...I już po zlocie (opinie i wrażenia)

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

szakal35 pisze:
tadzio3 pisze:A moja kondycja bardzo słaba... Po kilku piwach szybko się męczyłem.[/size]
Słaba? Moim skromnym zdaniem była świetna. Ja po krótkim czasie nadawałem się tylko na bramkę :D
Kiedys potrafiłem grac tak przez dwie godziny non stop, a teraz po 10 minutach musiałem robić odpoczynek i tak kilka razy. Piwka tez zrobily swoje, bo po jakims czasie czułem jak buzuje mi w żołądku :wink:
Awatar użytkownika
1981
Posty: 4205
Rejestracja: czw sty 26, 2006 11:27 pm
Lokalizacja: Hangzhou

Post autor: 1981 »

tadzio3, fajnie zaciągasz słowa! ech, ten wschodni akcent! Urocze! 8)

Ku3a.. dzięki za pozdrowienia! Świetna sprawa!
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

1981 pisze:tadzio3, fajnie zaciągasz słowa! ech, ten wschodni akcent! Urocze! 8)
W końcu jestem rodowity Podlasianin :lol: Sam tego nie słyszę.

A co do Twojej osoby, zastanawialiśmy się co musiałoby się stac, abyś był na zlocie. Odpowiedź była jedna. Zlot musiałby odbyc się w Chinach. :wink:
Aro
Posty: 6086
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Post autor: Aro »

Dzieki za pozdrowienia ! Jak wspomnieliście nie możecie dużo mówić ale chociaż odpowiedzcie na podstawowe pytanie: Czy lista będzie trwac ? :wink:
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4972
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Post autor: Artur »

ku3a pisze: Byli kibice z wlasnej roboty atrybutami kibica, byli fotoreportezy, byly okrzyki zagrzewajace zawodnikow do gry - czegoz chciec wiecej w trakcie meczu :-).
no to ominęła mnie cała sława :)
dodam jeszcze ze musialem czekac na kolege pół godziny bo mu sie brama wyjazdowa zablokowała :lol:
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

z kondycja kazdy byl na bakier, ale dzieki temu byly rowne szanse :-D
potwierdzam, ze tadzio3 trafil jednego karnego i to jako pierwszy.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

ku3a pisze: potwierdzam, ze tadzio3 trafil jednego karnego i to jako pierwszy.
Jak można było o tym zapomnieć. :o
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Aro pisze:Dzieki za pozdrowienia ! Jak wspomnieliście nie możecie dużo mówić ale chociaż odpowiedzcie na podstawowe pytanie: Czy lista będzie trwac ? :wink:
mysle, ze to mozemy zdradzic - Lista bedzie trwac! :-)
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

ku3a pisze:
Aro pisze:Dzieki za pozdrowienia ! Jak wspomnieliście nie możecie dużo mówić ale chociaż odpowiedzcie na podstawowe pytanie: Czy lista będzie trwac ? :wink:
mysle, ze to mozemy zdradzic - Lista bedzie trwac! :-)
Jako pierwsza pytała już o to Kanclerz Merkel, bodajże tydzień temu podczas listy. ;)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9274
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

ku3a pisze:Byli kibice z wlasnej roboty atrybutami kibica, byli fotoreportezy, byly okrzyki zagrzewajace zawodnikow do gry - czegoz chciec wiecej w trakcie meczu :-).
jak było widać światowy poziom meczu pod każdym względem (nie pomijając świetnej gry) :D :P :wink:
Ostatnio zmieniony pn wrz 24, 2007 12:32 pm przez Martyr, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9274
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

ku3a pisze:to co Martyrka przygotowala nam jako niespodzianke i pamiatke ze zlotu jest po prostu genialne!!
tadzio3 pisze:Zgadzam się! Bedzie to najsympatyczniejsza pamiątka po zlocie wraz z płytą z podpisem Pana Marka i singlem Muse.
Cieszę się przeogromnie że Wam się podoba :D
ku3a pisze:Tylko ze w koncu nie dowiedzialem sie jakie postacie sa tam przedstawione :-).
hmm, moze nie wszyscy sa do siebie podobni, nie było łatwo wydłubac takie małe twarze :wink: ale niektórych pewnie po charakterystycznych cechach mozna rozpoznac
tadzio3 pisze:Martyrka minęła się z powołaniem.
być może.... who knows...? :wink:
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Yacy pisze:To może ja jeszcze uzupełnię wyniki Konkursu rzutów karnych:
1. Ku3a - 2
1. Szakal35 - 2
3. Bobby - 1 - Bobby chyba strzelił tylko w meczu, ale dopóki ktoś nie potwierdzi o tak zostawiam.
3. Gary - 1
3. Tadzio - 1
6. Adr - 0
6. Yacy - 0
A ja nie brałem udziału w strzelaniu karnych. W meczu najpierw bramkarzyłem, potem grałem (trochę oszołomiony i to nie piwem), a potem sklep miał bć otwarty do 18, więc trzeba było pójść uzupełnić stan zaopatrzenia w najważniejszy (dla większości) napój zlotowy.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

