XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: TStudent »

Ja akurat nie korzystałem z 989, tylko co kawałek odświeżałem wyszukiwarkę miejsc w moim regionie, żeby wylosować sobie w miarę dogodny termin. To niestety jest często kwestia sekund, jak się "nowe" wolne miejsce zajmie :D
Ale masz rację, rzeczywiście Astra pod względem interwału między dawkami wypada mega słabo. Na tę porę to już bardzo ważne w kontekście naszego spotkania, żeby nie brać Astry. :D
Więcej powiem za dziewięć dni. ;)
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: jollyroger72 »

TStudent pisze: czw maja 06, 2021 4:49 pm Więcej powiem za dziewięć dni.
Zadałeś sobie pytanie, czy my jesteśmy tego ciekawi? :know: :STOP:
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: kajman »

Ja jestem.
gioconda2
Posty: 5705
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: gioconda2 »

Ja też jestem, choć się nigdzie nie zapisałam i nie szukam szczepionek, to jestem ciekawa jak to jest w tym procederze uczestniczyć i jakie są odczucia osób poddających się temu.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: neon.ka »

Swego czasu to forum było miejscem, gdzie rozmowy jakie się na nim toczyły sprawiały, że forowicze nawiązywali fajne koleżeńskie relacje, tworzyli taką spójną grupę. Dla mnie to, o czym, i jak, pisze TStudent na forum jest wyrazem tego, że właśnie tak się tu czuje. I to jest moim zdaniem fajne. Ja osobiście mogę czytać o wielu sprawach dotyczących poszczególnych forowiczow. Byleby tylko się nawzajem nie obrażali i nie atakowali. To taki mój wyznacznik określający, czy coś powinno się na forum pojawić, czy nie (no, może ciagłe narzekanie niektórych oraz wielokrotne powtarzanie tych samych opinii działa na mnie nienajlepiej, ale staram się przechodzić nad tym w milczeniu 😉). A jeśli mnie jakiś temat nie interesuje, to po prostu nie włączam się w rozmowę i tyle. 🙂
I chyba chciałabym żeby takim miejscem jak do tej pory to forum nadal było.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: Neo01 »

Neonko, chyba niestety nie ma już na to szans. Miejsce, które wszyscy znaliśmy i lubiliśmy powoli od lat już przestawało nim być, a rok temu definitywnie zmieniło swoje oblicze. Być może niektórzy się tu odnaleźli, ja kompletnie już nie.
I to, że TStudent będzie pisał o swoim życiu na pewno tego nie zmieni. Bo relacje z tego forum to istnieją, owszem, ale już raczej poza nim. Teraz to, niestety, w dużej mierze albo suche głosowania itp. albo wzajemne dąsy i zdarza się, że nawet jeszcze mniej przyjemne sytuacje.
Jeszcze jakiś czas temu miałem cichą nadzieję, że kiedy będzie już normalna lista w 357 sytuacja może choć odrobinę się polepszyć, dziś wydaje mi się, że już raczej nie ma na to szans, bo część forum będzie tej listy słuchała, część nie i dalej zostanie tak jak jest.
Na szczęście temat zlotów nie upadł jeszcze do końca... I oby chociaż tyle nam pozostało...
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: neon.ka »

Ja tylko odpowiadałam w kontekście tego, co napisał jolly. Zawsze była duza swoboda w tematyce, którą każdy z nas mógł poruszać. Jedni podejmowali tematy, inni nie. I to właśnie było fajne. Ot co. 🙂
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: LLucky »

Na razie mam tylko jedną nowszą informację, a mianowicie taką, że w mojej parafii pierwsze komunie nie są przełożone i odbędą się w maju (właśnie trwają przygotowania do nich). Podejrzewam, że tak samo jest w innych parafiach sąsiadujących z Emowem. Wobec tego ryzyko, że ktoś nam wepchnie się w terminie sierpniowym/wrześniowym znacznie maleje. Myślę, że w takim razie powinniśmy już ustalać konkretny termin. Parę osób się w tym temacie wypowiedziało, ale proszę o więcej. Do wyboru są:
19 - 22 sierpnia
26 - 29 sierpnia
2 - 5 września
9 - 12 września
16 - 19 września
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: jollyroger72 »

