sobotni zlotowicze sądza o tym, zebysmy umowili sie o 11.45 na peronie na ktory przyjedzie pociag z Gliwic, ktorym bedzie jechac Jopkolog? Wtedy poczekalibysmy jeszcze na Robinsona dojezdzajacego z dworca Zachodniego i ew. na neon.kę, jesli nie zdazylaby na 11.45. Moze byc? No chyba ze jeszcze w miedzyczasie znajdziemy inne polaczenie ze Srodborowa.

Druga sprawa - dzieki uprzejmosci kwiaciareczki i kolegi męża, ci ktorzy przyjada w sobote nie beda musieli dzwigac swojego bagazu. Dzwigac je bedzie wehikul przestrzeni sterowany przez wspomniana dwojke.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Jeszcze 2 sprawy na koniec dzisiejszych zmagan ze zlotem. Potem spac i jutro dogrywanie ostatnich szczegolow.

Jutro rano potwierdzam liczbe obiadow w restauracji. Kazdy kto osobiscie nie zglosil, ze obiadu nie je, jest policzony jako chetny. Dla kajmana bedzie obiad wegetarianski, do wyboru z karty.

Wizyta w studio. Prosze pamietajmy o kilku rzeczach. Bedzie nas tam niemal 30 osob, kazdy bedzie mial dziesiatki pomyslow, dziesiatki pytan. Moze znajda sie tez uwagi krytyczne w kierunku Balonika. Bardzo prosze, pamietajmy o rozwadze jesli chodzi o liczbe tematow i tresc... Chcemy przy okazji nastepnego zlotu przyjsc znowu na Liste? Chyba tak ;-). Niech Balonik konczy to notowanie z mysla, ze bylo wyjatkowe i bardzo udane, a nie ze jest wypompowany i juz nigdy wiecej takiego. Nie osaczmy go, a dodatkowo pamietajmy o innych zlotowiczach, dajmy dojsc do glosu kazdemu. Pamietajmy o tym. Prosze!
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

kajman pisze:
Gary pisze:Jeśli chodzi o mój pociąg to on jedzie z Bydgoszczy przez Toruń, Kutno, Łowicz, Sochaczew. Planowany przyjazd 19.10
A w Toruniu porywa mnie i zawozi do W-wy czyli nikt się nie będzie musiał na nas rozrywać. :D
Tym razem jadę przez Toruń, więc na dworcu rozglądaj się za mną. :)
Kiefer
Posty: 266
Rejestracja: sob sie 05, 2006 10:47 pm
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: Kiefer »

ku3a pisze:
Kiefer pisze:I wychodzi na to, ze w piatek tylko adr bedzie po 20ej, cala reszta przed 19. To moze nastawic sie na pociag o 1921?
hmm, nie wiem jak zes to wyliczyl, bo po 19.00 przyjezdzaja Yacy, Martyrka, Gary i kajman. W dodatku dominik_fi bedzie orientacyjnie ok. 19.00, ale duzo zalezy od punktualnosci komunikacji a takze korkow. Owszem, moze sie zdarzyc, ze zdazycie na 19.21. Szanse oceniam na 10%.
1901 i 1910 to wciaz przed 1921 :) Sprobujemy, realizowalem juz nawet ujemne przesiadki, wiec moze tym razem sie uda :)

ku3a pisze:
Kiefer pisze:Do adr-a: Twoja Hancza jest na Wschodnim o 2021, tam jest 9' na przesiadke na osobowy do Srodborowa, wysiadajac na Centralnym nie zdazysz na ten pociag, tylko na nastepny [+60']. Rozwaz, czy nie lepiej przesiasc sie jednak na Wschodniej...
to dobry pomysl!
da sie skads wyciagnac informacje na ktory peron przyjezdza Hancza a z ktorego odjezdza osobowy?
Hancza pewnie na 1-2, osobowy na drugim koncu [5-6?], trzeba spojrzec na klapki nad tunelem [przy wyjsciu z hali glownej].
leszekno
Posty: 929
Rejestracja: ndz wrz 24, 2006 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: leszekno »

Ja będę na Centralnym w sobotę o 10.05 pociągiem IC Fredro.
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Post autor: dominik_fi »

Zapisuje się na wszystkie posiłki w sobotę, i na niedzielne śniadanie. A w piątek zamawiamy pizze jak wcześniej czytałem?
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

dominik_fi pisze:Cennik
Pobyty wczasowe (nocleg i całodzienne wyżywienie dla jednej osoby)

