Krótko o zlocie!

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

kajman
Posty: 64156
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Krótko o zlocie!

Post autor: kajman »

Było rewelacyjnie!!!!!!!! :D :) :lol: :wink: :lol: :) :D A idąc po kolei.
1. O 19.45 w reżyserce naprzeciw Marka, dzieliła nas szyba.
2. Pierwsze rozmowy z Markiem o 20.
3. Od około 20.30 autografy, wspólne zdjęcia, rozmowy z Kazikiem, Muńkiem, Nowakiem, Kościkiewiczem, Anią (o jeszcze 1 za chwilę)... oraz Pierzastą, Helen, Wasowskim (może kogoś zgubiłem), a 4 osobom udało się wypić szampana z Markowskim.
4. Niedługo później byliśmy w studio i tak wchodziliśmy i wychodziliśmy z niego do 22 załapując się na autografy Niedźwiedzia (niektórzy po kilka).
5. Po 21 chyba większość nas słyszała.
6. Ok. 21.30 załapaliśmy się na znakomity tort bezowy.
7. Te sto lat tuż przed 22 to było nasze.
8. Kolacja o 0.30, bo wtedy ostatnie osoby (8 sztókuff) dotarło do Raju.
9. Chłonięcie wrażeń i rozmowy przy browarze lub bez do 5 rano.
10. Po śniadaniu (w powiększonym gronie) tak gdzieś o 11 pierwszy konkurs autorstwa bobby-xa (jak to odmieniać?)
11. Po obiedzie ok. 16.30 drugi konkurs ku3y. Gdybym wiedział, co będzie nagrodą, to stress nie pozwoliłby mi wygrać.
12. Muzyka, rozmowy i gdzieś pośrodku próba zjedzenia kolacji uwieńczona po wielu przeszkodach sukcesem. Czas trwania zależnie od wytrzymałości dyskutantów.
13. Rozjazdy, muzyka i ostatnie rozmowy.
14. Ok. 11.20 ostatnie niedobitki opuszczają miejsce zlotu.
Ogólnie dodam jeszcze, że gdybyśmy nie musieli wracać, to spędzilibyśmy tam jeszcze mnóstwo czasu. Było po prostu genialnie i w Trójce i potem.
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

wszystko napisane tak jak bylo :-).
proponuje, aby inni opisywali swoje odczucia w watku poswieconym II zlotowi. Lepiej, zeby wszystko bylo w jednym miejscu. Ciekaw jestem Waszych relacji glownie z tego powodu, ze nieraz toczylo sie kilka dyskusji naraz i nie sposob bylo byc jednoczesnie w kilku miejscach. Ciekaw jestem co mnie ominelo.
Zablokowany