neon.ka pisze: pt maja 07, 2021 1:31 pm Swego czasu to forum było miejscem (...)
Swego czasu to było Forum Muzyczne (z ewentualną odrobiną wątków pobocznych). Teraz zrobiło się z tego forum pogaduchowe, w którym wątki muzyczne to niewielki procent całości... Ot co. Więc proszę Cię, neon.ko, racz zakończyć te osobiste wycieczki pod moim adresem. Nigdy nie byłem personą typu "ciepłe kluchy" i nic tego nie zmieni.
kajman pisze: czw maja 06, 2021 7:26 pmJa jestem.
A czego? Czy za dwa dni studentowi się coś nie odwidzi i postanowi zaszczepić się Johnson&Johnson?
LLucky pisze: pt maja 07, 2021 4:13 pm Do wyboru są:
19 - 22 sierpnia
26 - 29 sierpnia
2 - 5 września
9 - 12 września
16 - 19 września
Na chwilę obecną optuję za terminem 26-29 sierpnia, trochę mniej za 19-22. Wrześniowe terminy są dla mnie bardzo niepewne ze względu na (być może) trudność w uzyskaniu urlopu.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: Neo01 »

Da mnie im wcześniej tym lepiej. Wolę, żeby nie było sytuacji kiedy wybierzemy jakiś późniejszy termin i w ogóle nie będzie zlotu, bo hotele będą zamknięte. Ale to już pisałem...
Więc najbardziej pasuje mi pierwszy z podanych terminów, a im dalej, tym mniej mi pasują.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: ku3a »

u mnie póki co żaden z podanych terminów nie odpada i z niczym nie koliduje, choć jest obawa, że będzie tak z którymś z sierpniowych, ale niestety obecnie nie wiem z którym, bo to zupełnie nie zależy ode mnie.
wobec tego bezpieczniejsze byłoby dla mnie zagłosowanie za wrześniowymi.

rozumiem, że już zakładamy, że zlot będzie czterodniowy (bo takie są terminy do wyboru), czyli od czwartku do niedzieli, tak?
ja natomiast wciąż jestem ciekaw czy ktoś by chciał (i mógł) rozpocząć zlot jeszcze o jeden dzień wcześniej. bo ja tak ;-).
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2009
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: djjack »

Mnie w tej chwili pasują wszystkie terminy.
ku3a pisze: pt maja 07, 2021 6:04 pm (...)
ja natomiast wciąż jestem ciekaw czy ktoś by chciał (i mógł) rozpocząć zlot jeszcze o jeden dzień wcześniej. bo ja tak ;-).
Ja tak.
U mnie to się może udać...
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: kajman »

ku3a pisze: pt maja 07, 2021 6:04 pm czy ktoś by chciał (i mógł) rozpocząć zlot jeszcze o jeden dzień wcześniej
Ja chętnie, ale tylko w terminie 18-22. 26-29 i 16-19 to może od czwartku, a 3-5 i 10-12 to tylko od piątku.
jollyroger72 pisze: pt maja 07, 2021 4:26 pm Czy za dwa dni studentowi się coś nie odwidzi i postanowi zaszczepić się Johnson&Johnson?
Fajnie będzie o tym przeczytać.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: neon.ka »

jollyroger72 pisze: pt maja 07, 2021 4:26 pmSwego czasu to było Forum Muzyczne (z ewentualną odrobiną wątków pobocznych).
Nie zgodzę się z Tobą. Właśnie siłą tego forum było to, że było bardzo pro-relacyjne. To w każdym razie było jego jedną z głównych wartości w moich oczach.. I wiem, ze nie tylko w moich.
Ale były oczywiście też takie tematy, w których się rozmawiało tylko o muzyce.
jollyroger72 pisze:Więc proszę Cię, neon.ko, racz zakończyć te osobiste wycieczki pod moim adresem. Nigdy nie byłem personą typu "ciepłe kluchy" i nic tego nie zmieni.
Skoro Tobie jolly wolno robić osobiste wycieczki, to mi chyba też? :-) Poza tym w tym, co pisałam, była tylko w części wycieczka do Ciebie, a w części nie do Ciebie.
I widzisz, to co piszę ja, również wyraża to, jaka jestem ja, tak jak to, co piszesz Ty, wyraża to, jaki jesteś Ty.

Napiszę jeszcze Ci o czymś istotnym na PW.