1. pokój jednoosobowy 100 PLN
2. miejsce w pokoju dwuosobowym 75 PLN
3. miejsce w pokoju trzyosobowym i większym 65 PLN
4. apartament dwuosobowy (cena bez wyżywienia) 150 PLN

Pobyty hotelowe (cena noclegu ze śniadaniem)

1. pokój jednoosobowy 70 PLN
2. miejsce w pokoju dwuosobowym 50 PLN
3. miejsce w pokoju trzyosobowym i większym 35 PLN

Usługi konferencyjne

1. wynajęcie sali konferencyjnej – widowiskowej 150 PLN za dzień
Uwaga !!! byłem dzisiaj zostawić zaliczkę i dogadać szczegóły. Kuba pisał, że cena za dobę w pokoju dwuosobowym z pełnym wyżywieniem to 75 zł (tak podałem Kubie i tak jest też w internecie). Bez obiadu będzie około 15-20 zł taniej czyli około 55-60 zł.
Ceny ostateczne:
- 50 zł z piątku na sobotę ze śniadaniem w sobotę (zgadza się z internetem).
- 70 zł z soboty na niedzielę z sobotnią kolacją około 23:00 i niedzielnym śniadaniem bez sobotniego obiadu.
- sala konferencyjna - gratis.

Sobotnia kolacja na zimno - godzina ruchoma tak jak dojedziemy (obsługi już nie będzie, coś w rodzaju szwedzkiego stołu - czyli kto pierwszy ten lepszy :lol: ): wędlina, ser żółty, biały, pomidorek może ogórek, sałatka jarzynowa, dla wegetarian kotlety sojowe (na zimno?, sorry nie spytałem), czas kolacji ruchomy, obsługujemy się sami, będą szybkowary do zagotowania wody, herbata.
Śniadanka na ciepło z zupką mleczną plus podobny zestawik jak wyżej.

Sala konferencyjna, ojej w porównaniu z tą ostatnią w piwnicy, niebo do ziemi, wysoka na 4-5 metrów, udekorowana do ślubów mnóstwem Baloników, miejsca do tańczenia na około 50? par, jeśli mamy kogoś połączyć węzłem M szybko się decydować (kościół 300m), do naszej sali trzeba przejść przez dużą salę a między dużą salą a pokojami jest jeszcze mały "pokoik zwierzeń" około 20 m kw. z pufami, sofami, narożnikami i dużym stołem. Żadne z tych pomieszczeń nie jest zamknięte na klucz więc można się "rozprzestrzenić" po całym ośrodku i spokojnie porozmawiać w grupkach tematycznych np.: w pokoju zwierzeń mogą zebrać się fani A.M.J. a w naszej anty-fani A.M.J. :lol:

Co do ręczników są w każdym pokoju, w całym ośrodku jest ciepło. Nie wiem skąd pytanie o ręczniki ?? czy z wakacyjnych przygód?? to jest porządny ośrodek żydowski więc standard jest spoko.

Proszę zabrać dowody osobiste lub inne dokumenty potwierdzajace tożsamość. To tylko formalność ale zostaniemy spisani.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9274
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

bobby-x pisze: ....mnóstwem Baloników, miejsca do tańczenia na około 50? par...
i wszystkie są podobne do tego radiowego? :wink: :P
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9274
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

ku3a pisze:Kazdy kto osobiscie nie zglosil, ze obiadu nie je, jest policzony jako chetny.
tak właśnie, nie zgłosiłam sie... ale i tak chcę wszystkie posiłki, które bierzesz pod uwage :)
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

ku3a pisze:Kolejna rzecz... Spotkanie bedzie w miare uroczyste, wiec dobrze by bylo dostosowac rowniez nasze stroje. Nie mowie, zeby panowie zakladali krawaty, ale przynajmniej, zeby nie byly to jakies znoszone t-shirty :-).
a o kobietach nic :wink: . suknie wieczorowe? :wink: (w związku z kolorystyką miejsca proponuje w tonacji czerwonej :D )
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

neon.ka pisze:a o kobietach nic :wink: .
;-)
no nie wiem, wedlug uznania.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Plan na piatek:

