...I już po zlocie (opinie i wrażenia)

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

...I już po zlocie (opinie i wrażenia)

Post autor: tadzio3 »

Postanowiłem otworzyć nowy wątek dotyczący refleksji, opinii, wrażen już po zlocie. Poprzedni temat dotyczył bardzo organizacyjnych spraw, a tutaj powinno bć miejsce na pogaduchy minionego zlotu. Na moją relacje trzeba poczekać. Muszę na razie ochłonąć i zabrać sie za odkręcanie nieoczekiwanego dłuższego pobytu na zlocie...
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

a malo brakowalo, zeby pobyt byl jeszcze dluzszy ;-)
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

ku3a pisze:a malo brakowalo, zeby pobyt byl jeszcze dluzszy ;-)
Oj tak. Dobrze, ze zdążyliliśmy z Adr na pociąg. Gdybym sie spóźnił oznaczało by to, że najprawdopodobniej nocowałbym w Białymstoku.
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

a czy czekalaby tam na Ciebie pizza o smaku prawie do wyboru, do koloru? :D
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

ku3a pisze:a czy czekalaby tam na Ciebie pizza o smaku prawie do wyboru, do koloru? :D
Niestety raczej nie, no chyba żebym zamówił.
A tak pizze nawet następnewgo dnia jadłem i to dwa smaki. :)
kajman
Posty: 64156
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Ja też zdam relację za jakiś czas, bo teraz to wychodzi ze mnie zmęczenie. Wróciłem najpóźniej ze wszystkich po przygodzie z PKS-em, po której nie zdążyłem na ten pociąg, którym chciałem jechać.
Ale napiszę. Ten zjazd odbierałem nieco inaczej niż poprzedni, ale równie fantastycznie.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

kajman pisze:Wróciłem najpóźniej ze wszystkich po przygodzie z PKS-em, po której nie zdążyłem na ten pociąg, którym chciałem jechać.
Ale napiszę.
To wszystko przez kierowców autobusów. Wczoraj jeden się spóźnił i nie dojechałem na pociąg o czasie, a dzisiaj nie zatrzymał się nam, co juz było totalnym przegięciem.
grzes

Post autor: grzes »

Mimo ze Lesna Polane opuscilismy wczoraj, to do domu dotarlem dzisiaj o 18.30. Te spoznienia pewnie byly przez maraton warszawski, ktory dzisiaj tez nas malo nie przyblokowal. Do zainteresownych zdjecia podesle jutro bo mam jeszcze tydzien wolnego :D
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

to lepiej, zeby to byl tydzien szybkiego, bo jestem strasznie ciekaw tych zdjec! :D
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Ja też jestem ciekawy, jak również zapewne każdy inny zlotowicz.
grzes

Post autor: grzes »

to lepiej, zeby to byl tydzien szybkiego
Pytanie nr.1 o co chodzi z tym szybkim tygodniem
I musze cie zmartwic Ku3o na moim aparacie ciebie nie ma :(
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

grzesost pisze:
to lepiej, zeby to byl tydzien szybkiego
Pytanie nr.1 o co chodzi z tym szybkim tygodniem
hmm...
pytanie nr 0 - o co chodzi z tym wolnym tygodniem? :P
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Ja zamiast zdrzemnąć sie chwilę wertuję forum oraz słucham ostatniego notowania z tym, że pierwsza godzina razy dwa :)
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

jednak tez sie nie zdrzemnalem. Pomyslalem, ze raczej doczekam gdzies do 23.00 i po prostu padne. Ale jeszcze musze zrobic moja liste i zapostowac ja na mychę :-).
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9269
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

ku3a pisze:a malo brakowalo, zeby pobyt byl jeszcze dluzszy ;-)
dokładnie :) nawet zastanawialiśmy się z Szakalem czy wskutek spóźnienia na 2 pociągi, nie przedłużyć o 1 dzień zlotowania :P
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

No tak, a później byście stwierdzili, że skoro następna lista już za cztery dni to po co w ogóle wracać. :)
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4969
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Post autor: Artur »

