3 ZLOT FORUM LP3 21-23 WRZEŚNIA 2007!!!

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9276
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

ku3a pisze:
Robinson pisze:Właśnie zwróciłem uwagę na datę zlotu nr 3 i widzę, że w zasadzie jest on w tym samym terminie co zlot nr 1 (nie licząc przesunięcia o 1 dzień).
A zatem III zlot odbywa się w pierwszą rocznicę zlotu nr 1.
ha! tak mi sie wydawalo, ze jakos podobnie to wypada, ale w koncu zapomnialem to sprawdzic. A wiec bedzie co swietowac :-).
Zauważyłam to zaraz jak ustaliliśmy termin III zlotu :)
ku3a pisze:Kolejna dobra wiadomosc - mam nadzieje, ze wszystko ulozy Ci sie tak jak trzeba i dasz rade przyjechac, poniewaz udalo sie zalatwic dostawke :-). Nie wiem czy to bedzie tak komfortowe jak normalne lozko, ale na pewno lepsze to niz spiworki ;-). Jakby tego bylo malo, to jest jeszcze jedna dobra wiadomosc - juz w piatek dolaczy do nas JaceK, z czego bardzo sie ciesze.
Fajnie :) Grono zlotowiczów coraz bardziej się rozrasta..., a z każdym kolejnym zlotem przybywa zlotujących...:D
ku3a pisze:W piatek bedziemy na miejscu po 23.00, wiec kolacji juz nie bedziemy miec, ale nie ma problemu, zebysmy sami cos sobie zrobili. Bedziemy mogli zagotowac (zaparzyc ;-) ) wode i skorzystac z naczyn. Trzeba tylko bedzie zrobic zakupy przed pojsciem na Mysliwiecka.

Super :!: :P To prawie jak w domu :wink:
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9276
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

j64 pisze:Przepraszam, znalazłam pozostałych "zlotowiczów". Po tych zdjęciach również możecie się poznać na dworcu.
w archiwum lp3 jest ich znacznie więcej i są kolorowe :P
j64
Posty: 176
Rejestracja: pt sie 03, 2007 2:39 pm
Lokalizacja: LUBLIN

Post autor: j64 »

Tak, ale te w książce są podpisane i dlatego wiem kto jest kto.
A poza tym chyba robiłaś się Martyrko na bustwo, bo się dzisiaj jeszcze nie odzywałaś. :)
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

ku3a pisze:Kolejna dobra wiadomosc - mam nadzieje, ze wszystko ulozy Ci sie tak jak trzeba i dasz rade przyjechac, poniewaz udalo sie zalatwic dostawke :-).
Ponieważ byłbym na Myśliwieckiej dopiero ok. 20:00, więc w kontekście tego co mówił dziś Baron (o gościach w trakcie poczekalni), to jednak tym razem z żalem odpuszczę zlot.
Ale już piszę się na zlot nr 4. Można? :)
grzes

Post autor: grzes »

Mamy przyjsc o 18.45 i wtedy z Balonikiem wszystko ustalimy.
W warszawie bedziemy ok.14 max. 15 zaparkuje w okolicach Myśliwieckiej (dojazd oblukany, gorzej z wyjazdem w stronę Sekocina:) i pojdziemy polazic. Spotkamy się w holu, bedziemy tam ok. 18.30
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Robinson pisze:Ponieważ byłbym na Myśliwieckiej dopiero ok. 20:00, więc w kontekście tego co mówił dziś Baron (o gościach w trakcie poczekalni), to jednak tym razem z żalem odpuszczę zlot.
Szkoda...

To znaczy, że pełnisz dyżur w znawcy? :wink:
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Gary pisze:To znaczy, że pełnisz dyżur w znawcy? :wink:
Nie mam wyjścia, chyba że ktoś z nowych uczestników mnie wyręczy. :)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9276
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

grzesost pisze:gorzej z wyjazdem w stronę Sekocina:)
bez obaw ;) Martyrka ma instrukcje jak tam dojechać...:) Warto jednak zaopatrzyć się w mapę stolicy :P
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9276
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

j64 pisze:A poza tym chyba robiłaś się Martyrko na bustwo, bo się dzisiaj jeszcze nie odzywałaś. :)
Powód mojego niepisania w tym temacie z rańca jest zgoła inny... Przygotowania do zlotu idą pełną parą i trzeba wszystkie śrubki podokręcać zebym była zadowolona :P
A na zrobienie sie na bóstwo (hmm, nie wiem czy tak bym to nazwała?) jest jeszcze chwilka czasu jutro z rańca ;)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9276
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

szakal35 pisze:Szakal w czerwonych spodniach przyjeżdża o 16:10 z Martyrką.
A Martyrka przybędzie w barwach depeszowych, of koz...:P

OK, to lecę się spakować do końca...:D

Przypominam wszystkim ze trzeba ze sobą zabrać DOWÓD TOŻSAMOŚCI!!!
Awatar użytkownika
adr
Posty: 5019
Rejestracja: sob sie 19, 2006 6:59 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: adr »

Ja przybywam podobnie jak tadzio3 o 16:30, jeśli pekape nie nawali.

