3 ZLOT FORUM LP3 21-23 WRZEŚNIA 2007!!!

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9272
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

3 ZLOT FORUM LP3 21-23 WRZEŚNIA 2007!!!

Post autor: Martyr »

Witajcie wszyscy bywalcy forum lp3 :)
Drugi zlot naszego forum był tak niepowtarzalny i fantastyczny i co tu duzo gadac - po prostu genialny, że chciałoby się go powtórzyć....:P. Z wypowiedzi w temacie o drugim zlocie wnioskuję że to nie tylko moje zdanie :wink: Wielu z nas pewnie zastanawia się kiedy odbędzie się III zlot forumowiczów lp3... Czy można brać pod uwagę wrzesień tego roku? (myślę że to byłby dobry termin bo urlopy już raczej się kończą a studenci jeszcze mają wakacje). Więc proszę zainteresowanych - wypowiedzcie się. A tych co nie byli na drugim zlocie, zapraszam do lektury tematu o poprzednim zlocie. Przekonajcie się jak bylo rewelacyjnie.... :D

P.S. Gary, moze bedzie okazja wypic piwo z Kajmanem :wink:
Ostatnio zmieniony śr sie 29, 2007 9:21 pm przez Martyr, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Jeśli wszystko się zgra tak jak bym chciał, to na pewno przyjadę. :)
Termin na dzień dzisiejszy mi odpowiada.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

We wrzesniu to nawet i mi udałoby się może przyjechac gdyby to był weekend.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9272
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

tadzio3 pisze:We wrzesniu to nawet i mi udałoby się może przyjechac gdyby to był weekend.
mysle ze wlasnie weekend wchodzi w gre. Oba poprzednie zloty odbywaly sie w weekendy. Jakzeby tak byc na zlocie i nie wpasc do Radia na lp3? :wink:
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

oczywiscie, ze to bedzie weekend, bo kiedy indziej.
moze w takim razie niech kazdy napisze w ktory wrzesniowy weekend moze, a w ktory nie i wybierzemy zwycieski weekend ;-). Mi nie za bardzo pasuje pierwszy weekend (08-09.09).
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

ku3a pisze:Mi nie za bardzo pasuje pierwszy weekend (08-09.09).
To jest chyba drugi weekend. :P
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Na dzień dzisiejszy to każdy weekend pasuje, ale równie dobrze moze nie pasować. Po prostu jeszcze nieczego wiem. Wróć! 8 września chyba jakieś wesele mam... więc pewnie trzeba bedzie pójść 8)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9272
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

tadzio3 pisze:Na dzień dzisiejszy to każdy weekend pasuje
u mnie tak samo :)
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Myślę, że druga połowa września byłaby "Akurat" :)
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Robinson pisze:
ku3a pisze:Mi nie za bardzo pasuje pierwszy weekend (08-09.09).
To jest chyba drugi weekend. :P
:D
na poczatku mi sie wydawalo, ze ten weekend wypada 06-07.09, wiec bylby pierwszy, ale upewnilem sie w kalendarzu, ze to jest 08-09.09 i tak napisalem, ale nie zupdatowalem swoich danych co do tego ktory to jest z kolei weekend we wrzesniu :-P.
tak wiec poprawka - ja na 100% nie moge w weekend 01-02.09 i raczej nie za bardzo mi pasuje w weekend 08-09.09.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22018
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

Czy ma jeszcze szanse na odbycie się ? Wcześniej nie zabierałem głosu bo pewnie do połowy październik będę mocno zajety nawet w weekendy i wyjazd na właściwie trzy dni nie ma szans...
Przyszło mi do głowy coś takiego, tylko nie mam zupelnie pojecia czy to moze sie udać. no i nie wiem (a moze wiem :-) ) kto mógłby spróbować to zorganizować... Chodzi o spotkanie z Panem Markiem. Godzinka, dwie w czasie zlotu... nie mam pojecia co Pan Marek będzie robił do stycznia, czy wogóle miałby chęć na takie spotkanie, nie mam też pojęcia czy na takie spotkanie poza radiem miałby ochotę wcześniej jak jeszcze był w PRIII...
nie wiem czy to ma sens i szansę powodzenia. Wpadło mi do głowy i siedziało pare godzin wiec postanowiłem to wyrzucić. I tyle...

Szkoda ... :-(
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22018
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

oczywiście w takim przypadku czas bym musiał znaleźć...

Szkoda ... :-(
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Martyr pisze:mysle ze wlasnie weekend wchodzi w gre. Oba poprzednie zloty odbywaly sie w weekendy. Jakzeby tak byc na zlocie i nie wpasc do Radia na lp3? :wink:
:-(

dla mnie osobiscie sytuacja ze zlotem sie nie zmienila. Wciaz tak samo mocno chcialbym, zeby sie odbyl, a kto wie, moze teraz nawet jeszcze mocniej. Mozemy pokazac, ze dla nas Lista jest ponadczasowa.
Awatar użytkownika
Campari
Posty: 2484
Rejestracja: pt lut 24, 2006 10:56 pm
Kontakt:

Post autor: Campari »

na dzien dzisiejszy jestem chetny, tylko nie wiem czy praca nie stanie w tym na przeszkodzie. jezeli bede mial wolny weekend wrzesniowy to bardzo chetnie bym sie z Wami spotkal :D jezeli chodzi o pazdziernik i pozniej to w ogole odpada, bo zaczynaja sie studia...
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Campari pisze:na dzien dzisiejszy jestem chetny, tylko nie wiem czy praca nie stanie w tym na przeszkodzie. jezeli bede mial wolny weekend wrzesniowy to bardzo chetnie bym sie z Wami spotkal :D jezeli chodzi o pazdziernik i pozniej to w ogole odpada, bo zaczynaja sie studia...
A co? Będziesz studiował zaocznie? :wink:
Awatar użytkownika
Campari
Posty: 2484
Rejestracja: pt lut 24, 2006 10:56 pm
Kontakt:

Post autor: Campari »

Gary pisze:A co? Będziesz studiował zaocznie? :wink:
tiaaa :/ no coz geniuszem nie jestem, ale i studia zaoczne jakie sobie wybralem maja wysoki poziom (Wyzsza Szkola Dziennikarska :wink: ), zajecia prowadza tam dosc znani dziennikarze (Jaroslaw Gugala, Jacek Moskwa, Jerzy Korejwo, Joanna Siedlecka), ale nie tylko i ogolnie wydaje mi sie, ze dobrze mnie przygotuja do zawodu i to ja w przyszlosci bede wsród ludzi sprawujacych IV Wladze :wink:
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Campari pisze:
Gary pisze:A co? Będziesz studiował zaocznie? :wink:
tiaaa :/ no coz geniuszem nie jestem, ale i studia zaoczne jakie sobie wybralem maja wysoki poziom (Wyzsza Szkola Dziennikarska :wink: ), zajecia prowadza tam dosc znani dziennikarze (Jaroslaw Gugala, Jacek Moskwa, Jerzy Korejwo, Joanna Siedlecka), ale nie tylko i ogolnie wydaje mi sie, ze dobrze mnie przygotuja do zawodu i to ja w przyszlosci bede wsród ludzi sprawujacych IV Wladze :wink:
Ja też studiowałem zaocznie i nie uważam się za magazyniera gorszego sortu :wink:
Tylko nie wiem czy w dzisiejszych czasach nie lepsza dla Ciebie byłaby "Wyższa Szkoła Kultury Medialnej". Przynajmniej mógłbyś z Kajmanem na piwo chodzić. :wink:
Awatar użytkownika
Campari
Posty: 2484
Rejestracja: pt lut 24, 2006 10:56 pm
Kontakt:

Post autor: Campari »

Gary pisze:Tylko nie wiem czy w dzisiejszych czasach nie lepsza dla Ciebie byłaby "Wyższa Szkoła Kultury Medialnej". Przynajmniej mógłbyś z Kajmanem na piwo chodzić. :wink:
a co, On jest tam wykladowca? :D toz to ta slawna szkola tego-ktorego-imienia-nie-lubie-wymawiac w Toruniu! chyba ze mowimy o czyms innym?
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Campari pisze:
Gary pisze:Tylko nie wiem czy w dzisiejszych czasach nie lepsza dla Ciebie byłaby "Wyższa Szkoła Kultury Medialnej". Przynajmniej mógłbyś z Kajmanem na piwo chodzić. :wink:
a co, On jest tam wykladowca? :D toz to ta slawna szkola tego-ktorego-imienia-nie-lubie-wymawiac w Toruniu! chyba ze mowimy o czyms innym?
O tym samym mówimy. Z tego co wiem to na szczęście Kajman nie ma z tym nic wspólnego, tylko mieszka w tym samym mieście.
Awatar użytkownika
Campari
Posty: 2484
Rejestracja: pt lut 24, 2006 10:56 pm
Kontakt:

Post autor: Campari »

Gary pisze:O tym samym mówimy. Z tego co wiem to na szczęście Kajman nie ma z tym nic wspólnego, tylko mieszka w tym samym mieście.
heh, to dobrze, bo juz sie balem, ze kajman wpadl w sidla Sami-Wiecie-Kogo :wink:

tak wiec przez studia zaoczne biore pod uwage tylko wrzesien, najlepiej jego druga polowe, no chyba ze reszta uzna inaczej, a ja nie chce przegapic kolejnego zlotu :wink:
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9272
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

ku3a pisze:dla mnie osobiscie sytuacja ze zlotem sie nie zmienila. Wciaz tak samo mocno chcialbym, zeby sie odbyl, a kto wie, moze teraz nawet jeszcze mocniej. Mozemy pokazac, ze dla nas Lista jest ponadczasowa.
bardzo się cieszę że tak jest, właściwie obawiałam się że ze zlotu wyjdą nici
Yacy pisze:Chodzi o spotkanie z Panem Markiem. Godzinka, dwie w czasie zlotu...
Heh, bardzo ciekawy pomysł, ale powiem że ktoś już o tym myślał (co by tu zrobić żeby przebić genialność drugiego zlotu....) może sam się przyzna... :wink:
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9272
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

I jeszcze jedno... kontaktowałam się z Bobbym pytając o możliwość odbycia się trzeciego zlotu we wrześniu i napisał że przez następne pół roku będzie bardzo zajęty bo tworzy nową stronę internetową dla pttk-u oraz ze nie wie czy da radę podjechać na zlot nawet w okolicach Warszawy (chyba ze w sobotę po południu). Napisał to zanim dowiedzieliśmy się że Pan Marek odchodzi, więc nie wiem czy coś mogło się zmienić w tej sytuacji...
Stąd organizacja stoi pod znakiem zapytania...
Powstaje pytanie - jakie miasto wybrać na zlot? I kto by się podjął organizacji?
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Martyr pisze:Heh, bardzo ciekawy pomysł, ale powiem że ktoś już o tym myślał (co by tu zrobić żeby przebić genialność drugiego zlotu....) może sam się przyzna... :wink:
wtedy okolicznosci byly zupelnie inne :(
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9272
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

ku3a pisze:wtedy okolicznosci byly zupelnie inne :(
wiem :cry:
kajman
Posty: 64176
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Na zlot to ja oczywiście tak. Miejsce musi być oczywiście blisko W-wy, najlepiej w niej, bo w piątek trzeba zaliczyć listę.
Zablokowany