Wydawało by się że powinienem wrocic jako jeden z pierwszych, wyrwany niespodziewanie z tak dobrze zapowiadajacego sie meczu, ale jestem dopiero teraz w domku, pełen wrażeń, podbudowany tym, że sa jeszcze na świecie ludzie którzy potrafia robic coś dla innych zupełnie bezinteresownie.
P.S. jakim wynikiem zakończył sie meczyk?
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Artur pisze:P.S. jakim wynikiem zakończył sie meczyk?
Poproszę o następne pytanie. :lol:
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

to moze ja odpowiem :-P
pomimo powaznego oslabienia druzyny, kiedy to musiales juz sie z nami pozegnac, udalo nam sie cos tam jeszcze strzelic, nic nie stracic i koniec koncow wygrac spotkanie :-). Wiec mozesz sie czuc zwyciezca :-). Zreszta Bobby dal bardzo dobra zmiane. A potem jeszcze ze 2 mecze zagralismy, no i na koniec byl konkurs rzutow karnych :-).
Byli kibice z wlasnej roboty atrybutami kibica, byli fotoreportezy, byly okrzyki zagrzewajace zawodnikow do gry - czegoz chciec wiecej w trakcie meczu :-).
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

Proponuję fotki podesłać ostatecznie do mnie (jeśli paczka duża, to poprzez jakieś ,,wrzuty'' typu chomik czy rapid) — wzorem lat ubiegłych najpierw wystawię tylko dla zainteresowanych, uczestników Zlotu (do ewentualnego ocenzurowania), a potem upublicznione zostaną dla ogółu naszego Forumowego społeczeństwa.

Dzięki za wspólnie spędzony czas, i za piękny ,,dzieworyt''! Brawo Martyrka — jakież to talenty jeszcze odkryjemy w naszej gromadzie?
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

to co Martyrka przygotowala nam jako niespodzianke i pamiatke ze zlotu jest po prostu genialne!! Tylko ze w koncu nie dowiedzialem sie jakie postacie sa tam przedstawione :-).
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

To może ja jeszcze uzupełnię wyniki Konkursu rzutów karnych:
1. Ku3a - 2
1. Szakal35 - 2
3. Bobby - 1 - Bobby chyba strzelił tylko w meczu, ale dopóki ktoś nie potwierdzi o tak zostawiam.
3. Gary - 1
3. Tadzio - 1
6. Adr - 0
6. Yacy - 0

Wszystkie karne bronił Ku3a, a Ku3a strzelał po kolei każdemu z nas. Mi się udało obronić bo ... trafił we mnie :lol: :lol: :lol:
100% pewności mam przy pozycjach nr 1 i ... swojej, a Bobby, Gary i Adr - tu może być ew. pomyłka :oops: Na pewno było tak, że po dwie osoby strzeliły 2, 1 i 0 bramek. Jakby ktoś z zainteresowanych mógł potwierdzić lub zaprzeczyć, byłbym wdzięczny.

EDIT: no to teraz juz nie jestem niczego pewien... A wydawało mi się że browarki nie działają :wink:
Ostatnio zmieniony pn wrz 24, 2007 12:41 pm przez Yacy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Nie zapomniałeś przypadkiem o mnie? :wink:
Miałem jedną bramke na koncie i to jako pierwszy pokonałem niezwyciężonego Ku3ę. :)

Co do wcześniejszych meczów, to dwa razy byłem w drużynie przegranej, raz w zwycięzkiej, jako reprezentacja podlasia z Adr. 8)
A moja kondycja bardzo słaba... Po kilku piwach szybko się męczyłem.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

ku3a pisze:to co Martyrka przygotowala nam jako niespodzianke i pamiatke ze zlotu jest po prostu genialne!.
Zgadzam się! Bedzie to najsympatyczniejsza pamiątka po zlocie wraz z płytą z podpisem Pana Marka i singlem Muse.
Martyrka minęła się z powołaniem.
szakal35
Posty: 1019
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 11:36 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 856
Lokalizacja: Reda

Post autor: szakal35 »

tadzio3 pisze:A moja kondycja bardzo słaba... Po kilku piwach szybko się męczyłem.[/size]
Słaba? Moim skromnym zdaniem była świetna. Ja po krótkim czasie nadawałem się tylko na bramkę :D
Zablokowany