Znaki szczególne mojej osoby:
okulary - są
strój wyjściowy - między innymi bluza polar szarawo-zielonkawa (kolor taki trochę khaki)
:)
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Jak już wspomniał Gary, poznacie Go po mnie, czyli jestem też 17.10. W związku z tym tadzio3 nie będzie mógł poznać zlotowiczów po mnie. :( A tak w ogóle to czy źle dedukuję, że on jedzie z adrem tym samym pociągiem? I tak sobie myślę, że skoro można załatwić dostawkę to może Aro by jednak pozlotował z nami. Mam też nadzieję, że na LP3 zawitają także neon i Miszon. :D
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

tez mam nadzieje na jakis znak-sygnal jeszcze
i oby Wasz pociag o 17.10 sie nie spoznil...
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

ku3a pisze:tez mam nadzieje na jakis znak-sygnal jeszcze
i oby Wasz pociag o 17.10 sie nie spoznil...
Poprzednio był punktualnie, więc może i tym razem.
Kiefer
Posty: 266
Rejestracja: sob sie 05, 2006 10:47 pm
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: Kiefer »

Chyba nie musze mowic, czym przyjade ;) Bede juz kolo 1320 na Centralnym, ale potem jeszcze maly skok-w-bok, wiec podejrzewam, ze dolacze miedzy 16 a 17, moze 1730.
Bede mial plecak w kolorach dolnoslaskich ;) czyli zolto-czarny i kurtke czerwono-szara, na sobie lub na rekach.

PS Info dla osob jadacych pociagami spolki Przewozy Regionalne [=osob, posp] i wracajacych w sobote:
jest mozliwosc powrotu gratis, trzeba jednak wejsc na odbywajace sie w Palacu Kultury Targi Turystyki i podstemplowac bilet kolejowy. Powrot moze odbywac sie wylacznie w przypadku podrozy ta sama droga. Szczegoly na stronie Targow [nie pamietam 8-(] i przewoznika [www.pr.pkp.pl]. Bilet na Targi kosztuje 12 pln, wiec sie chyba oplaca :)

Pozdro i sijusun! :)
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Godziny przyjazdow wygladaja tak:

Gary 17.10
kajman 17.10
tadzio3 16.30
grzesost 18.30
szakal35 16.10
Yacy ?
ku3a - juz na miejscu Wink
Martyr 16.10
Artur 12.00
Kiefer ~poludnie
adr 16.30
bobby-x 19.00 w piatek i 19.00 w sobote
Marcin B. 13.00 w sobote

Z tego wniosek, ze nie bedziemy robic wycieczki po miescie. Pierwsi przyjezdzaja Martyrka i Szakal, wiec bede na Was czekac na pieronie. Potem bedziemy ciagle powiekszajaca sie grupa przemieszczac sie po dworcu, by odbierac kolejnych zlotowiczow. Z Arturem dogadam sie osobno.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

A kto mi podpowie, ile się z Krakowa ,,pełza'' w piątkowy dzionek do Warszawy? Samochodem... gdzie pierwsze korki przed stolicą?
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22022
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

No ja zrobię wszystko aby być o 16.10, może mi się nie udać i wtedy będę musiał ... wykupić jeszcze jedną miejscówkę, bo na ten pociąg już mam ;-) Ale to nie ma znaczenia ... Obawiam sie tylko tego że jak zarwę nocke to będę jutro kimał :-)
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Jeszcze nie wiem jak bedę ubrany :wink: ale na pewno mało orginalnie i widocznie :wink:
Z Adr jadę najwyraźiej tym samym pociągiem, ale raczej nie zdąże poznać Go przed zlotem bo nie dawaliśmy sobie zadnych namiarów.
PS. Co się odwlecze, to nie uciecze :)
Na forum jeszcze zajrzę jutro rano w pracy. Więc jakby nowe wieści to pisać!
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

sie wie!
poki co nowe wiesci sa takie, ze moze juz ja zajme sie kupieniem rzeczy na kolacje, zebysmy nie mieli juz tego na glowie jak sie spotkamy. Tak wiec wezme ze 4 chleby, jakis ser, pasztet i co mi tam wpadnie w rece. I nie grymasic! :-P Ale browarami to juz pozniej bedziemy sie musieli zajac.
jszmiles
Posty: 296
Rejestracja: ndz maja 13, 2007 2:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jszmiles »

i wy wszyscy sie zwalicie do 3ki też? :shock: :D :P :lol:

bedzie milo i rodzinnie :D
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

pewnie, ze bedzie milo :-)
a Ty bedziesz miec becki od mychowiczów ;-)
jszmiles
Posty: 296
Rejestracja: ndz maja 13, 2007 2:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jszmiles »

od kogo??
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

mycha(rts) - juz zapomniales co to takiego? ;-)
jszmiles
Posty: 296
Rejestracja: ndz maja 13, 2007 2:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jszmiles »

a nie zapomnialem nawet ostatnio tam bylem. zobaczylem teksty w stylu "masz zjebany gust" i mi sie odechcialo dalszego czytania :)
Zablokowany