Kiefer, Wojtek, Megalomaniac - spotykamy sie o 18.40 na peronie na ktory o 18.50 ma przyjechac IC z Krakowa. Kolejno czekamy na:
- 18.50 - jblaminsky
- 19.01 - Martyr i Yacy
- 19.10 - Gary i kajman
W miedzyczasie mam nadzieje dolaczy do nas dominik_fi a takze jotem3 da znac gdzie jest i jak sie moze z nami umowic.
Jesli sie uda, wyruszycie z dworca Srodmiescie pociagiem o 19.21 pod kierownictwem Kiefera. Jedziecie do Śródborowa i tam odbiera Was z dworca Bobby-eks. Ja jade z Wami, ale tylko do stacji Warszawa Wschodnia. Tam wysiadam i czekam na adr'a. Razem staramy sie zlapac pociag za godzine. Jak sie nie uda, to jeszcze za godzine.
Jesli sie nie uda na Srodmiesciu wsiasc na ten 19.21, to o 20.21 wyruszamy wszyscy razem. Jesli adr dolaczy do nas na Wschodnim, to full ekipą jedziemy zainaugurowac IV zlot. Jesli nie uda mu sie zlapac naszego pociagu, to ja wysiadam i dołączamy do Was po godzinie.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9274
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

neon.ka pisze:a o kobietach nic :wink:
no własnie :wink:
neon.ka pisze:suknie wieczorowe? :wink:
Neon.ko, myśle, że tak chyba mogłybyśmy odstraszyć Niedźwiedzia....
zreszta - taki strój jak na bal... to chyba ten sam poziom elegancji co garnitur czy smoking w męskim wydaniu...

ale kto wie, moze to ja sie mylę :wink:
Ostatnio zmieniony czw gru 13, 2007 9:57 pm przez Martyr, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9274
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

ku3a pisze:Jesli sie uda, wyruszycie z dworca Srodmiescie pociagiem o 19.21
w takim razie myśle, ze trzebaby wczesniej kupić bilety, hmm?
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

Czy potrzebne są śpiwory?
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

nie sa potrzebne
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

Martyr pisze:
neon.ka pisze:suknie wieczorowe? :wink:
Neonk.ko, myśle, że tak chyba mogłybyśmy odstraszyć Niedźwiedzia....
Martyrko, no jakby tak popatrzeć na godzinę spotkania z Niedźwiedziem, to w suknie wieczorowe powinnyśmy się raczej ubrać do Balonika :wink: [no i w sumie cały czas mówicie o tej wspomnianej przez niego kolacji przy świecach, więc w sumie to wszystko na rzeczy jak najbardziej :D ]. tak więc ja tak sobie tylko zażartowałam :) .
Martyr pisze:zreszta - taki strój jak na bal... to chyba ten sam poziom elegancji co garnitur czy smoking w męskim wydaniu...
no Ku3a pisał tylko o krawatach, więc nic nie wiadomo, może to będą smokingi o takim trochę obniżonym standardzie :wink: .
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

ku3a pisze:- 19.10 - Gary i kajman
To może byśmy zrobili tak jak Kiefer pisał, że wysiadamy w Otwocku i czekamy 15 minut na Wasz pociąg. Wtedy Wy będziecie mieli 20 minut na przesiadkę i bez zbędnego pośpiechu przejdziecie na Warszawę Śródmieście.
No chyba, że byłyby opóźnienia pociągów innych zlotowiczów to najwyżej dałbyś nam znać smsem. Wtedy wysiądziemy na centralnym i poczekamy z Wami na ten o godzinę późniejszy.
Awatar użytkownika
adr
Posty: 5019
Rejestracja: sob sie 19, 2006 6:59 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: adr »

ku3a pisze:Plan na piatek:

Kiefer, Wojtek, Megalomaniac - spotykamy sie o 18.40 na peronie na ktory o 18.50 ma przyjechac IC z Krakowa.
...
Tam wysiadam i czekam na adr'a.
...
To dobry plan. Tylko że znowu namieszam, bo jadę jednak wcześniej :P , będę zgodnie z rozkładem o 18:30 na Centralnym. Jakby co to dajcie mi znać na którym peronie będziecie o 18.40.
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

Na wszelki wypadek wrzucam swoje zdjęcie(znalezione na szybko)
http://img158.imageshack.us/img158/5662/pb284659xk7.jpg
Będę miał ubraną beżową kurtkę oraz będę miał beżowo-zielono-czarny plecak.
ku3a pisze: Co sobotni zlotowicze sądza o tym, zebysmy umowili sie o 11.45 na peronie na ktory przyjedzie pociag z Gliwic, ktorym bedzie jechac Jopkolog? Wtedy poczekalibysmy jeszcze na Robinsona dojezdzajacego z dworca Zachodniego i ew. na neon.kę, jesli nie zdazylaby na 11.45. Moze byc? No chyba ze jeszcze w miedzyczasie znajdziemy inne polaczenie ze Srodborowa.
Ok. Wiadomo, który to jest peron?
Zablokowany