XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: Yacy »

nic się nie dzieje. poza pandemią.
zaryzykuję stwierdzenie, że gdyby nie covid to teraz byśmy wspominali zlot, ewentualnie przygotowywali się do niego albo byli w drodze np. do Emowa.
oczywiście piszę za siebie.

podobnie z koncertem Katie, który nam dziś odwołali. powodem nie jest to, że już nie będzie w zestawie do głosowania ;-)
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: TStudent »

Yacy pisze: pt paź 02, 2020 5:32 pm nic się nie dzieje. poza pandemią.
otóż to, Jacku.
ale przecież jeszcze będzie pięknie, jeszcze przyjdzie maj. ;)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: Miszon »

Szczerze mówiąc nie wydaje mi się to jedynym powodem. We wrześniu życie toczyło się w miarę normalnie (pomijając sklepy). Gdyby była większa determinacja, to byśmy się pewnie spotkali, ale u mnie na przykład jej nieco nie było.
Czas będzie mijał, wiosną też będzie pandemia, jesienią też, a kolejną wiosną to może niektórzy uznają że za dużo czasu minęło i już Zloty są przeszłością?
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5167
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: konwicki1980 »

Nie no Miszon, chyba dostaniesz zakaz wstępu do tego wątku za sianie defetyzmu 😂
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: Miszon »

Czy ja wiem? Na razie wszystko toczy się zgodnie z wiosennymi przewidywaniami (jeśli chodzi o pandemię, ale w sumie jeśli chodzi o Listę też...). Najgorsze zresztą przed nami (czyli zima).
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: ku3a »

Yacy pisze: pt paź 02, 2020 5:32 pm nic się nie dzieje. poza pandemią.
zaryzykuję stwierdzenie, że gdyby nie covid to teraz byśmy wspominali zlot, ewentualnie przygotowywali się do niego albo byli w drodze np. do Emowa.
oczywiście piszę za siebie.
jestem w szoku, że można było jakoś inaczej wszystko interpretować... :roll:

Miszon, Ty już nie jesteś fanem Beatlesów? bo oni przecież już nie istnieją...
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19442
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: jollyroger72 »

ku3a pisze: pt paź 02, 2020 11:32 pm Miszon, Ty już nie jesteś fanem Beatlesów? bo oni przecież już nie istnieją...
:lol: :lol: :lol:
Dobry humor na dobranoc :mrgreen:
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: Miszon »

Cóż, pożyjemy zobaczymy.
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2020, Emów

Post autor: Nicoletta »

gioconda2 pisze: sob wrz 26, 2020 10:56 pm [ bo ostatnimi czasy jestem bardziej antyszczepionkowcem (Nicoletta mnie zabije :cry: :mrgreen: )
A tak w ogóle to lubisz mnie żądłem skorpionim ukłuć :wink: :STOP:
Dzięki szczepionkom ludzie nie umierają dziś na ospę, odrę, błonicę (szczególnie niebezpieczna dla dzieci), krztusiec, tężec czy polio.
Jest wiele szczepionek, które pozwalają się uchronić np.przed WZW, rotawirusami i wiele innych. Są to lata ciężkiej pracy naukowców, ale obecnie wiele z tych wysiłków jest niweczone przez szurnięte organizacje: płaskoziemców, antyszczepionkowców, anty5g i innej maści obłąkanych (bo trudno inaczej ich nazwać ) ludzi.

W pewien sposób mnie to fascynuje ... świat, w którym ludzie potrafią polecieć w kosmos i wrócić, wysyłać satelity i samochody na orbitę,robić operacje bez bólu i otwierania ludzi a równocześnie mówić, że ziemia jest płaska i nosić czapeczki z folii aluminiowej, bo 5g im mózgi świdruje, a Bill Gates w szczepionkach umieszcza chipy. Ci sami ludzie, którzy na facebooku sprzedają szczegóły ze swojego życia i wszystko mają w telefonie ....

Czasem mi się wydaje, że ewolucja poniosła pewnego rodzaju porażkę ... właśnie na swoim flagowym gatunku człowieku.
Miszon pisze: pt paź 02, 2020 9:40 pm Szczerze mówiąc nie wydaje mi się to jedynym powodem. We wrześniu życie toczyło się w miarę normalnie (pomijając sklepy). Gdyby była większa determinacja, to byśmy się pewnie spotkali, ale u mnie na przykład jej nieco nie było.
Czas będzie mijał, wiosną też będzie pandemia, jesienią też, a kolejną wiosną to może niektórzy uznają że za dużo czasu minęło i już Zloty są przeszłością?
wszystko przemija, ale nie martw się,ponieważ tak naprawdę w przyrodzie nic nie znika tylko zmienia formę lub miejsce. Możesz zastosować analogię do Zlotów i LP3 :)
gioconda2
Posty: 5708
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2020, Emów

Post autor: gioconda2 »

Nicoletta pisze: sob paź 03, 2020 11:02 am Dzięki szczepionkom ludzie nie umierają dziś na ospę, odrę, błonicę (szczególnie niebezpieczna dla dzieci), krztusiec, tężec czy polio (...). Są to lata ciężkiej pracy naukowców
Te szczepionki, jak sama napisałaś, to efekt lat pracy oraz stosowania w praktyce i tych nie neguję. Przeraża mnie bardziej nasycenie kalendarza szczepień (czy naprawdę trzeba wbijać na raz 6 różnych szczepów? I to w dobie pandemii?)
Antyszczepionkowcem jestem w dobie pandemii. W mojej ocenie za duże ryzyko szczepienia, np. na polio, krztusiec, odrę czy ospę, jeżeli nie żyjemy w izolacji i nie mamy robionych testów na covid, bo jeżeli dziecko jest bezobjawowe i dowalimy mu, np. odrę/świnkę/różyczkę to raczej lekko nie będzie?
A szczepionki na covid po kilku miesiącach? Ja im nie ufam, po latach pracy może mogłabym zaufać? Dlatego raczej się nie zaszczepię w ciągu najbliższych 5 lat.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5167
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: konwicki1980 »