kajman pisze:potem grałem (trochę oszołomiony i to nie piwem)
czym, sufitem? ;-)
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Robinson pisze:
ku3a pisze:
Aro pisze:Dzieki za pozdrowienia ! Jak wspomnieliście nie możecie dużo mówić ale chociaż odpowiedzcie na podstawowe pytanie: Czy lista będzie trwac ? :wink:
mysle, ze to mozemy zdradzic - Lista bedzie trwac! :-)
Jako pierwsza pytała już o to Kanclerz Merkel, bodajże tydzień temu podczas listy. ;)
Dzwoniła własnie Angela Merkel potwierdzając swoją troskę o Liste. Choc była przekonana, ze Lista nie umrze - jest łasa na wszelką wiedzę w tej marerii

Teraz leci wypełniac papierzyska na studia. Hehe

Do nasłuchania
pbd2
Posty: 1294
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pbd2 »

Niestety, zlot w tym roku jeszcze nie dla mnie, bo w tym tygodniu za dużo na mojej głowie (przeprowadzka do Lublina, składanie szafek kuchennych w tymże mieście, potem jeszcze obrona pracy magisterskiej itp.), więc pozostaje mi pogratulować wrażeń tym, którzy byli. To fantastyczne, że Lista będzie trwać. Myślę, że to wszystko dzieki słuchaczom tak wiernym, jak ci, którzy w piątek byli w Poczekalni, a później na Zlocie. Bez Was by tej Listy pewnie już dawno nie było. W końcu już w 1991 były przymiarki, żeby ten kram zamknąć.
Mam tylko cichą nadzieję, którą pozwolę sobie wyrazić, że to będzie nadal Lista wieczorna, a nie poranna... Nawet, jeśli to Balonik zostałby jej stałym prowadzącym.
Awatar użytkownika
adr
Posty: 5019
Rejestracja: sob sie 19, 2006 6:59 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: adr »

Było fantastycznie, genialnie, wspaniale, cudownie, rewelacyjnie, zajedwabiście itp. itd... czyli mówiąc w skrócie całkiem znośnie. :wink: :lol:
Więcej napiszę później, bo ciągle jeszcze jestem pod wrażeniem spotkania "ducha" i w ogóle całego tego zlotu. :D
Dziekuję organizatorom i zlotowiczom za ten piękny weekend. Aby do czwartego zlotu - w jeszcze większej grupie!
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

no żesz, absolutnie nie mam czasu tego przeczytać wszystkiego... a tak bardzo chcę:)
do weekendu chyba zaczekać muszę. a do weekendu to pewnie tu przybędzie słów tyle, że z pół dnia mi się zejdzie;)

[tak... myślę, że na 4 zlot już będę bardziej zdecydowana:)]
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22022
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

właśnie słucham genialnego utworu!!! Jego tytuł to LP3_1338_1 (21.09.2007) :-) Jest tam wszystko: radość, smutek, momenty poważne, śmieszne i zmuszające do refleksji... Autor tego "kawałka" - Piotr Baron - normalnie jest geniuszem :-)

Ale właściwie wszedłem tu aby napisać, że przeglądam zdjęcia i je zachomikuję (udostępnię pewnie dopiero jutro), ale aby zaostrzyć apetyty umieszczem link do relacji z meczu. Jest to minutka z meczu, ale udało mi sie uchwycić jedną z bramek!!! :-) Bramkę strzelił Gary przy asyście Adra. Filmik jest w formacie mov i ma 5,3 MB. Życzę dużo wrażeń :-)

MECZ
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

:D a ja w tej akcji akurat wyraznie zbieralem sily na nastepne :lol:
czekam na zdjecia! :-)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9274
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Yacy pisze:MECZ
Głupie pytanie - jaki program to otwiera...? ja znów mam z tym problem
Chyba przeniose plik na innego kompa.... może się uda.. :roll:
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

u mnie tez nie poszlo na jednym odtwarzaczu, ale juz Real Player łyknął
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

No tak, to jest format mov, którego nigdy nie lubiłem, ale Real Player zawsze mam w zanadrzu na tego typu formaty.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22022
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

no niestety taki format mam z aparatu, a nie mam programu aby je przekonwertować na avi. :-( Chyba że cos ściągnę to wkleje jeszcze inny format.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9274
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Mi przez przypadek też się cos filmowego (troszke krótkie) nagrało :P
Poznajecie ten głos który słychać w tle?
http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Martyr
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22022
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

własnie skończyłem chomikować i rozesłałem info do zainteresowanych czyli do wszystkich którzy byli na Zlocie nr 3. Jeśli ktoś nie dostał informacji to proszę o kontakt. Na pewno wiem że niektóre osoby dostały informację dwa razy, wiec mogło sie też zdarzyć odwrotnie :-)
Zablokowany