W temacie terminów, to jeśli chodzi o sierpień, to raczej tylko ten drugi, wrześniowe ewentualnie dwa pierwsze, ale na pewno nie od czwartku (i raczej bardzo mało chętnie), a najbardziej by mi pasował ostatni podany weekend, z ewentualną szansą od czwartku, ale to musiałabym się zorientować jak by się udało ogarnąć w tym czasie T. (bo w weekend by go ze mną już nie było).
Tak więc na zielono te, które dla mnie najlepsze, na czerwono, te, które najgorsze:
LLucky pisze: pt maja 07, 2021 4:13 pm 19 - 22 sierpnia
26 - 29 sierpnia
2 - 5 września
9 - 12 września
16 - 19 września
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: Miszon »

Co do kwestii komunii: ja jutro idę na komunię, ale - co ciekawe - będzie to komunia DLA JEDNEJ OSOBY. W sensie: msza komunijna dla jednego dziecka.
Taka ciekawostka.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: TStudent »

jollyroger72 pisze: pt maja 07, 2021 4:26 pmCzy za dwa dni studentowi się coś nie odwidzi i postanowi zaszczepić się Johnson&Johnson?
Nie. Wprawdzie marzyłem swojego czasu o Johnsonie, ale stwierdziłem że nie będę szprycował się tak mocną szczepionką, po której nawet taki 31-letni koleś z pracy nabawił się gorączki i to nawet przez dobre dwa dni.
kajman pisze: pt maja 07, 2021 6:17 pmFajnie będzie o tym przeczytać.
No to ode mnie o tym nie przeczytacie.

Terminy:
* pasują mi wszystkie
* ale ze względu na to, że nie wiem czy zdążę się obronić, preferuję terminy sierpniowe. Co do reszty to się dostosuję. Jeżeli zlot padnie na wrzesień, to prawdopodobnie przyjadę dopiero w piątek po południu.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: ku3a »

TStudent pisze: sob maja 08, 2021 6:01 am stwierdziłem że nie będę szprycował się tak mocną szczepionką, po której nawet taki 31-letni koleś z pracy nabawił się gorączki i to nawet przez dobre dwa dni.
załamka...
jeden gość, którego znam, jadł pomidory i się zakrztusił. nie ma żartów, przerzucam się na ogórki.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: Miszon »

Akurat J&J ma najsłabszą skuteczność, dlatego nie widzę sensu jej brania.

Dodam, że moja żona miała Pfizera i oprócz gorączki przez 3 dni, tak ją bolała ręka, że następnego dnia rano nie mogła się sama rano ubrać. A sąsiadka, która nie jest alergiczką dostała opuchlizny krtani i musiała sterydy brać.
Czy coś z tego wynika?
Nic.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: jollyroger72 »

Miszon pisze: sob maja 08, 2021 10:32 amCzy coś z tego wynika?
Nic.
Bardzo dużo :wink:
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: kajman »

ku3a pisze: sob maja 08, 2021 10:24 amzałamka...
Dlaczego? Chyba lepiej wziąć szczepionkę, która daje najrzadziej i najlżejsze efekty uboczne. Chociaż w mojej szkole po pierwszej dawce tej na A chyba połowa nauczycieli poszła na jednodniowe zwolnienie. Mi się udało, bo miałem tylko lekko podwyższoną temperaturę przed świtem kolejnego dnia. A zakrzsztuszenie się pomidorem występuje jednak znacznie rzadziej.
ku3a pisze: sob maja 08, 2021 10:24 am przerzucam się na ogórki
Bardzo słusznie. Są smaczniejsze.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: TStudent »

kajman pisze: sob maja 08, 2021 11:39 amChociaż w mojej szkole po pierwszej dawce tej na A chyba połowa nauczycieli poszła na jednodniowe zwolnienie.
To znaczy akurat raczej się trzeba spodziewać przynajmniej jednego-dwóch dni wolnych po Astrze, ale są tacy, zwłaszcza mężczyźni, którym nic nie było. Znam zaś z rozmowy telefonicznej i z neta przypadki wielu kobiet, które miały skutki uboczne i to przez parę ładnych dni (chodzi o nauczycielki de facto).
kajman pisze: sob maja 08, 2021 11:39 am
ku3a pisze: sob maja 08, 2021 10:24 amprzerzucam się na ogórki
Bardzo słusznie. Są smaczniejsze.
Ja pomidory też lubię, ale absolutnie najlepiej smakują od sierpnia do października. :D Natomiast ogórki to faktycznie mogę jeść cały rok bez najmniejszych grymasów :D
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: jollyroger72 »

Na zlotach królują pomidory :cwany:
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: LLucky »

No to widzę, że trzeba będzie na ten zlot ogórki kupić... :lol:
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: kajman »

Proponuję gruntowe. Są najlepsze.
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2009
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: djjack »

LLucky pisze: sob maja 08, 2021 1:13 pm No to widzę, że trzeba będzie na ten zlot ogórki kupić... :lol:
Ja mogę przywieźć kiszone do kanapek...
ODPOWIEDZ