Naprawdę zadziwia mnie, ile jeszcze postów nie na temat będzie napisanych w tym wątku.
kajman
Posty: 64027
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: kajman »

Mi to kompletnie nie przeszkadza. A Twój też nie był na temat :wink: (i też mi nie przeszkadza).
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: LLucky »

Jak dla mnie jedynym kłopotem jest pandemia, a nie brak LP3 i nie zamierzam łatwo zrezygnować z najfajniejszych wydarzeń w moim życiu, jakimi są spotkania z Wami. :)
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: TStudent »

Swoją drogą też o takowym marzę. Liczę, że jednak się w pewnym momencie życia to uda.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: Miszon »

Cóż, nieistotny powód, ważny rezultat, że z rok jak nie 2 jeszcze Zlotu nie będzie...
Jak dobrze pójdzie.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: ku3a »

ależ to właśnie powód jest istotny. ponieważ dowodzi, że to nie przez brak chęci, a przez obawy związane z pandemią nie ma zlotu.
nikt tutaj nie podawał argumentu, że mu się nie chce czy że formuła się wyczerpała. każdy pisał o niższym czy wyższym poziomie lęku.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: Miszon »

Tak, ale były jakieś pewne ustalenia wstępne i mimo że nic się nie zmieniło w stosunku do czasu kiedy zaczęliśmy te ustalenia podejmować, to się wszystko z czasem rozeszło po kościach i trochę tak "samo" anulowało.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5167
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: konwicki1980 »

No nie róbmy z igły widły :lol: Myślę, że Łukasz przedstawił wszystko w sposób wystarczająco jasny. A że do tej pory nikt jeszcze nie chce przejąć od niego pałeczki, więc po prostu poczekamy na rozwój sytuacji, a spotkań w mniejszym gronie i tak nie zabraknie. Poza tym wypadałoby pisać zgodnie z faktami, bo w sierpniu mieliśmy jakby nie liczyć ze trzy razy mniej zachorowań dziennie niż obecnie.
Awatar użytkownika
4989341
Posty: 6606
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 1:44 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1998

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: 4989341 »

Z Covid nalezy nauczyć się żyć.
Takie czasy...
Swiat sie zmienił i nalezy sie do niego dostosować.
Jeśli ktoś czeka na szybki koniec tej pandemii to się może przeliczyć. Nie wiem na co czekacie z tym zlotem ;)
Pisze to jako czlowiek wiecznie w drodze :) tylu obostrzen, zamkniec granic i zakazow lotow nigdy nie było jak teraz. Mimo wszystko da się.
Wystarczy chcieć :mrgreen:
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: TStudent »

No ale każdy ma prawo wyrażać swoje obawy.
Awatar użytkownika
4989341
Posty: 6606
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 1:44 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1998

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: 4989341 »

Jasne :) nie odbieram nikomu prawa do ostrożności.
Tylko ciekawi mnie czy naprawdę wszyscy Ci co się tak boja zlotu przestrzegają tych wszystkich obostrzen i od 6miesiecy zaszyli się w swoich twierdzach na 4 zamki.
Unikają spotkań ze znajomymi? Sklepow? Komunikacji publicznej itp...
kajman
Posty: 64027
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: kajman »

Mnie najbardziej przeraża, że musiałbym jechać trzy godziny pociągiem w maseczce.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: TStudent »

kajman pisze: sob paź 03, 2020 6:05 pm Mnie najbardziej przeraża, że musiałbym jechać trzy godziny pociągiem w maseczce.
Mnie przeraża konieczność spędzenia czasem i 11 godzin w maseczce (bo PŁ wymaga maseczek). I to kilka razy w tygodniu, a nie kilka razy po dwie-trzy godziny - na zlot.
4989341 pisze: sob paź 03, 2020 5:27 pm Tylko ciekawi mnie czy naprawdę wszyscy Ci co się tak boja zlotu przestrzegają tych wszystkich obostrzen i od 6miesiecy zaszyli się w swoich twierdzach na 4 zamki.
Unikają spotkań ze znajomymi? Sklepow? Komunikacji publicznej itp...
Sklepów czy zbiorkomu to się akurat nie da uniknąć, ale jeżdżę regularnie w zasadzie od czerwca zbiorkomem i jakoś się nie zakaziłem. Pociągi czy tramwaje generalnie są bezpieczne, a brak maseczki w zbiorkomie to dzisiaj raczej wyjątek (o ile dwa miesiące temu jeszcze dość sporo pasażerów nie respektowało tych masek). Po restauracjach czy knajpach to jakoś specjalnie nie chodzę. Poza tym ja akurat nie jestem z bojących się wirusa, tylko z bojących się restrykcji. ;)
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: ku3a »

TStudent pisze: sob paź 03, 2020 6:25 pmjakoś się nie zakaziłem
skąd wiesz?
TStudent pisze: sob paź 03, 2020 6:25 pmPociągi czy tramwaje generalnie są bezpieczne
eee... :know:
gioconda2
Posty: 5708
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: gioconda2 »

ku3a pisze: sob paź 03, 2020 8:32 pm
TStudent pisze: sob paź 03, 2020 6:25 pmPociągi czy tramwaje generalnie są bezpieczne
eee... :know:
Właśnie wyczytałam w regionalnych wiadomościach "Zakażona osoba w pociągach Kolei Wielkopolskich i POLREEGIO. Sanepid poszukuje pasażerów".
ODPOWIEDZ